Excalibur Race Kladno neděle

2018-09-30 Kladno 

announcement

registration

start list

results

Hell jednotlivci     total: 91, men : 64, women: 27, M: 52, M40: 12, Z: 22, Z40: 5 [html] [pdf]
Hell dvojice     total: 40, men : 28, women: 12, muži: 28, ženy: 12, mix: 0 [html] [pdf]
Hell týmy     total: 20, men : 14, women: 6, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M40: 1, M: 13, Z: 6 [html] [pdf]

result list Hell jednotlivci

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M [67] MICHAL RAJNIAK 1989 SVK Elite Team OCRA Slovakia 01:02:00.8
2 2 / M [76] Lukáš Novák 1991 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 01:03:27.1 01:26.3
3 3 / M [4] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 01:07:56.7 05:55.9
4 4 / M [25] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 01:09:28.2 07:27.4
5 5 / M [47] Vojtěch Růžek 1999 CZE Gladiators Kralupy 01:12:03.9 10:03.1
6 1 / M40 [9] Rostislav Fišer 1974 CZE Spartan Gym 01:12:16.8 10:16.0
7 6 / M [48] Pavel Růžek 1993 CZE Gladiators Kralupy 01:12:24.1 10:23.3
8 7 / M [12] Erik Calka 1994 CZE Drangels Liberec 01:13:55.6 11:54.8
9 2 / M40 [82] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 01:15:33.2 13:32.4
10 8 / M [75] josef drechsler 1986 CZE Karlovy Vary 01:16:28.2 14:27.4
11 9 / M [15] Martin Vepřek 1990 CZE Kolšov 01:17:29.3 15:28.5
12 3 / M40 [3] Josef Lacina 1978 CZE OCR Runners Beroun 01:18:05.6 16:04.8
13 10 / M [43] Jan Chalabala 1991 CZE Spartan Gym 01:18:32.4 16:31.6
14 11 / M [152] Dobroslav Šrámek 1982 CZE Kladno, to je to město 01:19:15.5 17:14.7
15 1 / Z40 [20] Stanislava Babušková 1974 CZE #GLADIATORRACETEAM 01:19:27.0 17:26.2
16 12 / M [22] Štěpán Levý 1982 CZE PŘEKÁŽKÁČ 01:21:20.3 19:19.5
17 13 / M [30] Vojtěch Hora 1992 CZE Predator Workout Kladno 01:21:20.6 19:19.8
18 14 / M [54] Erik Löffler 1983 CZE Spartan Gym Praha 01:22:21.2 20:20.4
19 1 / Z [1] Zuzana Šašková 1983 CZE SOWA 01:22:48.1 20:47.3
20 15 / M [138] Jakub Kratochvíl 1995 CZE Fénix Plzeň 01:23:00.2 20:59.4
21 16 / M [78] Petr Třešňák 1983 CZE Slanýkobylky 01:23:09.5 21:08.7
22 2 / Z [35] Tereza Schejbalová 2000 CZE Plzeň 01:23:22.7 21:21.9
23 17 / M [42] Tomáš Vyčichlo 1982 CZE Spartan Gym 01:24:11.6 22:10.8
24 18 / M [140] Branislav Kováčik 1988 CZE Fénix Plzeň 01:24:31.0 22:30.2
25 19 / M [52] Lukáš Beran 1986 CZE Spartan Gym 01:25:04.0 23:03.2
26 20 / M [6] Vít Šnopl 1999 CZE #GLADIATORRACETEAM 01:25:26.7 23:25.9
27 21 / M [38] Karel Vítek 1999 CZE SK PRAGA, karelvitek.cz 01:25:39.4 23:38.6
28 3 / Z [8] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 01:25:54.0 23:53.2
29 4 / M40 [53] Zdeněk Řehoř 1978 CZE SRTG Strupčice 01:26:01.6 24:00.8
30 22 / M [79] Ladislav Pleyer 1993 CZE OCRA CZ TEAM 01:26:09.3 24:08.5
31 23 / M [58] Jan Gajdoš 1992 CZE Crossgym Praha 01:26:21.7 24:20.9
32 4 / Z [2] Petra Jeřábková 1987 CZE Fénix Plzeň 01:28:33.1 26:32.3
33 24 / M [55] Filip Drinka 1991 CZE OCRA CZ TEAM 01:29:04.6 27:03.8
34 5 / M40 [5] Bedřich Slaměník 1976 CZE Praha 01:29:05.1 27:04.3
35 25 / M [26] Roman Uhlík 1986 CZE Kolín 01:29:12.9 27:12.1
36 26 / M [77] Jiří Bílek 1982 CZE OCRA CZ TEAM 01:29:21.6 27:20.8
37 27 / M [56] David Suchna 1986 CZE OCRA CZ TEAM 01:30:33.9 28:33.1
38 28 / M [70] Lukáš Veselý 1993 CZE #GLADIATORRACETEAM 01:32:49.3 30:48.5
39 5 / Z [69] Petra Nová 2000 CZE #GLADIATORRACETEAM 01:33:18.4 31:17.6
40 29 / M [80] Michael Rázl 2000 CZE Vrchoviny 01:33:21.5 31:20.7
41 30 / M [36] david grigorov 1993 CZE SRTG Čelákovice 01:34:20.3 32:19.5
42 31 / M [51] Lukáš Novák 1995 CZE Hoštka 01:35:30.0 33:29.2
43 32 / M [134] Petr Urban 1994 CZE SRTG Vyškov 01:37:57.4 35:56.6
44 33 / M [24] Lukáš Kysilka 1987 CZE Městec Králové 01:38:24.0 36:23.2
45 34 / M [141] Lukáš Kolařík 1990 CZE Fénix Plzeň 01:39:22.9 37:22.1
46 6 / Z [62] Kristýna Rudková 1997 CZE SRTG Kladno 01:39:26.0 37:25.2
47 35 / M [34] Jaroslav Holeček 1992 CZE Kladno 01:40:01.2 38:00.4
48 6 / M40 [19] martin surý 1976 CZE Ústí nad Labem 01:40:35.8 38:35.0
49 7 / Z [27] Tereza Vacková 1991 CZE Karlovy Vary 01:41:39.2 39:38.4
50 36 / M [10] zdeněk brunát 1985 CZE SRTG Kladno 01:45:25.6 43:24.8
51 37 / M [33] Jiří Hájek 1992 CZE Plzeň 01:45:58.3 43:57.5
52 38 / M [64] Martin Mates 1991 CZE Vroutek 01:46:16.6 44:15.8
53 8 / Z [45] Petra Milotová 1987 CZE Říčany 01:46:17.2 44:16.4
54 39 / M [16] Jan Behenský 1991 CZE ocra cz team 01:48:43.1 46:42.3
55 40 / M [73] Martin Mísař 1983 CZE Velký Borek 01:51:49.1 49:48.3
56 41 / M [21] Matěj Rajnoha 1996 CZE Predators Gym 01:53:06.6 51:05.8
57 9 / Z [137] Kateřina Doleželová 1991 CZE SRTG Vyškov 01:54:23.4 52:22.6
58 7 / M40 [7] pavel beran 1970 CZE praha 01:55:14.0 53:13.2
59 42 / M [136] Michal Slezáček 1982 CZE SRTG Vyškov 01:55:18.7 53:17.9
60 8 / M40 [40] Milan Šprachta 1974 CZE Holice 01:55:31.3 53:30.5
61 10 / Z [135] Sabina Švestková 1998 CZE SRTG Vyškov 01:55:47.9 53:47.1
62 43 / M [29] Jiří Švec 1992 CZE SRTG Kladno 01:56:00.8 54:00.0
63 44 / M [31] Ladislav Leksa 1993 CZE Kladno 01:56:46.6 54:45.8
64 9 / M40 [61] Jan Šlik 1974 CZE Kladno 01:57:48.3 55:47.5
65 10 / M40 [71] Daniel Lopata 1976 CZE Stochov 02:00:04.0 58:03.2
66 45 / M [46] Martin Havelka 1988 CZE Liberec 02:04:14.7 01:02:13.9
67 11 / Z [41] Eliška Zábská 1990 CZE Praha 02:06:42.2 01:04:41.4
68 46 / M [11] Martin Fiala 1991 CZE Polná 02:08:35.4 01:06:34.6
69 12 / Z [74] Kateřina Rylková 1985 CZE OCRA CZ TEAM 02:09:13.4 01:07:12.6
70 2 / Z40 [17] Hana Petruchova 1975 CZE Zastávka u Brna 02:09:40.7 01:07:39.9
71 47 / M [28] Jan Špruček 1991 CZE Štěpánov 02:11:21.9 01:09:21.1
72 11 / M40 [14] Petr Švadlák 1972 CZE Svídnický Extrém Team 02:11:30.7 01:09:29.9
73 48 / M [13] Tomáš Rožboud 1992 CZE České Budějovice 02:14:47.2 01:12:46.4
74 49 / M [63] Jarmil Med 1992 CZE SRTG Kladno 02:19:43.8 01:17:43.0
75 3 / Z40 [37] Zdeňka Šrámková 1976 CZE Ždírec nad Doubravou 02:20:53.9 01:18:53.1
76 4 / Z40 [44] Andrea Pernstecherová 1975 CZE SRTG Teplice 02:25:13.1 01:23:12.3
77 13 / Z [81] alesia kučerová 1992 CZE SRTG Kladno 02:25:31.3 01:23:30.5
78 50 / M [133] Erik Vríčan 1992 CZE SOWA 02:34:53.4 01:32:52.6
79 51 / M [131] Kristián Kopecsný 1989 CZE SOWA 02:36:16.4 01:34:15.6
80 14 / Z [130] Petra Nová 1986 SVK SOWA 02:36:46.0 01:34:45.2
81 15 / Z [72] Katerina Sedláčková 1989 CZE Štětí 02:39:16.8 01:37:16.0
82 16 / Z [68] Darina Marušinová 1992 CZE SRTG Kladno 02:40:27.9 01:38:27.1
83 17 / Z [57] Michaela Benadová 1995 CZE Kladno 02:45:58.1 01:43:57.3
84 18 / Z [50] Tereza Plašilová 1992 CZE Kladno 02:49:27.3 01:47:26.5
85 19 / Z [49] Lucie Husáková 1990 CZE Kladno 7 02:49:57.1 01:47:56.3
86 20 / Z [18] Martina Dvořáková 1995 CZE Slaný 02:50:43.4 01:48:42.6
87 21 / Z [32] Miroslava Vocetková 1993 CZE Kladno 03:03:09.3 02:01:08.5
88 22 / Z [39] Barbora Petrášová 1991 CZE Velešín 03:33:32.2 02:31:31.4
DNF / M [66] Richard Chrappa 1989 SVK Elite Team OCRA Slovakia
DNS / Z40 [23] Lenča Zimmermannová 1975 CZE Za Hezčí Zadeček
DNS / M40 [65] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?