Terénní triatlon Hradec Králové

2017-07-30 Hradec Králové, areál Biřička

announcement

registration

start list

results

Xterra MINI total: 11, men : 6, women: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) total: 13, men : 5, women: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) total: 55, men : 30, women: 25, Junioři: 9, M35: 8, M36: 13, Juniorky: 9, Z35: 8, Z36: 8 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) total: 191, men : 158, women: 33, M1: 9, M3: 81, M4: 0, Z4: 50, M5: 21, Z1: 4, Z3: 22, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) total: 5, men : 4, women: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]

start list hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00 , all years of born , registered: 191 participants ( 158 of men, 33 of women)

category # name state year team
Z4 [1001] Antoš Jan CZE 1974 Praha
M5 [1002] Aur Zdeněk CZE 1953 VK Slavia Hradec Králové
M3 [1003] Bahník Ondřej CZE 1981 IMIN
Z3 [1134] Bánová Tereza CZE 1991 Trutnov
Z5 zeleznicar [1136] Bartošová Květoslava CZE 1965 Železničáři
M3 [1155] Bednarský Vojtěch CZE 1997 TNF bike team
M1 [1268] Bechyňa Štěpán CZE 1998
Z4 [1004] Beňo Richard CZE 1968
M3 [1149] Berka Martin CZE 1987
M3 [1005] Bořil Jan CZE 1989 AC Rozdělov
M3 [1006] Březina Anton CZE 1980
M5 [1007] Bulava František CZE 1966 TT LOKO Beroun
Z3 [1150] Cahlová Blanka CZE 1990
Z4 [1009] Černý Lukáš CZE 1974 BorderGuards ŽACLÉŘ
Z4 zeleznicar [1010] Daniel Kouřil CZE 1971 Železničáři
Z4 [1011] David Pavel CZE 1972 Nymburk
M5 [1012] Dlabka Ludvík CZE 1960 3D Fitness RT
M3 [1013] Dlabka Ondřej CZE 1985 Harrisarts tattoo
M5 [1014] Dolanský Pavel CZE 1965 Hobýci
Z5 zeleznicar [1015] Eva Cupalová CZE 1947 Železničáři
Z3 [ ] Fadljevičová Kateřina CZE 1979
M3 [1017] Felkl Miloslav CZE 1981
M5 [1018] Fiala Aleš CZE 1966 SK Slavia Praha
M3 [1019] Fiala Karel CZE 1979
Z4 [ ] Filipová Ivana CZE 1973
Z1 [ ] Filipová Tereza CZE 2000 Snowrockets
Z3 [1022] Flejberkova Monika CZE 1994
M3 [1023] Frolík Michal CZE 1983 SWcontrol
M5 [1024] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
M1 [1026] Hájek Ondřej CZE 2004 TJ Sokol Malšova Lhota
Z4 [1025] Hájek Tomáš CZE 1974 Malšova lhota
M3 [1131] Hanslián Filip CZE 1987 Moutaintime Felt Aropec
Z3 [1156] Havlíková Tereza CZE 1980 Body ID
M3 [1158] Hladík Martin CZE 1984
M3 [1143] Hlušek Jaroslav CZE 1986
M5 [1027] Hofman Oldřich CZE 1963 Triklub Dobruška
Z4 [1028] Horník Jan CZE 1971 DTJ Běleč nad Orlicí
M3 [1166] Hornych Vena CZE 1978 Kupkolo MTB Trilogy
M3 [1029] Hošek Ondřej CZE 1979 Lokomotiva Strašnice
M3 [1030] Hrbek Pavel CZE 1984 Coyotes
M3 [1274] Hudač Martin CZE 1984
M3 [1031] Hůlka David CZE 1991
Z4 [1032] Hylmar Jaroslav CZE 1974
Z1 [1033] Chaloupská Barbora CZE 1999 OK 99 Hradec Králové
Z4 [1034] Chaloupský David CZE 1971 Hradec Králové
Z4 [1035] Jadrný Lubomír CZE 1973 ISCAREX team Česká Třebová
M3 zeleznicar [1036] Jan Svoboda CZE 1983 Železničáři
M3 [1160] Janda Martin CZE 1980 KOB Dobruška
M3 [1037] Janeba Jiří CZE 1980 MAJK
M3 [1146] Jaroš Jakub CZE 1985 Rockmachine-Cyklomax
Z4 [1038] Ježek Petr CZE 1977 IAMX
M3 [1039] Jindra David CZE 1992 TSK PRAHA
M1 [1041] Jirásko Josef CZE 2001 SK SRCH
Z4 [1040] Jirásko Lubomír CZE 1971 Srch
M5 zeleznicar [1042] Jiří Beneš CZE 1966 Železničáři
M5 zeleznicar [1043] Jiří Martinák CZE 1960 Železničáři
Z5 [1044] Jonášová Zdena CZE 1964 Hradecký spinning klub
Z3 [1164] Kamila Netíková CZE 1990
Z3 [1164] Kamila Netíková CZE 1990
Z3 [1045] Karásková Tereza CZE 1989
M3 [1046] Kijonka Jakub CZE 1987
M3 [1047] Koníř Zdeněk CZE 1987 Heřmanův Městec
M3 [1048] Koptík Jiří CZE 1982
M5 [1049] Kordík Martin CZE 1964
M3 [1289] Kosička Lubor CZE 1984 Cyklovrakoviště
Z4 [1145] Kouřilová Veronika CZE 1975
M5 [1298] Králík Michal CZE 1962 Hradec Králové
M5 [1141] Krátký Miroslav CZE 1965
Z4 [1293] Kratochvíl Ladislav CZE 1970 Pardubice
M5 [1050] Krutílek Marek CZE 1965 TT Pardubice
Z4 [1051] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
Z4 [1129] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
Z4 [1051] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
Z4 [1129] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
M3 [1052] Krysta Michal CZE 1984 KILPI RACING TEAM
M3 [1053] Kuba Jiří CZE 1980 Smrkáči
M3 [1152] Kučera Pavel CZE 1985 Pardubice
Z1 [1054] Kunová Laura CZE 2003 SCHK
Z3 [1269] Litomská Dominika CZE 1979
Z4 zeleznicar [1055] Lubomír Čapek CZE 1974 Železničáři
M3 zeleznicar [1056] Luboš Verner CZE 1979 Železničáři
M3 [1057] Lukeš Ondřej CZE 1982 Cyklostředa
Z4 [1058] Macháček Jiří CZE 1976 HO Stěžery
M3 [1059] Machata Tomáš CZE 1987
M5 [1126] Malý Ondra CZE 1966 CIRK Laputyza
M3 zeleznicar [1060] Marcel Ludwig CZE 1989 Železničáři
M3 zeleznicar [1061] Martin Janák CZE 1985 Železničáři
M5 zeleznicar [1062] Martin Marinov CZE 1967 Železničáři
M3 [1063] Matera Tomáš CZE 1989 KILPI RACING TEAM
M3 zeleznicar [1064] Michal Dařílek CZE 1978 Železničáři
M5 zeleznicar [1065] Milan Verner CZE 1950 Železničáři
Z4 zeleznicar [1066] Miroslav Hnát CZE 1971 Železničáři
Z4 [1067] Mlíka Radek CZE 1974
Z4 [1068] Moník Petr CZE 1977 UHHK
M3 [1069] Mynář Marian CZE 1988 DEX team
M3 [1165] Netík Lukáš CZE 1988 SK RN Hradec Králové
M3 zeleznicar [1137] Nevečeřal Lukáš CZE 1979 Železničáři
M1 [1070] Nosek Filip CZE 1998
Z4 [1162] Novák Jan CZE 1977 SPORT ALBI
Z4 [1971] Novotný Jiří CZE 1971 Srch
M3 [1290] Novotný Tomáš CZE 1981 Praha
Z4 [1157] Obr Tomáš CZE 1977 Body ID
Z4 [1071] Oliva Radim CZE 1975 CrossFit Pardubice
Z4 [1225] Oliva Radim CZE 1975 CrossFit Pardubice
Z4 zeleznicar [1072] Ondřej Šmehlík CZE 1977 Železničáři
Z3 [1073] Ožanová Jana CZE 1982
M5 [1074] Pacina Jan CZE 1966 Triade Děčín
Z4 [ ] Palíšek Ladislav CZE 1970 Pardubice
M3 [1294] Palíšek Zdeněk CZE 1980 České Budějovice
M3 [1292] Pance Albert CZE 1983 Cyklo-středa
M3 [1147] Paser Ondřej CZE 1989
Z3 [1075] Paulusová Lucie CZE 1994
M5 zeleznicar [1076] Pavel Hamerník CZE 1949 Železničáři
M3 [1255] Pavlik Jan CZE 1981 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
M3 [1077] Pavlík Lukáš CZE 1989
M5 [1078] Pavlík Miroslav CZE 1964 MOUNTAINTIME Felt Aropec
Z3 [1079] Pilná Petra CZE 1996
M3 [1080] Piloušek Michal CZE 1989 Hus Muž team
Z1 [1081] Pitrmanová Kateřina CZE 2004 SCHK
M3 [1082] Pleskot Ondřej CZE 1984 HOPardubice
M3 [1083] Počekajlo Václav CZE 1987 Triatlon Trutnov
M3 [1282] Polák Miloš CZE 1979
M3 [1084] Portyš Jakub CZE 1987 Pardubice
Z4 [1085] Pospíšil Vladimír CZE 1977
M1 [1086] Prášek Adam CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
Z4 [1138] Procházka Roman CZE 1973 VPP team
Z4 [1087] Průšová Iva CZE 1973
M3 [1190] Ptáček Josef CZE 1980 IMIN
M3 [1088] Puhlovský Michal CZE 1983 FCNHK
Z4 [1089] Rada Jan CZE 1977 KC KUTNÁ HORA
M3 [1090] Rada Zdeněk CZE 1984
Z4 zeleznicar [1091] Radek Kalita CZE 1969 Železničáři
M3 [1092] Rak Tomáš CZE 1991
Z4 [1093] Ritter Tomáš CZE 1973 Run4Fun
Z3 [1257] Roubalová Markéta CZE 1994 SK Kola VÍŠEK
Z3 [1094] Rudolfová Tereza CZE 1989 Salomon | Suunto | Lawi
M1 [1148] Rypl Martin CZE 1998 SK Nové Město nad Metují
M3 [1130] Ryška Marek CZE 1996 Moutaintime Felt Aropec
M1 [1095] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
Z4 [1153] Segeth Josef CZE 1971
M3 [1096] Skalka Jakub CZE 1991
Z3 [1097] Skupieňová Kristýna CZE 1989 Rocktechnik tt
M3 [1256] Slavata Tomáš CZE 1980 Author
M3 [1098] Snopko David CZE 1982 SHYBUJ.CZ
Z4 [1099] Steklý Petr CZE 1974 Hradec Králové
M3 [1100] Strnad Tomáš CZE 1993 TEAM KSM HRÁDEK
Z3 [1101] Strnadová Kateřina CZE 1991 Eleven Mercedes Mitas
M3 [1102] Subrt Pavel CZE 1984 Cyklostředa
M3 [1280] Suk Petr CZE 1996 Pandy Team
Z4 [1103] Svoboda Daniel CZE 1974 TEAM 2012
Z4 [1236] Svoboda Daniel CZE 1974 TEAM 2012
M5 [1253] Svoboda Jiří CZE 1966 CYKLOADAM RACING
Z3 [1104] Svobodová Petra CZE 1992
Z4 [1286] Šebek Dalibor CZE 1975
Z3 [1105] Šejvlová Vlasta CZE 1980 Třebechovice
M3 [1283] Šidlichovský Jakub CZE 1988 FHCT
M3 [1106] Štusák Filip CZE 1981
M3 [1107] ŠULC Martin CZE 1981 MC Převozníček
M5 [1139] Švejda Jan CZE 1964
M3 [1142] Taichman Jiří CZE 1989
Z3 zeleznicar [1108] Tereza Gojná CZE 1990 Železničáři
Z4 zeleznicar [1110] Tomáš Nádvorník CZE 1968 Železničáři
Z4 [1109] Tomáš Zdeněk CZE 1971 Býšť
M3 [1111] Tomeš Michal CZE 1987
Z4 [1112] Trčka Jan CZE 1968
M3 [1113] Trenda Filip CZE 1995 Silvini Madshus Team
M3 [1140] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1151] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1135] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1159] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [ ] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1163] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1016] Triatlet Neznamy CZE 1980
M1 [1244] Trojan Matouš CZE 2000
M3 [1114] Tuček Pavel CZE 1985 všechno vpravo
Z4 [1115] Turyna Miroslav CZE 1968
M3 [1116] Vacek Radek CZE 1996 Individuální
M3 [1117] Válek Václav CZE 1980 Roztoky
Z4 zeleznicar [1161] Vanický Pavel CZE 1971 Železničáři
Z3 [1276] Váňová Jana CZE 1980
M3 [1118] Vidner Štěpán CZE 1985 TSK PRAHA
Z3 [1132] Víchová Eva CZE 1982
M3 [1119] Vlasák Martin CZE 1989 The Last of Us
Z3 [1121] Vojtková Jitka CZE 1985
Z5 [1120] Vojtková Marie CZE 1961
M1 [1123] Zamazal Oliver CZE 2002 MOUNTAINTIME Felt Aropec
Z4 [1122] Zamazal Patrik CZE 1972 MOUNTAINTIME Felt Aropec
M3 [1144] Zavodnik Neznamy CZE 1980
Z4 zeleznicar [1124] Zdeněk Česák CZE 1968 Železničáři
Z4 zeleznicar [1125] Zdeněk Doležal CZE 1974 Železničáři
M3 [1278] Zeman Daniel CZE 1983 www.zdraveusmevy.cz