Cyklokros masters Finále

16.12.2017 Třebíč 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

běh 2.5km celkem: 4, muzi : 2, zeny: 2, h12: 1, h14: 1, h18: 0, h19: 0, d12: 0, d14: 0, d18: 1, d19: 1 [html] [pdf]
běh 7.5km celkem: 15, muzi : 10, zeny: 5, m18: 2, m39: 4, m49: 2, m59: 2, m60: 0, z18: 1, z39: 2, z49: 1, z59: 1, z60: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 21, muzi : 16, zeny: 5, MC-M50: 12, MD-M60: 4, ZA: 2, ZB: 3 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 2, muzi : 0, zeny: 2, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 2 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 22, muzi : 22, zeny: 0, M open: 0, MA-M30: 9, MB-M40: 13 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 5, muzi : 5, zeny: 0, Junioři: 0, ME: 5 [html] [pdf]

výsledková listina běh 2.5km

start ~ 10:02:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / h14 [670] Adam Trojan 2004 CZE Třebíč 10:47 00:00
2 1 / h12 [668] Jakub Caha 2005 CZE Třebíč 10:55 00:08
3 1 / d18 [669] Radka Březnová 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 11:45 00:57
4 1 / d19 [667] Ivana Cahová 1978 CZE Třebíč 15:02 04:15

výsledková listina běh 7.5km

start ~ 10:02:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / m39 [810] Zdeněk Ryšavý 1991 CZE Okříšky 31:55 00:00 10:12 (1) 20:58 (1)
2 1 / m18 [800] Ondřej Grulich 2001 CZE TJ Spartak Třebíč 33:20 01:25 10:37 (2) 22:03 (2)
3 2 / m18 [807] Jan Caha 2003 CZE TJ Spartak Třebíč 33:50 01:55 11:15 (6) 22:39 (4)
4 1 / z18 [802] Nikola Procháyková 2002 CZE Třebíč 33:53 01:58 11:13 (5) 22:39 (3)
5 1 / m49 [808] Pavel Heimlich 1977 CZE Třebíč 34:03 02:07 11:05 (3) 22:45 (5)
6 2 / m39 [822] Jan Doležal 1989 CZE Brtnice 34:45 02:49 11:06 (4) 22:52 (6)
7 3 / m39 [803] Petr Pavlíček 1983 CZE Pozdátky 34:51 02:55 11:30 (9) 23:16 (7)
8 4 / m39 [820] Michal Soška 1990 CZE Jihlava 35:21 03:25 11:29 (8) 23:40 (9)
9 2 / m49 [801] Dušan Procházka 1972 CZE TJ Spartak Třebíč Triatlon 36:44 04:49 11:19 (7) 23:39 (8)
10 1 / z39 [806] Klára Březnová 1993 CZE TJ Spartak Třebíč 39:05 07:09 12:50 (11) 25:59 (10)
11 1 / m59 [805] Jiří Března 1964 CZE Třebíč 40:19 08:23 13:57 (13) 27:26 (12)
12 2 / m59 [812] Jaroslav Kratochvíl 1965 CZE Třebíč 40:46 08:51 12:45 (10) 26:48 (11)
13 1 / z49 [804] Ivana Březnová 1968 CZE Třebíč 42:05 10:10 13:42 (12) 27:56 (13)
14 2 / z39 [809] Lenka Manová 1993 CZE Jihlava 46:27 14:32 14:58 (14) 30:56 (14)
15 1 / z59 [821] Irena Doležalová 1967 CZE Brtnice 52:18 20:23 16:41 (15) 34:16 (15)

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:58:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 37:21 00:00 07:26 (2) 14:52 (2) 22:15 (1) 29:44 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 37:36 00:15 07:26 (1) 14:52 (1) 22:22 (2) 29:57 (2)
3 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 38:14 00:53 07:36 (4) 15:10 (3) 22:54 (3) 30:37 (3)
4 4 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 38:27 01:06 07:44 (5) 15:27 (4) 23:06 (4) 30:47 (4)
5 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 38:32 01:11 07:31 (3) 15:31 (5) 23:16 (5) 30:53 (5)
6 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 38:38 01:16 08:20 (9) 15:56 (8) 23:30 (6) 31:05 (6)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 39:48 02:27 07:53 (6) 15:43 (6) 23:40 (7) 31:43 (7)
8 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 41:09 03:48 07:53 (7) 15:51 (7) 24:03 (8) 32:32 (8)
9 3 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 42:16 04:55 08:25 (10) 16:41 (9) 25:05 (9) 33:34 (9)
10 7 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 42:42 05:21 08:33 (13) 16:53 (10) 25:23 (10) 33:56 (10)
11 8 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 43:26 06:05 08:29 (11) 16:58 (11) 25:41 (11) 34:32 (11)
12 9 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 43:36 06:15 08:32 (12) 17:08 (13) 25:53 (13) 34:49 (12)
13 10 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 43:41 06:20 08:37 (14) 17:16 (14) 26:14 (14) 35:02 (13)
14 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 44:21 06:59 08:38 (16) 17:28 (15) 26:21 (15) 35:15 (14)
15 4 / MD-M60 [313] Pavel Kotas 1955 CZE CK Frenštát 44:26 07:05 08:58 (18) 18:03 (18) 26:35 (17) 35:28 (15)
16 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 45:05 07:44 08:38 (15) 17:42 (16) 26:35 (16) 35:34 (16)
17 (-1) 1 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 37:33 08:58 (17) 18:02 (17) 28:07 (18) 37:33 (17)
18 (-1) 11 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 39:01 09:16 (19) 18:57 (19) 28:51 (19) 39:01 (18)
19 (-1) 2 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 41:20 10:04 (20) 20:15 (20) 30:16 (20) 41:20 (19)
20 (-1) 3 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 46:03 11:39 (21) 23:12 (21) 34:40 (21) 46:03 (20)
DNF / MC-M50 [227] Radek Beneš 1968 CZE Lawi-Granfondo team 08:19 (8) 17:05 (12) 25:43 (12)

výsledková listina vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:58:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / ZE [612] Tereza Svihálková 1999 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 39:31 00:00 07:44 (1) 15:31 (1) 23:31 (1) 31:26 (1)
2 2 / ZE [604] Martina Kukulová 1995 CZE Oknoplast Šumperk 43:01 03:29 08:22 (2) 17:04 (2) 25:39 (2) 34:13 (2)

výsledková listina Masters A, B

start ~ 13:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 42:09 00:00 07:02 (1) 13:59 (2) 21:01 (1) 28:01 (1) 35:08 (1)
2 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 42:19 00:09 07:04 (3) 13:58 (1) 21:03 (2) 28:07 (2) 35:11 (2)
3 2 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 43:16 01:06 07:03 (2) 14:07 (3) 21:18 (3) 28:37 (3) 35:57 (3)
4 3 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 45:20 03:11 07:25 (6) 14:58 (8) 22:30 (5) 30:07 (6) 37:55 (6)
5 2 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 45:26 03:16 07:24 (5) 14:57 (5) 22:29 (4) 30:07 (5) 37:48 (4)
6 4 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 45:39 03:29 07:25 (8) 14:57 (6) 22:30 (7) 30:08 (7) 37:55 (5)
7 3 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 45:55 03:45 07:26 (9) 14:58 (7) 22:30 (6) 30:06 (4) 38:00 (7)
8 4 / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 46:41 04:31 07:39 (11) 15:15 (10) 23:01 (8) 30:49 (8) 38:48 (8)
9 5 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 47:00 04:50 07:15 (4) 14:43 (4) 24:21 (12) 31:50 (11) 39:20 (9)
10 5 / MB-M40 [120] Martin Katera 1977 CZE JKF Jaroměř 47:19 05:09 07:50 (12) 15:42 (11) 23:36 (10) 31:36 (10) 39:35 (11)
11 6 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 47:28 05:18 07:25 (7) 15:09 (9) 23:01 (9) 31:10 (9) 39:24 (10)
12 7 / MB-M40 [123] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 48:30 06:20 07:33 (10) 16:01 (12) 24:09 (11) 32:26 (12) 40:32 (13)
13 8 / MB-M40 [111] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 48:38 06:28 08:18 (15) 16:19 (13) 24:22 (13) 32:27 (13) 40:32 (12)
14 6 / MA-M30 [10] Ondřej Stupka 1979 CZE KC BRNO 49:12 07:02 08:24 (18) 16:34 (15) 24:39 (14) 32:42 (14) 40:53 (14)
15 9 / MB-M40 [114] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 49:23 07:13 08:15 (14) 16:26 (14) 24:41 (15) 32:45 (15) 41:10 (15)
16 7 / MA-M30 [1] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 49:33 07:23 08:22 (17) 16:35 (17) 24:51 (17) 33:05 (17) 41:19 (17)
17 10 / MB-M40 [119] Jan Pospíšil 1970 CZE Utari Team Pytlon 49:34 07:24 08:30 (21) 16:41 (18) 24:50 (16) 33:04 (16) 41:19 (16)
18 8 / MA-M30 [33] leoš kočí 1986 CZE cyklo škoda 50:31 08:21 08:28 (19) 16:42 (19) 25:06 (19) 33:32 (18) 42:00 (18)
19 (-1) 9 / MA-M30 [601] Lukáš Frýba 1982 CZE Curly family 43:01 08:13 (13) 16:34 (16) 25:03 (18) 33:54 (19) 43:01 (19)
20 (-1) 11 / MB-M40 [103] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 43:59 08:21 (16) 16:50 (20) 25:53 (20) 34:52 (20) 43:59 (20)
21 (-1) 12 / MB-M40 [143] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 44:33 08:57 (22) 17:47 (21) 26:34 (22) 35:24 (21) 44:33 (21)
22 (-1) 13 / MB-M40 [131] Martin Skála 1977 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 45:36 08:29 (20) 18:02 (22) 26:32 (21) 35:39 (22) 45:36 (22)

výsledková listina vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 13:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / ME [614] David Mayer 1997 CZE KC Hlinsko 42:04 00:00 07:01 (1) 13:53 (1) 21:00 (1) 28:01 (1) 35:07 (1)
2 2 / ME [610] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 43:10 01:05 07:03 (2) 14:09 (2) 21:22 (2) 28:40 (2) 35:58 (2)
3 3 / ME [605] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 44:21 02:17 07:13 (3) 14:19 (3) 21:35 (3) 28:55 (3) 36:37 (3)
4 4 / ME [603] David Vlasák 1998 CZE KOLARNA TEAM 49:03 06:58 08:10 (4) 16:19 (4) 24:40 (4) 32:45 (4) 40:58 (4)
5 (-1) 5 / ME [606] Martin Kotrba 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 47:07 09:44 (5) 18:58 (5) 28:09 (5) 37:49 (5) 47:07 (5)