5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (sobota)

10.03.2018 Jablonec na Nisou (Břízky) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

500m K předžáci celkem: 14, muži : 8, ženy: 6, kluci: 8, holky: 6 [html] [pdf]
2km K mladší žáci celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 [html] [pdf]
1km K nejmladší žáci celkem: 15, muži : 9, ženy: 6, kluci: 9, holky: 6 [html] [pdf]
zrušeno celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
3km starší žáci celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
10km ženy a st. dorky celkem: 16, muži : 1, ženy: 15, ml. dorci: 1, st. dorky: 1, Ženy: 14 [html] [pdf]
15km muži a st. dorci celkem: 36, muži : 36, ženy: 0, st. dorci: 1, Muži: 35 [html] [pdf]

výsledková listina 500m K předžáci

start ~ 11:00:00

00:05:37.833
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [81] Josef Baldrian 2011 CZE ZDRP 03:48.0 01:48.3 (1)
2 2 / kluci [83] Jan Elleder 2010 CZE Humanita 03:50.9 00:02.9 01:55.4 (3)
3 1 / holky [84] Lisa Kalinová 2011 CZE Humanita 03:55.8 00:07.8 01:50.7 (2)
4 3 / kluci [89] Theodor Šulc 2010 CZE ZDRP 04:08.1 00:20.1 02:03.8 (5)
5 4 / kluci [94] Vít Ouhrabka 2010 CZE Humanita 04:24.9 00:36.9 02:01.9 (4)
6 2 / holky [86] Lucie Mrázová 2012 CZE ZDRP 04:46.4 00:58.4 02:17.5 (7)
7 3 / holky [82] Zuzana Demlová 2010 CZE Žižkovský tygři 04:48.0 01:00.0 02:13.8 (6)
8 5 / kluci [88] Eduard Šindelář 2012 CZE Žižkovský tygři 05:17.0 01:29.0 02:37.7 (8)
9 4 / holky [85] Antonie Lacigová 2011 CZE ZDRP 05:24.0 01:36.0 02:39.4 (9)
10 6 / kluci [87] David Šimeček 2012 CZE ZDRP 07:45.2 03:57.2 03:49.2 (10)
11 7 / kluci [92] Vilém Deml 2015 CZE Žižkovský tygři 09:33.5 05:45.5 09:03.5 (11)
12 5 / holky [93] Bára Sajdlová 2015 CZE Žižkovský tygři 09:52.2 06:04.2 09:22.2 (12)
DNS / holky [90] Julča Veselá 2010 CZE Sokol Senohraby
DNS / kluci [91] Václav Veselý 2013 CZE Sokol Senohraby

výsledková listina 2km K mladší žáci

start ~ 11:15:00

00:11:54.42
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [75] Vilém Štrait 2007 CZE ZDRP 10:55.6 05:14.0 (1)
2 1 / holky [73] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP 10:58.9 00:03.3 05:16.9 (2)
3 2 / kluci [72] David Elleder 2006 CZE Humanita 11:41.2 00:45.6 05:28.6 (3)
4 2 / holky [76] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 12:13.3 01:17.7 05:45.1 (4)
5 3 / holky [74] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 13:43.1 02:47.5 06:27.5 (5)

výsledková listina 1km K nejmladší žáci

start ~ 11:15:00

00:06:41.32
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / kluci [266] Jakub Matějka 2008 CZE Sokol Senohraby 05:00.8
2 2 / kluci [272] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 05:11.1 00:10.3
3 3 / kluci [267] Jonáš Matějka 2008 CZE Sokol Senohraby 05:25.2 00:24.4
4 4 / kluci [264] Jakub Kučera 2009 CZE ZDRP 05:38.5 00:37.7
5 1 / holky [273] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP 06:06.2 01:05.4
6 5 / kluci [270] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 06:08.3 01:07.5
7 2 / holky [275] Pavlína Malečková 2008 CZE ZDRP 06:08.7 01:07.9
8 6 / kluci [262] Petr Gajda 2009 CZE ZDRP 06:11.1 01:10.3
9 3 / holky [265] Kateřina Kučerová 2009 CZE ZDRP 06:12.0 01:11.2
10 4 / holky [268] Ema Mrázová 2009 CZE ZDRP 06:13.2 01:12.4
11 5 / holky [263] Ella Kalinová 2009 CZE Humanita 07:11.4 02:10.6
12 6 / holky [261] Eva Ellederová 2008 CZE Humanita 07:12.3 02:11.5
13 7 / kluci [269] Adam Šimeček 2009 CZE ZDRP 07:33.4 02:32.6
14 8 / kluci [274] Matyáš Zradička 2009 CZE Humanita 09:04.9 04:04.1
15 9 / kluci [271] Oliver Šulc 2008 CZE ZDRP 11:02.7 06:01.9

výsledková listina zrušeno

start ~ 11:40:00

výsledková listina 3km starší žáci

start ~ 11:40:00

00:13:41.483
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [234] Martin Gajda 2004 CZE ZDRP 12:29.5 06:31.5 (1)
2 2 / kluci [237] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP 12:31.8 00:02.3 06:52.4 (3)
3 1 / holky [236] Jolana Štraitová 2004 CZE ZDRP 13:04.4 00:34.9 06:47.7 (2)
4 2 / holky [235] Hana Malečková 2005 CZE ZDRP 13:56.0 01:26.5 07:31.7 (5)
5 3 / kluci [231] Tomáš Baldrian 2004 CZE ZDRP 14:17.7 01:48.2 07:27.0 (4)
6 3 / holky [233] Hana Beranová 2004 CZE ZDRP 15:49.5 03:20.0 08:04.7 (6)

výsledková listina 10km ženy a st. dorky

start ~ 12:15:00

00:47:26.414
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Ženy [216] Zuzana Weissová 1987 CZE Žižkovský tygři 41:58.0 10:51.8 (3) 22:09.7 (2) 31:50.1 (1)
2 2 / Ženy [201] Barbora Baldrianová 1979 CZE ZDRP 42:33.6 00:35.6 11:02.4 (5) 22:33.5 (4) 32:26.6 (3)
3 3 / Ženy [213] Lenka Schlechterová 1984 CZE Žižkovský tygři 43:08.2 01:10.2 10:50.5 (2) 22:13.5 (3) 32:26.5 (2)
4 4 / Ženy [206] Markéta Kalinová 1982 CZE Humanita 44:13.0 02:15.0 11:31.6 (8) 23:59.4 (7) 33:57.1 (4)
5 5 / Ženy [217] Anna Würzová 1994 CZE Humanita 45:10.6 03:12.6 10:52.5 (4) 22:55.8 (5) 34:03.9 (5)
6 6 / Ženy [212] Jana Sajdlová 1983 CZE Žižkovský tygři 46:31.2 04:33.2 11:19.0 (6) 23:40.3 (6) 34:55.6 (6)
7 7 / Ženy [208] Marie Ksandrová 1992 CZE Humanita 47:15.8 05:17.8 12:22.2 (12) 25:37.8 (10) 36:17.3 (8)
8 8 / Ženy [203] Martina Bochenková 1987 CZE ČZU Praha 48:42.0 06:44.0 11:30.4 (7) 24:43.4 (8) 36:27.6 (9)
9 1 / ml. dorci [61] Ondřej Kodejš 2002 CZE ZDRP 48:57.3 06:59.3 10:35.4 (1) 22:00.7 (1) 35:28.0 (7)
10 9 / Ženy [202] Jitka Akrmanová 1976 CZE Humanita 49:16.5 07:18.5 11:56.6 (9) 25:24.6 (9) 37:05.3 (10)
11 10 / Ženy [214] Jitka Šindelářová 1976 CZE Žižkovský tygři 49:55.3 07:57.3 11:58.5 (10) 25:47.7 (11) 37:48.2 (11)
12 11 / Ženy [215] Lucie Štembergová 1988 CZE Humanita 49:55.5 07:57.5 12:40.7 (14) 26:36.9 (14) 38:10.5 (12)
13 12 / Ženy [207] Simona Kozlová 1990 CZE Humanita 52:01.6 10:03.6 12:27.3 (13) 26:32.5 (13) 39:07.8 (13)
14 1 / st. dorky [209] Marie Lacigová 2000 CZE ZDRP 54:31.2 12:33.2 12:15.9 (11) 26:24.6 (12) 39:34.7 (14)
DNS / Ženy [210] Eva Marková 1983 CZE FEL Praha
DNS / Ženy [205] Tereza Jaroměřská 1983 CZE Humanita

výsledková listina 15km muži a st. dorci

start ~ 13:15:00

00:59:00.361
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži [25] Ondřej Marek 1982 CZE FEL Praha 50:33.7 08:04.0 (1) 16:37.1 (1) 25:36.6 (1) 33:38.8 (1) 42:05.0 (1)
2 2 / Muži [5] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 51:53.7 01:20.0 08:17.0 (2) 17:14.1 (2) 26:45.4 (2) 34:50.3 (2) 43:12.4 (2)
3 3 / Muži [19] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 52:13.6 01:39.9 08:35.2 (6) 17:31.2 (5) 26:56.7 (3) 35:07.3 (3) 43:31.9 (3)
4 4 / Muži [2] Vít Řehák 1994 CZE ČZU Praha 52:49.5 02:15.8 08:29.0 (4) 17:30.0 (3) 26:57.6 (4) 35:20.9 (4) 44:10.5 (4)
5 5 / Muži [1] Ondřej Matoušek 1988 CZE Žižkovský tygři 53:03.0 02:29.3 08:29.8 (5) 17:31.9 (6) 27:04.5 (6) 35:31.9 (5) 44:17.0 (5)
6 6 / Muži [22] Jan Kolín 1977 CZE Humanita 54:27.7 03:54.0 08:36.6 (7) 17:51.1 (7) 27:41.8 (7) 36:36.4 (8) 45:32.2 (7)
7 7 / Muži [31] Martin Sajdl 1982 CZE Žižkovský tygři 55:04.2 04:30.5 09:34.3 (24) 18:30.2 (9) 28:00.6 (8) 36:30.6 (7) 45:31.3 (6)
8 8 / Muži [3] Tomáš Řehořek 1996 CZE FEL Praha 55:41.1 05:07.4 08:28.0 (3) 17:30.7 (4) 27:00.8 (5) 36:16.3 (6) 45:53.3 (8)
9 9 / Muži [40] Pavel Vojta 1975 CZE Žižkovský tygři 56:01.3 05:27.6 08:55.6 (11) 18:32.4 (10) 28:54.8 (10) 37:52.2 (9) 47:00.7 (9)
10 10 / Muži [14] Jan Venca Francke 1984 CZE Žižkovský tygři 56:31.2 05:57.5 09:12.0 (14) 19:06.5 (17) 29:16.8 (14) 38:15.7 (12) 47:14.4 (10)
11 11 / Muži [6] Oto Svider 1994 CZE Žižkovský tygři 56:31.9 05:58.2 08:51.9 (9) 18:48.1 (12) 29:13.4 (13) 38:35.6 (14) 47:57.1 (13)
12 12 / Muži [7] Nikolas Domín 1988 CZE Humanita 56:36.9 06:03.2 09:03.3 (12) 18:40.9 (11) 29:05.2 (11) 38:14.8 (11) 47:33.0 (11)
13 13 / Muži [24] Tomáš Lisý 1979 CZE Silvini Madshus team 57:01.0 06:27.3 09:09.2 (13) 19:09.7 (18) 29:40.0 (18) 38:48.0 (16) 47:58.2 (14)
14 14 / Muži [18] Adam Jindra 1990 CZE Humanita 57:22.3 06:48.6 08:37.8 (8) 18:07.0 (8) 28:17.3 (9) 37:55.2 (10) 47:44.6 (12)
15 15 / Muži [36] Milan Štemberg 1986 CZE Humanita 57:43.6 07:09.9 09:24.6 (20) 19:00.8 (14) 29:09.3 (12) 38:31.5 (13) 48:07.6 (15)
16 16 / Muži [30] Petr Pruner 1982 CZE Humanita 58:00.2 07:26.5 09:36.2 (25) 19:45.0 (24) 30:15.8 (22) 39:37.6 (21) 48:51.2 (18)
17 17 / Muži [27] Jan Oberlander 1975 CZE Sokol Senohraby 58:01.3 07:27.6 09:15.0 (17) 19:05.1 (16) 29:39.3 (17) 39:01.5 (18) 48:34.4 (17)
18 1 / st. dorci [15] Jan Gajda 2001 CZE ZDRP 58:01.4 07:27.7 10:12.6 (33) 19:49.4 (27) 30:02.5 (20) 39:19.6 (19) 48:59.2 (20)
19 18 / Muži [10] Tomáš Buriánek 1989 CZE Žižkovský tygři 58:26.1 07:52.4 08:52.1 (10) 18:58.6 (13) 29:31.6 (16) 39:00.6 (17) 48:52.0 (19)
20 19 / Muži [8] Jan Gajda 1968 CZE ZDRP 58:32.5 07:58.8 09:15.7 (18) 19:02.3 (15) 29:19.5 (15) 38:41.5 (15) 48:33.3 (16)
21 20 / Muži [34] Marek Smolka 1989 CZE Humanita 58:37.7 08:04.0 09:20.2 (19) 19:18.4 (19) 30:12.6 (21) 39:36.4 (20) 49:11.8 (21)
22 21 / Muži [20] Mirek Kalina 1982 CZE Humanita 59:03.3 08:29.6 10:09.4 (32) 20:31.2 (31) 31:22.2 (30) 40:24.3 (25) 49:48.8 (25)
23 22 / Muži [16] Štěpán Hrouda 1985 CZE Žižkovský tygři 59:08.0 08:34.3 09:37.1 (26) 19:48.9 (26) 30:32.8 (25) 40:05.7 (24) 49:46.7 (24)
24 23 / Muži [28] Milan Pidrman 1983 CZE Humanita 59:37.4 09:03.7 09:31.2 (22) 19:31.6 (21) 29:58.4 (19) 39:40.3 (22) 49:44.9 (23)
25 24 / Muži [4] Antonín Mráz 1972 CZE FEL Praha 01:00:02.2 09:28.5 09:25.4 (21) 19:32.6 (22) 30:28.1 (24) 39:49.8 (23) 49:38.3 (22)
26 25 / Muži [23] Jan Křováček 1976 CZE ČZU Praha 01:00:14.8 09:41.1 09:12.9 (15) 19:40.0 (23) 30:49.7 (27) 40:26.4 (26) 50:13.8 (26)
27 26 / Muži [38] Martin Tušl 1970 CZE Humanita 01:00:50.5 10:16.8 09:42.0 (27) 19:57.4 (28) 30:56.9 (29) 41:03.1 (29) 51:11.0 (28)
28 27 / Muži [12] Ondra Černý 1985 CZE Žižkovský tygři 01:01:25.0 10:51.3 09:34.0 (23) 19:47.8 (25) 30:44.4 (26) 40:35.4 (27) 50:57.9 (27)
29 28 / Muži [21] Jakub Klemsa 1990 CZE Humanita 01:01:51.9 11:18.2 09:48.9 (29) 20:22.9 (30) 31:25.6 (31) 41:26.7 (30) 51:37.2 (29)
30 29 / Muži [9] Jiří Sýkora 1995 CZE Humanita 01:02:49.6 12:15.9 09:13.9 (16) 19:27.1 (20) 30:25.7 (23) 40:54.5 (28) 51:48.2 (30)
31 30 / Muži [39] Jan Veselý 1965 CZE ČZU Praha 01:03:32.0 12:58.3 09:43.8 (28) 19:59.7 (29) 30:54.2 (28) 41:39.0 (31) 52:35.4 (31)
32 31 / Muži [33] Jan Smolík 1992 CZE Humanita 01:04:20.4 13:46.7 10:07.7 (31) 21:00.4 (33) 32:57.8 (33) 43:06.4 (32) 53:40.2 (32)
33 32 / Muži [35] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 01:05:23.0 14:49.3 10:06.1 (30) 20:57.8 (32) 32:44.3 (32) 44:07.2 (33) 54:52.8 (33)
34 33 / Muži [11] Štěpán Černušák 1985 CZE Humanita 01:08:00.2 17:26.5 10:20.0 (34) 21:33.6 (34) 33:46.7 (34) 44:44.0 (34) 56:03.5 (34)
35 34 / Muži [37] Vít Štursa 1979 CZE ČZU Praha 01:11:17.76 20:44.06 10:33.7 (35) 22:58.0 (36) 36:33.6 (36) 48:04.3 (36) 59:50.3 (35)
36 35 / Muži [13] Marek Deml 1974 CZE Žižkovský tygři 01:13:27.64 22:53.94 10:36.2 (36) 22:41.1 (35) 35:11.9 (35) 47:31.5 (35) 01:00:01.3 (36)