5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (sobota)

10.03.2018 Jablonec na Nisou (Břízky) 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

500m K předžáci celkem: 14, muži : 8, ženy: 6, kluci: 8, holky: 6 praha, vsliga [html] [pdf]
2km K mladší žáci celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 praha, vsliga [html] [pdf]
1km K nejmladší žáci celkem: 15, muži : 9, ženy: 6, kluci: 9, holky: 6 praha, vsliga [html] [pdf]
zrušeno celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 praha, vsliga [html] [pdf]
3km starší žáci celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 praha, vsliga [html] [pdf]
10km ženy a st. dorky celkem: 16, muži : 1, ženy: 15, ml. dorci: 1, st. dorky: 1, Ženy: 14 praha, vsliga [html] [pdf]
15km muži a st. dorci celkem: 36, muži : 36, ženy: 0, st. dorci: 1, Muži: 35 praha, vsliga [html] [pdf]

výsledková listina 15km muži a st. dorci

start ~ 13:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži [25] Ondřej Marek 1982 CZE FEL Praha 50:33.7 08:04.0 (1) 16:37.1 (1) 25:36.6 (1) 33:38.8 (1) 42:05.0 (1)
2 2 / Muži [5] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 51:53.7 01:20.0 08:17.0 (2) 17:14.1 (2) 26:45.4 (2) 34:50.3 (2) 43:12.4 (2)
3 3 / Muži [19] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 52:13.6 01:39.9 08:35.2 (6) 17:31.2 (5) 26:56.7 (3) 35:07.3 (3) 43:31.9 (3)
4 4 / Muži [2] Vít Řehák 1994 CZE ČZU Praha 52:49.5 02:15.8 08:29.0 (4) 17:30.0 (3) 26:57.6 (4) 35:20.9 (4) 44:10.5 (4)
5 5 / Muži [1] Ondřej Matoušek 1988 CZE Žižkovský tygři 53:03.0 02:29.3 08:29.8 (5) 17:31.9 (6) 27:04.5 (6) 35:31.9 (5) 44:17.0 (5)
6 6 / Muži [22] Jan Kolín 1977 CZE Humanita 54:27.7 03:54.0 08:36.6 (7) 17:51.1 (7) 27:41.8 (7) 36:36.4 (8) 45:32.2 (7)
7 7 / Muži [31] Martin Sajdl 1982 CZE Žižkovský tygři 55:04.2 04:30.5 09:34.3 (24) 18:30.2 (9) 28:00.6 (8) 36:30.6 (7) 45:31.3 (6)
8 8 / Muži [3] Tomáš Řehořek 1996 CZE FEL Praha 55:41.1 05:07.4 08:28.0 (3) 17:30.7 (4) 27:00.8 (5) 36:16.3 (6) 45:53.3 (8)
9 9 / Muži [40] Pavel Vojta 1975 CZE Žižkovský tygři 56:01.3 05:27.6 08:55.6 (11) 18:32.4 (10) 28:54.8 (10) 37:52.2 (9) 47:00.7 (9)
10 10 / Muži [14] Jan Venca Francke 1984 CZE Žižkovský tygři 56:31.2 05:57.5 09:12.0 (14) 19:06.5 (17) 29:16.8 (14) 38:15.7 (12) 47:14.4 (10)
11 11 / Muži [6] Oto Svider 1994 CZE Žižkovský tygři 56:31.9 05:58.2 08:51.9 (9) 18:48.1 (12) 29:13.4 (13) 38:35.6 (14) 47:57.1 (13)
12 12 / Muži [7] Nikolas Domín 1988 CZE Humanita 56:36.9 06:03.2 09:03.3 (12) 18:40.9 (11) 29:05.2 (11) 38:14.8 (11) 47:33.0 (11)
13 13 / Muži [24] Tomáš Lisý 1979 CZE Silvini Madshus team 57:01.0 06:27.3 09:09.2 (13) 19:09.7 (18) 29:40.0 (18) 38:48.0 (16) 47:58.2 (14)
14 14 / Muži [18] Adam Jindra 1990 CZE Humanita 57:22.3 06:48.6 08:37.8 (8) 18:07.0 (8) 28:17.3 (9) 37:55.2 (10) 47:44.6 (12)
15 15 / Muži [36] Milan Štemberg 1986 CZE Humanita 57:43.6 07:09.9 09:24.6 (20) 19:00.8 (14) 29:09.3 (12) 38:31.5 (13) 48:07.6 (15)
16 16 / Muži [30] Petr Pruner 1982 CZE Humanita 58:00.2 07:26.5 09:36.2 (25) 19:45.0 (24) 30:15.8 (22) 39:37.6 (21) 48:51.2 (18)
17 17 / Muži [27] Jan Oberlander 1975 CZE Sokol Senohraby 58:01.3 07:27.6 09:15.0 (17) 19:05.1 (16) 29:39.3 (17) 39:01.5 (18) 48:34.4 (17)
18 1 / st. dorci [15] Jan Gajda 2001 CZE ZDRP 58:01.4 07:27.7 10:12.6 (33) 19:49.4 (27) 30:02.5 (20) 39:19.6 (19) 48:59.2 (20)
19 18 / Muži [10] Tomáš Buriánek 1989 CZE Žižkovský tygři 58:26.1 07:52.4 08:52.1 (10) 18:58.6 (13) 29:31.6 (16) 39:00.6 (17) 48:52.0 (19)
20 19 / Muži [8] Jan Gajda 1968 CZE ZDRP 58:32.5 07:58.8 09:15.7 (18) 19:02.3 (15) 29:19.5 (15) 38:41.5 (15) 48:33.3 (16)
21 20 / Muži [34] Marek Smolka 1989 CZE Humanita 58:37.7 08:04.0 09:20.2 (19) 19:18.4 (19) 30:12.6 (21) 39:36.4 (20) 49:11.8 (21)
22 21 / Muži [20] Mirek Kalina 1982 CZE Humanita 59:03.3 08:29.6 10:09.4 (32) 20:31.2 (31) 31:22.2 (30) 40:24.3 (25) 49:48.8 (25)
23 22 / Muži [16] Štěpán Hrouda 1985 CZE Žižkovský tygři 59:08.0 08:34.3 09:37.1 (26) 19:48.9 (26) 30:32.8 (25) 40:05.7 (24) 49:46.7 (24)
24 23 / Muži [28] Milan Pidrman 1983 CZE Humanita 59:37.4 09:03.7 09:31.2 (22) 19:31.6 (21) 29:58.4 (19) 39:40.3 (22) 49:44.9 (23)
25 24 / Muži [4] Antonín Mráz 1972 CZE FEL Praha 01:00:02.2 09:28.5 09:25.4 (21) 19:32.6 (22) 30:28.1 (24) 39:49.8 (23) 49:38.3 (22)
26 25 / Muži [23] Jan Křováček 1976 CZE ČZU Praha 01:00:14.8 09:41.1 09:12.9 (15) 19:40.0 (23) 30:49.7 (27) 40:26.4 (26) 50:13.8 (26)
27 26 / Muži [38] Martin Tušl 1970 CZE Humanita 01:00:50.5 10:16.8 09:42.0 (27) 19:57.4 (28) 30:56.9 (29) 41:03.1 (29) 51:11.0 (28)
28 27 / Muži [12] Ondra Černý 1985 CZE Žižkovský tygři 01:01:25.0 10:51.3 09:34.0 (23) 19:47.8 (25) 30:44.4 (26) 40:35.4 (27) 50:57.9 (27)
29 28 / Muži [21] Jakub Klemsa 1990 CZE Humanita 01:01:51.9 11:18.2 09:48.9 (29) 20:22.9 (30) 31:25.6 (31) 41:26.7 (30) 51:37.2 (29)
30 29 / Muži [9] Jiří Sýkora 1995 CZE Humanita 01:02:49.6 12:15.9 09:13.9 (16) 19:27.1 (20) 30:25.7 (23) 40:54.5 (28) 51:48.2 (30)
31 30 / Muži [39] Jan Veselý 1965 CZE ČZU Praha 01:03:32.0 12:58.3 09:43.8 (28) 19:59.7 (29) 30:54.2 (28) 41:39.0 (31) 52:35.4 (31)
32 31 / Muži [33] Jan Smolík 1992 CZE Humanita 01:04:20.4 13:46.7 10:07.7 (31) 21:00.4 (33) 32:57.8 (33) 43:06.4 (32) 53:40.2 (32)
33 32 / Muži [35] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 01:05:23.0 14:49.3 10:06.1 (30) 20:57.8 (32) 32:44.3 (32) 44:07.2 (33) 54:52.8 (33)
34 33 / Muži [11] Štěpán Černušák 1985 CZE Humanita 01:08:00.2 17:26.5 10:20.0 (34) 21:33.6 (34) 33:46.7 (34) 44:44.0 (34) 56:03.5 (34)
35 34 / Muži [37] Vít Štursa 1979 CZE ČZU Praha 01:11:17.76 20:44.06 10:33.7 (35) 22:58.0 (36) 36:33.6 (36) 48:04.3 (36) 59:50.3 (35)
36 35 / Muži [13] Marek Deml 1974 CZE Žižkovský tygři 01:13:27.64 22:53.94 10:36.2 (36) 22:41.1 (35) 35:11.9 (35) 47:31.5 (35) 01:00:01.3 (36)