casovka

run

results

Golden Spike Chlum 2017

2017-01-31 Mladá Boleslav, Jemníky 

archiv

results

Mladší žáci     total: 22 , men : 22, women: 0, Muži: 22, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladší žákyně     total: 28 , men : 0, women: 28, Muži: 0, Ženy: 28 [html] [pdf] [csv]
Starší žáci     total: 28 , men : 28, women: 0, Muži: 28, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Starší žákyně     total: 16 , men : 0, women: 16, Muži: 0, Ženy: 16 [html] [pdf] [csv]
Učitelé     total: 1 , men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

result list Mladší žáci

start ~ 09:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 126 ] Matouš VRABEC 2003 CZE 7.A 10:58.7
2 2 / Muži [ 124 ] Ondřej DVOŘÁK 2003 CZE 7.A 11:17.8 00:19.1
3 3 / Muži [ 125 ] Jan HOFMAN 2003 CZE 7.A 12:09.9 01:11.2
4 4 / Muži [ 123 ] Martin HÁLA 2004 CZE 6.A 12:37.7 01:39.0
5 5 / Muži [ 113 ] Martin HOJNÝ 2003 CZE 7.A 12:42.4 01:43.7
6 6 / Muži [ 122 ] Tomáš BAČINA 2004 CZE 6.A 12:42.7 01:44.0
7 7 / Muži [ 117 ] Ondřej HON 2004 CZE 6.A 12:56.1 01:57.4
8 8 / Muži [ 120 ] Tomáš KOLOC 2004 CZE 6.A 13:59.8 03:01.1
9 9 / Muži [ 108 ] Lukáš BOBEK 2005 CZE 6.A 14:03.4 03:04.7
10 10 / Muži [ 115 ] Vítek POSPÍŠIL 2004 CZE 7.A 14:04.3 03:05.6
11 11 / Muži [ 110 ] Patrik SOLNIČKA 2004 CZE 6.A 14:06.7 03:08.0
12 12 / Muži [ 116 ] Michael DĚDEK 2004 CZE 6.A 14:23.3 03:24.6
13 13 / Muži [ 114 ] Matěj KŘOVÁČEK 2004 CZE 7.A 14:34.8 03:36.1
14 14 / Muži [ 121 ] Antonín KVAPIL 2004 CZE 6.A 14:36.1 03:37.4
15 15 / Muži [ 104 ] Jakub LHOTA 2004 CZE 7.A 14:48.4 03:49.7
16 16 / Muži [ 118 ] Tomáš JEŘÁBEK 2004 CZE 6.A 14:52.5 03:53.8
17 17 / Muži [ 111 ] Vilém ŠRÝTR 2005 CZE 6.A 15:36.9 04:38.2
18 18 / Muži [ 109 ] Matyáš ZÍVR 2004 CZE 6.A 16:25.8 05:27.1
19 19 / Muži [ 119 ] Filip KAŽMÍR 2005 CZE 6.A 16:31.0 05:32.3
20 20 / Muži [ 106 ] Ondřej VACEK 2003 CZE 7.C 16:41.8 05:43.1
21 21 / Muži [ 107 ] Michal ZALAS 2004 CZE 7.A 16:46.3 05:47.6
22 22 / Muži [ 105 ] Vít SALAČ 2003 CZE 7.C 17:09.3 06:10.6

result list Mladší žákyně

start ~ 09:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 233 ] Veronika HABOVÁ 2003 CZE 7.A 12:19.0
2 2 / Ženy [ 220 ] Natálie STRÁNSKÁ 2004 CZE 7.A 13:29.7 01:10.7
3 3 / Ženy [ 232 ] Veronika MILEROVÁ 2005 CZE 6.A 13:39.7 01:20.7
4 4 / Ženy [ 217 ] Karolína POŠEPNÁ 2005 CZE 6.A 13:43.7 01:24.7
5 5 / Ženy [ 219 ] Bára CHMELAŘOVÁ 2004 CZE 7.A 13:58.9 01:39.9
6 6 / Ženy [ 204 ] Klára KŘIVSKÁ 2003 CZE 7.A 14:00.0 01:41.0
7 7 / Ženy [ 231 ] Eliška ŠTIPLOVÁ 2004 CZE 7.A 14:17.0 01:58.0
8 8 / Ženy [ 223 ] Tina PODZIMKOVÁ 2005 CZE 6.A 14:23.0 02:04.0
9 9 / Ženy [ 210 ] Dominika URBÁNKOVÁ 2003 CZE 7.C 14:34.9 02:15.9
10 10 / Ženy [ 211 ] Eva ČURDOVÁ 2004 CZE 6.B 14:38.0 02:19.0
11 11 / Ženy [ 209 ] Eva ŽÁKOVÁ 2004 CZE 7.C 14:45.0 02:26.0
12 12 / Ženy [ 216 ] Dagmar JUHÁSOVÁ 2005 CZE 6.A 14:51.3 02:32.3
13 13 / Ženy [ 225 ] Karolína ŽÁKOVÁ 2004 CZE 6.A 15:11.0 02:52.0
14 14 / Ženy [ 230 ] Nela CARSKOVÁ 2003 CZE 7.A 15:20.7 03:01.7
15 15 / Ženy [ 218 ] Michaela KREDBOVÁ 2004 CZE 6.A 15:25.2 03:06.2
16 16 / Ženy [ 226 ] Michaela HERČÍKOVÁ 2004 CZE 7.B 15:42.9 03:23.9
17 17 / Ženy [ 213 ] Klára MAZÁNKOVÁ 2005 CZE 6.B 15:48.0 03:29.0
18 18 / Ženy [ 202 ] Michaela Bauerová 2005 CZE 6.A 16:06.4 03:47.4
19 19 / Ženy [ 228 ] Adéla FLODRMANOVÁ 2004 CZE 7.A 16:10.7 03:51.7
20 20 / Ženy [ 203 ] Zuzana HORÁKOVÁ 2004 CZE 7.A 16:55.1 04:36.1
21 21 / Ženy [ 208 ] Barbora VANČUROVÁ 2003 CZE 7.A 16:57.4 04:38.4
22 22 / Ženy [ 227 ] Terka DYTRYCHOVÁ 2004 CZE 7.A 17:05.5 04:46.5
23 23 / Ženy [ 221 ] Karolína ZBÍRALOVÁ 2004 CZE 7.A 17:20.5 05:01.5
24 24 / Ženy [ 206 ] Amálie POKLEMBOVÁ 2004 CZE 7.B 17:57.4 05:38.4
25 25 / Ženy [ 212 ] Andrea ALTMANOVÁ 2004 CZE 7.C 18:29.2 06:10.2
26 26 / Ženy [ 205 ] Bára PELCOVÁ 2004 CZE 7.A 19:43.4 07:24.4
27 27 / Ženy [ 207 ] Gabriela ŠKORNIČKOVÁ 2004 CZE 7.B 19:59.7 07:40.7
28 28 / Ženy [ 222 ] Natálie NEČASOVÁ 2005 CZE 6.A 28:54.0 16:35.0

result list Starší žáci

start ~ 09:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 335 ] Jakub DAVID 2003 CZE 8.A 09:18.0
2 2 / Muži [ 330 ] Daniel HABA 2001 CZE 9.A 10:12.8 00:54.8
3 3 / Muži [ 333 ] ONDŘEJ TOMŠÍK 2002 CZE 8.A 11:01.1 01:43.1
4 4 / Muži [ 328 ] Jan ZOUFALÝ 2003 CZE 8.B 11:02.1 01:44.1
5 5 / Muži [ 323 ] Marek Hromník 2001 CZE SVK 11:03.1 01:45.1
6 6 / Muži [ 332 ] Zdeněk VYHNÁNEK 2002 CZE 9.A 11:08.8 01:50.8
7 7 / Muži [ 324 ] Martin SOBOTKA 2002 CZE 8.A 11:19.0 02:01.0
8 8 / Muži [ 327 ] Michal ŠTANDERA 2002 CZE 9.B 11:19.1 02:01.1
9 9 / Muži [ 307 ] Matúš TOPOR 2001 CZE SVK 11:19.6 02:01.6
10 10 / Muži [ 316 ] Vojtěch DVOŘÁK 2002 CZE 9.A 11:38.9 02:20.9
11 11 / Muži [ 315 ] Matúš Heriban 2001 CZE SVK 11:40.3 02:22.3
12 12 / Muži [ 334 ] Jiří DRBOUT 2003 CZE 8.A 11:44.7 02:26.7
13 13 / Muži [ 320 ] Roman MOC 2003 CZE 8.A 12:00.6 02:42.6
14 14 / Muži [ 326 ] Miroslav KEPKA 2001 CZE 8.B 12:06.0 02:48.0
15 15 / Muži [ 325 ] Viktor WOLF 2001 CZE 8.A 12:11.0 02:53.0
16 16 / Muži [ 321 ] Jan MYDLÁŘ 2003 CZE 8.A 12:22.1 03:04.1
17 17 / Muži [ 304 ] FILIP SALAČ 2001 CZE 9.A 12:24.1 03:06.1
18 18 / Muži [ 313 ] Kryštof KUČERA 2002 CZE 9.A 12:40.9 03:22.9
19 19 / Muži [ 310 ] Zbyněk MAŇAS 2002 CZE 9.B 13:40.1 04:22.1
20 20 / Muži [ 322 ] Ondřej POKOVIČ 2002 CZE 8.A 13:42.7 04:24.7
21 21 / Muži [ 314 ] Zbyněk PAVLÍK 2002 CZE 9.A 13:57.0 04:39.0
22 22 / Muži [ 308 ] Adam VRBA 2003 CZE 8.B 13:58.3 04:40.3
23 23 / Muži [ 319 ] Adam LAŠÁK 2003 CZE 8.A 14:37.0 05:19.0
24 24 / Muži [ 311 ] David MARTOŠ 2002 CZE 7.A 15:37.7 06:19.7
25 25 / Muži [ 309 ] Michal MELICH 2001 CZE 9.B 15:41.7 06:23.7
26 26 / Muži [ 305 ] Samuel FARKAŠ 2001 CZE 9.A 16:33.1 07:15.1
27 27 / Muži [ 317 ] Vladan DIVIŠ 2002 CZE 8.A 16:42.1 07:24.1
28 28 / Muži [ 318 ] Jan HOLAN 2002 CZE 8.A 20:24.4 11:06.4

result list Starší žákyně

start ~ 09:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 421 ] Adéla ČADOVÁ 2002 CZE 8.A 12:03.8
2 2 / Ženy [ 422 ] Adéla STEHLÍKOVÁ 2002 CZE 9.B 12:11.2 00:07.4
3 3 / Ženy [ 420 ] Pavla SAJDLOVÁ 2003 CZE 8.A 12:24.3 00:20.5
4 4 / Ženy [ 418 ] Bára CHALOUPKOVÁ 2003 CZE 8.A 12:40.9 00:37.1
5 5 / Ženy [ 419 ] Lenka SAJDLOVÁ 2003 CZE 8.A 12:52.4 00:48.6
6 6 / Ženy [ 416 ] Terka ANDĚLOVÁ 2003 CZE 8.A 13:45.0 01:41.2
7 7 / Ženy [ 417 ] Eliška VIZINGROVÁ 2003 CZE 8.A 14:41.6 02:37.8
8 8 / Ženy [ 415 ] Verča VENEROVÁ 2003 CZE 8.A 14:45.1 02:41.3
9 9 / Ženy [ 409 ] Veronika KVAIZAROVÁ 2003 CZE 8.A 14:54.8 02:51.0
10 10 / Ženy [ 408 ] Verča BLÁHOVÁ 2002 CZE 8.A 14:58.6 02:54.8
11 11 / Ženy [ 407 ] Zuzka MATĚJKOVÁ 2002 CZE 9.A 15:47.0 03:43.2
12 12 / Ženy [ 412 ] Zuzana KÁBRTOVÁ 2002 CZE 8.A 16:12.8 04:09.0
13 13 / Ženy [ 406 ] Miroslava CISLOVÁ 2003 CZE 9.B 16:30.0 04:26.2
14 14 / Ženy [ 411 ] Terka HAŠKOVÁ 2003 CZE 8.A 16:56.7 04:52.9
15 15 / Ženy [ 414 ] Kristýna PIOTUCHOVÁ 2002 CZE 8.A 17:47.7 05:43.9
16 16 / Ženy [ 410 ] Markéta ŽBÁNKOVÁ 2002 CZE 8.A 20:15.0 08:11.2

result list Učitelé

start ~ 09:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 502 ] Jiří Irain 1981 CZE 6.ZŠ 09:53.4