5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (sobota)

10.03.2018 Jablonec na Nisou (Břízky)

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

500m K předžáci celkem: 14, muži : 8, ženy: 6, kluci: 8, holky: 6 praha, vsliga [html] [pdf]
2km K mladší žáci celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 praha, vsliga [html] [pdf]
1km K nejmladší žáci celkem: 15, muži : 9, ženy: 6, kluci: 9, holky: 6 praha, vsliga [html] [pdf]
zrušeno celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 praha, vsliga [html] [pdf]
3km starší žáci celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, kluci: 3, holky: 4 praha, vsliga [html] [pdf]
10km ženy a st. dorky celkem: 16, muži : 1, ženy: 15, ml. dorci: 1, st. dorky: 1, Ženy: 14 praha, vsliga [html] [pdf]
15km muži a st. dorci celkem: 40, muži : 40, ženy: 0, st. dorci: 1, Muži: 39 praha, vsliga [html] [pdf]

startovní listina 500m K předžáci

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 14 účastníků ( 8 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [81] Baldrian Josef CZE 2011 ZDRP
kluci praha [92] Deml Vilém CZE 2015 Žižkovský tygři
holky [82] Demlová Zuzana CZE 2010 Žižkovský tygři
kluci [83] Elleder Jan CZE 2010 Humanita
holky [84] Kalinová Lisa CZE 2011 Humanita
holky [85] Lacigová Antonie CZE 2011 ZDRP
holky [86] Mrázová Lucie CZE 2012 ZDRP
kluci praha [94] Ouhrabka Vít CZE 2010 Humanita
holky praha [93] Sajdlová Bára CZE 2015 Žižkovský tygři
kluci [87] Šimeček David CZE 2012 ZDRP
kluci [88] Šindelář Eduard CZE 2012 Žižkovský tygři
kluci [89] Šulc Theodor CZE 2010 ZDRP
holky [90] Veselá Julča CZE 2010 Sokol Senohraby
kluci [91] Veselý Václav CZE 2013 Sokol Senohraby

startovní listina 2km K mladší žáci

start ~ 11:15:00 , přihlášeno: 5 účastníků ( 2 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [72] Elleder David CZE 2006 Humanita
holky [73] Mrázová Julie CZE 2006 ZDRP
holky [74] Šindelářová Tereza CZE 2007 Žižkovský tygři
kluci [75] Štrait Vilém CZE 2007 ZDRP
holky [76] Vojtová Klára CZE 2007 Žižkovský tygři

startovní listina 1km K nejmladší žáci

start ~ 11:15:00 , přihlášeno: 15 účastníků ( 9 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [261] Ellederová Eva CZE 2008 Humanita
kluci [262] Gajda Petr CZE 2009 ZDRP
holky [263] Kalinová Ella CZE 2009 Humanita
kluci [264] Kučera Jakub CZE 2009 ZDRP
holky [265] Kučerová Kateřina CZE 2009 ZDRP
holky praha [275] Malečková Pavlína CZE 2008 ZDRP
kluci [266] Matějka Jakub CZE 2008 Sokol Senohraby
kluci [267] Matějka Jonáš CZE 2008 Sokol Senohraby
holky [268] Mrázová Ema CZE 2009 ZDRP
kluci [269] Šimeček Adam CZE 2009 ZDRP
kluci [270] Šindelář Vít CZE 2009 Žižkovský tygři
kluci [271] Šulc Oliver CZE 2008 ZDRP
kluci [272] Vojta Martin CZE 2008 Žižkovský tygři
holky [273] Zakouřilová Klára CZE 2008 ZDRP
kluci praha [274] Zradička Matyáš CZE 2009 Humanita

startovní listina zrušeno

start ~ 11:40:00

startovní listina 3km starší žáci

start ~ 11:40:00 , přihlášeno: 7 účastníků ( 3 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [231] Baldrian Tomáš CZE 2004 ZDRP
holky [232] Beranová Eva CZE 2004 ZDRP
holky [233] Beranová Hana CZE 2004 ZDRP
kluci [234] Gajda Martin CZE 2004 ZDRP
holky praha [235] Malečková Hana CZE 2005 ZDRP
holky [236] Štraitová Jolana CZE 2004 ZDRP
kluci [237] Zakouřil Matyáš CZE 2004 ZDRP

startovní listina 10km ženy a st. dorky

start ~ 12:15:00 , přihlášeno: 16 účastníků ( 1 mužů, 15 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [202] Akrmanová Jitka CZE 1976 Humanita
Ženy [201] Baldrianová Barbora CZE 1979 ZDRP - Zdravotník Praha
Ženy [203] Bochenková Martina CZE 1987 ČZU Praha
Ženy [205] Jaroměřská Tereza CZE 1983 Humanita
Ženy [206] Kalinová Markéta CZE 1982 Humanita
ml. dorci [61] Kodejš Ondřej CZE 2002 ZDRP
Ženy [207] Kozlová Simona CZE 1990 Humanita
Ženy [208] Ksandrová Marie CZE 1992 VSK Humanita
st. dorky [209] Lacigová Marie CZE 2000 ZDRP
Ženy [210] Marková Eva CZE 1983 FEL Praha
Ženy [212] Sajdlová Jana CZE 1983 Žižkovský tygři
Ženy [213] Schlechterová Lenka CZE 1984 Žižkovský tygři
Ženy [214] Šindelářová Jitka CZE 1976 Žižkovský tygři
Ženy [215] Štembergová Lucie CZE 1988 Humanita
Ženy [216] Weissová Zuzana CZE 1987 Žižkovský tygři
Ženy [217] Würzová Anna CZE 1994 Humanita

startovní listina 15km muži a st. dorci

start ~ 13:15:00 , přihlášeno: 40 účastníků ( 40 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [10] Buriánek Tomáš CZE 1989 Žižkovský tygři
Muži [11] Černušák Štěpán CZE 1985 Humanita
Muži [12] Černý Ondra CZE 1985 Žižkovský tygři
Muži [13] Deml Marek CZE 1974 Žižkovský tygři
Muži [7] Domín Nikolas CZE 1988 VSK Humanita
Muži [14] Francke Jan Venca CZE 1984 Žižkovský tygři
Muži [5] Francke Michal CZE 1986 Žižkovský tygři
Muži [8] Gajda Jan CZE 1968 ZDRP
st. dorci [15] Gajda Jan CZE 2001 ZDRP
Muži [16] Hrouda Štěpán CZE 1985 Žižkovský tygři
Muži [17] Hruška Pavel CZE 1977 Humanita
Muži [18] Jindra Adam CZE 1990 Humanita
Muži [19] Kálal Tomáš CZE 1985 Žižkovský tygři
Muži [20] Kalina Mirek CZE 1982 Humanita
Muži [21] Klemsa Jakub CZE 1990 VSK Humanita
Muži [22] Kolín Jan CZE 1977 Humanita
Muži [23] Křováček Jan CZE 1976 ČZU Praha
Muži [24] Lisý Tomáš CZE 1979 Silvini Madshus team
Muži [25] Marek Ondřej CZE 1982 FEL Praha
Muži [1] Matoušek Ondřej CZE 1988 Žižkovský tygři
Muži [4] Mráz Antonín CZE 1972 FEL Praha
Muži [26] Müller Viktor CZE 1996 ČVUT FIT
Muži [27] Oberlander Jan CZE 1975 Sokol Senohraby
Muži [28] Pidrman Milan CZE 1983 HUMANITA 3
Muži [29] Pilz Petr CZE 1996 FEL Praha
Muži [30] Pruner Petr CZE 1982 Humanita
Muži [2] Řehák Vít CZE 1994 ČZU Praha
Muži [3] Řehořek Tomáš CZE 1996 FEL Praha
Muži [31] Sajdl Martin CZE 1982 Žižkovský tygři
Muži [32] Skácel Jan CZE 1973 Bejking team
Muži [33] Smolík Jan CZE 1992 Humanita
Muži [34] Smolka Marek CZE 1989 HUMANITA 2
Muži [6] Svider Oto CZE 1994 Žižkovský Tygři
Muži [9] Sýkora Jiří CZE 1995 Humanita
Muži [35] Šindelář Karel CZE 1977 Žižkovský tygři
Muži [36] Štemberg Milan CZE 1986 Humanita
Muži [37] Štursa Vít CZE 1979 ČZU Praha
Muži [38] Tušl Martin CZE 1970 Humanita
Muži [39] Veselý Jan CZE 1965 ČZU Praha
Muži [40] Vojta Pavel CZE 1975 Žižkovský tygři