výsledky

Moravský bikemaraton 2013

31.08.2013 Leština [CZE] 

archiv

výsledky

80km celkem: 101 , muži : 92, ženy: 9, Muži A: 23, Muži B: 33, Muži C: 23, Muži D: 13, Ženy A: 5, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 9 , muži : 8, ženy: 1, Tandemy: 9 [html] [pdf] [csv]
50km celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, Junioři: 0, Muži I: 0, Muži II: 0, Muži III: 0, Juniorky: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
30km celkem: 468 , muži : 410, ženy: 58, Předžáci: 3, MladšíŽaci: 7, StaršíŽáci: 13, TouristOpen: 52, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 1, MladšíŽačky: 5, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 2, Pekařky: 4, Muži I: 270, Junioři: 22, Muži II: 45, Ženy: 20, Juniorky: 4, Muži III: 14 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 80km

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži B [ 174 ] Tomáš ?er 1983 CZE - 02:48:52.4 mezičasy
2 1 / Muži A [ 121 ] TONI Pustovit 1987 UKR Ukraina Svetlovodsk 02:51:26.6 02:34.2 mezičasy
3 2 / Muži A [ 184 ] Adam Pil?ík 1984 CZE - 02:52:07.6 03:15.2 mezičasy
4 3 / Muži A [ 196 ] Pavel Skalický 1992 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 02:56:41.2 07:48.8 mezičasy
5 1 / Muži C [ 175 ] Miloslav ŠVEHLA 1967 CZE - 02:58:47.7 09:55.3 mezičasy
6 2 / Muži B [ 185 ] Michal Vágner 1977 CZE RCR BIKE TEAM ?eská T?ebová 02:58:52.2 09:59.8 mezičasy
7 4 / Muži A [ 198 ] Jakub Sedlá? 1984 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:01:44.2 12:51.8 mezičasy
8 2 / Muži C [ 170 ] Milan Žmolík 1973 CZE - 03:02:22.9 13:30.5 mezičasy
9 3 / Muži B [ 128 ] Jaromír Volek 1980 CZE - 03:02:36.3 13:43.9 mezičasy
10 4 / Muži B [ 182 ] Tomáš vychodil 1976 CZE - 03:05:26.7 16:34.3 mezičasy
11 5 / Muži A [ 190 ] Michal Kr?ma 1988 CZE - 03:06:57.5 18:05.1 mezičasy
12 5 / Muži B [ 187 ] Radim Barták 1980 CZE - 03:06:58.9 18:06.5 mezičasy
13 6 / Muži A [ 177 ] Tomáš Satke 1989 CZE - 03:09:08.9 20:16.5 mezičasy
14 6 / Muži B [ 122 ] Jaromír Pytel 1975 CZE - 03:09:53.2 21:00.8 mezičasy
15 7 / Muži A [ 163 ] Daniel Blahá?ek 1993 CZE - 03:11:12.8 22:20.4 mezičasy
16 7 / Muži B [ 31 ] Tomáš Kechrt 1981 CZE Cyklo Polách a syn 03:11:27.8 22:35.4 mezičasy
17 8 / Muži B [ 119 ] Robert Plani?ka 1976 CZE - 03:12:09.4 23:17.0 mezičasy
18 8 / Muži A [ 131 ] Št?pán Žal?ík 1992 CZE - 03:12:15.0 23:22.6 mezičasy
19 3 / Muži C [ 5 ] Martin Jílek 1969 CZE JÍLEK TEAM 2013 03:12:17.6 23:25.2 mezičasy
20 9 / Muži A [ 178 ] Pavel Žák 1987 CZE - 03:12:48.0 23:55.6 mezičasy
21 9 / Muži B [ 172 ] Pavel Žurek 1974 CZE - 03:14:29.4 25:37.0 mezičasy
22 4 / Muži C [ 173 ] Tomaš Satke 1971 CZE - 03:14:43.4 25:51.0 mezičasy
23 10 / Muži A [ 17 ] Martin Ve?e? 1992 CZE - 03:15:39.9 26:47.5 mezičasy
24 11 / Muži A [ 165 ] David Jílek 1987 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:16:27.3 27:34.9 mezičasy
25 10 / Muži B [ 11 ] Marián Josefík 1983 CZE - 03:16:45.2 27:52.8 mezičasy
26 5 / Muži C [ 109 ] Petr hrubý 1967 CZE - 03:19:02.4 30:10.0 mezičasy
27 12 / Muži A [ 115 ] Roman Kro?ek 1984 CZE - 03:20:29.2 31:36.8 mezičasy
28 1 / Muži D [ 25 ] Leopold Spá?il 1959 CZE - 03:21:08.3 32:15.9 mezičasy
29 11 / Muži B [ 169 ] Miloslav Kadrman 1981 CZE - 03:21:09.6 32:17.2 mezičasy
30 12 / Muži B [ 19 ] Tomáš Zlámal 1979 CZE - 03:21:22.7 32:30.3 mezičasy
31 6 / Muži C [ 110 ] Tomáš Hruška 1971 CZE RCR BIKE TEAM ?eská T?ebová 03:21:52.6 33:00.2 mezičasy
32 13 / Muži B [ 171 ] Jan Winkler 1977 CZE - 03:22:19.5 33:27.1 mezičasy
33 2 / Muži D [ 35 ] Miroslav Frkal 1956 CZE - 03:22:20.5 33:28.1 mezičasy
34 14 / Muži B [ 195 ] Michael Vilášek 1979 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:22:37.5 33:45.1 mezičasy
35 13 / Muži A [ 168 ] Andrej Dubovecký 1986 CZE - 03:22:45.8 33:53.4 mezičasy
36 7 / Muži C [ 189 ] ?estmír Horák 1971 CZE - 03:24:12.7 35:20.3 mezičasy
37 3 / Muži D [ 176 ] Zbyn?k Schindler 1962 CZE - 03:25:53.2 37:00.8 mezičasy
38 15 / Muži B [ 200 ] Pavel Václavík 1978 CZE Oknoplast Šumperk 03:26:37.7 37:45.3 mezičasy
39 8 / Muži C [ 24 ] Ctibor Hejtmánek 1968 CZE - 03:26:59.4 38:07.0 mezičasy
40 4 / Muži D [ 155 ] Zdenek Zmeškal 1959 CZE - 03:27:36.9 38:44.5 mezičasy
41 14 / Muži A [ 166 ] Jaroslav Strakoš 1986 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:27:39.1 38:46.7 mezičasy
42 16 / Muži B [ 150 ] Aleš Dedek 1975 CZE - 03:29:23.6 40:31.2 mezičasy
43 15 / Muži A [ 111 ] Martin Jank? 1989 CZE TOYOTA Dolák MTB 03:30:30.7 41:38.3 mezičasy
44 16 / Muži A [ 108 ] David Horký 1990 CZE - 03:30:41.4 41:49.0 mezičasy
45 5 / Muži D [ 160 ] Pavel Bauer 1960 CZE - 03:30:48.3 41:55.9 mezičasy
46 9 / Muži C [ 194 ] Lukáš Dulava 1972 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:31:16.0 42:23.6 mezičasy
47 17 / Muži B [ 101 ] martin bartoš 1979 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:31:17.6 42:25.2 mezičasy
48 17 / Muži A [ 14 ] Martin Borák 1990 CZE Cyklo Polách a syn 03:31:43.2 42:50.8 mezičasy
49 18 / Muži A [ 154 ] Jan Sm?šný 1991 CZE - 03:31:43.6 42:51.2 mezičasy
50 10 / Muži C [ 28 ] Lubomír Horký 1968 CZE - 03:32:45.5 43:53.1 mezičasy
51 19 / Muži A [ 186 ] Petr Kašpar 1990 CZE - 03:32:53.0 44:00.6 mezičasy
52 6 / Muži D [ 167 ] Jan Rohan 1962 CZE - 03:33:04.7 44:12.3 mezičasy
53 18 / Muži B [ 129 ] Pavel Vošický 1975 CZE - 03:33:24.1 44:31.7 mezičasy
54 19 / Muži B [ 193 ] Karel ?ermák 1975 CZE - 03:34:11.4 45:19.0 mezičasy
55 11 / Muži C [ 125 ] Michal Tomášek 1970 CZE Credo team 03:34:16.4 45:24.0 mezičasy
56 12 / Muži C [ 192 ] Radovan Fojt 1970 CZE - 03:34:35.6 45:43.2 mezičasy
57 13 / Muži C [ 180 ] Petr Janí?ek 1973 CZE - 03:36:19.1 47:26.7 mezičasy
58 7 / Muži D [ 188 ] Tomáš Bore?ek 1957 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:36:40.2 47:47.8 mezičasy
59 20 / Muži B [ 7 ] Vladislav Krej?í 1974 CZE - 03:37:06.7 48:14.3 mezičasy
60 21 / Muži B [ 106 ] Václav Ehrlich 1976 CZE - 03:37:59.0 49:06.6 mezičasy
61 22 / Muži B [ 164 ] Petr Závodník 1983 CZE - 03:38:15.6 49:23.2 mezičasy
62 1 / Ženy [ 156 ] Marie Valouchová 1973 CZE - 03:39:15.7 50:23.3 mezičasy
63 14 / Muži C [ 116 ] Petr Lazecký 1970 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:39:58.5 51:06.1 mezičasy
64 23 / Muži B [ 73 ] Petr Plesník 1975 CZE - 03:40:17.7 51:25.3 mezičasy
65 15 / Muži C [ 103 ] Roman Buriánek 1970 CZE - 03:43:08.1 54:15.7 mezičasy
66 20 / Muži A [ 151 ] Zden?k Ryšavý 1987 CZE - 03:43:40.5 54:48.1 mezičasy
67 16 / Muži C [ 44 ] Aleš Náb?lek 1973 CZE náb?lkovi 03:44:15.1 55:22.7 mezičasy
68 24 / Muži B [ 199 ] Tomáš Zachoval 1980 CZE - 03:44:17.3 55:24.9 mezičasy
69 25 / Muži B [ 489 ] Jan Keprt 1983 CZE - 03:45:15.0 56:22.6 mezičasy
70 17 / Muži C [ 53 ] Miroslav Ma?á?ek 1969 CZE RCR BIKE TEAM ?eská T?ebová 03:45:17.2 56:24.8 mezičasy
71 1 / Ženy A [ 197 ] Lucie macíková 1984 CZE GHOST MOJEKOLO 03:46:22.9 57:30.5 mezičasy
72 18 / Muži C [ 107 ] Martin Girášek 1968 CZE - 03:47:06.5 58:14.1 mezičasy
73 2 / Ženy A [ 183 ] Martina Novotná 1988 CZE - 03:47:52.5 59:00.1 mezičasy
74 26 / Muži B [ 191 ] Zdenek Suchomel 1977 CZE IN-LIFE cycling team 03:49:16.3 01:00:23.9 mezičasy
75 3 / Ženy A [ 179 ] Lenka Van?urová 1987 CZE - 03:50:27.0 01:01:34.6 mezičasy
76 27 / Muži B [ 117 ] Pavel Lazecký 1977 CZE - 03:51:49.0 01:02:56.6 mezičasy
77 19 / Muži C [ 124 ] Radek Spá?il 1971 CZE - 03:52:53.7 01:04:01.3 mezičasy
78 8 / Muži D [ 127 ] Josef Vítámvás 1963 CZE Stevens bikes-Emilio sport 03:53:50.3 01:04:57.9 mezičasy
79 9 / Muži D [ 102 ] Roman Brandýs 1963 CZE - 03:54:22.1 01:05:29.7 mezičasy
80 4 / Ženy A [ 55 ] Št?pánka Sta?ková 1989 CZE - 03:58:39.6 01:09:47.2 mezičasy
81 20 / Muži C [ 50 ] Pavel Hotový 1970 CZE - 04:04:10.8 01:15:18.4 mezičasy
82 28 / Muži B [ 130 ] Petr Vymazal 1975 CZE - 04:05:26.1 01:16:33.7 mezičasy
83 10 / Muži D [ 114 ] Miroslav Kolomazník 1963 CZE - 04:07:28.8 01:18:36.4 mezičasy
84 21 / Muži A [ 118 ] Tomáš Mazák 1989 CZE - 04:07:58.6 01:19:06.2 mezičasy
85 29 / Muži B [ 123 ] Jaroslav Remeš 1974 CZE - 04:10:47.4 01:21:55.0 mezičasy
86 11 / Muži D [ 181 ] Zden?k Jelínek 1958 CZE - 04:12:57.7 01:24:05.3 mezičasy
87 21 / Muži C [ 63 ] Pavel Hrubý 1973 CZE - 04:13:04.8 01:24:12.4 mezičasy
88 22 / Muži C [ 113 ] Petr Knápek 1966 CZE - 04:14:51.3 01:25:58.9 mezičasy
89 12 / Muži D [ 67 ] Milan Konopa 1961 CZE Credo team 04:17:59.1 01:29:06.7 mezičasy
90 2 / Ženy [ 77 ] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách a syn 04:23:30.4 01:34:38.0 mezičasy
91 30 / Muži B [ 162 ] Lud?k Švec 1978 CZE - 04:23:30.8 01:34:38.4 mezičasy
92 31 / Muži B [ 104 ] Aleš ?ech 1975 CZE - 04:27:16.2 01:38:23.8 mezičasy
93 32 / Muži B [ 65 ] Ond?ej Dostal 1977 CZE - 04:29:36.1 01:40:43.7 mezičasy
94 3 / Ženy [ 120 ] ZDENKA PROCHÁZKOVÁ 1961 CZE - 04:29:38.5 01:40:46.1 mezičasy
95 4 / Ženy [ 79 ] Dana Schnaubeltová 1977 CZE - 04:47:52.5 01:59:00.1 mezičasy
96 23 / Muži C [ 126 ] Vlastimil Uherka 1969 CZE Bikesport Team Mohelnice 04:52:19.4 02:03:27.0 mezičasy
97 13 / Muži D [ 105 ] František Došek 1951 CZE - 05:44:16.0 02:55:23.6 mezičasy
DNF / Muži A [ 153 ] Tomáš Mi?ek 1984 CZE -
DNF / Muži A [ 152 ] Pavel Zitta 1986 CZE -
DNF / Ženy A [ 83 ] Bronislava Wittnerová 1983 CZE Bike TEAM Kola Ka?kovský
DNF / Muži B [ 112 ] Radek Jorda 1983 CZE -

výsledková listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Tandemy [ 703 ] Ji?í Slavík Dušan Slavík 1979 CZE - 03:14:41.7 mezičasy
2 2 / Tandemy [ 711 ] Vlastimil Krá?mar Tomáš Hainzel 1974 CZE IVT Náchod 03:26:24.3 11:42.6 mezičasy
3 3 / Tandemy [ 702 ] Roman Janoš Tomáš Kotas 1980 CZE - 03:29:18.1 14:36.4 mezičasy
4 4 / Tandemy [ 708 ] Panzi & Luky 1982 CZE - 03:32:24.6 17:42.9 mezičasy
5 5 / Tandemy [ 709 ] Radek Pavelka Petra Pavelková 1974 CZE - 04:16:10.4 01:01:28.7 mezičasy
6 6 / Tandemy [ 704 ] Zichová Gabriela Jaroslav Bakalík 1978 CZE - 04:24:42.8 01:10:01.1 mezičasy
7 7 / Tandemy [ 710 ] Zden?k Máj Svatopluk Martin?ík 1973 CZE - 04:37:46.1 01:23:04.4 mezičasy
8 8 / Tandemy [ 707 ] Bahno Pavel Martin Beb?ák 1983 SVK - 04:49:39.2 01:34:57.5 mezičasy
9 9 / Tandemy [ 705 ] Vladimír Kolá? Tomáš Habrovanský 1974 CZE - 04:58:18.4 01:43:36.7 mezičasy

výsledková listina 50km

start ~ 11:11:00

výsledková listina 30km

start ~ 11:22:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / TouristOpen [ 869 ] Ji?í Mádr 1991 CZE - 01:11:34.6
2 1 / StaršíŽáci [ 874 ] Jakub Dostál 1998 CZE - 01:12:42.9 01:08.3
3 2 / StaršíŽáci [ 847 ] Timal Rabayev 1999 UKR Ukraina Svetlovodsk 01:13:37.8 02:03.2
4 3 / StaršíŽáci [ 875 ] Tomáš Bárta 1999 CZE - 01:14:18.3 02:43.7
5 4 / StaršíŽáci [ 872 ] Artur Koval 1998 CZE - 01:15:58.8 04:24.2
6 5 / StaršíŽáci [ 800 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 01:20:07.2 08:32.6
7 6 / StaršíŽáci [ 822 ] Ond?ej Jílek 1999 CZE JÍLEK TEAM 2013 01:21:46.2 10:11.6
8 1 / MladšíŽaci [ 884 ] Jan Zatloukal 2002 CZE - 01:24:27.9 12:53.3
9 7 / StaršíŽáci [ 844 ] Dominik Parma 1998 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:26:38.5 15:03.9
10 2 / TouristOpen [ 833 ] Kamil Macek 1972 CZE Cirlibaba 01:26:43.1 15:08.5
11 3 / TouristOpen [ 906 ] Pavel Matura 1975 CZE - 01:26:45.1 15:10.5 mezičasy
12 1 / StaršíŽačky [ 877 ] Denisa Knapkova 1998 CZE - 01:26:47.1 15:12.5
13 8 / StaršíŽáci [ 809 ] Ruslan Gerasimov 1999 UKR Ukraina Svetlovodsk 01:28:28.1 16:53.5
14 2 / MladšíŽaci [ 882 ] Jonáš Pospíšil 2001 CZE - 01:28:42.8 17:08.2
15 9 / StaršíŽáci [ 821 ] Dominik Jansa 1999 CZE - 01:28:43.3 17:08.7
16 4 / TouristOpen [ 820 ] Petr Jansa 1976 CZE - 01:28:47.9 17:13.3
17 5 / TouristOpen [ 873 ] Ji?í Moravec 1996 CZE - 01:28:49.5 17:14.9
17 5 / TouristOpen [ 883 ] Petr Pospíšil 1973 CZE On Road racing team 01:28:49.5 17:14.9
19 3 / MladšíŽaci [ 803 ] Václav Bednarský 2001 CZE Cyklomorava 01:30:19.8 18:45.2
20 7 / TouristOpen [ 901 ] Lukáš Ján? 1995 CZE - 01:32:02.2 20:27.6 mezičasy
21 10 / StaršíŽáci [ 819 ] Konstantyn Chalyi 1999 UKR Ukraina Svetlovodsk 01:33:22.3 21:47.7
22 8 / TouristOpen [ 851 ] So?a Sovadinová 1970 CZE - 01:33:36.2 22:01.6
23 11 / StaršíŽáci [ 838 ] Jakub Moravec 1999 CZE - 01:36:13.5 24:38.9
24 12 / StaršíŽáci [ 860 ] Martin Václavek 1998 CZE - 01:38:00.0 26:25.4
25 4 / MladšíŽaci [ 848 ] Ji?í Sadil 2001 CZE Parapety RS 01:38:56.9 27:22.3
26 1 / Muži I [ 558 ] Martin Haman 1984 CZE - 01:39:07.0 27:32.4
27 2 / Muži I [ 527 ] Radek Sv?ntý 1987 CZE - 01:41:13.7 29:39.1
28 9 / TouristOpen [ 902 ] Ján? Vladimir 1968 CZE - 01:41:27.9 29:53.3
29 10 / TouristOpen [ 859 ] Lud?k Švéda 1978 CZE - 01:41:59.8 30:25.2
30 1 / Junioři [ 312 ] Petr Kubelka 1995 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 01:42:02.5 30:27.9
31 11 / TouristOpen [ 836 ] Petr Mat?j 1976 CZE T?i šneci 01:42:05.3 30:30.7
32 3 / Muži I [ 543 ] Tomáš Pet?í?ek 1990 CZE - 01:42:18.5 30:43.9
33 12 / TouristOpen [ 813 ] Josef Hojer 1989 CZE - 01:42:28.3 30:53.7
34 1 / Předžáci [ 854 ] Marian Svoboda 2003 CZE - 01:42:39.8 31:05.2
35 13 / TouristOpen [ 855 ] Marian Svoboda 1976 CZE - 01:42:41.7 31:07.1
36 4 / Muži I [ 438 ] Adam Válek 1984 CZE - 01:42:44.6 31:10.0
37 5 / Muži I [ 531 ] Jan Reiner 1985 CZE - 01:42:44.7 31:10.1
38 2 / Junioři [ 564 ] Tomáš Fabián 1996 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 01:43:08.0 31:33.4
39 6 / Muži I [ 573 ] Pavel Vá?a 1988 CZE - 01:43:15.0 31:40.4
40 14 / TouristOpen [ 849 ] Eva Sadilová 1976 CZE Parapety RS 01:43:33.6 31:59.0
41 5 / MladšíŽaci [ 908 ] Martin Seidl 2001 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:44:03.8 32:29.2
42 7 / Muži I [ 563 ] petr novák 1987 CZE - 01:44:08.6 32:34.0
43 1 / Pekařky [ 807 ] Helga Davídková 1962 CZE - 01:44:29.0 32:54.4
44 2 / StaršíŽačky [ 834 ] Barbora Macková 1999 CZE Cirlibaba 01:44:45.2 33:10.6
45 15 / TouristOpen [ 885 ] Ji?í Pavelka 1965 CZE - 01:45:09.7 33:35.1
46 3 / Junioři [ 567 ] Marek Vykoukal 1996 CZE - 01:45:31.1 33:56.5
46 8 / Muži I [ 523 ] Lukáš Heinrich 1979 CZE - 01:45:31.1 33:56.5
48 9 / Muži I [ 566 ] Jind?ich Haná?ek 1984 CZE - 01:45:31.7 33:57.1
49 4 / Junioři [ 385 ] Ji?í Pokorný 1997 CZE - 01:45:33.0 33:58.4
50 10 / Muži I [ 501 ] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE cycling team 01:45:42.9 34:08.3
51 11 / Muži I [ 607 ] David Babiánek 1993 CZE - 01:45:56.2 34:21.6
52 16 / TouristOpen [ 868 ] Ladislav Šin 1964 CZE - 01:46:09.0 34:34.4
53 12 / Muži I [ 314 ] Michal Kubišta 1990 CZE - 01:46:13.7 34:39.1
54 13 / Muži I [ 552 ] Tomáš Tichý 1984 CZE - 01:46:17.1 34:42.5
55 5 / Junioři [ 536 ] Filip Kubín 1995 CZE - 01:46:32.2 34:57.6
56 17 / TouristOpen [ 824 ] martin kaspar 1976 CZE T?i šneci 01:46:42.3 35:07.7
57 18 / TouristOpen [ 870 ] Lukáš Hašek 1984 CZE - 01:46:51.8 35:17.2
58 14 / Muži I [ 440 ] Martin Valigura 1973 CZE Cyklomorava 01:47:23.5 35:48.9
59 13 / StaršíŽáci [ 905 ] Stanislav Sadil 1998 CZE - 01:47:51.8 36:17.2
60 15 / Muži I [ 513 ] Martin N?m?ík 1976 CZE - 01:48:04.3 36:29.7
61 19 / TouristOpen [ 876 ] Romana Vyhnánková 1990 CZE Uczniowski Klub Sportowy ZAWOJAK Zawoja 01:48:09.2 36:34.6
62 20 / TouristOpen [ 867 ] ond?ej Smr?ek 1992 CZE - 01:48:25.0 36:50.4
63 16 / Muži I [ 600 ] Ji?í Mikulecký 1984 CZE - 01:48:49.9 37:15.3
64 17 / Muži I [ 458 ] Tomas Zlamal 1979 CZE - 01:49:08.3 37:33.7
65 21 / TouristOpen [ 879 ] olga Havalová 1985 CZE - 01:49:09.0 37:34.4
66 22 / TouristOpen [ 888 ] Barbora Tkadlecová 1986 CZE Cyklomorava 01:49:09.8 37:35.2
67 18 / Muži I [ 366 ] Roman Palguta 1977 CZE - 01:49:18.8 37:44.2
68 19 / Muži I [ 331 ] Jind?ich Maksant 1985 CZE IN-LIFE cycling team 01:51:26.7 39:52.1
69 20 / Muži I [ 598 ] Pavel Vl?ek 1990 CZE IN-LIFE cycling team 01:51:27.3 39:52.7
70 21 / Muži I [ 221 ] František ?makal 1977 CZE Bera 01:51:28.3 39:53.7
71 3 / StaršíŽačky [ 814 ] RADKA Holinková 1998 CZE RODAK 01:51:41.8 40:07.2
72 22 / Muži I [ 409 ] David Studýnka 1976 CZE - 01:51:47.9 40:13.3
73 6 / MladšíŽaci [ 880 ] Adam Zubatý 2002 CZE - 01:51:51.5 40:16.9
74 23 / Muži I [ 520 ] Martin Chalupa 1980 CZE - 01:51:56.3 40:21.7
75 6 / Junioři [ 570 ] Jan Kotas 1995 CZE - 01:52:04.2 40:29.6
76 24 / Muži I [ 450 ] Lukáš Vybíral 1987 CZE - 01:52:06.0 40:31.4
77 23 / TouristOpen [ 815 ] Dagmar Holinková 1973 CZE RODAK 01:52:32.4 40:57.8
78 24 / TouristOpen [ 810 ] Pavel Gottwald 1980 CZE T?i šneci 01:52:39.7 41:05.1
79 25 / Muži I [ 252 ] Pavel Hellebrand 1990 CZE - 01:52:47.7 41:13.1 mezičasy
80 26 / Muži I [ 418 ] Marek Škoda 1981 CZE United Bakeries 01:52:49.1 41:14.5
81 27 / Muži I [ 544 ] Marek Krej?í? 1985 CZE - 01:53:28.1 41:53.5
82 28 / Muži I [ 253 ] Petr Hének 1987 CZE Cyklo Polách a syn 01:53:29.9 41:55.3
83 7 / Junioři [ 254 ] David Hladiš 1995 CZE Cyklomorava 01:53:31.1 41:56.5
84 25 / TouristOpen [ 843 ] Jana Nádvorníková 1994 CZE - 01:53:50.7 42:16.1
85 29 / Muži I [ 329 ] Josef Maitner 1986 CZE - 01:54:06.5 42:31.9
86 1 / MladšíŽačky [ 904 ] Seidlová Monika 2001 CZE - 01:54:16.0 42:41.4
87 30 / Muži I [ 306 ] Radim Kramá? 1988 CZE United Bakeries 01:54:16.7 42:42.1
88 26 / TouristOpen [ 907 ] Libor Seidl 1971 CZE - 01:54:17.8 42:43.2
89 31 / Muži I [ 597 ] Ladislav Mikeska 1987 CZE IN-LIFE cycling team 01:54:47.3 43:12.7
90 27 / TouristOpen [ 862 ] Karel Zátopek 1968 CZE - 01:54:48.1 43:13.5
91 28 / TouristOpen [ 903 ] Ducho? Zdeno 1965 CZE - 01:54:49.3 43:14.7
92 8 / Junioři [ 206 ] Vojt?ch Bednarský 1997 CZE Cyklomorava 01:55:20.9 43:46.3
93 32 / Muži I [ 550 ] Martin Rýva 1968 CZE Redpoint HQBC Team 01:55:54.7 44:20.1
94 33 / Muži I [ 278 ] Ji?í Janda 1975 CZE Cyklo Polách a syn 01:55:54.8 44:20.2
95 29 / TouristOpen [ 850 ] Martin Sovadina 1995 CZE - 01:55:58.0 44:23.4
96 1 / Muži II [ 518 ] Petr Sala? 1959 CZE - 01:56:02.3 44:27.7
97 30 / TouristOpen [ 842 ] Eva Nádvorníková 1988 CZE - 01:56:12.3 44:37.7
98 31 / TouristOpen [ 865 ] Jana Št?pková 1977 CZE - 01:56:14.6 44:40.0
99 34 / Muži I [ 469 ] Jan Vydra 1987 CZE IN-LIFE cycling team 01:56:16.6 44:42.0
100 35 / Muži I [ 269 ] Jaroslav Hýbl 1993 CZE DIMPEX Kosov 01:56:17.8 44:43.2
100 35 / Muži I [ 517 ] Miroslav Hilšer 1994 CZE - 01:56:17.8 44:43.2
102 7 / MladšíŽaci [ 839 ] Jan Moravec 2002 CZE - 01:56:19.9 44:45.3
103 32 / TouristOpen [ 852 ] Jan Studénka 1991 CZE Cyklomorava 01:56:20.6 44:46.0
104 2 / MladšíŽačky [ 826 ] zuzana kralikova 2001 CZE - 01:56:33.9 44:59.3
105 37 / Muži I [ 605 ] Ond?ej Mikeska 1990 CZE - 01:56:40.3 45:05.7
106 9 / Junioři [ 516 ] David Lašt?vka 1997 CZE - 01:57:03.1 45:28.5
107 38 / Muži I [ 208 ] Marek Be?a 1976 CZE - 01:57:10.3 45:35.7
108 39 / Muži I [ 321 ] martin lejska 1981 CZE - 01:57:13.0 45:38.4
109 40 / Muži I [ 456 ] Ladislav Závrbský 1993 CZE - 01:57:47.4 46:12.8
110 2 / Muži II [ 348 ] Zden?k Nádvorník 1962 CZE - 01:57:47.9 46:13.3
111 41 / Muži I [ 565 ] Marek Šarafín 1974 CZE Bike team Porsche Olomouc 01:57:49.4 46:14.8
112 3 / Muži II [ 515 ] Pavel Kvasnica 1961 CZE - 01:57:50.0 46:15.4
113 42 / Muži I [ 599 ] Ond?ej Šenk 1987 CZE - 01:57:50.5 46:15.9 mezičasy
114 43 / Muži I [ 302 ] Radek König 1976 CZE Šneci 01:57:51.0 46:16.4
115 33 / TouristOpen [ 840 ] Lucie Mrázková 1995 CZE - 01:58:14.0 46:39.4
116 44 / Muži I [ 509 ] Radim Kurka 1981 CZE - 01:58:53.7 47:19.1
117 45 / Muži I [ 569 ] Pavel Pastrnek 1976 CZE - 01:58:55.6 47:21.0
118 10 / Junioři [ 262 ] Filip Horák 1996 CZE - 01:58:59.5 47:24.9
119 1 / Ženy [ 390 ] Radka Pospíšilová 1990 CZE - 01:59:02.5 47:27.9
120 34 / TouristOpen [ 816 ] Lenka Hotová 1973 CZE Cyklo Polách a syn 01:59:21.5 47:46.9
121 4 / StaršíŽačky [ 878 ] Anežka Knausová 1999 CZE - 01:59:22.3 47:47.7
122 35 / TouristOpen [ 845 ] Ji?í Paul 1980 CZE - 01:59:37.1 48:02.5
123 5 / StaršíŽačky [ 863 ] Magda Závrbská 1999 CZE - 01:59:38.0 48:03.4
124 36 / TouristOpen [ 864 ] Ladislav Závrbský 1964 CZE - 01:59:39.7 48:05.1
125 37 / TouristOpen [ 835 ] Aneta Macková 1995 CZE Cirlibaba 02:00:24.8 48:50.2
126 38 / TouristOpen [ 828 ] Luboš Kusy 1959 SVK - 02:00:30.6 48:56.0
127 11 / Junioři [ 541 ] Petr Bla?ák 1995 CZE - 02:00:35.7 49:01.1
128 1 / Juniorky [ 473 ] Martina Kukulová 1995 CZE - 02:00:47.2 49:12.6
129 1 / PekařkyMladší [ 829 ] Jana Lašová 1979 CZE SEMIX 02:00:52.8 49:18.2
130 4 / Muži II [ 551 ] Milan Kaprál 1960 CZE Ricardo racing team Prost?jov 02:01:20.1 49:45.5
131 12 / Junioři [ 263 ] Michal Hotový 1996 CZE Cyklo Polách a syn 02:01:30.7 49:56.1
132 46 / Muži I [ 319 ] Jan Laš 1981 CZE SEMIX 02:01:32.5 49:57.9
132 46 / Muži I [ 575 ] David K?ivohlávek 1989 CZE GHOST MOJEKOLO 02:01:32.5 49:57.9
134 2 / PekařkyMladší [ 831 ] Martina Macášková 1989 CZE - 02:01:49.5 50:14.9
135 39 / TouristOpen [ 808 ] Radomír Drlík 1969 CZE Eminent-ATC biketeam Šumperk 02:01:49.8 50:15.2
136 48 / Muži I [ 230 ] David Dovrt?l 1993 CZE - 02:02:24.3 50:49.7
137 49 / Muži I [ 538 ] Libor Ondrá?ek 1964 CZE - 02:02:44.5 51:09.9
138 50 / Muži I [ 259 ] DAVID HOLINKA 1969 CZE RODAK 02:02:54.5 51:19.9
139 51 / Muži I [ 398 ] Mat?j ?í?ný 1990 CZE SEMIX 02:02:58.4 51:23.8
140 52 / Muži I [ 608 ] Pavel Jur?ík 1965 CZE - 02:03:05.8 51:31.2
140 52 / Muži I [ 332 ] Tomáš Malec 1994 CZE - 02:03:05.8 51:31.2
142 54 / Muži I [ 256 ] Lukáš Hofman 1991 CZE - 02:03:20.5 51:45.9
143 55 / Muži I [ 602 ] Petr Bu?ek 1968 CZE Ricardo racing team Prost?jov 02:03:26.9 51:52.3
144 56 / Muži I [ 248 ] Michal Harlender 1972 CZE - 02:03:28.6 51:54.0
145 13 / Junioři [ 210 ] Ond?ej Bittner 1997 CZE - 02:03:31.8 51:57.2
146 14 / Junioři [ 363 ] Radek Oslizlo 1996 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:03:38.2 52:03.6
147 40 / TouristOpen [ 846 ] Zuzana Plháková 1986 CZE - 02:03:39.2 52:04.6
148 15 / Junioři [ 510 ] Martin Soldán 1996 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:03:39.7 52:05.1
148 2 / Ženy [ 293 ] Svatava Karafiátová 1973 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:03:39.7 52:05.1
148 57 / Muži I [ 545 ] Dominik Brandýs 1992 CZE - 02:03:39.7 52:05.1
148 57 / Muži I [ 568 ] Martin Schenk 1985 CZE - 02:03:39.7 52:05.1
152 1 / Muži III [ 340 ] Josef Mikulka 1949 CZE - 02:03:40.9 52:06.3
153 16 / Junioři [ 556 ] Marian Krej?í 1998 CZE - 02:03:41.5 52:06.9
154 3 / Ženy [ 554 ] Johana Kolašínová 1989 CZE - 02:03:42.4 52:07.8
155 59 / Muži I [ 549 ] Tomas Gold 1973 CZE - 02:03:45.1 52:10.5
156 60 / Muži I [ 553 ] Pavel Slaný 1988 CZE - 02:04:07.8 52:33.2
157 61 / Muži I [ 436 ] Jaroslav Václavek 1970 CZE RODAK 02:04:38.4 53:03.8
158 62 / Muži I [ 493 ] Michal Plhák 1985 CZE CZ LOKOA 02:05:03.1 53:28.5
159 63 / Muži I [ 301 ] Ji?í Konig 1978 CZE Šneci 02:05:05.3 53:30.7
160 17 / Junioři [ 522 ] Jan Pietro? 1996 CZE - 02:05:07.6 53:33.0
161 41 / TouristOpen [ 837 ] Ji?í Moravec 1967 CZE - 02:05:42.4 54:07.8
162 64 / Muži I [ 352 ] Miroslav Ne?as 1974 CZE - 02:05:47.6 54:13.0
163 65 / Muži I [ 481 ] Radim Herzán 1977 CZE - 02:05:48.2 54:13.6
164 66 / Muži I [ 434 ] Zbyn?k Trune?ka 1975 CZE - 02:05:51.2 54:16.6
165 67 / Muži I [ 499 ] libor zita 1973 CZE - 02:05:59.3 54:24.7
165 67 / Muži I [ 405 ] Lukáš Sláde?ek 1982 CZE CK PeMaP P?erov 02:05:59.3 54:24.7
167 69 / Muži I [ 281 ] Jakub Jedelský 1903 CZE - 02:06:03.0 54:28.4
168 5 / Muži II [ 451 ] Lubomír Vychodil 1957 CZE - 02:06:10.0 54:35.4
169 2 / Juniorky [ 383 ] Eva Planicková 1997 CZE - 02:06:12.8 54:38.2
169 70 / Muži I [ 465 ] Ondra Jašek 1977 CZE - 02:06:12.8 54:38.2
171 3 / MladšíŽačky [ 841 ] Adéla Náb?lková 2001 CZE náb?lkovi 02:06:18.4 54:43.8
172 71 / Muži I [ 271 ] Ji?í Chlební?ek 1987 CZE Cyklomorava 02:06:20.6 54:46.0
173 72 / Muži I [ 485 ] Pavel Volek 1967 CZE - 02:06:22.6 54:48.0
174 73 / Muži I [ 292 ] Pavel Kapoun 1978 CZE Jizerské pekárny Team 02:06:22.7 54:48.1
174 73 / Muži I [ 247 ] Radek Hanzal 1974 CZE Jizerské pekárny Team 02:06:22.7 54:48.1
176 75 / Muži I [ 317 ] Martin Kudlá?ek 1991 CZE - 02:06:42.5 55:07.9
177 18 / Junioři [ 560 ] Filip Pospíšil 1995 CZE - 02:07:10.6 55:36.0
178 76 / Muži I [ 514 ] Pavel Hendrich 1973 CZE - 02:07:36.3 56:01.7
179 6 / Muži II [ 389 ] Radek Pospíšil 1963 CZE - 02:07:38.8 56:04.2
180 77 / Muži I [ 238 ] Miroslav Galuszka 1970 CZE ONO to jede 02:08:12.8 56:38.2
181 78 / Muži I [ 328 ] Lud?k Machá?ek 1972 CZE - 02:08:15.9 56:41.3
182 79 / Muži I [ 490 ] Milan Polách 1985 CZE - 02:08:16.2 56:41.6
182 2 / Muži III [ 534 ] Radek Šrot 1949 CZE - 02:08:16.2 56:41.6
184 80 / Muži I [ 476 ] Viktor Navrátil 1976 CZE - 02:08:16.8 56:42.2
185 81 / Muži I [ 381 ] Marek Petrovský 1972 CZE - 02:08:18.5 56:43.9
186 82 / Muži I [ 540 ] Miroslav Hošek 1975 CZE - 02:08:33.0 56:58.4
187 83 / Muži I [ 504 ] Jan Smr?ek 1993 CZE - 02:08:40.6 57:06.0
188 2 / Pekařky [ 825 ] Dana Kliková 1970 CZE - 02:08:54.1 57:19.5
189 84 / Muži I [ 215 ] Kamil Bracha? 1986 CZE - 02:09:00.3 57:25.7
190 85 / Muži I [ 330 ] Jaroslav Maixner 1966 CZE - 02:09:01.1 57:26.5
191 6 / StaršíŽačky [ 861 ] Andrea Vaculíková 1999 CZE - 02:09:22.7 57:48.1
192 4 / Ženy [ 503 ] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 02:09:26.8 57:52.2
193 86 / Muži I [ 290 ] Radek Kamenský 1979 CZE Jizerské pekárny Team 02:09:37.0 58:02.4
194 87 / Muži I [ 468 ] Miroslav Grepl 1984 CZE - 02:09:37.5 58:02.9
195 88 / Muži I [ 555 ] Rostislav Nétek 1985 CZE Cyklomorava 02:10:17.8 58:43.2
195 88 / Muži I [ 447 ] Adam Vitešník 1983 CZE - 02:10:17.8 58:43.2
197 90 / Muži I [ 311 ] Zden?k Kubát 1982 CZE - 02:10:21.0 58:46.4
198 91 / Muži I [ 320 ] Ji?í Lata 1978 CZE - 02:10:21.3 58:46.7
199 4 / MladšíŽačky [ 909 ] kristýna Václavíkova 2002 CZE Oknoplast Šumperk 02:10:55.5 59:20.9
200 92 / Muži I [ 354 ] Petr Nemrava 1980 CZE - 02:11:08.8 59:34.2
201 19 / Junioři [ 601 ] Lukáš Kohout 1995 CZE IN-LIFE cycling team 02:11:33.2 59:58.6
202 93 / Muži I [ 349 ] Lud?k Najer 1972 CZE - 02:11:37.3 01:00:02.7
203 94 / Muži I [ 226 ] Jan Doležal 1979 CZE - 02:12:08.3 01:00:33.7
204 95 / Muži I [ 333 ] Tomáš Malý 1974 CZE - 02:12:12.0 01:00:37.4
204 95 / Muži I [ 392 ] Michal Rada 1979 CZE - 02:12:12.0 01:00:37.4
206 97 / Muži I [ 202 ] Ond?ej Adámek 1994 CZE Omega CZ-Morava 02:12:18.3 01:00:43.7
207 98 / Muži I [ 559 ] Alois Uchytil 1966 CZE - 02:12:18.5 01:00:43.9
208 99 / Muži I [ 284 ] Tomáš Jokl 1982 CZE - 02:12:31.5 01:00:56.9
209 100 / Muži I [ 532 ] Pavel Šalmík 1972 CZE - 02:12:31.6 01:00:57.0
210 101 / Muži I [ 426 ] Roman Štrobl 1979 CZE - 02:12:31.7 01:00:57.1
211 102 / Muži I [ 384 ] Jaroslav Plhák 1983 CZE CZ LOKOA 02:12:31.9 01:00:57.3
212 103 / Muži I [ 444 ] Petr Vaší?ek 1991 CZE Bera 02:12:45.5 01:01:10.9
213 104 / Muži I [ 492 ] Aleš Ritli 1967 CZE - 02:12:57.3 01:01:22.7
214 105 / Muži I [ 239 ] Tomáš Gerhard 1972 CZE - 02:12:58.3 01:01:23.7
215 106 / Muži I [ 491 ] Malec Ji?í 1969 CZE - 02:13:02.6 01:01:28.0
216 42 / TouristOpen [ 806 ] Ond?ej Davídek 1995 CZE - 02:13:08.7 01:01:34.1
217 7 / Muži II [ 557 ] Petr Orság 1959 CZE - 02:13:15.4 01:01:40.8
218 107 / Muži I [ 430 ] Petr Tichy 1972 CZE - 02:13:21.8 01:01:47.2
219 108 / Muži I [ 483 ] Karel Ondrá?ek 1969 CZE - 02:13:28.3 01:01:53.7
220 109 / Muži I [ 242 ] Radim Grepl 1989 CZE - 02:13:41.9 01:02:07.3
221 110 / Muži I [ 604 ] Martin Kratochvíl 1981 CZE - 02:13:44.0 01:02:09.4
222 8 / Muži II [ 336 ] Josef Mat?ji?ný 1962 CZE - 02:13:58.1 01:02:23.5
223 111 / Muži I [ 404 ] Jan Skácel 1990 CZE C.A.C-mtb 02:14:03.8 01:02:29.2
224 9 / Muži II [ 351 ] Petr Navrátil 1960 CZE Bike TEAM Kola Ka?kovský 02:14:04.6 01:02:30.0
225 112 / Muži I [ 378 ] Jaroslav Peškar 1980 CZE - 02:14:05.0 01:02:30.4
226 113 / Muži I [ 227 ] petr dosoudil 1967 CZE - 02:14:09.6 01:02:35.0
227 114 / Muži I [ 322 ] Radek Leszczynski 1975 CZE - 02:14:33.5 01:02:58.9
228 115 / Muži I [ 399 ] Michal Sadil 1975 CZE SFZ 2013 02:14:35.6 01:03:01.0
229 116 / Muži I [ 495 ] Pavel Brzobohatý 1972 CZE - 02:14:57.5 01:03:22.9
230 117 / Muži I [ 294 ] Konstantin Kavrentzis 1981 CZE Bera 02:14:58.9 01:03:24.3
231 118 / Muži I [ 478 ] Jakub Barteska 1988 CZE - 02:14:59.8 01:03:25.2
232 10 / Muži II [ 204 ] Jaroslav Axman 1955 CZE - 02:15:07.2 01:03:32.6
233 3 / Muži III [ 217 ] Ivan Brückner 1949 CZE Credo team 02:15:13.1 01:03:38.5
234 3 / Pekařky [ 802 ] Hana Adámková 1971 CZE Omega CZ-Morava 02:15:23.5 01:03:48.9
235 43 / TouristOpen [ 866 ] Petr Pleyer 1974 CZE Eminent-ATC biketeam Šumperk 02:15:33.5 01:03:58.9
236 119 / Muži I [ 441 ] Radomír Va?eka 1974 CZE - 02:15:40.1 01:04:05.5
237 120 / Muži I [ 574 ] Tomáš Ginter 1984 CZE - 02:15:41.7 01:04:07.1
238 121 / Muži I [ 442 ] Pavel Va?eka 1975 CZE Orrero 02:15:46.5 01:04:11.9
239 11 / Muži II [ 502 ] Vladimír Neset 1959 CZE IN-LIFE cycling team 02:16:02.8 01:04:28.2
240 44 / TouristOpen [ 871 ] Pavel Hašek 1964 CZE - 02:16:05.8 01:04:31.2
241 122 / Muži I [ 449 ] Ji?í Vrána 1976 CZE - 02:16:15.2 01:04:40.6
242 123 / Muži I [ 459 ] Milan Žovinec 1968 CZE - 02:16:20.7 01:04:46.1
243 124 / Muži I [ 246 ] Vladan Hanulík 1980 CZE - 02:16:23.3 01:04:48.7
244 125 / Muži I [ 334 ] Erik Mánek 1990 CZE MELITES 02:17:03.5 01:05:28.9
245 126 / Muži I [ 337 ] Michal Matýsek 1981 CZE St?elci Post?elmov 02:17:16.9 01:05:42.3
246 127 / Muži I [ 297 ] Jan Kliment 1982 CZE - 02:17:29.3 01:05:54.7
247 128 / Muži I [ 207 ] Peter BEKE 1978 SVK - 02:17:32.7 01:05:58.1
248 129 / Muži I [ 526 ] Petr Novotný 1980 CZE - 02:17:45.0 01:06:10.4
249 12 / Muži II [ 528 ] Miroslav Havlí?ek 1954 CZE - 02:17:45.6 01:06:11.0
250 130 / Muži I [ 497 ] Tomáš Kova?ík 1987 CZE - 02:17:49.9 01:06:15.3
251 131 / Muži I [ 374 ] Josef Pavlík 1979 CZE - 02:18:04.4 01:06:29.8
252 132 / Muži I [ 257 ] Martin Holata 1990 CZE - 02:18:06.6 01:06:32.0
253 133 / Muži I [ 360 ] David Opalecký 1973 CZE United Bakeries 02:18:22.2 01:06:47.6
254 134 / Muži I [ 307 ] František Kr?ávek 1970 CZE - 02:18:56.3 01:07:21.7
255 13 / Muži II [ 606 ] Milan Babiánek 1963 CZE - 02:19:07.5 01:07:32.9
256 135 / Muži I [ 377 ] Michal Peškar 1978 CZE - 02:19:08.6 01:07:34.0
257 45 / TouristOpen [ 832 ] Simona Macášková 1966 CZE - 02:19:09.0 01:07:34.4
258 46 / TouristOpen [ 830 ] Petr Lindaur 1961 CZE - 02:19:09.8 01:07:35.2
259 136 / Muži I [ 391 ] Josef P?ibyl 1982 CZE St?elci Post?elmov 02:20:13.3 01:08:38.7
260 137 / Muži I [ 561 ] Libor Šenk 1965 CZE - 02:20:55.5 01:09:20.9
261 138 / Muži I [ 464 ] Martin Jareš 1976 CZE - 02:20:57.4 01:09:22.8
262 139 / Muži I [ 280 ] Jaroslav Jarkovský 1968 CZE - 02:21:04.1 01:09:29.5
263 5 / Ženy [ 505 ] Michaela Švubová 1985 CZE Oknoplast Šumperk 02:21:09.7 01:09:35.1
264 140 / Muži I [ 417 ] Ji?í Šincl 1965 CZE Stevens bikes-Emilio sport 02:21:25.6 01:09:51.0
265 47 / TouristOpen [ 811 ] Miroslav Hanulík 1948 CZE - 02:21:38.5 01:10:03.9
266 141 / Muži I [ 380 ] Zouhar Petr 1987 CZE St?elci Post?elmov 02:21:38.9 01:10:04.3
267 142 / Muži I [ 369 ] Tomášek Patrmánkovic 1976 CZE NEZKUŠENÉ LOLITKY 02:21:43.0 01:10:08.4
268 14 / Muži II [ 395 ] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:21:53.8 01:10:19.2
269 143 / Muži I [ 507 ] Karel Trojek 1981 CZE OKULAR MTB TEAM 02:22:01.5 01:10:26.9
270 144 / Muži I [ 308 ] Martin Krška 1985 CZE - 02:22:23.8 01:10:49.2
271 4 / Muži III [ 251 ] Kurt Heger 1946 CZE - 02:22:26.0 01:10:51.4
272 145 / Muži I [ 282 ] Jakub Jílek 1992 CZE JÍLEK TEAM 2013 02:23:04.0 01:11:29.4
273 20 / Junioři [ 429 ] Jakub Švub 1996 CZE SULKO- Junior 02:23:07.3 01:11:32.7
274 146 / Muži I [ 421 ] Vlastimil Štancl 1976 CZE Stevens bikes-Emilio sport 02:23:08.0 01:11:33.4
275 15 / Muži II [ 562 ] Miroslav K?e?ek 1962 CZE - 02:23:09.2 01:11:34.6
276 147 / Muži I [ 266 ] Martin Hubinka 1975 CZE - 02:23:13.3 01:11:38.7
277 16 / Muži II [ 437 ] miloslav václavík 1960 CZE - 02:23:20.6 01:11:46.0
278 148 / Muži I [ 267 ] Petr Hudec 1973 CZE - 02:23:35.3 01:12:00.7
279 149 / Muži I [ 235 ] Milan Frank 1967 CZE SFZ 2013 02:23:53.7 01:12:19.1
280 150 / Muži I [ 258 ] Radek Holinka 1969 CZE RODAK 02:24:07.6 01:12:33.0
281 151 / Muži I [ 471 ] mirek krša 1982 CZE - 02:24:08.7 01:12:34.1
282 152 / Muži I [ 415 ] petr šimara 1977 CZE - 02:24:12.4 01:12:37.8
283 17 / Muži II [ 394 ] Stanislav Revús 1960 CZE - 02:24:37.8 01:13:03.2
284 48 / TouristOpen [ 823 ] Klára Juránková 1986 CZE - 02:25:09.1 01:13:34.5
285 153 / Muži I [ 539 ] Martin Jež 1973 CZE - 02:25:13.6 01:13:39.0
286 154 / Muži I [ 466 ] Antonín Zálešák 1966 CZE - 02:25:14.0 01:13:39.4
287 18 / Muži II [ 298 ] Bohuslav Kocurek 1963 CZE - 02:25:19.4 01:13:44.8
288 49 / TouristOpen [ 858 ] Ivan Šulc 1963 CZE - 02:25:22.4 01:13:47.8
289 155 / Muži I [ 462 ] Marek Dosed?l 1977 CZE - 02:25:22.5 01:13:47.9
290 156 / Muži I [ 571 ] Miroslav Otáhal 1975 CZE - 02:25:24.6 01:13:50.0
291 19 / Muži II [ 225 ] Rudolf Dolezal 1963 CZE - 02:25:26.1 01:13:51.5
292 157 / Muži I [ 274 ] Jind?ich Chudý 1964 CZE - 02:25:28.5 01:13:53.9
293 158 / Muži I [ 572 ] Vít Kopecký 1985 CZE - 02:25:58.5 01:14:23.9
294 20 / Muži II [ 435 ] Ji?í Urbášek 1960 CZE - 02:26:00.2 01:14:25.6
295 159 / Muži I [ 373 ] Petr Pavlík 1991 CZE - 02:26:27.0 01:14:52.4
296 5 / Muži III [ 413 ] Miroslav Šafá? 1953 CZE - 02:26:30.8 01:14:56.2
297 160 / Muži I [ 234 ] Milan Faltys 1970 CZE United Bakeries 02:27:10.2 01:15:35.6
298 161 / Muži I [ 402 ] Ji?í Semerád 1983 CZE CERTAS 02:27:17.4 01:15:42.8
299 6 / Ženy [ 216 ] Jana Brostíková 1974 CZE - 02:27:26.6 01:15:52.0
300 162 / Muži I [ 220 ] Petr ?epa 1974 CZE - 02:27:29.9 01:15:55.3
301 21 / Muži II [ 535 ] Ing. Petr Skácel 1963 CZE - 02:27:31.3 01:15:56.7
302 163 / Muži I [ 423 ] Arnošt Št?pánek 1968 CZE - 02:28:08.7 01:16:34.1
303 22 / Muži II [ 382 ] Lubor Plachý 1955 CZE CERTAS 02:28:16.4 01:16:41.8
304 164 / Muži I [ 452 ] Miroslav Zapetal 1967 CZE - 02:28:27.7 01:16:53.1
305 7 / Ženy [ 467 ] Iveta Pagá?ová 1984 CZE - 02:28:31.4 01:16:56.8
306 8 / Ženy [ 347 ] Kate?ina Náb?lková 1974 CZE náb?lkovi 02:28:31.9 01:16:57.3
307 165 / Muži I [ 407 ] Petr Slavík 1966 CZE NOPEK Bike Team 02:28:40.3 01:17:05.7
308 23 / Muži II [ 411 ] Libor Suchánek 1957 CZE SULKO 02:28:47.1 01:17:12.5
309 166 / Muži I [ 475 ] Martin Skopal 1980 CZE - 02:28:55.4 01:17:20.8
310 9 / Ženy [ 224 ] Michaela Dlouhá 1985 CZE CZ LOKO B 02:29:02.3 01:17:27.7
311 167 / Muži I [ 300 ] Petr Ko?árek 1973 CZE - 02:29:03.3 01:17:28.7
312 168 / Muži I [ 414 ] tomáš Šebesta 1983 CZE St?elci Post?elmov 02:29:04.2 01:17:29.6
313 169 / Muži I [ 205 ] Stanislav Badal 1978 CZE Šneci 02:29:06.2 01:17:31.6
314 170 / Muži I [ 244 ] Martin Grombí? 1986 CZE - 02:29:35.1 01:18:00.5
315 24 / Muži II [ 454 ] Ji?í Zavadil 1955 CZE - 02:29:48.0 01:18:13.4
316 171 / Muži I [ 386 ] Michal Poledník 1989 CZE SEMIX 02:29:50.9 01:18:16.3
317 172 / Muži I [ 420 ] Vít?zslav Šopík 1976 CZE - 02:30:41.2 01:19:06.6
318 173 / Muži I [ 316 ] Petr Ku?era 1965 CZE - 02:30:42.3 01:19:07.7
319 174 / Muži I [ 342 ] Petr Mlíka 1970 CZE United Bakeries 02:30:49.7 01:19:15.1
320 175 / Muži I [ 576 ] JI?í Šváb 1986 CZE - 02:31:16.5 01:19:41.9
321 176 / Muži I [ 222 ] Jan Daniel 1975 CZE - 02:31:19.5 01:19:44.9
322 177 / Muži I [ 350 ] Ivo Navara 1970 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:31:34.6 01:20:00.0
323 10 / Ženy [ 401 ] Katka Sedlá?ková 1987 CZE CK PeMaP P?erov 02:31:36.0 01:20:01.4
324 178 / Muži I [ 460 ] Michal Žovinec 1979 CZE - 02:32:10.8 01:20:36.2
325 179 / Muži I [ 408 ] Petr Sovadina 1969 CZE - 02:32:11.4 01:20:36.8
326 180 / Muži I [ 428 ] Martin Švercl 1994 CZE CZ LOKO B 02:32:18.2 01:20:43.6
327 3 / Juniorky [ 431 ] Kate?ina Tomášková 1997 CZE Credo team 02:32:22.2 01:20:47.6
328 181 / Muži I [ 530 ] Martin Hanzal 1976 CZE - 02:32:30.3 01:20:55.7
329 182 / Muži I [ 496 ] Jozef Kalmár 1971 CZE Eminent-ATC biketeam Šumperk 02:32:41.5 01:21:06.9
330 183 / Muži I [ 397 ] Zdenek ?ehák 1978 CZE MELITES 02:32:54.2 01:21:19.6
331 184 / Muži I [ 362 ] jiri oslizlo 1966 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:32:54.7 01:21:20.1
332 185 / Muži I [ 326 ] Miroslav Liška 1979 CZE United Bakeries 02:32:58.6 01:21:24.0
333 186 / Muži I [ 546 ] Zden?k Van?ura 1970 CZE - 02:33:19.0 01:21:44.4
334 187 / Muži I [ 519 ] Jakub Fux 1977 CZE - 02:33:24.5 01:21:49.9
335 188 / Muži I [ 345 ] Dušan Mrázek 1968 CZE SULKO 02:33:35.1 01:22:00.5
336 6 / Muži III [ 453 ] ji?í Zatloukal 1952 CZE - 02:33:45.8 01:22:11.2
337 189 / Muži I [ 457 ] Tomáš Zezula 1976 CZE SFZ 2013 02:33:51.0 01:22:16.4
338 190 / Muži I [ 508 ] Ji?í Šmíd 1969 CZE - 02:33:54.4 01:22:19.8
339 191 / Muži I [ 356 ] Milan Neumann 1966 CZE - 02:33:55.9 01:22:21.3
340 192 / Muži I [ 487 ] Petr Lukáš 1970 CZE - 02:34:12.2 01:22:37.6
341 193 / Muži I [ 304 ] Bohuslav Korneta 1965 CZE SULKO 02:34:24.7 01:22:50.1
342 2 / Předžáci [ 881 ] David Studýnka 2003 CZE - 02:34:37.2 01:23:02.6
343 25 / Muži II [ 261 ] Marek Holub 1959 CZE - 02:34:38.3 01:23:03.7
344 50 / TouristOpen [ 853 ] Michaela Studýnková 1978 CZE - 02:34:40.2 01:23:05.6
345 194 / Muži I [ 335 ] Milan Martinák 1981 CZE - 02:34:55.4 01:23:20.8
346 21 / Junioři [ 288 ] Lubomír Kachy?a 1996 CZE - 02:35:30.0 01:23:55.4
347 4 / Juniorky [ 506 ] Barbora Lahová 1995 CZE - 02:35:32.2 01:23:57.6
348 195 / Muži I [ 500 ] David Kotek Schrom 1983 CZE - 02:35:55.5 01:24:20.9
349 196 / Muži I [ 260 ] Jan Holub 1974 CZE - 02:36:13.5 01:24:38.9
350 197 / Muži I [ 213 ] Vít?zslav Bo?ek 1970 CZE - 02:36:29.5 01:24:54.9
351 26 / Muži II [ 229 ] Zden?k Dovrt?l 1963 CZE - 02:36:30.2 01:24:55.6
352 198 / Muži I [ 273 ] Juraj Chovanec 1970 CZE - 02:36:58.3 01:25:23.7
353 199 / Muži I [ 338 ] Peter Melicher 1977 SVK Omega CZ -?echy 02:37:08.2 01:25:33.6
354 200 / Muži I [ 240 ] Daniel Glogar 1978 CZE - 02:37:16.9 01:25:42.3
355 201 / Muži I [ 521 ] Ladislav unzeitig 1967 CZE - 02:37:17.1 01:25:42.5
356 202 / Muži I [ 249 ] Dalibor Hastík 1969 CZE SULKO 02:37:33.4 01:25:58.8
357 11 / Ženy [ 547 ] Jana Zlámalová 1983 CZE - 02:38:20.7 01:26:46.1
358 203 / Muži I [ 486 ] Jan Heger 1975 CZE - 02:38:25.0 01:26:50.4
359 4 / Pekařky [ 812 ] Lenka Hejhalová 1973 CZE SEMIX 02:38:54.3 01:27:19.7
360 204 / Muži I [ 488 ] Kamil Borák 1970 CZE - 02:39:08.8 01:27:34.2
361 3 / Předžáci [ 804 ] Št?pán Bureš 2003 CZE Cyklomorava 02:39:15.9 01:27:41.3
362 51 / TouristOpen [ 805 ] Tomáš Bureš 1972 CZE Cyklomorava 02:39:16.1 01:27:41.5
363 12 / Ženy [ 577 ] Lenka ?erná 1981 CZE - 02:40:00.2 01:28:25.6
364 205 / Muži I [ 432 ] Jan Tomek 1985 CZE Cyklomorava 02:40:23.5 01:28:48.9
365 206 / Muži I [ 218 ] Gianprimo Cremaschini 1979 ITA Orrero 02:40:44.8 01:29:10.2
365 206 / Muži I [ 448 ] Ji?í Voldán 1968 CZE - 02:40:44.8 01:29:10.2
367 208 / Muži I [ 603 ] Miroslav Podešva 1968 CZE - 02:40:57.2 01:29:22.6
368 209 / Muži I [ 209 ] Libor Bešta 1980 CZE - 02:41:00.9 01:29:26.3
369 210 / Muži I [ 291 ] Roman Kaniš?ev 1970 CZE - 02:41:13.7 01:29:39.1
370 27 / Muži II [ 277 ] ivan janda 1959 CZE Schenker DB Team 02:41:18.3 01:29:43.7
371 211 / Muži I [ 237 ] Ji?í Fri?ar 1975 CZE - 02:41:26.4 01:29:51.8
372 212 / Muži I [ 265 ] Tomáš Hroch 1982 CZE SULKO 02:41:26.8 01:29:52.2
373 213 / Muži I [ 578 ] Vladimír Nikl 1973 CZE - 02:42:42.1 01:31:07.5
374 28 / Muži II [ 279 ] Zden?k Janí?ek 1955 CZE - 02:42:51.6 01:31:17.0
375 214 / Muži I [ 375 ] Petr Pelouch 1982 CZE United Bakeries 02:42:55.9 01:31:21.3
376 29 / Muži II [ 482 ] Ji?í Semotam 1957 CZE - 02:42:56.1 01:31:21.5
377 215 / Muži I [ 212 ] Martin Blechovský 1970 CZE ONO to jede 02:42:59.0 01:31:24.4
378 216 / Muži I [ 275 ] Hynek Jakubík 1977 CZE - 02:43:03.7 01:31:29.1
379 217 / Muži I [ 370 ] Petr Paul 1981 CZE CERTAS 02:43:16.9 01:31:42.3
380 30 / Muži II [ 325 ] Otto Lisa 1959 CZE Orrero 02:43:30.1 01:31:55.5
381 52 / TouristOpen [ 856 ] Kate?ina Št?pánková 1973 CZE TOYOTA Dolák MTB 02:43:40.3 01:32:05.7
382 1 / Předžačky [ 857 ] Lydie Št?pánková 2003 CZE TOYOTA Dolák MTB 02:43:41.8 01:32:07.2
383 13 / Ženy [ 455 ] Drahoslava Zavadilová 1961 CZE - 02:44:29.6 01:32:55.0
384 31 / Muži II [ 243 ] Barnabás Gróf 1957 SVK MaMa-Trek Komárno 02:45:04.1 01:33:29.5
385 218 / Muži I [ 371 ] Rostislav Pavelka 1976 CZE - 02:45:05.1 01:33:30.5
386 219 / Muži I [ 470 ] Peter Doležal 1972 CZE - 02:45:09.8 01:33:35.2
387 220 / Muži I [ 443 ] Roman Vašek 1969 CZE - 02:45:21.6 01:33:47.0
388 14 / Ženy [ 498 ] Klara Hodulova 1986 CZE Eminent-ATC biketeam Šumperk 02:45:39.2 01:34:04.6
389 221 / Muži I [ 439 ] Michal Valenta 1982 CZE United Bakeries 02:46:43.2 01:35:08.6
390 222 / Muži I [ 310 ] Martin Kubala 1967 CZE - 02:46:49.1 01:35:14.5
391 223 / Muži I [ 406 ] Martin Sláma 1969 CZE - 02:47:16.5 01:35:41.9
392 32 / Muži II [ 339 ] Stanislav Mihulka 1960 CZE BAFUNARI PEKARI 02:47:23.9 01:35:49.3
393 224 / Muži I [ 270 ] Dmitriy Chalyi 1975 UKR Ukraina Svetlovodsk 02:47:54.0 01:36:19.4
394 225 / Muži I [ 484 ] Peter Šimun 1968 SVK - 02:48:16.7 01:36:42.1
395 226 / Muži I [ 410 ] Patrik Sudolský 1987 CZE SEMIX 02:48:20.1 01:36:45.5
396 5 / MladšíŽačky [ 817 ] Pavla Hotová 2001 CZE - 02:48:39.9 01:37:05.3
397 15 / Ženy [ 537 ] Eliška Krej?í?ová 1983 CZE - 02:48:46.0 01:37:11.4
398 33 / Muži II [ 309 ] Josef K?ížek 1963 CZE MELITES 02:48:48.5 01:37:13.9
399 227 / Muži I [ 359 ] Ji?í Novák 1987 CZE United Bakeries 02:48:50.8 01:37:16.2
400 228 / Muži I [ 353 ] Pavel Nejezchleba 1969 CZE - 02:49:10.4 01:37:35.8
401 34 / Muži II [ 313 ] Bohumil Kubí?ek 1957 CZE NOPEK Bike Team 02:49:24.1 01:37:49.5
402 229 / Muži I [ 272 ] Radek Chlumecký 1978 CZE Jizerské pekárny Team 02:50:09.2 01:38:34.6
403 35 / Muži II [ 295 ] Jan Keprt 1954 CZE - 02:50:17.2 01:38:42.6
404 230 / Muži I [ 427 ] Martin Švercl 1967 CZE CZ LOKO B 02:50:33.1 01:38:58.5
405 231 / Muži I [ 287 ] Lubomír Kachy?a 1965 CZE - 02:50:38.5 01:39:03.9
406 232 / Muži I [ 231 ] jiri drexler 1977 CZE NEZKUŠENÉ LOLITKY 02:50:44.7 01:39:10.1
407 16 / Ženy [ 511 ] Marcela Šindlerová 1968 CZE - 02:51:11.2 01:39:36.6
408 22 / Junioři [ 425 ] Ond?ej Štolc 1996 CZE SULKO- Junior 02:51:46.5 01:40:11.9
409 36 / Muži II [ 361 ] František Orság 1956 CZE - 02:51:46.6 01:40:12.0
410 233 / Muži I [ 424 ] Jaromír Štodt 1991 CZE - 02:51:56.3 01:40:21.7
411 234 / Muži I [ 477 ] Aleš Opravil 1986 CZE - 02:52:07.5 01:40:32.9
412 235 / Muži I [ 245 ] Josef Gulyás 1974 CZE CZ LOKOA 02:52:32.6 01:40:58.0
413 7 / Muži III [ 512 ] Jaroslav Valouch 1953 CZE - 02:53:29.1 01:41:54.5
414 236 / Muži I [ 367 ] Zbyn?k Palich 1965 CZE - 02:53:29.6 01:41:55.0
415 37 / Muži II [ 324 ] Miroslav Lipavský 1958 CZE BAFUNARI PEKARI 02:53:30.1 01:41:55.5
416 237 / Muži I [ 355 ] Jan Nesporý 1970 CZE - 02:54:19.4 01:42:44.8
417 238 / Muži I [ 264 ] Zdene?ek Hradeckých 1980 CZE NEZKUŠENÉ LOLITKY 02:54:25.4 01:42:50.8
418 8 / Muži III [ 346 ] Stanislav Musil 1946 CZE BAFUNARI PEKARI 02:54:34.9 01:43:00.3
419 239 / Muži I [ 403 ] Filip Sen?ák 1986 CZE - 02:54:45.3 01:43:10.7
420 240 / Muži I [ 372 ] Dušan Pavlenka 1985 CZE - 02:54:48.3 01:43:13.7
421 241 / Muži I [ 529 ] Tomáš Kraina 1971 CZE - 02:54:59.8 01:43:25.2
422 38 / Muži II [ 388 ] Aleš Pospíšil 1960 CZE - 02:55:20.9 01:43:46.3
423 242 / Muži I [ 524 ] Pavel ?adílek 1985 CZE - 02:55:52.4 01:44:17.8
424 9 / Muži III [ 376 ] Josef Pernica 1948 CZE - 02:56:00.1 01:44:25.5
425 243 / Muži I [ 461 ] Miroslav Hladký 1988 CZE - 02:56:46.3 01:45:11.7
426 244 / Muži I [ 296 ] Ládí?ek Klestil? 1976 CZE NEZKUŠENÉ LOLITKY 02:57:02.4 01:45:27.8
427 10 / Muži III [ 379 ] Jan Petr 1949 CZE - 02:58:31.4 01:46:56.8
428 245 / Muži I [ 201 ] Radim Smažák 1966 CZE - 02:59:35.7 01:48:01.1
429 246 / Muži I [ 289 ] Rudolf Kálmán 1965 SVK MaMa-Trek Komárno 02:59:43.8 01:48:09.2
430 247 / Muži I [ 341 ] Petr Miná? 1984 CZE - 02:59:51.0 01:48:16.4
431 248 / Muži I [ 268 ] Jaroslav Hýbl 1967 CZE DIMPEX Kosov 02:59:59.3 01:48:24.7
432 249 / Muži I [ 463 ] Pavel Marada 1991 CZE - 03:00:23.0 01:48:48.4
433 11 / Muži III [ 365 ] Jan OTRUBA 1944 CZE - 03:00:47.2 01:49:12.6
434 39 / Muži II [ 343 ] Václav Morozov 1963 CZE - 03:01:01.5 01:49:26.9
435 250 / Muži I [ 344 ] Ond?ej Morozov 1988 CZE - 03:01:02.3 01:49:27.7
436 251 / Muži I [ 250 ] Stanislav Hašek 1966 CZE St?elci Post?elmov 03:02:03.4 01:50:28.8
437 252 / Muži I [ 286 ] László Kádek 1992 SVK MaMa-Trek Komárno 03:03:10.1 01:51:35.5
438 253 / Muži I [ 285 ] László Kádek 1964 SVK MaMa-Trek Komárno 03:03:10.2 01:51:35.6
439 254 / Muži I [ 446 ] Ji?í Verner 1975 CZE - 03:04:11.7 01:52:37.1
440 255 / Muži I [ 276 ] Petr Ján 1987 CZE - 03:04:23.2 01:52:48.6
441 256 / Muži I [ 327 ] Ji?í Machá?ek 1979 CZE United Bakeries 03:06:27.7 01:54:53.1
442 257 / Muži I [ 422 ] Jan Štefanský 1978 CZE - 03:07:58.4 01:56:23.8
443 40 / Muži II [ 387 ] Jaroslav Pomp 1956 CZE United Bakeries 03:11:56.9 02:00:22.3
444 41 / Muži II [ 525 ] Pavel ?adílek 1959 CZE - 03:12:07.9 02:00:33.3
445 42 / Muži II [ 283 ] Polách Ji?í 1959 CZE St?elci Post?elmov 03:12:13.6 02:00:39.0
445 12 / Muži III [ 396 ] Josef Rýznar 1952 CZE - 03:12:13.6 02:00:39.0
447 258 / Muži I [ 315 ] Ladislav Kubišta 1967 CZE NOPEK Bike Team 03:12:15.1 02:00:40.5
448 259 / Muži I [ 358 ] Petr Nev??il 1976 CZE SULKO 03:12:28.9 02:00:54.3
449 260 / Muži I [ 214 ] Kamil Brablík 1975 CZE - 03:13:00.6 02:01:26.0
450 13 / Muži III [ 393 ] Miloš Reichert 1944 CZE Jizerské pekárny Team 03:14:20.8 02:02:46.2
451 261 / Muži I [ 472 ] Vladimír Šimek 1964 SVK - 03:15:11.1 02:03:36.5
452 43 / Muži II [ 548 ] Karel Moudrý 1962 CZE - 03:16:02.4 02:04:27.8
453 262 / Muži I [ 299 ] Ladislav Koloušek 1978 CZE - 03:17:09.4 02:05:34.8
454 263 / Muži I [ 236 ] Pavlí?ek Frélichovic 1975 CZE NEZKUŠENÉ LOLITKY 03:18:23.5 02:06:48.9
455 14 / Muži III [ 433 ] Michail Tovka? 1951 UKR Ukraina Svetlovodsk 03:18:28.8 02:06:54.2
456 264 / Muži I [ 533 ] Petr Ziegler 1971 CZE - 03:21:06.8 02:09:32.2
457 17 / Ženy [ 357 ] Martina Neumanová 1988 CZE - 03:21:15.3 02:09:40.7
458 44 / Muži II [ 241 ] Vincenc Grepl 1959 CZE - 03:22:02.4 02:10:27.8
459 265 / Muži I [ 305 ] František Kozlík 1977 CZE - 03:22:07.6 02:10:33.0
460 266 / Muži I [ 228 ] Ivan Došlík 1966 CZE - 03:23:10.2 02:11:35.6
461 18 / Ženy [ 480 ] Jana Lepková 1970 CZE - 03:23:31.6 02:11:57.0
462 45 / Muži II [ 479 ] Lubomír Berka 1960 CZE - 03:23:33.6 02:11:59.0
463 267 / Muži I [ 400 ] Jan Salaquarda 1984 CZE - 03:23:33.8 02:11:59.2
464 268 / Muži I [ 211 ] Pavel Bittner 1966 CZE - 03:27:06.5 02:15:31.9
465 19 / Ženy [ 494 ] Helena Doleželová 1970 CZE - 03:29:48.6 02:18:14.0
466 20 / Ženy [ 255 ] Darina Hladká 1991 CZE Cyklomorava 03:50:54.8 02:39:20.2
467 269 / Muži I [ 542 ] René Kolovrat 1967 CZE - 05:16:51.6 04:05:17.0
DNF / Muži I [ 232 ] Vi?as Dulanský 1990 CZE -