Terénní triatlon Hradec Králové

2017-07-30 Hradec Králové, areál Biřička

announcement

registration

start list

results

Xterra MINI total: 11, men : 6, women: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) total: 13, men : 5, women: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) total: 55, men : 30, women: 25, Junioři: 9, M35: 8, M36: 13, Juniorky: 9, Z35: 8, Z36: 8 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) total: 191, men : 158, women: 33, M1: 9, M3: 81, M4: 0, Z4: 50, M5: 21, Z1: 4, Z3: 22, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) total: 5, men : 4, women: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]

start list hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00 , all years of born , registered: 191 participants ( 158 of men, 33 of women)

category # name state year team
Z4 [1001] Antoš Jan CZE 1974 Praha
Z4 [1004] Beňo Richard CZE 1968
Z4 [1009] Černý Lukáš CZE 1974 BorderGuards ŽACLÉŘ
Z4 zeleznicar [1010] Daniel Kouřil CZE 1971 Železničáři
Z4 [1011] David Pavel CZE 1972 Nymburk
Z4 [ ] Filipová Ivana CZE 1973
Z4 [1025] Hájek Tomáš CZE 1974 Malšova lhota
Z4 [1028] Horník Jan CZE 1971 DTJ Běleč nad Orlicí
Z4 [1032] Hylmar Jaroslav CZE 1974
Z4 [1034] Chaloupský David CZE 1971 Hradec Králové
Z4 [1035] Jadrný Lubomír CZE 1973 ISCAREX team Česká Třebová
Z4 [1038] Ježek Petr CZE 1977 IAMX
Z4 [1040] Jirásko Lubomír CZE 1971 Srch
Z4 [1145] Kouřilová Veronika CZE 1975
Z4 [1293] Kratochvíl Ladislav CZE 1970 Pardubice
Z4 [1051] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
Z4 [1129] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
Z4 [1051] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
Z4 [1129] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
Z4 zeleznicar [1055] Lubomír Čapek CZE 1974 Železničáři
Z4 [1058] Macháček Jiří CZE 1976 HO Stěžery
Z4 zeleznicar [1066] Miroslav Hnát CZE 1971 Železničáři
Z4 [1067] Mlíka Radek CZE 1974
Z4 [1068] Moník Petr CZE 1977 UHHK
Z4 [1162] Novák Jan CZE 1977 SPORT ALBI
Z4 [1971] Novotný Jiří CZE 1971 Srch
Z4 [1157] Obr Tomáš CZE 1977 Body ID
Z4 [1071] Oliva Radim CZE 1975 CrossFit Pardubice
Z4 [1225] Oliva Radim CZE 1975 CrossFit Pardubice
Z4 zeleznicar [1072] Ondřej Šmehlík CZE 1977 Železničáři
Z4 [ ] Palíšek Ladislav CZE 1970 Pardubice
Z4 [1085] Pospíšil Vladimír CZE 1977
Z4 [1138] Procházka Roman CZE 1973 VPP team
Z4 [1087] Průšová Iva CZE 1973
Z4 [1089] Rada Jan CZE 1977 KC KUTNÁ HORA
Z4 zeleznicar [1091] Radek Kalita CZE 1969 Železničáři
Z4 [1093] Ritter Tomáš CZE 1973 Run4Fun
Z4 [1153] Segeth Josef CZE 1971
Z4 [1099] Steklý Petr CZE 1974 Hradec Králové
Z4 [1103] Svoboda Daniel CZE 1974 TEAM 2012
Z4 [1236] Svoboda Daniel CZE 1974 TEAM 2012
Z4 [1286] Šebek Dalibor CZE 1975
Z4 zeleznicar [1110] Tomáš Nádvorník CZE 1968 Železničáři
Z4 [1109] Tomáš Zdeněk CZE 1971 Býšť
Z4 [1112] Trčka Jan CZE 1968
Z4 [1115] Turyna Miroslav CZE 1968
Z4 zeleznicar [1161] Vanický Pavel CZE 1971 Železničáři
Z4 [1122] Zamazal Patrik CZE 1972 MOUNTAINTIME Felt Aropec
Z4 zeleznicar [1124] Zdeněk Česák CZE 1968 Železničáři
Z4 zeleznicar [1125] Zdeněk Doležal CZE 1974 Železničáři