Žernovský bajk

16.06.2018 Žernov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 13, muži : 10, ženy: 3, kluci: 10, holky: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci celkem: 37, muži : 36, ženy: 1, K7: 18, K9: 18, H7: 0, H9: 1, R: 0 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, K7: 0, K9: 0, H7: 8, H9: 6, R: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci celkem: 19, muži : 19, ženy: 0, M12: 19, Z12: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, M12: 0, Z12: 9 [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 97, muži : 97, ženy: 0, M18: 1, M29: 14, M39: 22, M49: 38, M59: 16, M60: 6, B100: 0 [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 20, muži : 7, ženy: 13, M16: 5, M70: 2, Z16: 0, Z18: 1, Z39: 10, Z40: 2 [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 22, muži : 16, ženy: 6, M14: 10, Fitness: 9, Z14: 3 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 16:00:00 , 1949 - 2001 , přihlášeno: 97 účastníků ( 97 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M49 [4] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M49 [200] Bujárek Vlastimil CZE 1970 Hradec Králové
M49 [196] Cupal Jakub CZE 1975 Praha 4
M49 [7] Gebrt Michal CZE 1972 CUBE Pejcha HK
M49 [86] Gráfenský Antonín CZE 1978 Náchod
M49 [8] Hanuš Jiří CZE 1972 vella team
M49 [9] Hlavatý Milan CZE 1972 Symbio+ CE.Energy
M49 [10] Holata Roman CZE 1975 DLNK dream team
M49 [11] Holomek Petr CZE 1973 Náchod
M49 [85] Holubec Radek CZE 1973 RHM-moto
M49 [212] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
M49 [131] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
M49 [14] Koller Ladislav CZE 1977 MTB Heřmánkovice
M49 [ ] Kopecký Lukáš CZE 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM
M49 [171] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
M49 [156] Košek Jan CZE 1974 Hradec Králové
M49 [18] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
M49 [160] Línek David CZE 1974 DLNK team
M49 [25] Mojžíš Jaromír CZE 1974 Zlíč, Česká Skalice
M49 [202] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod
M49 [ ] Onuszkanicz Paweł CZE 1975 FAMILY BIKE TEAM
M49 [178] Petřík Petr CZE 1969 Bohuslavice
M49 [133] Piech Radovan CZE 1976 Česká Skalice
M49 [101] Pražák Radek CZE 1973 JKF Jaroměř
M49 [92] Rydlo Radek CZE 1977 Radek Rydlo čalounictvi
M49 [27] Slavík Karel CZE 1974 MTB Spartak Vrchlabí
M49 [205] Strnad Marek CZE 1972 INS ateliér Náchod
M49 [143] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
M49 [188] Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
M49 [79] Trejtnar Pavel CZE 1973 Hradec Králové
M49 [176] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
M49 [29] Tříska Lukáš CZE 1977 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M49 [187] Vít Pavel CZE 1971 Vella team Náchod
M49 [211] Vlček Roman CZE 1974 TJ Sokol Olešnice
M49 [30] Voborník Miloš CZE 1969 Bohuslavice 326
M49 [183] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
M49 [31] Voleský Miloš CZE 1972 MILDATEAM
M49 [33] Žibřid Pavel CZE 1973 INS Atelier Náchod