serie

run

výsledky

Mizuno Primátor Cup 2023 - seriál běhů

2023-04-01 - 2023-12-31 Česká republika 

archiv

propozice

přihlášení

start list

výsledky

bodové hodnocení celkem: 558 , men : 311, women: 247, Junioři: 40, Muži OPEN: 49, Muži A: 47, Muži B: 61, Muži C: 56, Muži D: 37, Muži E: 15, Muži F: 6, Juniorky: 39, Ženy OPEN: 52, Ženy A: 47, Ženy B: 47, Ženy C: 42, Ženy D: 20 [html] [pdf] [xls]

Pravidla soutěže

soubor typ souboru velikost poslední změna
Mizuno Primátor Cup 2023 - seriál běhů pdf N/A 2023-10-24 11:38:31
Mizuno Primátor Cup 2023 - seriál běhů po kategoriích pdf N/A 2023-10-24 11:38:31

výsledková listina bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Junioři

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Junioři 750 Souček Ondřej Tj Maratonstav 150 150 150 150 150 131
2 Junioři 671 Šolc Jan BK Náchod 130 110 130 150 151
3 Junioři 580 Nagy Adam TJ Sokol Jaroměř 110 150 130 80 70 110 51
4 Junioři 571 Hanzl Patrik Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 90 130 150 90 111
5 Junioři 401 Uher Jan SK Nové Město nad Metují 80 40 90 130 61
6 Junioři 220 Kuťák Tomáš TJ Maratonstav Úpice 110 110
7 Junioři 200 Hanzl Jaroslav Carla.kupkolo.cz. 70 130
8 Junioři 130 Vacek Šimon xxx 130
8 Junioři 130 John Jan BKL Machov 130
10 Junioři 110 Šturma Adam Dvůr Králové Nad Labem 110
10 Junioři 110 Kulda Filip Tj Sokol Olešnice 110
12 Junioři 91 Souček Šimon TJ Maratonstav Úpice 91
13 Junioři 90 Skládal Martin Nové Město Nad Metují 90
13 Junioři 90 Rutrle Josef Dvůr Králové Nad Labem 90
13 Junioři 90 KanĚra VojtĚch ČeskÁ Skalice 90
16 Junioři 81 Javůrek Filip TJ Sokol Hradec Králové 81
17 Junioři 80 Vlček Filip Nové Město Nad Metují 80
17 Junioři 80 Rudolf Marek Deep Sea 80
19 Junioři 71 Kuhn František TJ Maratonstav Úpice 71
20 Junioři 70 Hladík Eliáš Bohuslavice 70
20 Junioři 70 Čížek Vojtěch Nemám 70
22 Junioři 60 Ježek Jan Nachod 60
22 Junioři 60 Hrouda Martin Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 60
22 Junioři 60 Křeček Vojtěch Červený Kostelec 60
25 Junioři 51 Havryliuk Andrii SK Babí 51
26 Junioři 50 Manych Theodor Rtyně V Podkrkonoší 50
26 Junioři 50 Roštejnský David Červený Kostelec 50
26 Junioři 50 Cejnar Tobiáš Červený Kostelec 50
29 Junioři 40 Hejna Alexandr Červený Kostelec 40
29 Junioři 40 Macek Vojtěch Singing Rock 40
31 Junioři 31 Štěpán Jan Praha 31
32 Junioři 30 Středa Jan Červený Kostelec 30
32 Junioři 30 Nývlt Nevio červený kostelec 30
32 Junioři 30 Tomek Vojtěch Ostrava-poruba 30
35 Junioři 21 Řehák Ondřej SPŠ TRUTNOV 21
36 Junioři 20 Mikyska Jakub Crazy Spiders 20
36 Junioři 20 Matyska Dominik Lhota vdt 20
38 Junioři 11 Kamaryt Michal Hronov 11
39 Junioři 10 Ježek Martin Náchod 10
39 Junioři 10 Petr Jiří Sportovní klub Nový Bor 10

Muži OPEN

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Muži OPEN 750 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 150 150 150 150 150
2 Muži OPEN 670 Krunka Kamil Běžecký klub Náchod 110 150 130 130 150 81
3 Muži OPEN 591 Plný David Běžecký Klub Náchod 130 110 130 130 91
4 Muži OPEN 490 Král Jindřich AK Iscarex Česká Třebová 90 90 130 90 90
5 Muži OPEN 431 Petrů Josef BK Náchod / Hasiči Náchod 80 110 90 80 50 70
6 Muži OPEN 430 Novák Matěj Běžecký klub Náchod 70 70 70 110 110
7 Muži OPEN 350 Dohnanský Tomáš Run4fun 60 90 60 50 90
8 Muži OPEN 281 Šolc Vítězslav Běžecký klub Náchod 110 60 80 31
9 Muži OPEN 250 Buřil František Vidochov 50 70 40 30 60 20
10 Muži OPEN 220 Penc Ondřej Too Old Too Cold 130 80 10
11 Muži OPEN 211 Volák Ondřej Salomon 150 61
12 Muži OPEN 210 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 30 40 30 10 80 30 10
13 Muži OPEN 190 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 80 50 20 40
14 Muži OPEN 180 Krtička Michal Wikov 20 70 50 40
15 Muži OPEN 151 Koros Benard Kipkorir Benedek-Team 151
16 Muži OPEN 140 Kaválek Aleš Běžecký Klub Náchod 20 60 60
17 Muži OPEN 131 Tonui Albert Kipkorir Benedek-Team 131
18 Muži OPEN 130 Dobrowolski Alan Boguszów-gorce 130
19 Muži OPEN 111 Novák Josef Horní Čermná Athletics 111
20 Muži OPEN 110 Vagenknecht František Nová Paka 110
20 Muži OPEN 110 Hausenblas Šimon RP Perštýn 110
22 Muži OPEN 90 Pelouch Leoš SK Chotěboř 90
23 Muži OPEN 80 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 10 10 60
23 Muži OPEN 80 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice 80
23 Muži OPEN 80 Rohlík Václav Fotři v běhu 80
26 Muži OPEN 71 Majoroš Michal MM Lanžov 71
27 Muži OPEN 70 Moravec Pavel Tc Dobruška 70
27 Muži OPEN 70 Tréger Marián Summit Trade 70
27 Muži OPEN 70 Jančík Bořek Salming/Run4fun 50 20
27 Muži OPEN 70 Novák Vojtěch Běžecký klub Náchod 40 30
31 Muži OPEN 60 Tkacz Dawid Sokołowsko 60
32 Muži OPEN 51 Novák Filip RFOBL Team Rychnov 51
33 Muži OPEN 50 Pohl Jan SKI Police nad Metují 50
33 Muži OPEN 50 Ulich Petr MT Dobruška 50
35 Muži OPEN 41 Vetchý Jan AK ISCAREX Česká Třebová 41
36 Muži OPEN 40 Navrátil Šimon Kapří tréninková skupina 40
36 Muži OPEN 40 Lacina Petr Střezetice 40
36 Muži OPEN 40 Jaz Marcin Rnb Team Polanica-Zdrój 40
39 Muži OPEN 30 Dymák Pavel Hvězda Pardubice 30
39 Muži OPEN 30 Florian Tomáš NÁCHOD 30
39 Muži OPEN 30 Beran Jan HKO, SKI Police nad Metují 30
42 Muži OPEN 21 Metelka Ondřej OK99 Hradec Králové 21
43 Muži OPEN 20 Melsa Zdenek Ski lauf team 20
43 Muži OPEN 20 Čepelka Petr Run4Fun 20
43 Muži OPEN 20 Balcar Aleš TJ Sokol Nové Město nad Metují 20
46 Muži OPEN 11 Krupka Milan Trailpoint 11
47 Muži OPEN 10 Svoboda Mojmír AB sped Pardubice 10
47 Muži OPEN 10 Aleš Balcar TJ Sokol Nové Město nad Metují 10
47 Muži OPEN 10 Šíma Jiří Rychnov nad Kněžnou 10

Muži A

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Muži A 750 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 150 150 150 150 150
2 Muži A 631 Plný David Běžecký Klub Náchod 130 130 130 150 91
3 Muži A 590 Novák Matěj Běžecký klub Náchod 110 110 110 130 130 21
4 Muži A 520 Dohnanský Tomáš Run4fun 90 150 90 80 110 20
5 Muži A 420 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 70 110 70 90 10 70 80
6 Muži A 411 Kaválek Aleš Běžecký Klub Náchod 80 130 80 110 11
7 Muži A 391 Šolc Vítězslav Běžecký klub Náchod 130 90 110 61
8 Muži A 370 Novák Vojtěch Běžecký klub Náchod 60 80 60 80 50 90
9 Muži A 240 Zelený Jiří Green team 90 30 70 50
10 Muži A 231 Volák Ondřej Salomon 150 81
11 Muži A 151 Koros Benard Kipkorir Benedek-Team 151
12 Muži A 131 Tonui Albert Kipkorir Benedek-Team 131
13 Muži A 130 Dobrowolski Alan Boguszów-gorce 130
14 Muži A 111 Novák Josef Horní Čermná Athletics 111
15 Muži A 110 Hausenblas Šimon RP Perštýn 110
16 Muži A 100 Doubrava Dominik Nové Město Nad Metují 40 60
17 Muži A 90 Hejna Ondřej TJ MARATONSTAV ÚPICE 90
17 Muži A 90 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice 90
19 Muži A 80 MANSFELD Josef 80
19 Muži A 80 Navrátil Šimon Kapří tréninková skupina 80
21 Muži A 71 Novák Filip RFOBL Team Rychnov 71
22 Muži A 70 Milata Vojtěch TJ Tatran Hostinné 70
22 Muži A 70 Ondrášek Lukáš Julísek and Lukísek 70
22 Muži A 70 Lacina Petr Střezetice 70
22 Muži A 70 Čejpa Martin Žádný . Sám za sebe . 70
26 Muži A 60 Novotný Radim Náchod 60
26 Muži A 60 Kubeček Ladislav TJ Maratonstav Úpice 60
26 Muži A 60 Vencl Vasyl Týniště Nad Orlicí 60
29 Muži A 51 Metelka Ondřej OK99 Hradec Králové 51
30 Muži A 50 Vlček Tomáš BSSHOP - RUN4FUN 50
30 Muži A 50 Seifrt Jaroslav Lanžov 50
30 Muži A 50 Běťák Daniel Nanuk 50
33 Muži A 41 Krupka Milan Trailpoint 41
34 Muži A 40 Brykner Petr Team AI29 40
34 Muži A 40 Středa Ondřej Červený Kostelec 40
34 Muži A 40 Kostejn Vit OK DOKSY 40
34 Muži A 40 Lukášek Vincent BULOWAAH 40
34 Muži A 40 Havlík Patrik Jaroměř 10 30
39 Muži A 31 Krupka Adam RUN4FUN.CZ 31
40 Muži A 30 Rokicki Patryk Gory lasy 30
40 Muži A 30 Dostál Josef Sk Vítanov 30
40 Muži A 30 Jaroš Jaroslav Nové Město Nad Metují 30
43 Muži A 20 Peřina Lukáš Občerstvení Na špalkách 20
43 Muži A 20 Červený Jakub TJ Lokomotiva Trutnov 20
43 Muži A 20 Tichý Aleš Skp Judo Náchod 20
43 Muži A 20 Křeček František Špinka Tým 20
47 Muži A 10 Tvrdík Jonáš 4PM 10

Muži B

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Muži B 751 Krunka Kamil Běžecký klub Náchod 150 150 150 150 150 151
2 Muži B 670 Petrů Josef BK Náchod / Hasiči Náchod 130 130 130 130 110 150 91
3 Muži B 610 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 90 110 110 110 150 60 130 90 31
4 Muži B 430 Čepelka Petr Run4Fun 80 80 80 110 80 80
5 Muži B 311 Florian Tomáš NÁCHOD 70 130 60 51
6 Muži B 310 Renský Michal Běžecký klub Náchod 70 60 50 80 50
7 Muži B 160 Beran Jan HKO, SKI Police nad Metují 90 70
8 Muži B 150 Tréger Marián Summit Trade 150
9 Muži B 140 Bartoš Martin www.granulecz.cz 50 90
10 Muži B 131 Majoroš Michal MM Lanžov 131
10 Muži B 131 Česenek Ivo Běžecký klub Náchod 70 61
12 Muži B 130 Rohlík Václav Fotři v běhu 130
12 Muži B 130 Nymš Lukáš Horní Radechová 40 10 60 20
12 Muži B 130 Tkacz Dawid Sokołowsko 130
15 Muži B 120 Modrý Václav HASIČI RAČICE NAD TROTINOU 80 40
16 Muži B 111 Zákravský Pavel MFK NMnM 70 41
16 Muži B 111 Vetchý Jan AK ISCAREX Česká Třebová 111
18 Muži B 110 Jaz Marcin Rnb Team Polanica-Zdrój 110
18 Muži B 110 Šíma Jiří Rychnov nad Kněžnou 110
18 Muži B 110 Moravec Pavel Tc Dobruška 110
21 Muži B 100 Mach Jan HO Teplice nad Metují 70 30
22 Muži B 90 Dymák Pavel Hvězda Pardubice 90
22 Muži B 90 Balcar Michal Runsport Team 90
22 Muži B 90 Hornych Miroslav Ski Police Nad Metují 90
22 Muži B 90 Pánek Tomáš SK Stará Paka 90
22 Muži B 90 Hladík Jan SK Dolar Hajnice 50 20 20
22 Muži B 90 Balek Jan run4run 60 30
28 Muži B 81 Petr Radek Fénix Sport Králíky 81
29 Muži B 80 Melsa Zdenek Ski lauf team 80
30 Muži B 71 Bittner Hynek Poko Running Team 71
31 Muži B 70 Kunt Tomas praha 70
31 Muži B 70 Ducháč Pavel Rtyně 70
33 Muži B 60 Smola Josef Běžecký Klub Náchod 30 10 10 10
33 Muži B 60 Vodák Petr Rtyně V Podkrkonoší 60
33 Muži B 60 Hofman Jan Smart Wood 60
33 Muži B 60 Ježek Jindřich SK Stará Paka 60
37 Muži B 50 Vašák Martin Ho Adršpach 50
37 Muži B 50 Beranek David Trutnov 50
37 Muži B 50 Slavík Ondřej Králova Lhota 50
37 Muži B 50 Pleskač Jan Hradec Králové 20 30
37 Muži B 50 Kolisko Vladimir BK Náchod 50
42 Muži B 40 Vítek Ondřej Trutnov 40
42 Muži B 40 Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 40
42 Muži B 40 Fikar Martin BAKAKO Nová Paka 40
42 Muži B 40 Janovský Roman Lepší život pro Emmičku z.s. 40
42 Muži B 40 Ivacha Pavel Pavel Ivacha Tattoo 40
42 Muži B 40 Louda Jan Loudové 40
48 Muži B 30 Voborník Vlastimil Rodos V+J Teodoridis 30
48 Muži B 30 Klimeš Jan TJ Velké Poříčí 30
48 Muži B 30 Vojtech Ales Cerveny Kostelec 30
48 Muži B 30 Bubeníček Petr BUBUTEAM 30
52 Muži B 21 Prokop Matěj Clovek levyt 21
53 Muži B 20 Netík Ondřej HO Adršpach 20
53 Muži B 20 Janovský Michal Lepší život pro Emmičku z.s. 20
53 Muži B 20 Pereira Brito Rossio Pedro David Voda CZ Service 20
53 Muži B 20 Brych Oldřich Atletika bez bariér Pardubice 20
57 Muži B 11 Šplíchal Jan Sokol Valteřice 11
58 Muži B 10 Tomáš Radek ARGO-HYTOS Vrchlabí 10
58 Muži B 10 Pavlů Lukáš Velké Poříčí 10
58 Muži B 10 Firkušný Martin Smiřice 10
58 Muži B 10 Chlup Roman HMK 10

Muži C

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Muži C 730 Král Jindřich AK Iscarex Česká Třebová 150 150 150 150 130
2 Muži C 610 Krtička Michal Wikov 130 80 110 110 130 90 110 130 81
3 Muži C 550 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 130 130 130 70 90
4 Muži C 430 Penc Ondřej Too Old Too Cold 150 150 130
5 Muži C 380 Matuška Václav Velká Jesenice 50 40 50 90 110 60 70
6 Muži C 291 Friede Jan Terova Bezděkov nad Metují 60 80 80 71
7 Muži C 240 Sýkora Milan Jaroměř 70 90 20 60
8 Muži C 220 Uher Juraj Přibyslav 70 70 80
9 Muži C 200 Balcar Aleš TJ Sokol Nové Město nad Metují 110 90
9 Muži C 200 Vondra Josef SK Týniště nad Orlicí, z.s. 70 80 50
11 Muži C 190 Pohl Jan SKI Police nad Metují 110 80
12 Muži C 170 Kostelecký Vladimír Vella Team Náchod 20 30 80 30 10
13 Muži C 160 Novák Jiří Běžci Česká Skalice 10 60 50 40
14 Muži C 151 Orálek Daniel Pum 151
15 Muži C 150 Pelouch Leoš SK Chotěboř 150
15 Muži C 150 Vagenknecht František Nová Paka 150
17 Muži C 131 Cogan Rudolf Sokol Nová Paka 131
17 Muži C 131 Šupich Martin Wikov 90 41
19 Muži C 111 Hak Tomáš Carla.kupkolo.cz 111
20 Muži C 110 Cincibus Ondřej AC ČÁSLAV 110
20 Muži C 110 Podroužek Dušan Ho Harcov 110
20 Muži C 110 DivÍŠek David Ins Bike Team 50 60
23 Muži C 91 Malátek Antonín Pardubice 91
23 Muži C 91 Šesták Karel Kasper Swix team ⁸ 80 11
25 Muži C 90 Ciecuch Maciej Rnb Team Polanica Zdroj 90
25 Muži C 90 Aleš Balcar TJ Sokol Nové Město nad Metují 90
27 Muži C 70 Tuček Daniel Náchod 30 40
27 Muži C 70 Ježek Radek Klub kubb Vršovka 40 30
27 Muži C 70 Nyklíček Luděk Bratři v triku 70
27 Muži C 70 Ondřej Nykliček Bratři v triku 70
27 Muži C 70 Cieciuch Maciej RNB Team Polanica Zdrój 70
32 Muži C 61 Dušek Michal Červený Kostelec 61
33 Muži C 60 Petrásek Roman RUN4RUN 40 20
33 Muži C 60 Machačka Ondřej SK Miletín 60
33 Muži C 60 Vrbský Michal HUDY 60
36 Muži C 51 Horák Michal COLAS CZ, a.s. 51
37 Muži C 50 Divíšek David INS BIKE TEAM 50
37 Muži C 50 Mareth Karel Česká Skalice 50
37 Muži C 50 Polej Jiří Hronov 50
37 Muži C 50 Haláček Roman HaKi-Run 30 20
41 Muži C 40 Rousek Vojtěch Runing Zlíč 40
41 Muži C 40 Krejsa Tomáš KUS Sopotnice 40
41 Muži C 40 Kirsch Radomír Triatlon Team Trutnov 40
41 Muži C 40 Vašíček Roman TJ Maratonstav Úpice 10 30
45 Muži C 31 Polánka Petr Ryzí šrot 31
46 Muži C 30 Patterman Pavel Ho Vrbno 30
46 Muži C 30 Touc Petr SK Skalka - Podbřezí 30
48 Muži C 21 Pištora Martin Nové Město Nad Metují 21
49 Muži C 20 Šturma Vítězslav Dvůr Králové Nad Labem 20
49 Muži C 20 Baláš Martin Matonky 20
49 Muži C 20 Sedláček David Velké Poříčí 20
49 Muži C 20 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové 20
53 Muži C 10 Zedníček Luboš Třeso Vice 10
53 Muži C 10 Zeleny Vladimir Bass tym 10
53 Muži C 10 Prokop Ondřej Náchod 10
53 Muži C 10 Klusák Petr Praha 10

Muži D

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Muži D 750 Buřil František Vidochov 150 150 150 150 150 130 131
2 Muži D 651 Jančík Bořek Salming/Run4fun 130 130 110 150 130 110 111
3 Muži D 630 Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 110 130 130 150 110 90
4 Muži D 570 Svoboda Mojmír AB sped Pardubice 110 110 90 130 130 90
5 Muži D 470 Habr Petr ŽERNOV PRO RADOST 90 90 80 70 110 100 70 60 61
6 Muži D 401 Hudcovic Tomáš SK Nové Město nad Metují 90 80 80 70 81
7 Muži D 300 Vaněk Josef TJ Sokol KARATE Náchod 30 70 60 20 80 40 50
8 Muži D 251 Osoba Martin TJ Lokomotiva Meziměstí 80 100 71
9 Muži D 230 Elich Jiří Apache Loko Trutnov 60 70 60 40
10 Muži D 151 Petráš Rostislav Nový Jičín U Štramberka 151
11 Muži D 150 Pešek Martin Náchod 60 50 40
11 Muži D 150 Ulich Petr MT Dobruška 150
13 Muži D 140 Čipera Radek SKI Radvanice 80 60
14 Muži D 111 Milata Pavel Lokomotiva Trutnov 80 31
15 Muži D 100 Leplt Jiří Pivovar Miletín 70 30
16 Muži D 91 Louda Petr Ac česká Lípa 91
17 Muži D 90 Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM 90
17 Muži D 90 Poláček Jan Nachod 40 30 20
17 Muži D 90 Ječmínek Miroslav běháme rádi 10 50 30
20 Muži D 80 Hoffman Pavel Hoffíci 80
21 Muži D 70 Príslupský Pavel AmBeS 1986 70
21 Muži D 70 Pospíšil Vítek Sk Praga 70
23 Muži D 60 Zelený Luděk DomaŽďár 60
24 Muži D 51 Mazač Jaroslav MAJA Police nad Metují 51
25 Muži D 50 Lorenc František Olomouc 50
25 Muži D 50 Kašpárek Martin TJ Velichovky 50
25 Muži D 50 Nosek Jaroslav LK Prachov 50
28 Muži D 41 Kallehauge Jesper Praha 41
29 Muži D 40 Valenta Michal tužín 40
29 Muži D 40 Matějíček Luboš HOVRCH 40
31 Muži D 30 Šefc Vladimír 30
31 Muži D 30 Marzec Zbygniew Gory Lasy 30
33 Muži D 21 Werner Oldřich Wikov 21
34 Muži D 20 Hejduk Libor Velké Poříčí 20
34 Muži D 20 Rosa Tomáš SK Slavia Praha 20
36 Muži D 11 Skalský Miloš AC Náchod 11
37 Muži D 10 Kratochvíl Jiří Praha 10

Muži E

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Muži E 731 Doležal Luboš Cyklo Tony 150 150 150 150 130 131
2 Muži E 670 Šolc Vítězslav BKL Machov 110 110 130 130 150 150
3 Muži E 551 Pullman Miroslav Trhová Kamenice 80 90 110 110 130 110 91
4 Muži E 490 Krajč Zdeněk Trutnov 70 90 80 130 110 80 51
5 Muži E 431 Goldbach Václav SK Týniště nad Orlicí 60 80 130 90 71
6 Muži E 301 Menšík Jan Jablonec nad Nisou 150 151
7 Muži E 260 Brožek Radmil KRB Chrudim 130 130
8 Muži E 240 Pechek František TJ Maratonstav Úpice 90 150
9 Muži E 171 Louženský Jan Platěnice 90 81
10 Muži E 111 Mach Fratišek Ski klub Jablonec 111
11 Muži E 110 Petržílek Zdeněk KRB Chrudim 40 70
12 Muži E 61 Kuřík Jiří Orel Studenec 61
13 Muži E 50 Trejbal Karel SKP Ml. Boleslav 50
14 Muži E 41 Sodomka Jaroslav Náchod 41
15 Muži E 31 Kobližka Jaroslav Koletov 31

Muži F

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Muži F 751 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 150 150 150 150 150 151
2 Muži F 691 Dostál Václav Černožice 110 130 130 150 150 110 131
3 Muži F 520 Vít Čestmír liga 100 hradec králové 130 130 130 130
4 Muži F 201 Čepelka Olda Loudové Liberec 90 111
5 Muži F 150 ŠmÍda OldŘich Maratonstav Úpice 150
6 Muži F 110 TuČnÝ Jan MK Pardubice 110

Juniorky

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Juniorky 691 Janovská Klára BK Náchod 150 150 150 130 111
2 Juniorky 630 Kostyšynová Zora Gymnastika Plhov 130 150 150 130 70
3 Juniorky 281 Havlová Petra TJ Maratonstav Úpice 150 131
4 Juniorky 151 Švandrlíková Marie TJ Lokomotiva Trutnov 151
5 Juniorky 150 Šturmová Josefína HO Dvůr Králové nad Labem 150
6 Juniorky 130 Dvořáková Daniela Atletika Jaroměř 130
6 Juniorky 130 Mihulková Markéta Pražský biatlonový klub 130
6 Juniorky 130 Uherová Tereza Přibyslav 130
9 Juniorky 110 Mudrochová Zoe Červený Kostelec 110
9 Juniorky 110 Vlčková Marie Farnost Dvůr Králové nad Labem 110
9 Juniorky 110 Kovaříková Daniela LKP 110
12 Juniorky 91 Karbanová Marie TJ Nová Paka 91
13 Juniorky 90 Havrdova Zuzana NovÉ MĚsto Nad MetujÍ 90
13 Juniorky 90 Křížová Natálie ZD Radost 90
13 Juniorky 90 Bernardova Barbora HK jihlava 90
16 Juniorky 81 Nyklíčková Veronika BKL Machov 81
17 Juniorky 80 Čížková Magdalena Sk Nové Město nad Metují 80
17 Juniorky 80 Hemelíková Kateřina Červený Kostelec 80
17 Juniorky 80 Hamanová Karolína Běhám pro srandu 80
20 Juniorky 71 Bohušková Marie Náchod 71
21 Juniorky 70 Sýkorová Tereza Nové Město Nad Metují 70
21 Juniorky 70 Lotová Magdalena Sportovní klub Nový Bor 70
23 Juniorky 61 Linhartová Aneta Velké Poříčí 61
24 Juniorky 60 Havlíková Míša KADET 60
24 Juniorky 60 Grossmannová Klára Čenkovice 60
24 Juniorky 60 Hanušová Magdaléna Nové Město Nad Metují 60
27 Juniorky 51 Němečková Ema Zš Dukelských Bojovníků 51
28 Juniorky 50 Knapovská Eliška Červený Kostelec 50
28 Juniorky 50 Pohlová Adéla SKI Police nad Metují 50
28 Juniorky 50 Beranová Michaela Hronov 50
31 Juniorky 41 Brychová Viktorie Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 41
32 Juniorky 40 Janatková Andrea Náchod 40
32 Juniorky 40 Volfová Valérie TJ Sokol Olešnice z.s. 40
34 Juniorky 31 Pelunkova Adela Praha 10 31
35 Juniorky 30 Burdychová Anežka KADET 30
36 Juniorky 21 Hrnčířová Eva Nový Hrádek 21
36 Juniorky 21 Machová Veronika Nový Hrádek 21
38 Juniorky 20 Jančíková Aneta KADET 20
39 Juniorky 10 Hrušková Natalie Běžím s Filipem 10

Ženy OPEN

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Ženy OPEN 730 Metelková Táňa Běžecký klub Náchod 150 150 130 150 150 130 81
2 Ženy OPEN 710 Nejmanová Klára Běžecký klub Náchod 130 150 130 110 150 150
3 Ženy OPEN 610 Ludvíková Lucie Běžecký klub Náchod 80 130 150 90 130 110 71
4 Ženy OPEN 440 Kozáková Denisa BK Náchod 130 60 80 90 80
5 Ženy OPEN 430 Černíková Kateřina Cyklo Tony 10 110 70 70 110 70 31
6 Ženy OPEN 360 Vítková Veronika SDH Nahořany 60 90 50 60 90 10 60
7 Ženy OPEN 271 Zeisková Markéta Běžecký klub Náchod 110 110 51
8 Ženy OPEN 230 Důrková Pavla OK Slavia Hradec Králové 80 90 60
9 Ženy OPEN 220 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 60 20 40 70 10 30
10 Ženy OPEN 171 Hájková Renata TJ Maratonstav Úpice 110 61
11 Ženy OPEN 170 Peteříková Vendula Vlčice 90 80
12 Ženy OPEN 151 Chepkwemoi Rabecca Benedek-Team 151
13 Ženy OPEN 131 Vetchá Adéla AK ISCAREX Česká Třebová 131
14 Ženy OPEN 130 Grohová Karolína ZŠ Špindlerův Mlýn 130
14 Ženy OPEN 130 Ernestová Zuzana Petr SK Dolar Hajnice 50 30 50
16 Ženy OPEN 111 Mbatha Ruth Nundu Benedek-Team 111
17 Ženy OPEN 110 Kynčlová Dagmar SK Nové Město nad Metují 110
17 Ženy OPEN 110 Duffová Ivana TJ Maratonstav Úpice 40 30 40
17 Ženy OPEN 110 Umlaufová Ema Náchod 20 10 80
17 Ženy OPEN 110 Uherová Jana Přibyslav 40 70
21 Ženy OPEN 91 Berweger Marketa Velke Porici 91
22 Ženy OPEN 90 Semrádová Adélka AC Čáslav 90
22 Ženy OPEN 90 Skrbková Lenja Sokol Železný Brod 90
22 Ženy OPEN 90 Matoušková Zuzana OLFINCAR SKI TEAM 60 30
25 Ženy OPEN 80 Paulusová Martina Náchod 80
25 Ženy OPEN 80 Vlčková Iveta Sk Babice / RAB 80
27 Ženy OPEN 71 Tyrychtrová Tereza Trutnov 50 21
28 Ženy OPEN 70 Zelená Marie Rab/Scarpa 70
28 Ženy OPEN 70 Kubiasová Kateřina tyčka a kulička 70
28 Ženy OPEN 70 Beranová Anna Ski Police Nad Metují 70
31 Ženy OPEN 61 Kábrtová Jitka Maratonstav Úpice 50 11
32 Ženy OPEN 60 Bohdalková Eliška TJ Sokol Chotěbuz 60
33 Ženy OPEN 50 Paulú Blanka maratonstav úpice 50
33 Ženy OPEN 50 Čadová Jitka Ski Police 50
33 Ženy OPEN 50 Havlová Marie Skilauf team 50
36 Ženy OPEN 41 Procházková Uvizlová Martina SK Studenec 41
37 Ženy OPEN 40 Kolisková Monika Červeny Kostelec 10 30
37 Ženy OPEN 40 Hrnčířová Martina Atletika Dobruška 40
37 Ženy OPEN 40 Saidlova Kristyna Bernartice 40
37 Ženy OPEN 40 Retková Kristina OB Loko Trutnov 40
37 Ženy OPEN 40 Hanušová Tereza Náchod 40
42 Ženy OPEN 30 Štěpánková Barbora Zelená Liška 30
42 Ženy OPEN 30 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 20 10
42 Ženy OPEN 30 Hlaváčová Eva sportchallenge.cz 30
42 Ženy OPEN 30 Jaz Joanna Rnb Team Polanica-Zdrój 30
46 Ženy OPEN 20 Dyja Magdalena Edyta Rnb Team Polanica Zdroj 20
46 Ženy OPEN 20 Krtičková Radka Wikov 20
46 Ženy OPEN 20 Vališová Martina Nové Město Na Moravě 20
46 Ženy OPEN 20 Lorencová Martina Hustířany 20
46 Ženy OPEN 20 Rýdlová Denisa BKN 20
51 Ženy OPEN 10 Kostyšynová Eva Run4run 10
51 Ženy OPEN 10 Fikarová Alena Běhám pro radost 10

Ženy A

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Ženy A 730 Ludvíková Lucie Běžecký klub Náchod 110 150 150 130 150 150 91
2 Ženy A 590 Černíková Kateřina Cyklo Tony 110 150 90 90 130 110 71
3 Ženy A 540 Vítková Veronika SDH Nahořany 130 130 80 80 110 60 90
4 Ženy A 410 Umlaufová Ema Náchod 70 70 70 90 10 110
5 Ženy A 390 Důrková Pavla OK Slavia Hradec Králové 150 110 130
6 Ženy A 361 Zeisková Markéta Běžecký klub Náchod 150 130 81
7 Ženy A 270 Zelená Marcela Green team 50 30 80 60 50
8 Ženy A 241 Paulusová Martina Náchod 90 110 41
9 Ženy A 240 Peteříková Vendula Vlčice 130 110
10 Ženy A 210 Jarošová Denisa Nové Město nad Metují 20 60 60 70
11 Ženy A 151 Chepkwemoi Rabecca Benedek-Team 151
12 Ženy A 150 Grohová Karolína ZŠ Špindlerův Mlýn 150
13 Ženy A 131 Vetchá Adéla AK ISCAREX Česká Třebová 131
14 Ženy A 130 Semrádová Adélka AC Čáslav 130
15 Ženy A 120 Janovská Andrea Lepší život pro Emmičku z.s. 40 40 40
16 Ženy A 111 Mbatha Ruth Nundu Benedek-Team 111
17 Ženy A 100 Staňková Eliška Všestary 40 60
18 Ženy A 90 Kubečková Kristýna Nové Město Nad Metují 90
18 Ženy A 90 Bohdalková Eliška TJ Sokol Chotěbuz 90
18 Ženy A 90 Manová Kateřina Oblastní nemocnice Náchod 10 50 30
18 Ženy A 90 Beranová Anna Ski Police Nad Metují 90
22 Ženy A 80 Hanušová Tereza MC Metuje 80
22 Ženy A 80 Dyja Magdalena Edyta Rnb Team Polanica Zdroj 80
22 Ženy A 80 Motlová Eliška Hradec Králové 80
22 Ženy A 80 Štěpánková Barbora Zelená Liška 80
22 Ženy A 80 Hanušová Tereza Náchod 80
27 Ženy A 70 Stonjeková Dominika Hronov 70
27 Ženy A 70 Vališová Martina Nové Město Na Moravě 70
27 Ženy A 70 Lorencová Martina Hustířany 70
30 Ženy A 61 Neumannová Johana Nové Město Nad Metují 61
31 Ženy A 60 Šulcová Šárka Gladiator gym 60
31 Ženy A 60 Becková Lenka Opatovice Nad Labem 60
33 Ženy A 51 Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší 51
34 Ženy A 50 Andersová Nikol Phantom Gym 50
34 Ženy A 50 Crhonková Markéta HO SK Prostějov 50
34 Ženy A 50 Kynčlová Magdaléna Nanuk 50
34 Ženy A 50 Kuzbová Michaela Nová Ves 50 / 517 21 50
38 Ženy A 40 Zatloukalová Kateřina HO Adršpach 40
39 Ženy A 31 Broumová Michaela SK Kotlářka Praha 31
40 Ženy A 30 Šotolová Kristýna Sestřičky 30
40 Ženy A 30 Ulčová Karolína MK TvT 30
40 Ženy A 30 Lemfeldová Petra Hronov 30
43 Ženy A 21 Chmelařová Eliška Pohoda 2 21
44 Ženy A 20 Horáková Tereza Svoboda Nad Úpou 20
44 Ženy A 20 Bartošová Jana Lepší život pro Emmičku z.s. 20
46 Ženy A 11 Žižková Eliška Never give up 11
47 Ženy A 10 Buryšková Eliška Radeč 10

Ženy B

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Ženy B 750 Nejmanová Klára Běžecký klub Náchod 150 150 150 150 150 150
2 Ženy B 690 Kozáková Denisa BK Náchod 150 130 150 80 130 130
3 Ženy B 440 Přibylová Petra Hoky z Vršovky 130 90 60 80 80 41
4 Ženy B 330 Duffová Ivana TJ Maratonstav Úpice 110 110 110
5 Ženy B 291 Matoušková Zuzana OLFINCAR SKI TEAM 130 70 91
6 Ženy B 211 Renská Lenka Náchod 50 90 71
7 Ženy B 201 Tyrychtrová Tereza Trutnov 90 111
8 Ženy B 191 Regnerová Markéta KRMIVA KOZINEK 30 80 20 61
9 Ženy B 151 Berweger Marketa Velke Porici 151
10 Ženy B 141 Voborníková Radmila Hradec Králové 90 51
11 Ženy B 131 Procházková Uvizlová Martina SK Studenec 131
12 Ženy B 130 Zelená Marie Rab/Scarpa 130
12 Ženy B 130 Fikarová Alena Běhám pro radost 130
12 Ženy B 130 Skrbková Lenja Sokol Železný Brod 130
15 Ženy B 111 Navarro Reyes Lisbeth Hradec Králové 30 81
16 Ženy B 110 Saidlova Kristyna Bernartice 110
16 Ženy B 110 Vlčková Iveta Sk Babice / RAB 110
16 Ženy B 110 Fenešová Aneta Rebels Gym Team Hořice 110
16 Ženy B 110 Bernaťáková Ivana Česká Třebová 110
16 Ženy B 110 Retková Kristina OB Loko Trutnov 110
21 Ženy B 100 Krtičková Radka Wikov 40 60
22 Ženy B 90 Záveská Anna KOB Ústí nad Orlicí 90
22 Ženy B 90 Tučková Markéta www.granulecz.cz 90
22 Ženy B 90 Zoulková Šárka ATAS 20 70
22 Ženy B 90 Jaz Joanna Rnb Team Polanica-Zdrój 90
26 Ženy B 80 Rýdlová Denisa BKN 80
26 Ženy B 80 Kůstová Zuzana Nástroje SK 10 70
26 Ženy B 80 Hrnčířová Martina Atletika Dobruška 80
29 Ženy B 70 Černohorská Lucie Run4fun 70
29 Ženy B 70 Markova Kristyna ČBK HO Požitkáři 70
31 Ženy B 60 Adamů Martina Hitrádio Černá Hora 60
31 Ženy B 60 Hluchníková Renáta Pesani Frýdek-Místek 60
33 Ženy B 50 Nedomlelová Pavlína Trutnov 50
33 Ženy B 50 Meierová Lucie Hronov 50
33 Ženy B 50 Rutrlová Andrea Dvůr Králové Nad Labem 50
36 Ženy B 40 Králová Iva Svoboda 40
36 Ženy B 40 Pasáková Alžběta Lužany 40
36 Ženy B 40 Mlčáková Michaela M2M 40
39 Ženy B 31 Březinová Alena Bohemky 31
39 Ženy B 31 Vítková Klára Bohemky 31
41 Ženy B 30 Placzek Malgorzata Frankfurt 30
41 Ženy B 30 Bohatá Zuzana Dvůr Králové N/l 30
43 Ženy B 20 Páleníková Lenka Modřice 20
43 Ženy B 20 Balcarova Jana TJ Sokol Nové Město nad Metují 20
45 Ženy B 11 Coganová Zdeňka Nová Paka 11
46 Ženy B 10 Outulná Lenka Třebíč 10
46 Ženy B 10 Házová Markéta TJ Sokol Lhota 10

Ženy C

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Ženy C 751 Metelková Táňa Běžecký klub Náchod 150 150 150 150 150 150 151
2 Ženy C 630 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 80 130 110 130 150 110 110 81
3 Ženy C 460 Kolisková Monika Červeny Kostelec 80 90 90 110 70 60 90 21
4 Ženy C 410 Ernestová Zuzana Petr SK Dolar Hajnice 60 110 110 130
5 Ženy C 390 Kostyšynová Eva Run4run 30 60 80 80 90 80 31
6 Ženy C 351 Kábrtová Jitka Maratonstav Úpice 110 130 111
7 Ženy C 281 Hájková Renata TJ Maratonstav Úpice 150 131
8 Ženy C 270 Bohuňková Alexandra Run4run Náchod 50 60 80 30 50
9 Ženy C 260 Uherová Jana Přibyslav 130 130
10 Ženy C 240 Dostálová Hana Černožice 30 60 20 60 70
11 Ženy C 190 Krombholzová Dana běháme rádi 70 40 80
12 Ženy C 130 Havlová Marie Skilauf team 130
12 Ženy C 130 Kynčlová Dagmar SK Nové Město nad Metují 130
14 Ženy C 120 Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 50 70
15 Ženy C 111 Marethová Alena Česká Skalice 70 41
16 Ženy C 110 Kubiasová Kateřina tyčka a kulička 110
17 Ženy C 91 Kramlova Katerina Náchod 91
18 Ženy C 90 Kubečková Jitka Nové Město Nad Metují 90
18 Ženy C 90 Fulková Pavlína SKI Police nad Metují 90
18 Ženy C 90 Hlaváčová Eva sportchallenge.cz 90
18 Ženy C 90 Matušková Jana Velká Jesenice 40 50
18 Ženy C 90 Čadová Jitka Ski Police 90
23 Ženy C 80 Tříšková Marie UL-Trail 80
24 Ženy C 71 Flašarová Lenka Svaz Českých Bohémů 71
25 Ženy C 70 Tylšová Daniela Triatlon Team Trutnov 70
25 Ženy C 70 Bubenickova Simona BUBUTEAM 70
25 Ženy C 70 Krumphanzlová Eva Rtyně V Podkrkonoší 70
28 Ženy C 61 Pumprová Pavlína Trutnov 658 61
29 Ženy C 60 Kočarová Klára HO Vítkovice 60
30 Ženy C 51 Kosková Simona Česká Třebová 51
31 Ženy C 50 Bubeníčková Simona Bubuteam 50
32 Ženy C 40 Kratiulik Wioletta Gory Lasy 40
32 Ženy C 40 Bláhová Jana Trutnov 40
32 Ženy C 40 Kubínová Pavla Rozběháme Náchod 40
35 Ženy C 30 Boučková Věra OCH TU 30
35 Ženy C 30 Štádlerová Kateřina Občerstvení Na špalkách 30
37 Ženy C 20 Adamovská Petra Havířov 20
37 Ženy C 20 Vlachynská Kristýna Haki-Run 20
39 Ženy C 11 Rudolfová Jana STG Trutnov 11
40 Ženy C 10 Likusová Dagmar sk mníšecký expres 10
40 Ženy C 10 Zavadilova Martina Solnice 10
40 Ženy C 10 Peřinová Klára Občerstvení Na špalkách 10

Ženy D

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVCHBSV7BDVBTSBPHCMH-N
1 Ženy D 711 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 130 150 150 150 131
2 Ženy D 691 Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 150 110 130 130 130 151
3 Ženy D 650 Šefcová Eva Rtyně v Podkrkonoší 130 130 110 130 150 110 110
4 Ženy D 470 Šternerová Hana Hradec Králové 110 110 80 90 80
5 Ženy D 301 Burdychová Naďa Sokol Burdych 130 90 81
6 Ženy D 281 Friebelová Eva TJ Maratonstav Úpice 70 80 80 51
7 Ženy D 201 Stonjeková Ivana Hronov 90 111
8 Ženy D 150 Paulú Blanka maratonstav úpice 150
8 Ženy D 150 ČÍlovÁ Veronika Liberec 150
8 Ženy D 150 Mansfeldová Blanka Horní Ředice 150
11 Ženy D 110 Kotlíková Dana HK Jihlava 110
12 Ženy D 91 Hejduková Vladimíra Velké Poříčí 91
13 Ženy D 90 Greplová Marcela Jaroměř 90
13 Ženy D 90 Votočková Ivana Trutnov 90
13 Ženy D 90 Černá Jitka Nové Město Nad Metují 90
16 Ženy D 71 Žižlavská Renata POTU SLÁVA 71
17 Ženy D 61 Kahánková Jitka Raketové kecky 61
18 Ženy D 41 Pšeničková Vlasta Česká Skalice 41
19 Ženy D 31 Kosková Eliška Koska family team 31
20 Ženy D 21 Koubová Miloslava ŠBV 21