silniční závod v rámci ELM

2019-06-09 Mcely, okres Nymburk 

archiv

announcement

registration

start list

results

A - 6 okruhů total: 13, men : 13, women: 0, M: 6, A-M30: 4, A-M35: 2, B-M40: 1, B-M45: 0, C-M50: 0, C-M55: 0, D-M60: 0, D-M65: 0, E-M70: 0, E-M75: 0, F-M80: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z50: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
B - 5 okruhů total: 20, men : 20, women: 0, M: 0, A-M30: 0, A-M35: 0, B-M40: 9, B-M45: 11, C-M50: 0, C-M55: 0, D-M60: 0, D-M65: 0, E-M70: 0, E-M75: 0, F-M80: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z50: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
C - 4 okruhy total: 21, men : 19, women: 2, M: 1, A-M30: 0, A-M35: 0, B-M40: 0, B-M45: 0, C-M50: 9, C-M55: 9, D-M60: 0, D-M65: 0, E-M70: 0, E-M75: 0, F-M80: 0, C-Z: 0, C-Z30: 2, D-Z40: 0, E-Z50: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
D - 3 okruhy total: 24, men : 22, women: 2, M: 0, A-M30: 0, A-M35: 0, B-M40: 0, B-M45: 0, C-M50: 0, C-M55: 0, D-M60: 10, D-M65: 12, E-M70: 0, E-M75: 0, F-M80: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 2, E-Z50: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
E - 2 okruhy total: 27, men : 24, women: 3, M: 0, A-M30: 0, A-M35: 0, B-M40: 0, B-M45: 0, C-M50: 0, C-M55: 0, D-M60: 0, D-M65: 0, E-M70: 14, E-M75: 7, F-M80: 3, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z50: 2, E-Z60: 1 [html] [pdf]

result list A - 6 okruhů

start ~ 11:01:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / M [97] Jaroslav Hradecký 1996 CZE SportRaces-Isaac Team 02:37:15.45 25:34.42 52:18.76 01:17:06.17 01:43:33.92 02:10:34.57
2 1 / B-M40 [99] Adam Škopek 1979 CZE Jiskra Jaroměř 02:38:59.0 01:43.55 25:34.78 52:21.04 01:17:58.05 01:44:49.69 02:11:27.4
3 2 / M [15] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:39:05.97 01:50.52 25:36.3 52:21.35 01:17:05.69 01:44:35.18 02:11:27.18
4 3 / M [92] jakub holý 1997 CZE ráfkárna 02:44:10.66 06:55.21 25:35.32 52:21.56 01:18:04.01 01:45:07.96 02:14:29.81
5 4 / M [94] Jan marek 1998 CZE KC Slavia Praha 02:44:13.19 06:57.74 25:35.17 52:21.78 01:18:06.52 01:45:12.13 02:14:31.24
6 1 / A-M30 [152] Ondřej Švanda 1987 CZE SportRaces-Isaac Tea... 02:44:16.5 07:01.05 25:36.14 52:21.37 01:18:05.68 01:45:11.41 02:14:30.61
7 2 / A-M30 [179] Michal Šmahel 1985 CZE CYKLO POKR I 02:45:53.16 08:37.71 25:41.84 52:23.73 01:19:50.34 01:50:41.32 02:18:00.06
8 3 / A-M30 [209] Miroslav Smejkal 1985 CZE CYCLING BRNO 02:46:13.17 08:57.72 25:34.46 52:18.99 01:18:14.32 01:47:19.25 02:16:32.18
9 1 / A-M35 [98] Karel Nekut 1980 CZE Veloservis team 02:46:19.09 09:03.64 25:35.71 52:22.15 01:19:48.82 01:50:37.67 02:17:52.62
10 4 / A-M30 [95] Jan Kulhánek 1985 CZE Obec Kladruby nad La... 02:46:33.87 09:18.42 25:38.08 52:22.63 01:18:42.35 01:47:20.4 02:16:39.85
11 5 / M [93] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:53:05.91 15:50.46 25:36.83 52:23.02 01:19:03.27 01:49:47.23 02:18:44.51
12 6 / M [43] Petr Lerach 1992 CZE CYKLO POKR I 02:58:22.0 21:06.55 25:46.42 56:23.43 01:23:04.5 01:51:00.95 02:23:39.81
DNF / A-M35 [96] Pavel Dobiášovský 1981 CZE CK Nový Bydžov 25:38.58 55:06.06 01:24:40.55 01:44:58.79 02:05:14.99

result list B - 5 okruhů

start ~ 11:06:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / B-M40 [414] Zdeněk Drábek 1978 CZE CYCLING BRNO 02:11:50.23 25:41.41 51:16.71 01:17:59.96 01:45:53.73
2 1 / B-M45 [498] Libor Janoušek 1974 CZE Giant cycling 02:11:53.68 00:03.45 25:47.13 51:21.04 01:18:01.16 01:45:53.44
3 2 / B-M40 [455] Miroslav Horváth 1976 CZE AC Sparta Praha 02:11:56.65 00:06.42 25:46.66 51:21.29 01:18:02.0 01:45:48.59
4 2 / B-M45 [451] Karel Petera 1973 CZE Rohozec Amulet Team 02:11:57.63 00:07.4 25:44.94 51:19.58 01:18:03.97 01:45:51.6
5 3 / B-M40 [362] Miroslav Šváb 1976 CZE CYCLING BRNO 02:11:57.78 00:07.55 25:41.53 51:19.38 01:18:03.81 01:45:49.56
6 3 / B-M45 [468] Rudolf Cogan 1971 CZE AEROTEC 02:12:04.34 00:14.11 25:46.0 51:20.61 01:18:01.65 01:45:48.87
7 4 / B-M45 [369] Jaroslav Halík 1971 CZE Veloservis team 02:12:06.99 00:16.76 25:47.6 51:22.22 01:18:03.03 01:45:54.21
8 4 / B-M40 [452] Jan Pícha 1975 CZE KCL Kooperativa - Sv... 02:12:11.1 00:20.87 25:41.99 51:18.45 01:18:00.5 01:45:52.47
9 5 / B-M45 [465] Martin Dvořáček 1971 CZE CYCLING BRNO 02:12:17.4 00:27.17 25:44.74 51:21.25 01:18:00.39 01:45:51.42
10 5 / B-M40 [495] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:12:19.94 00:29.71 25:45.9 51:21.77 01:18:02.8 01:45:55.45
11 6 / B-M45 [497] ladislav blažek 1974 CZE prolog bike 02:12:21.26 00:31.03 25:45.11 51:22.45 01:18:01.51 01:45:52.36
12 6 / B-M40 [401] Ludvík Killinger 1977 CZE CYKLO TEAM KILLI 02:12:23.77 00:33.54 25:47.5 51:19.23 01:18:03.3 01:45:53.0
13 7 / B-M45 [383] Karel Kopr 1973 CZE KC Slavia Praha 02:12:25.7 00:35.47 25:47.18 51:22.09 01:17:42.06 01:45:48.99
14 7 / B-M40 [428] Tomáš Vobecký 1978 CZE CK Vinohradské šlapk... 02:12:36.16 00:45.93 25:44.52 51:19.98 01:18:02.04 01:45:51.96
15 8 / B-M40 [496] Jan Jonášek 1975 CZE Liberec 02:12:42.14 00:51.91 25:45.94 51:20.34 01:18:03.01 01:45:53.04
16 8 / B-M45 [359] Václav Vodička 1972 CZE CYCLING BRNO 02:12:56.94 01:06.71 25:46.38 51:20.51 01:18:00.58 01:45:55.05
17 9 / B-M40 [499] Dennis van Driel 1978 NLD TJ Lokomotiva Nymburk 02:12:59.28 01:09.05 25:45.28 51:21.68 01:18:02.3 01:45:53.4
18 9 / B-M45 [400] Radek Švarc 1971 CZE cyklofantoci 02:22:32.54 10:42.31 25:51.68 51:23.14 01:18:05.56 01:46:54.58
DNF / B-M45 [420] Radko Suchánek 1970 CZE SK Maxbike Ostrava 25:46.49 51:20.92 01:18:10.78 01:55:36.33
DNF / B-M45 [373] Jaroslav Vávra 1970 CZE SSC Železný Brod 44:07.88 01:15:37.32 01:46:16.02

result list C - 4 okruhy

start ~ 11:11:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / C-M50 [925] Martin Šlégl 1969 CZE LAWI Granfondo 01:49:20.73 28:21.25 54:31.75 01:21:32.0
2 1 / C-M55 [597] Robert Skřeček 1962 CZE CYCLING BRNO 01:49:21.81 00:01.08 28:21.65 54:32.2 01:21:32.57
3 2 / C-M55 [900] Josef Vejvoda 1963 CZE AC Sparta praha cycl... 01:49:22.76 00:02.03 28:23.94 54:32.79 01:21:32.25
4 2 / C-M50 [591] Tomáš Vrbka 1965 CZE CYKLO ATOM 01:49:23.55 00:02.82 28:21.9 54:32.68 01:21:33.37
5 3 / C-M55 [570] Ladislav Vlček 1961 CZE Cyklosport Bendl 01:49:23.77 00:03.04 28:21.44 54:32.32 01:21:33.32
6 4 / C-M55 [908] Jiří Aisbrych 1961 CZE SportRaces-Isaac Tea... 01:49:28.25 00:07.52 28:21.12 54:31.91 01:21:33.21
7 3 / C-M50 [599] Petr Zajíc 1968 CZE CYKLO POKR I 01:49:46.83 00:26.1 28:22.48 54:33.34 01:21:34.11
8 5 / C-M55 [557] Karel Prager 1963 CZE CK Vinohradské šlapk... 01:53:20.0 03:59.27 28:23.75 54:43.0 01:25:19.03
9 4 / C-M50 [946] František Kozel 1969 CZE Green energy CSF 01:54:42.72 05:21.99 28:24.06 56:34.73 01:25:24.23
10 1 / M [998] Adam Janas 2003 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 01:55:40.71 06:19.98 28:28.17 56:36.35 01:25:55.96
11 5 / C-M50 [996] tserendor baasko 1967 MNG vinohradské šlapky 01:55:44.04 06:23.31 28:33.55 56:38.25 01:25:52.93
12 6 / C-M55 [928] Martin Růžička 1964 CZE RC PFEIL Hof 01:55:44.27 06:23.54 28:27.1 56:38.36 01:25:55.74
13 1 / C-Z30 [569] Monika Simonová 1985 CZE Cyklotrénink-Františ... 01:55:52.46 06:31.73 28:29.72 56:35.58 01:25:54.46
14 6 / C-M50 [924] Ian Wood 1969 GBR AC Sparta praha cycl... 01:55:52.79 06:32.06 28:25.82 56:38.96 01:25:54.31
15 7 / C-M55 [568] Miloslav Kudrnáč 1961 CZE Cyklo Point Jičín 01:55:54.41 06:33.68 28:26.15 56:35.99 01:26:00.26
16 2 / C-Z30 [590] Veronika Muchová 1987 CZE Cyklotrénink-Františ... 01:55:57.5 06:36.77 28:29.98 56:37.87 01:26:00.0
17 8 / C-M55 [995] Tomáš Vitáček 1964 CZE Viessmann 01:56:05.4 06:44.67 28:25.34 56:38.72 01:26:01.27
18 7 / C-M50 [571] Michal Křečan 1965 CZE CYKLO POKR I 01:56:18.72 06:57.99 28:23.36 56:37.91 01:26:02.23
19 9 / C-M55 [905] Jiří Hledík 1963 CZE KC Slavia Praha 01:56:21.7 07:00.97 28:30.87 56:43.13 01:26:03.09
20 8 / C-M50 [997] jan sýkora 1966 CZE vlašim 02:33:04.74 43:44.01 34:19.33 01:11:14.83 01:51:57.74
DNF / C-M50 [999] miloš hůlka 1967 CZE lawi gran fondo 28:41.19 01:00:15.22 01:35:35.23

result list D - 3 okruhy

start ~ 11:14:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / D-M60 [705] Petr Drahoš 1959 CZE Family team Hlinsko ... 01:23:41.19 27:36.7 56:02.24
2 2 / D-M60 [780] Pavel Prchal 1959 CZE Cyklo Kern 01:23:42.16 00:00.97 27:35.58 56:00.1
3 3 / D-M60 [760] Jiří Holas 1958 CZE Cyklo Point Jičín 01:23:43.0 00:01.81 27:33.0 55:55.62
4 1 / D-M65 [746] Ludvík Killinger 1954 CZE CYKLO TEAM KILLI 01:23:44.92 00:03.73 27:30.59 55:57.25
5 2 / D-M65 [703] Igor Kubín 1951 CZE CSK MARKUS 01:23:52.49 00:11.3 27:36.99 56:01.77
6 4 / D-M60 [723] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:23:55.48 00:14.29 27:42.66 56:05.59
7 3 / D-M65 [759] Miroslav Tuček 1953 CZE Sportovní klub MS AU... 01:24:12.99 00:31.8 27:42.03 56:05.77
8 5 / D-M60 [775] josef michl 1959 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:24:27.27 00:46.08 27:36.09 56:00.6
9 6 / D-M60 [758] Radoslav Krummer 1958 CZE TJ Slavia Karlovy Va... 01:24:58.21 01:17.02 27:43.34 56:02.8
10 7 / D-M60 [768] Jiří Beránek 1956 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:26:40.45 02:59.26 27:45.14 57:17.97
11 8 / D-M60 [745] Jiří Marek 1957 CZE CK Kolokrám 01:26:47.13 03:05.94 27:56.83 57:24.2
12 4 / D-M65 [725] Václav Zelenka 1952 CZE Cyklo Kern 01:26:49.66 03:08.47 28:06.14 57:25.56
13 5 / D-M65 [707] Jaromír Hampl 1954 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:26:53.26 03:12.07 27:48.83 57:19.91
14 6 / D-M65 [799] Petr Vomáčko 1953 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:26:57.65 03:16.46 27:58.96 57:25.15
15 9 / D-M60 [777] Luboš Růžička 1959 CZE RC PFEIL Hof 01:27:01.41 03:20.22 27:54.62 57:25.83
16 7 / D-M65 [701] Jaromír Mojžíš 1954 CZE SportRaces-Isaac Tea... 01:27:03.38 03:22.19 28:05.69 57:26.3
17 8 / D-M65 [770] Josef král 1954 CZE Kbely Cycling Team 01:27:04.03 03:22.84 28:11.31 57:25.79
18 9 / D-M65 [786] Milan Hrubec 1954 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:27:09.52 03:28.33 28:05.54 57:24.04
19 1 / D-Z40 [783] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:27:13.95 03:32.76 27:45.18 57:23.58
20 10 / D-M65 [754] Pavel Urych 1954 CZE HCK 01:28:55.56 05:14.37 28:34.91 57:55.39
21 11 / D-M65 [749] Petr Beránek 1952 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:30:56.72 07:15.53 28:16.58 58:03.91
22 12 / D-M65 [713] Petr Šorm 1950 CZE TJ Kovo Praha 01:31:21.81 07:40.62 28:15.85 58:04.41
23 2 / D-Z40 [785] tereza vinšálková 1978 CZE hradecký spining klub 01:33:00.27 09:19.08 28:04.26 59:45.29
24 10 / D-M60 [798] jiří vlasák 1955 CZE chloumek 01:41:10.54 17:29.35 29:36.61 01:04:45.21

result list E - 2 okruhy

start ~ 11:16:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / E-M70 [842] Jiří Kasal 1948 CZE KCL Kooperativa - Sv... 55:18.44 27:30.94
2 2 / E-M70 [835] Lubomír Novák 1947 CZE CK Znojmo 55:24.37 00:05.93 27:31.5
3 3 / E-M70 [850] Václav BEČKA 1946 CZE CYKLO POKR I 55:55.5 00:37.06 27:31.86
4 4 / E-M70 [854] Miloslav RYS 1949 CZE CK LOKOMOTIVA Pardub... 57:20.19 02:01.75 27:36.21
5 5 / E-M70 [845] Jiří Lehotský 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 58:06.34 02:47.9 27:36.81
6 6 / E-M70 [840] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa - Sv... 58:10.07 02:51.63 27:55.52
7 7 / E-M70 [818] Jiří Machulka 1947 CZE CSK MARKUS 58:23.4 03:04.96 28:03.69
8 1 / E-M75 [828] Karel Horáček 1942 CZE Kbely Cycling Team 01:01:38.96 06:20.52 29:00.06
9 8 / E-M70 [829] Petr Balásek 1947 CZE Rohozec Amulet Team 01:01:43.34 06:24.9 30:01.34
10 1 / F-M80 [824] Zdeněk Karásek 1936 CZE cyklo bendl 01:01:43.73 06:25.29 29:00.39
11 9 / E-M70 [841] Miroslav Novák 1948 CZE LDK 01:01:43.9 06:25.46 30:02.95
12 1 / E-Z50 [857] Naďa Čivrná 1969 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 01:01:58.46 06:40.02 30:01.55
13 10 / E-M70 [856] Antonín Mlátek 1949 CZE TJ Kovo Praha 01:02:10.24 06:51.8 30:07.13
14 2 / E-M75 [843] Jan Hájek 1940 CZE Cyklo Kern 01:02:15.72 06:57.28 29:31.27
15 2 / E-Z50 [802] Alena Mikšovská 1960 CZE CSK MARKUS 01:02:20.79 07:02.35 29:20.96
16 3 / E-M75 [806] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:02:38.93 07:20.49 30:02.91
17 2 / F-M80 [832] Miloslav Šturc 1939 CZE SKC Pečky 01:03:47.23 08:28.79 30:07.39
18 11 / E-M70 [819] Miroslav Frič 1946 CZE Slávie-Karlovy Vary 01:03:55.45 08:37.01 30:14.01
19 1 / E-Z60 [801] Jaroslava Mojžíšová 1955 CZE SportRaces-Isaac Tea... 01:03:59.49 08:41.05 30:20.85
20 4 / E-M75 [846] Karel kubeš 1942 CZE TJ Kovo Praha 01:04:30.06 09:11.62 30:21.26
21 5 / E-M75 [839] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 01:06:17.87 10:59.43 34:46.72
22 12 / E-M70 [847] Vladimír Vokatý 1948 CZE SKC Pečky 01:08:41.74 13:23.3 32:54.49
23 13 / E-M70 [814] Karel Prach 1946 CZE Cyklo Kern 01:10:39.57 15:21.13 33:20.52
24 6 / E-M75 [809] Václav Kopecký 1942 CZE TOI TOI,cykloklub Sl... 01:10:58.9 15:40.46 33:32.98
25 7 / E-M75 [834] Augustin Hoffmann 1943 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:14:52.17 19:33.73 36:44.8
26 14 / E-M70 [815] Antonin Černý 1946 CZE Cyklo Kern 01:14:56.21 19:37.77 37:05.39
DNF / F-M80 [837] Milan Mattuš 1937 CZE CYKLO POKR I