běh

startovka

Únětice běží

11.04.2019 Únětice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 58, muži : 29, ženy: 29, M15: 0, M20: 8, M35: 13, M45: 6, M55: 2, Z15: 1, Z20: 13, Z35: 7, Z45: 7, Z55: 1 [html] [pdf] [csv]

startovní listina hlavní závod

start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 58 účastníků ( 29 mužů, 29 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Z45103Bartíková MilenaCZE1971Letiště Praha120Řež
Z4569Bartíková MilenaCZE1971Letiště Praha120Řež
Z45104Beňová PavlínaCZE1970Letiště Praha0Praha
M20381Beránek JanCZE1995adidas Runners Prague100Praha
M45203Blodek TomášCZE1967Letiště Praha0Praha
M3551Borovsky JindrichCZE1982Praha240Praha
Z35382Březinová KláraCZE1979BK Hostivice40Hostivice
Z20341Dvořáková MarcelaCZE1985Trutnov200Trutnov
Z20369Dvořáková MarcelaCZE1985Trutnov200Trutnov
Z20107Emingerová Kateřina CZE1990Night Run Team70Horoměřice
Z35304Forejtová KateřinaCZE1979Praha - Suchdol0Praha - Suchdol
M2037Hanousek JakubCZE1991Police Nad Metují140Police Nad Metují
M45378Hanuš JanCZE1968Řepy0Horoměřice
Z35370Hautke KamilaCZE1980Letiště Praha0Hostivice
M3559Hejna JanCZE1984RUMOVÝ EXPRESS110Praha 10
M35362Hejna JanCZE1984RUMOVÝ EXPRESS110Praha 10
Z35309Hrobská AndreaCZE1978Praha Suchdol0Praha Suchdol
Z45374Chaloupková DanaCZE1971Silvini Madshus Team10Kamenice
M3523Chyba JiříCZE1979Nutrend Specialized Racing450Praha
Z20109Jelínková ZuzanaCZE1989Štefko Runnig Team0Praha 6
Z20379Kacířová Tereza CZE1985Rumový Pralinky0Praha 7
M20386Kala JiříCZE1987CK Příbram Fany Gastro110Svárov
M45385Kodr KarelCZE1970ŽUCH40Praha
Z20204Komárková KláraCZE1988Letiště Praha0Praha
Z20112Korimová KamilaCZE1990Praha10Praha
M35376lenc JaroslavCZE1979Opolencovi0Statenice
M3514Mahel PetrCZE1981Běžouni z Klánovického lesa0Praha 21
M35371Mach ŠtěpánCZE1980Letiště Praha40Praha 8
Z55356Mališová KarlaCZE1960Sabzo150Praha
M35139Marek DavidCZE1976Suchdol220Suchdol
M3515Matlach OndřejCZE1984Moose Power90Praha 6
M3516Maxa MatějCZE1975Statenice50Statenice
Z20373Mičke BiankaCZE1997adidas Runners Prague260Praha
Z35368Mikulová VeronikaCZE1982Noutonice80Noutonice
Z20372Naďová PetraCZE1988Team Goofy130Horoměřice
M4525Němec PavelCZE1973SK Zlončice0Horoměřice
Z45375Neumannová LenkaCZE1968Letiště Praha0Praha
M45377Nohejl TomášCZE1967Praha130Praha
Z35141nováková MagdaCZE1980Suchdol350Suchdol
Z35380nováková MagdaCZE1980Suchdol350Suchdol
Z20212Pátková VeronikaCZE1987Libčice nad Vltavou0Libčice nad Vltavou
Z45208Petrová MartinaCZE1968Praha 80Praha 8
M55353Polák Pavel CZE1946SJ Ski0Suchdol
M5544Roubal ZdeněkCZE1953Praha 60Praha 6
M35383Sára RobertCZE1980Roztoky60Roztoky
M20364Sedláček JanCZE1986SK Svěrák130Řež
Z2010sedláková LucieCZE1989eSeNBáci Jeseník30Jeseník
Z20384slávikova LujzaCZE1988ŽUCH450Praha
M20207Srb JindřichCZE1985Roztoky10Roztoky
M35326Staněk PavelCZE1976TEAM GOOFY0Sokolov
M3547Šlais VáclavCZE1982Letiště Praha0Praha 3 - Žižkov
M45117Tkadlec ŠtěpánCZE1974Roztoky0Roztoky
Z15217Tkadlecová KamilaCZE2007Roztoky0Roztoky
Z4548Třísková KatarínaCZE1971Praha280Praha
Z20366Valešová AnetaCZE1991Únětice0Únětice
M2021Vlk PavelCZE1991Originál 1869 Příbram350Příbram
M20209Webersinke JanCZE1988Štefko Runnig Team0Tuchoměřice
M20367Zapletal LukášCZE1987Praha0Praha