Cena Metuje

2019-10-05 Nové Město nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

starší žáci 1700m total: 6, men : 6, women: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf]
starší žákyně 900m total: 2, men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
mladší žáci 900m total: 7, men : 7, women: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
ml. žákyně 600m total: 6, men : 0, women: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf]
přípravka hoši I. 600m total: 12, men : 12, women: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky I. 600m total: 6, men : 0, women: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf]
přípravka hoši II. 600m total: 10, men : 10, women: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky II. 600m total: 9, men : 0, women: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf]
závod veteránů total: 0, men : 0, women: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, ME: 0, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0 [html] [pdf]
přípravka hoši III. 300m total: 9, men : 9, women: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky III. 300m total: 4, men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf]
extra závod veteránů total: 0, men : 0, women: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, ME: 0, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0 [html] [pdf]
děti s rodiči total: 9, men : 4, women: 5, Předškoláci: 4, Předškolačky: 5 [html] [pdf]
hlavní závod 10km total: 130, men : 94, women: 36, MA: 29, MB: 16, MC: 24, MD: 9, ME: 16, ZA: 12, ZB: 10, ZC: 14 [html] [pdf]

result list starší žáci 1700m

start ~ 08:44:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [129] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice z.s. 06:12.4
2 2 / kluci [103] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:12.8 00:00.4
3 3 / kluci [128] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice z.s. 06:21.6 00:09.2
4 4 / kluci [101] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:45.7 00:33.3
5 5 / kluci [132] Filip Postupa 2005 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:46.4 00:34.0
6 6 / kluci [102] Denis Hakl 2004 CZE Loudalové 07:10.5 00:58.1

result list starší žákyně 900m

start ~ 09:00:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [104] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 03:33.9
2 2 / holky [213] Sabina Vejdělková 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:42.7 00:08.8

result list mladší žáci 900m

start ~ 09:00:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [107] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:20.6
2 2 / kluci [188] Kryštof Brejtr 2006 CZE Náchod 03:26.8 00:06.2
3 3 / kluci [106] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:36.5 00:15.9
4 4 / kluci [110] František Hemelík 2006 CZE Jaroměř 03:41.3 00:20.7
5 5 / kluci [201] Matěj Hájek 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 03:49.7 00:29.1
6 6 / kluci [108] František Švorčík 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 03:50.1 00:29.5
7 7 / kluci [200] Filip Grim 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 03:53.7 00:33.1

result list ml. žákyně 600m

start ~ 09:16:08

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [109] Barbora Ficencová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:12.2
2 2 / holky [189] Barbora Dohnalová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:21.4 00:09.2
3 3 / holky [186] Sofie Ernestová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:34.6 00:22.4
4 4 / holky [192] Viktorie Telková 2007 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:34.9 00:22.7
5 5 / holky [185] Kristýna Zelená 2007 CZE Sokol Náchod 02:35.9 00:23.7
6 6 / holky [203] Beáta Krejčí 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:47.0 00:34.8

result list přípravka hoši I. 600m

start ~ 09:25:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [206] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:26.3
2 2 / kluci [205] Martin Faltus 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:27.3 00:01.0
3 3 / kluci [116] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:35.3 00:09.0
4 4 / kluci [204] Kristián Barva 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:40.3 00:14.0
5 5 / kluci [195] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:40.7 00:14.4
6 6 / kluci [113] Jiří Malý 2009 CZE M and T 02:44.9 00:18.6
7 7 / kluci [118] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 02:45.0 00:18.7
8 8 / kluci [208] Tomáš Rydlo 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:46.7 00:20.4
9 9 / kluci [115] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:48.5 00:22.2
10 10 / kluci [207] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:53.5 00:27.2
11 11 / kluci [214] Michal Tylš 2008 CZE Nové Město nad Metují 02:55.1 00:28.8
12 12 / kluci [114] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:01.4 00:35.1

result list přípravka dívky I. 600m

start ~ 09:36:37

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [209] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:36.8
2 2 / holky [190] Klaudie Bergerová 2008 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:40.2 00:03.4
3 3 / holky [117] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:42.2 00:05.4
4 4 / holky [194] Adéla Renská 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:44.6 00:07.8
5 5 / holky [133] Sophie Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:53.7 00:16.9
6 6 / holky [196] Rebeka Králová 2008 CZE Mol 03:25.2 00:48.4

result list přípravka hoši II. 600m

start ~ 09:45:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [211] Štěpán Krejčí 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:32.4
2 2 / kluci [199] Vojtěch Roleček 2010 CZE Npvé Město nad Metují 02:34.6 00:02.2
3 3 / kluci [121] Roman Štancl 2010 CZE Rašovice 02:34.8 00:02.4
4 4 / kluci [193] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:35.3 00:02.9
5 5 / kluci [120] Luboš Hemelík 2010 CZE Jaroměř 02:36.2 00:03.8
6 6 / kluci [210] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:45.5 00:13.1
7 7 / kluci [215] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 02:46.3 00:13.9
8 8 / kluci [119] Robin Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 03:01.2 00:28.8
9 9 / kluci [134] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 03:24.5 00:52.1
10 10 / kluci [197] Lukáš Král 2011 CZE Mol 03:34.1 01:01.7

result list přípravka dívky II. 600m

start ~ 09:55:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [184] Barbora Zelená 2010 CZE Sokol Náchod 02:35.6
2 2 / holky [217] Karolínka Duchová 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:41.4 00:05.8
3 3 / holky [122] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:45.2 00:09.6
4 4 / holky [136] Claudie Ulichová 2011 CZE M and T Nové Město nad Metují 02:49.8 00:14.2
5 5 / holky [135] Eliška Petrová 2010 CZE Praha 02:50.1 00:14.5
6 6 / holky [216] Barbora Kubincová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 03:17.9 00:42.3
7 7 / holky [218] Andrea Žídková 2010 CZE Machov 03:21.3 00:45.7
8 8 / holky [198] Ester Králová 2010 CZE Mol 03:24.9 00:49.3
9 9 / holky [187] Sandra Stejskalová 2011 CZE SK Dolar Hajnice 03:27.1 00:51.5

result list závod veteránů

start ~ 10:01:39

result list přípravka hoši III. 300m

start ~ 10:06:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [123] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 01:39.1
2 2 / kluci [220] Adam Krtička 2012 CZE šachový klub Nové Město nad Metují 01:41.8 00:02.7
3 3 / kluci [219] Štěpán Štancl 2012 CZE Rašovice 01:42.3 00:03.2
4 4 / kluci [138] Šimon Petr 2012 CZE Praha 01:42.5 00:03.4
5 5 / kluci [139] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:42.6 00:03.5
5 5 / kluci [124] Jakub Malý 2012 CZE M and T 01:42.6 00:03.5
7 7 / kluci [125] Tomáš Štěpán 2013 CZE Nové Město nad Metují 01:47.9 00:08.8
8 8 / kluci [137] Jan Ducháč 2012 CZE Nové Město nad Metují 01:50.5 00:11.4
9 9 / kluci [221] Jan záhrobský 2013 CZE Nové Město nad Metují 01:54.7 00:15.6

result list přípravka dívky III. 300m

start ~ 10:16:11

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [127] Alice Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 01:37.1
2 2 / holky [126] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 01:37.9 00:00.8
3 3 / holky [131] SARKA Trneckova 2013 CZE Hradec Králové 01:42.9 00:05.8
4 4 / holky [191] Žaneta Bergerová 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:51.0 00:13.9

result list extra závod veteránů

start ~ 10:17:30

result list děti s rodiči

start ~ 10:31:58

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Předškolačky [144] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police nad Metují 00:22.0
2 2 / Předškolačky [145] Nikola Nováková 2014 CZE Police nad Metují 00:22.1 00:00.1
3 1 / Předškoláci [140] Vojta Adamský 2014 CZE HOVRCH 00:22.4 00:00.4
4 2 / Předškoláci [143] Viktor Luiz Bláha 2014 CZE FA Křovice 00:22.9 00:00.9
5 3 / Předškoláci [152] Marek Štěpán 2015 CZE Nové Město Město nad Metují 00:26.9 00:04.9
6 3 / Předškolačky [149] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 00:28.5 00:06.5
7 4 / Předškoláci [142] Lukas Bláha 2016 CZE FA Křovice 00:31.8 00:09.8
8 4 / Předškolačky [146] Anička Petrová 2016 CZE Praha 00:37.8 00:15.8
9 5 / Předškolačky [151] Rebecca Šrámková 2017 CZE Sluníčko 01:24.5 01:02.5

result list hlavní závod 10km

start ~ 10:45:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MA [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 33:04.7
2 2 / MA [3] David Plný 1993 CZE ENERVIT Team 33:49.2 00:44.5
3 3 / MA [70] Jan Vetchý 1985 CZE ISCAREX Česká Třebová / Salomon AMB 33:59.0 00:54.3
4 1 / MC [2] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 34:10.0 01:05.3
5 4 / MA [84] Vítězslav Šolc 1991 CZE - 34:41.7 01:37.0
6 5 / MA [4] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 35:12.1 02:07.4
7 6 / MA [6] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 36:06.0 03:01.3
8 7 / MA [5] Jiří Kulda 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 36:21.1 03:16.4
9 8 / MA [61] Antonín Staněk 2002 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 36:33.5 03:28.8
10 9 / MA [228] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 36:46.7 03:42.0
11 10 / MA [162] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 36:57.4 03:52.7
12 11 / MA [163] Daniel Ježek 2001 CZE Skauti 3. oddíl Náchod 38:01.0 04:56.3
13 2 / MC [160] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 38:03.2 04:58.5
14 1 / MB [27] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 38:58.1 05:53.4
15 3 / MC [14] František Buřil 1966 CZE Vidochov 39:03.2 05:58.5
16 12 / MA [155] Jan Ďoubal 1986 CZE HOVRCH 39:26.5 06:21.8
17 13 / MA [157] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 39:30.2 06:25.5
18 1 / ZA [182] Markéta Zeiskova 1998 CZE Kasper Swix Team 39:43.4 06:38.7
19 14 / MA [226] Miloš Cvejn 1991 CZE Náchod 39:51.1 06:46.4
20 1 / MD [86] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 40:15.1 07:10.4
21 4 / MC [47] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint team 40:37.0 07:32.3
22 15 / MA [225] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 40:57.7 07:53.0
23 2 / MB [181] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 41:00.7 07:56.0
24 2 / ZA [175] Eva Richtrová 1993 CZE Nové Město nad Metují 41:12.8 08:08.1
25 3 / MB [168] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 41:18.3 08:13.6
26 16 / MA [183] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 41:20.3 08:15.6
27 5 / MC [100] Lumír Koutník 1967 CZE AO Spartak Vrchlabí 41:26.9 08:22.2
28 1 / ZB [223] Petra Bartáková 1979 CZE Nahořany 41:28.7 08:24.0
29 17 / MA [176] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 41:33.2 08:28.5
30 4 / MB [36] Vladimír Kolisko 1980 CZE Červený Kostelec 41:39.6 08:34.9
31 6 / MC [37] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 41:40.1 08:35.4
32 5 / MB [78] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 41:46.2 08:41.5
33 18 / MA [32] Jakub Jon 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 42:06.8 09:02.1
34 6 / MB [54] Jan Pajer 1980 CZE #GLADIATORRACETEAM 42:16.2 09:11.5
35 7 / MC [90] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 42:25.8 09:21.1
36 2 / MD [51] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 42:39.7 09:35.0
37 8 / MC [158] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 42:50.7 09:46.0
38 19 / MA [93] Jaroslav Kunrt 2000 CZE SK Dolar Hajnice 43:07.0 10:02.3
39 9 / MC [8] Martin Sláma 1968 CZE Východočeská televize V1 43:10.8 10:06.1
40 7 / MB [30] Michal Horák 1975 CZE COLAS CZ a.s. 43:21.0 10:16.3
41 2 / ZB [180] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 43:21.8 10:17.1
42 3 / ZB [9] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 43:28.7 10:24.0
43 10 / MC [31] Jiří Jon 1968 CZE SK Nové Město nad Metují 43:32.5 10:27.8
44 1 / ME [89] Oldřich Šmída 1948 CZE Červený Kostelec 43:40.1 10:35.4
45 11 / MC [79] David Horvat 1973 CZE VZP 43:43.2 10:38.5
46 8 / MB [77] Milan Bláha 1980 CZE FA Křovice 43:53.0 10:48.3
47 2 / ME [224] Miroslav Krupička 1953 CZE Jiskra 44:12.0 11:07.3
48 3 / ZA [71] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 44:23.8 11:19.1
49 12 / MC [81] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:37.6 11:32.9
50 3 / MD [7] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 44:44.5 11:39.8
51 3 / ME [171] František Pechek 1953 CZE Trutnov 44:58.2 11:53.5
52 9 / MB [94] Jaroslav Kunrt 1975 CZE SK Dolar Hajnice 45:30.6 12:25.9
53 1 / ZC [34] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 45:35.9 12:31.2
54 10 / MB [60] Josef Smola 1980 CZE Náchod 45:40.3 12:35.6
55 13 / MC [69] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 45:46.7 12:42.0
56 20 / MA [227] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 45:54.5 12:49.8
57 4 / MD [59] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 45:58.6 12:53.9
58 14 / MC [167] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 46:04.0 12:59.3
59 11 / MB [45] Martin Matuška 1980 CZE Run4run 46:08.0 13:03.3
60 5 / MD [22] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 46:14.7 13:10.0
61 2 / ZC [11] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 46:23.8 13:19.1
62 21 / MA [48] Filip Mertlík 1993 CZE SK Nové Město nad Metují 46:47.6 13:42.9
63 4 / ZA [159] Lucie Hejnová 1988 CZE Orel Rtyně v Podkrkonoší 46:57.0 13:52.3
64 15 / MC [170] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 47:07.8 14:03.1
65 6 / MD [21] Petr Eliáš 1960 CZE Hvězda SKP Pardubice 47:20.8 14:16.1
66 22 / MA [87] Filip Vojtas 2000 CZE DYNAMO 47:25.2 14:20.5
67 23 / MA [164] Jakub Jiráský 1990 CZE YOLO BAND 47:37.1 14:32.4
68 3 / ZC [38] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 47:37.9 14:33.2
69 4 / ZB [179] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 47:38.5 14:33.8
70 12 / MB [55] Jindřich Patzák 1975 CZE Nové Město nad Metují 48:06.5 15:01.8
71 4 / ME [91] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 48:13.8 15:09.1
72 4 / ZC [65] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 48:16.0 15:11.3
73 5 / ME [12] Radmil Brožek 1954 CZE KRB Chrudim 48:54.1 15:49.4
74 5 / ZC [80] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 49:12.9 16:08.2
75 6 / ME [18] Ladislav Domáň 1949 CZE Vella Náchod 49:14.6 16:09.9
76 5 / ZB [173] Kateřina Petrová 1982 CZE Praha 49:24.4 16:19.7
77 6 / ZC [23] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 49:30.1 16:25.4
78 5 / ZA [169] Michaela Maixnerová 1993 CZE green4plan s.r.o. 49:47.7 16:43.0
79 7 / ZC [44] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 49:47.8 16:43.1
80 13 / MB [98] Petr Záhrobský 1980 CZE Nové Město nad Metují 50:13.6 17:08.9
81 7 / MD [161] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 50:18.1 17:13.4
82 16 / MC [41] PETR MACEK ( KocourBivojMegaDrak ) 1968 CZE KAMAPETR 50:21.2 17:16.5
83 24 / MA [50] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 50:28.7 17:24.0
83 24 / MA [73] Václav Výborný 1990 CZE YOLO BAND 50:28.7 17:24.0
85 6 / ZB [35] Ivana Kleinová 1981 CZE SDH Velké Poříčí 50:45.6 17:40.9
86 6 / ZA [166] Sára Kubíková 2000 CZE DYNAMO 50:49.6 17:44.9
87 8 / ZC [154] Pavlina Divíšková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 50:57.1 17:52.4
88 26 / MA [10] Daniel Adámek 1999 CZE OCR PARDUBACI 51:00.3 17:55.6
89 7 / ZB [83] Linda Paslerová 1976 CZE Ženy v běhu 51:15.9 18:11.2
90 17 / MC [58] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 51:28.0 18:23.3
91 18 / MC [68] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 51:54.6 18:49.9
92 14 / MB [75] Michal Zoubek 1976 CZE ERIKA COPY SHOP 51:59.7 18:55.0
93 7 / ZA [15] Eliška Cejnarová 1999 CZE TuKaBel 52:21.1 19:16.4
94 27 / MA [46] Petr May 1985 CZE TuKaBel 52:21.6 19:16.9
95 19 / MC [174] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 52:33.7 19:29.0
96 7 / ME [156] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 52:33.8 19:29.1
97 9 / ZC [178] Eva Šefcová 1964 CZE SKI Police nad Metují 53:07.3 20:02.6
98 15 / MB [82] Jiří Malý 1982 CZE M and T kliky 53:07.8 20:03.1
99 8 / ZB [66] Marie Švorcová 1981 CZE Farmet a.s. 53:42.0 20:37.3
100 28 / MA [96] Jonáš Tvrdík 1997 CZE KIGKIG 54:24.0 21:19.3
101 20 / MC [26] Radek Hakl 1969 CZE Loudalové 54:51.0 21:46.3
102 8 / ME [92] Miroslav Kunrt 1949 CZE TJ Liga 100 Olomouc 55:12.6 22:07.9
103 9 / ME [56] Bohumír Pleskač 1954 CZE Hradec Králové 55:33.1 22:28.4
104 8 / MD [99] Pavel Mikuška 1964 CZE Slavoj Babí 55:58.4 22:53.7
105 16 / MB [172] Emanuel Petr 1978 CZE Hradec Králové 56:29.4 23:24.7
106 21 / MC [177] Miroslav Svědiroh 1965 CZE Cihelna Pardubice 57:05.9 24:01.2
107 8 / ZA [64] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 57:06.6 24:01.9
108 22 / MC [62] Jirka Stehlík 1966 CZE Rádoby 57:10.4 24:05.7
109 9 / ZA [43] Kateřina Manová 1992 CZE Velké Poříčí 57:12.2 24:07.5
110 10 / ZC [28] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 57:37.2 24:32.5
111 9 / ZB [76] Erika Zoubková 1976 CZE Erika copy shop 57:47.7 24:43.0
112 10 / ZA [63] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 58:03.1 24:58.4
113 10 / ZB [165] Lucie Kavalkova 1979 CZE Erika copy shop 58:15.9 25:11.2
114 11 / ZA [42] Blanka Macháčková 1986 CZE Erika copy shop 58:46.1 25:41.4
115 12 / ZA [88] Denisa Vojtasová 2000 CZE Dynamo 58:48.7 25:44.0
116 11 / ZC [16] Jitka Černá 1964 CZE Nové Město nad Metují 59:08.9 26:04.2
117 10 / ME [49] Josef Metelka 1944 CZE SKI Police nad Metují 59:22.5 26:17.8
118 23 / MC [95] Michal Tvrdík 1970 CZE Nováč reprezent 01:00:14.5 27:09.8
119 12 / ZC [67] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 01:00:34.1 27:29.4
120 13 / ZC [24] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:00:48.9 27:44.2
121 14 / ZC [20] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:01:26.7 28:22.0
122 29 / MA [97] David Lhotský 1997 CZE Nováč reprezent 01:03:13.9 30:09.2
123 24 / MC [39] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:03:18.4 30:13.7
124 11 / ME [17] Stanislav Doležal 1938 CZE BK Pardubice 01:03:51.4 30:46.7
125 12 / ME [19] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:04:11.0 31:06.3
126 13 / ME [85] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:04:53.9 31:49.2
127 9 / MD [53] Jaroslav Novotný 1955 CZE TEP Trutnov 01:10:35.9 37:31.2
128 14 / ME [153] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:17:34.1 44:29.4
129 15 / ME [25] Stanislav Groh 1946 CZE AC Vrchlabí 01:20:27.6 47:22.9
130 16 / ME [72] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:31:35.3 58:30.6