KupKolo Podkrkonošský maraton 2018

2018-08-11 Lázně Bělohrad 

archiv

announcement

registration

start list

results

90km total: 159, men : 152, women: 7, M30: 20, M40: 56, M50: 51, M51: 25, Z18: 7 [html] [pdf]
50km total: 499, men : 457, women: 42, M18: 35, M30: 58, M40: 118, M50: 149, M60: 68, M61: 29, Z30: 13, Z40: 16, Z41: 13 [html] [pdf]
kluci 100m total: 11, men : 11, women: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
holky 100m total: 2, men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo kluci total: 20, men : 20, women: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo holky total: 16, men : 0, women: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
předškoláci 1 kolo total: 25, men : 25, women: 0, kluci: 25, holky: 0 [html] [pdf]
předškolačky 1 kolo total: 16, men : 0, women: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
děti 2 kola kluci total: 17, men : 17, women: 0, kluci: 17, holky: 0 [html] [pdf]
děti 2 kola holky total: 8, men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf]
děti 3 kola kluci total: 18, men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 3 kola holky total: 9, men : 0, women: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf]
děti 4 kola kluci total: 18, men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 4 kola holky total: 10, men : 0, women: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]

result list 50km

start ~ 10:30:14

rank rank/cat. # name year state team finish delay checklap#3
1 1 / M18 [788] Milan Mileret 2001 CZE Shoptet 01:53:06.3 01:16:07.0 (13)
2 2 / M18 [852] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:53:06.9 00:00.6 01:16:09.0 (14)
3 3 / M18 [690] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:53:39.5 00:33.2 01:16:11.0 (15)
4 4 / M18 [563] Michal Horák 2001 CZE Okssaz 01:56:30.4 03:24.1 01:18:19.0 (23)
5 5 / M18 [536] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:59:01.4 05:55.1 01:20:38.0 (35)
6 6 / M18 [823] Martin Kubišta ml. 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:11.1 06:04.8 01:20:49.0 (38)
7 7 / M18 [748] Daniel Pinkas 2001 CZE Cyklo-ski klub Polička 01:59:28.7 06:22.4 01:20:19.0 (32)
8 8 / M18 [649] Tomáš Taláb 2000 CZE Trutnov 02:02:01.5 08:55.2 01:23:29.0 (59)
9 9 / M18 [865] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:08:42.2 15:35.9 01:26:15.0 (76)
10 10 / M18 [539] Stanislav Heczko ml. 2001 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:13:00.9 19:54.6 01:29:24.0 (109)
11 11 / M18 [862] David Kaňka 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 02:14:16.3 21:10.0 01:29:25.0 (111)
12 12 / M18 [491] Jan Lukeš 2004 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:16:05.9 22:59.6 01:24:24.0 (66)
13 13 / M18 [831] Štepán Krupka 2003 CZE Krupka Team 02:16:52.4 23:46.1 01:31:39.0 (134)
14 14 / M18 [971] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Team Kladno 02:17:13.0 24:06.7 01:32:02.0 (137)
15 15 / M18 [905] Filip Hroneš 2000 CZE FAACCZ 02:19:37.4 26:31.1 01:35:03.0 (166)
16 16 / M18 [566] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohrad 02:22:51.9 29:45.6 01:28:15.0 (95)
17 17 / M18 [826] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 02:23:03.6 29:57.3 01:37:00.0 (194)
18 18 / M18 [907] Patrik Hospodka 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:23:52.6 30:46.3 01:36:10.0 (181)
19 19 / M18 [514] Marek Rieger 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 02:28:08.9 35:02.6 01:38:16.0 (209)
20 20 / M18 [874] Adam Jiroušek 2002 CZE Předměřice nad Labem 02:28:58.4 35:52.1 01:37:43.0 (199)
21 21 / M18 [570] Ondřej Fišer 2002 CZE DPC Doudleby 02:32:35.6 39:29.3 01:42:47.0 (257)
22 22 / M18 [757] Jakub Pavlásek 2004 CZE Lázně Bělohrad Lány 02:33:47.4 40:41.1 01:42:13.0 (249)
23 23 / M18 [982] Ondřej Berger 2004 CZE ProŽízeň 02:38:02.2 44:55.9 01:48:52.0 (329)
24 24 / M18 [940] Radek Fajfr 2004 CZE Lázně Bělohrad 02:38:11.0 45:04.7 01:41:13.0 (243)
25 25 / M18 [528] Karel Karras 2000 CZE Hořice 02:42:37.3 49:31.0 01:44:24.0 (272)
26 26 / M18 [506] Josef Mareš 2004 CZE Městečko 02:45:20.6 52:14.3 01:50:14.0 (342)
27 27 / M18 [531] Jakub Stuchlík 2000 CZE GHOST team 02:45:23.9 52:17.6 01:46:13.0 (301)
28 28 / M18 [771] Filip Neškrabal 2001 CZE NESSY 02:51:03.8 57:57.5 01:51:21.0 (357)
29 29 / M18 [759] JAROSLAV PATRA 2004 CZE NEMOJOV 02:53:40.7 01:00:34.4 01:53:25.0 (374)
30 30 / M18 [841] Filip KOUT 2004 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 02:56:38.2 01:03:31.9 01:54:53.0 (385)
31 31 / M18 [795] FILIP MAREK 2000 CZE NEMOJOV 03:04:37.7 01:11:31.4 01:58:26.0 (406)
32 32 / M18 [790] Tomáš Mencl 2003 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:06:38.0 01:13:31.7 01:59:11.0 (409)
33 33 / M18 [892] Jakub Janák 2007 CZE Miletín 03:06:45.1 01:13:38.8 02:03:16.0 (426)
34 34 / M18 [817] Matěj Kurjak 2003 CZE Horní Police 03:17:10.1 01:24:03.8 02:07:42.0 (446)
35 35 / M18 [976] Šimon Borůvka 2008 CZE Kolonožky 04:50:15.1 02:57:08.8 03:14:35.0 (482)