běh

výsledky

OlfinCar Trutnovský půlmaraton

26.06.2022 Trutnov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

štafeta 4x5km celkem: 96, muži : 62, ženy: 34, ST: 96 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina štafeta 4x5km

start ~ 11:45:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / ST Olfin Car Ski Team 01:12:56.6 1022 18:19.2 Dominik Kašpar 2003
2022 17:26.8 Mike Ophoff 1999
3022 18:35.0 Jindra Vojtěch 2005
4022 18:35.5 Pavel Melichar 2007
2 2 / ST Běžecký Klub Náchod 01:17:27.6 1015 19:40.0 Vladislav Dufka 1991
2015 20:07.9 Jakub Červený 1995
3015 19:07.6 Aneta Khýrová 1993
4015 18:32.1 Pepek Petrů 1986
3 3 / ST SK Stará Paka 01:18:02.4 1003 19:15.4 Martin Ježek 1983
2003 20:00.1 Jindřich Ježek 1986
3003 19:47.0 Tomáš Pánek 1985
4003 18:59.7 Vojtěch Pospíšil 1991
4 4 / ST Běžecký Klub Náchod 01:18:53.4 1016 20:53.9 Pavel Jelen 1991
2016 20:21.3 Ivoš Česenek 1987
3016 20:35.2 Klára Přibylová 1988
4016 17:02.9 Markéta Zeisková 1998
5 5 / ST Maratonstav Úpice 01:19:53.4 1018 20:36.9 Tomáš Kuťák 2004
2018 19:39.4 Petra Havlová 2006
3018 20:55.9 František Kuhn 2006
4018 18:41.1 Ondřej Souček 2006
6 6 / ST Avenir Financial Group 01:25:29.3 1021 19:37.4 Petr Veselý 1982
2021 23:11.1 Jan Zelenka 1984
3021 22:09.0 Jindřich Zelenka 2007
4021 20:31.8 Petr Veselý 1982
7 7 / ST TJ LOKO RETRO I 01:27:44.3 1005 21:55.1 Jan Melišík 1974
2005 21:11.8 Marie Havlová 1976
3005 21:53.6 Jaroslav Mollingr 1978
4005 22:43.7 Jan Plšek 1975
8 8 / ST Olfin Car - Vella Trutnov 01:29:24.5 1023 21:45.0 Lucie Mračková 2005
2023 21:31.4 Eliška Bímanová 2005
3023 24:47.8 Veronik černá 2005
4023 21:20.2 Jana Leblochová 2004
9 9 / ST Hokej HK 01:33:27.8 1024 23:48.6 Gašpar Michael 1990
2024 24:35.1 Martin Štohanzl 1990
3024 23:32.7 Radek Pilař 1990
4024 21:31.3 Radovan Pavlík 1990
10 10 / ST ZŠ Úpice-Lány 01:34:10.1 1017 21:14.6 Tomáš Tomčiak 2008
2017 25:35.0 Štěpán Astr 2007
3017 25:19.4 Štěpán Smékal 2008
4017 22:01.0 Šimon Souček 2008
11 11 / ST TJ LOKO RETRO II 01:37:13.8 1010 25:52.4 Hana Křivková 1982
2010 21:48.5 Jan Brož 1980
3010 22:28.4 Michal Brož 1980
4010 27:04.4 Zuzana Matoušková 1979
12 12 / ST Olfin Car Ski Team 01:37:43.0 1012 21:41.0 William Bednář 2009
2012 22:11.7 Marek Johan 2009
3012 25:16.6 Tomáš Matoulek 2009
4012 28:33.6 Matěj Zelenka 2010
13 13 / ST Bílí Tygři Liberec 2010 WHITE 01:40:41.1 1009 29:01.9 Radim Javůrek 2010
2009 25:46.3 Tereza Blahoutová 2010
3009 21:53.5 Václav Lochman 2010
4009 23:59.2 Robert Táborský 2010
14 14 / ST ZŠ Úpice-Lány 01:41:52.5 1002 25:24.4 Zdeněk Hrabánek 1958
2002 25:17.9 Vendula Janečková 1975
3002 27:51.3 Jonáš Kyselica 2004
4002 23:18.7 Jakub Huček 1987
15 15 / ST Bílí Tygři Liberec 2010 BLUE 01:41:58.9 1011 22:48.7 Martin Šmucr 2010
2011 26:02.9 Jan Blahout 2010
3011 29:38.6 Dominik Eder 2010
4011 23:28.5 Filip Švajda 2010
16 16 / ST wpj Vrchlabí 01:43:10.0 1001 24:26.0 Věra Štemberová 1983
2001 25:20.6 Dominika Gulisová 1996
3001 26:39.8 Lucie Medová 1992
4001 26:43.3 Lucie Tichá 1994
17 17 / ST Trutnov 01:46:10.3 1004 26:38.4 Jan Mánek 1977
2004 24:02.5 Filip Mánek 2010
3004 29:47.7 Adéla Mánková 2005
4004 25:41.6 Vojtěch Minařík 2009
18 18 / ST wpj Vrchlabí 3 01:51:32.4 1006 27:15.1 Lenka Procházková 1991
2006 34:36.0 Ondřej Beneš 1997
3006 25:00.7 Josef Kejzlar 1986
4006 24:40.4 Josef Špiroch 1988
19 19 / ST JIRKA KORN TEAM 01:53:05.9 1019 37:05.3 Jan Dusbaba 1985
2019 29:01.0 Tomáš Fenik 1981
3019 21:29.8 Jiří Korn 1979
4019 25:29.8 Adam Malafa 1996
20 20 / ST ARGO-HYTOS Vrchlabí 01:55:33.3 1014 27:39.4 Martina Harvey 1978
2014 22:36.0 Radek Tomáš 1980
3014 35:42.9 Hana Erlebachová 1976
4014 29:34.9 Lenka Metelková 1987
21 21 / ST Želvičky 01:56:27.5 1020 25:59.9 Eva Kirschová 1978
2020 32:00.2 Diana Pospíšilová 1976
3020 34:53.6 Krystýnka Szrtapková 1999
4020 23:33.7 Michaela Temelichová 1978
22 22 / ST Muna team - gymnázium Jilemnice 1980 01:59:45.8 1013 27:25.7 Petr Musil 1960
2013 31:32.1 Hana Fifková 1961
3013 33:25.6 Petr Moláček 1961
4013 27:22.3 Iveta Nosková 1961
23 23 / ST Trutnov 02:06:49.7 1007 29:50.4 Petr Sedláček 1999
2007 30:09.3 David Jarkovský 1996
3007 33:02.2 Eliška Petrová 2001
4007 33:47.6 Lenka Seláčková 2001
24 24 / ST wpj Vrchlabí 2 02:10:34.5 1008 29:29.8 Patricie Veselá 1999
2008 37:10.5 Andrea Chocholová 1991
3008 28:39.9 Jana Kalfařová 1987
4008 35:14.2 Pavlína Kusá 1988