Excalibur Race Mladé buky sobota

02.06.2018 Mladé buky, Trutnov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětský závod D1 celkem: 20, muži : 12, ženy: 8, D1: 20, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2 celkem: 16, muži : 9, ženy: 7, Muži: 9, Ženy: 7 [html] [pdf]
dětský závod D3 celkem: 14, muži : 9, ženy: 5, Muži: 9, Ženy: 5 [html] [pdf]
Sky jednotlivci     celkem: 108, muži : 74, ženy: 34, M: 49, M40: 25, Z: 25, Z40: 9 [html] [pdf]
Sky dvojice     celkem: 65, muži : 36, ženy: 29, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
Sky týmy     celkem: 20, muži : 17, ženy: 3, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
Sky týmy     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

startovní listina dětský závod D1

start ~ 09:08:45 , přihlášeno: 20 účastníků ( 12 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
D1 [301] Čábelka Jáchym CZE Kolín 2011
D1 [302] Čábelka Jonáš CZE Kolín 2013
D1 [ ] Čapek Filip CZE Poděbrady 2011
D1 [179] dekker christiaan CZE Markoušovice 2011
D1 [303] glosová adéla CZE rudník 2011
D1 [328] gramelova Natalie CZE Nehvizdy 2013
D1 [329] kalinová Nikola CZE úlice 2011
D1 [304] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
D1 [304] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
D1 [305] Kramule Tadeáš CZE Milovice 2012
D1 [306] Kvíz Patrik CZE Pečky 2012
D1 [307] Melichar Tomáš CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 2011
D1 [337] mervartová Eliška CZE Bědovice 2013
D1 [331] Pomezná Žofie CZE Jaroměř 2013
D1 [308] Roušal Jakub CZE Horní Lánov 2012
D1 [309] Souček Dominik CZE TJ Sokol Červený Kostelec 2011
D1 [310] Starý Filip CZE Prachovice 2011
D1 [173] Suchánek Kryštof CZE Mladé Buky 2011
D1 [339] Šedová Emílie CZE Odhodlaný prcek :-) 2011
D1 [338] šrámek Jan CZE Vrchlabí 2012

startovní listina dětský závod D2

start ~ 09:20:06 , přihlášeno: 16 účastníků ( 9 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [311] Bobáková Nela CZE Nový Bor 2009
Muži [312] Císař Jakub CZE Hořice 2009
Ženy [300] dekker Natalia CZE Markoušovice 2009
Muži [334] dvořáček šimon CZE Dřevčice 2010
Ženy [313] Dvořáková Daniela CZE TJ Sokol Jaroměř 2009
Ženy [330] Glosová Nela CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 2009
Muži [314] Honců Jiří CZE Roztoky u Jilemnice 2010
Muži [178] Janeš Šimon CZE BMX Pardubice 2010
Muži [315] Kasper Jr. Jakub CZE Kasperovci 2010
Ženy [316] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
Muži [317] Kramule Matyáš CZE Milovice 2009
Ženy [318] Prokopová Tereza CZE Atletika Jaroměř 2010
Muži [335] Ryšavý Martin CZE Pro Music Prolog bike 2010
Muži [174] Suchánek Kristián CZE Mladé Buky 2009
Ženy [336] tobolková Tatiana CZE Horní Branná 2010
Muži [326] Vala Tomáš CZE Praha 4 2009

startovní listina dětský závod D3

start ~ 09:31:47 , přihlášeno: 14 účastníků ( 9 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [333] Ackermann Václav CZE Hornobranská elita 2006
Muži [319] Bulis Samuel Joshua CZE Hrochův Týnec 2006
Muži [175] Čížek Martin CZE Kasperovci 2008
Muži [320] Dřevecký Matěj CZE Pardubice 2008
Muži [321] glos filip CZE rudník 2008
Ženy [177] Košťálová Karina CZE Jaroměř 2006
Muži [322] Kučera Matěj CZE AVENGERS Kunčina Ves 2006
Ženy [327] mrazova Lada CZE Mlade Buky 2008
Ženy [180] novotná Adéla CZE Jaroměř 2006
Muži [323] Oupic David CZE Trutnov 2008
Muži [176] Rejzek Filip CZE Česká Skalice 2005
Ženy [324] Sondová Rita CZE SVVAT 2005
Ženy [332] Tázlerová Anna CZE Atletika Jaroměř 2007
Muži [325] Tylš Nikolas CZE Trutnov 2008

startovní listina Sky jednotlivci

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 108 účastníků ( 74 mužů, 34 žen)

kategorie # start jméno stát tým/klub/obec ročník
Z40 [15] 11:07:30 Andělová Monika CZE GLADIATOR RACE team 1970
Z40 [15] 11:07:30 Andělová Monika CZE GLADIATOR RACE team 1970
Z [45] 11:22:30 Antosova Zaneta CZE Toro gym 1985
M40 [28] 11:14:00 Babala Jan CZE #GLADIATORRACETEAM 1972
M [4] 11:02:00 Beer Jan CZE Pardubice 1986
M40 [19] 11:09:30 Beneš Petr CZE Kvíčala Team 1977
M [68] 11:34:00 Bevelágua Ladislav CZE OCRA-CZ Team 1982
M40 [43] 11:21:30 Borovský Miroslav CZE Trutnov 1958
Z40 [74] 11:37:00 Bouchnerová Alena CZE Pohodáři 1974
M40 [55] 11:27:30 Dušek Patrik CZE 3D Fitness RT 1972
Z [14] 11:07:00 Exnerova Lucie CZE Česká Skalice 1989
Z40 [73] 11:36:30 Fajstavrová Eva CZE Pohodáři 1971
M [60] 11:30:00 Fleischer Dominik CZE Hronov 1993
M [48] 11:24:00 glos petr CZE rudník 1981
Z [49] 11:24:30 glosová kristýna CZE vrchlabí 1989
M [18] 11:09:00 Gramel Peter CZE SRTG Čelákovice 1984
M40 [41] 11:20:30 Gygal Tomáš CZE GTteam 1975
M [21] 11:10:30 Hainiš Pavel CZE Trutnov 1982
M [33] 11:16:30 Hanáček Michal CZE Pilulka athletic team 1988
M [165] 12:22:30 Hanák Ondřej CZE Trutnov 1986
M40 [ ] Helcl Vojtěch CZE Hells Warriors 1974
M [42] 11:21:00 Hnida David CZE Červené Pečky 1995
M [156] 12:18:00 Hoza Jakub CZE úpice 1997
Z [155] 12:17:30 Hozová Markéta CZE Úpice 1996
Z [46] 11:23:00 Jará Marcela CZE Opatovice nad Labem 1989
M [36] 11:18:00 Jaroš Josef CZE Sport Club Vrchlabí 1982
M [ ] Ježek Jakub CZE Jihlava 1990
Z [12] 11:06:00 Jindrová Radka CZE Mladé Buky 1985
M [66] 11:33:00 Jirásek Aleš CZE Náchod 1996
Z [154] 12:17:00 kalašová Zuzana CZE Vinne sklepy Lechovice 1985
M [ ] Kameníček Michal CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 1986
M [23] 11:11:30 Kedršt Daniel CZE SRTG Kolín 1981
M40 [1] 11:00:30 kellner David CZE Gladiator Race United 1975
M [ ] Kolodžej Michal CZE Spartan Gym Praha 1990
M40 [3] 11:01:30 Koníř Robert CZE Border guards 1974
Z40 [13] 11:06:30 Korytova Kateřina CZE Okres Náchod 1978
M [37] 11:18:30 Králík Petr CZE Praha 1985
M [72] 11:36:00 Krikl Tomáš CZE Pohodáři 1979
M [64] 11:32:00 Křikava Tomáš CZE Spartan Gym Praha 1985
Z [10] 11:05:00 kubíčková monika CZE albrechtice 1994
M [63] 11:31:30 Kunštár Pavel CZE Svoboda nad Úpou 1988
M40 [70] 11:35:00 Kytýr Pavel CZE Teplice 1974
M [67] 11:33:30 Lábus Radek CZE Česká Skalice 1981
M40 [75] 11:37:30 Lacina Josef CZE OCR Runners Beroun 1978
Z40 [8] 11:04:00 Lepšová Iva CZE Nové Město nad Metují 1974
Z [151] 12:15:30 Lepšová Iva CZE Nové Město nad Metují 1997
M [11] 11:05:30 Linka Milan CZE Extreme Obstacle Runners 1993
M40 [24] 11:12:00 Macola Pavel CZE SRTG - Pardubice 1978
M [ ] Malý David CZE Brno 1996
Z [32] 11:16:00 Matějková Bára CZE Kasperovci 1994
Z [157] 12:18:30 Mílová Hana CZE Náchod 1996
M [53] 11:26:30 Moupic Ondřej CZE Rudník 1988
Z [159] 12:19:30 mračková Veronika CZE Klášterec nad Ohří 1989
M [65] 11:32:30 Novák Petr CZE Spartan Gym Praha 1994
M40 [162] 12:21:00 Pavel Robert CZE Písková Lhota 1967
M [52] 11:26:00 Pavlik Jakub CZE Karlinska rezidence Hany Pavlik 1989
Z40 [9] 11:04:30 Pernstecherová Andrea CZE SRTG Teplice 1975
M40 [56] 11:28:00 Půža Jan CZE SRTG Kolín 1972
M [22] 11:11:00 Rajnoha Matěj CZE Predators Gym 1996
M40 [40] 11:20:00 Řezníček Jan CZE Junák 1973
M [16] 11:08:00 Sanko Robin CZE Shybuj.cz 1990
Z [57] 11:28:30 Sedláčková Angelika Marie CZE Orel Rtyně 1998
Z [44] 11:22:00 Seimlová Kristýna CZE Praha 1995
M [17] 11:08:30 Snopko David CZE SHYBUJ.CZ 1982
M40 [69] 11:34:30 Souček Vladimír CZE TJ Sokol Červený Kostelec 1973
M40 [34] 11:17:00 Stuchlík Bohumil CZE Štětkovice 1966
M [35] 11:17:30 Stupka Patrik CZE AC Česká Lípa 1996
M [54] 11:27:00 Šimůnek Jaroslav CZE Rudník 1992
Z [ ] Škopová Michaela CZE Hronov 2003
Z40 [61] 11:30:30 Škopová Vlasta CZE Hronov 1977
M40 [2] 11:01:00 šrámek michal CZE Vrchlabí 1977
M40 [152] 12:16:00 Štangler Stanislav CZE TJ Spartak Vrchlabí 1958
M40 [152] 12:16:00 Štangler Stanislav CZE TJ Spartak Vrchlabí 1958
Z [27] 11:13:30 Šťastná Andrea CZE Smiřice 1988
M [39] 11:19:30 Štěpán Jan CZE Muddyhob 1996
M40 [30] 11:15:00 Štěpán Petr CZE KOB Děčín 1973
Z [58] 11:29:00 Štěpánová Kristýna CZE Orel Rtyně 1999
Z40 [26] 11:13:00 Šubrová Marie CZE Fit4fun 1974
M40 [158] 12:19:00 Švadlák Petr CZE Svídnický Extrém Team 1972
Z [50] 11:25:00 Tichá Michala CZE Praha 1993
M [20] 11:10:00 Valášek Jan CZE Hronov 1985
Z [166] 12:23:00 Vancová Kristýna CZE Svoboda nad Úpou 1994
Z [29] 11:14:30 Vaňková Saša CZE KOB Děčín 1985
M [59] 11:29:30 Větrovský Jakub CZE OCRA CZ team 1984
M40 [153] 12:16:30 Vondráček Miroslav CZE vondrami 1965
Z [51] 11:25:30 Vorlíčková Karolína CZE Radhošť 1996
Z [47] 11:23:30 Zábranská Ladislava CZE Streetfit 1983
M [31] 11:15:30 Zikeš Milan CZE Kasperovci 1990
M [141] 12:10:30 Čížek Martin CZE Kasperovci 1979
M40 [142] 12:11:00 David Michal CZE Kasperovci 1977
M [148] 12:14:00 Drinka Filip CZE OCRA CZ TEAM 1991
M [25] 11:12:30 Hanyk Lukáš CZE OCRA CZ 2 1991
M [138] 12:09:00 Hudec Jakub CZE Kasperovci 1997
M [38] 11:19:00 Karel Štěpán CZE Extreme Obstacle Runners 1990
M [144] 12:12:00 Králík Petr CZE Kasperovci 1990
M [140] 12:10:00 Krejdl Jan CZE Kasperovci 1981
M [139] 12:09:30 Kult Jiří CZE Kasperovci 1985
M [11] 11:05:30 Linka Milan CZE Extreme Obstacle Runners 1993
M [83] 11:41:30 Mánek Jaroslav CZE Pohodáři 1981
M40 [137] 12:08:30 Murčo Petr CZE Kasperovci 1964
M [147] 12:13:30 Novák Lukáš CZE OCRA CZ TEAM 1991
Z [62] 11:31:00 Sotonová Petra CZE Extreme Obstacle Runners 1994
Z [146] 12:13:00 Stejskalová Barbora CZE OCRA CZ TEAM 1989
M40 [145] 12:12:30 Šeda Radek CZE OCRA CZ TEAM 1977
M [85] 11:42:30 Štembera Petr CZE Pohodáři 1982
Z [84] 11:42:00 Štemberová Věra CZE Pohodáři 1983
M [143] 12:11:30 Tietz Petr CZE Kasperovci 1984
M [86] 11:43:00 Větrovský Jiří CZE Pohodáři 1979

startovní listina Sky dvojice

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 65 účastníků ( 36 mužů, 29 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix Hornobranská elita
muži
[81]
Václav Ackermann
1973
ženy
[82]
Andrea Neffe
1975
mix Kasperovci
ženy
[133]
Martina Adamů
1987
muži
[134]
Ondřej Marvan
1990
mix Nový Bor
muži
[120]
Josef Bobák
1973
ženy
[119]
Hana Honců
1977
muži Nový Bor
muži
[122]
Martin Bobák
2002
muži
[121]
Stanislav Šídlo
1969
mix Pohodáři
muži
[132]
Tomáš Borov
1984
ženy
[131]
Lucie Šrámková
1990
mix Kasperovci
ženy
[106]
Marta Citová
1972
muži
[105]
Ruda Ždárský
1974
mix Bechlín
ženy
[88]
Barbora Došková
1992
muži
[87]
Vojtěch Rajnoha
1993
mix Horni branna
muži
[5]
Zdenek Frk
1988
ženy
[6]
Lada Holmanova
1988
muži Kasperovci
muži
[103]
Daniel Geisler
1975
muži
[104]
Jakub Kasper
1979
mix AVENGERS Kunčina Ves
ženy
[114]
Eva Havelková
1989
muži
[113]
Miloslav Kučera
1974
mix Tom and Jáňa
ženy
[97]
Gabriela Hladíková
1996
muži
[98]
Tomáš Kudera
1990
muži Kasperovci
muži
[107]
Martin Hubáček
1991
muži
[108]
Tomáš Huňat
1989
mix Asics FrontRunner CZE
ženy
[94]
Michaela Huňáková
1999
muži
[93]
Ondřej Šimon
1992
mix AVENGERS Kunčina Ves
ženy
[136]
Jana Juračková
1988
muži
[135]
Petr Kučera
1975
muži
muži
[112]
Lukáš Koutský
1987
mix Modré Krvinky
muži
[91]
Lubomír Kříž
1984
ženy
[92]
Alexandra Zemanová
1981
mix Péťovi dortíci
ženy
[129]
Anna Kučerová
1999
muži
[130]
Michal Mádlík
2000
muži
muži
[98]
Tomáš Kudera
1990
mix Predátor
muži
[115]
Tomáš Limberg
1993
ženy
[116]
Jana Ráčková
1994
mix Beroun
ženy
[128]
Andrea Malínská
1973
muži
[127]
František Malínský
1983
mix AVENGERS Kunčina Ves
muži
[77]
Entler Miloslav
1980
ženy
[78]
Hana Vojtová
1999
mix Kasperovci
muži
[126]
Stanislav Mohwald
1996
ženy
[125]
Lena Munzarová
1972
muži Silný Klády Six Balls
muži
[150]
Pavel Molnár
1990
muži
[149]
Jan Rathouský
1991
mix SK Gladiator Gym z.s.
muži
[124]
Stanislav Morávek
1990
ženy
[123]
Šárka Šulcová
1997
muži Kasperovci
muži
[101]
Petr Müller
1981
muži
[102]
Petr Müller ml.
2002
ženy Oseček
ženy
[160]
Tereza Nováková
1992
ženy
[161]
Lucie Pohanková
1997
ženy ČESKÁ METUJE
ženy
[118]
JANA PETROVÁ
1984
ženy
[117]
KRISTÝNA ŠTURMOVÁ
1982
ženy Zastávka u Brna
ženy
[95]
Hana Petruchova
1975
ženy
[96]
Kateřina Petruchová
1996
ženy Brzice
ženy
[111]
Lucie Pfaffová
1989
mix Kasperovci
muži
[89]
Petr Špetla
1968
ženy
[90]
Petra Tomanová
1973
mix Wolf Team
muži
[109]
Michal Vlček
1985
ženy
[110]
Petra Vlčková
1991
mix Zajdovi
muži
[164]
Jan Zajíček
1978
ženy
[163]
Kateřina Zajíčková
1982
mix Mladé Buky
muži
[80]
Miroslav zelenka
1978
ženy
[79]
Lucie zelenková
1975
muži České Budějovice
muži
[99]
Josef Žižka
1980
muži
[100]
Josef Žižka
1980

startovní listina Sky týmy

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 20 účastníků ( 17 mužů, 3 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
muži Kasperovci
muži
[141]
Martin Čížek
1979
muži
[142]
Michal David
1977
muži
[144]
Petr Králík
1990
muži
[143]
Petr Tietz
1984
mix OCRA CZ Team
muži
[148]
Filip Drinka
1991
muži
[147]
Lukáš Novák
1991
ženy
[146]
Barbora Stejskalová
1989
muži
[145]
Radek Šeda
1977
muži OCRA CZ 2
muži
[25]
Lukáš Hanyk
1991
muži Kasperovci
muži
[138]
Jakub Hudec
1997
muži
[140]
Jan Krejdl
1981
muži
[139]
Jiří Kult
1985
muži
[137]
Petr Murčo
1964
mix OCRA CZ 2
muži
[38]
Štěpán Karel
1990
muži
[11]
Milan Linka
1993
ženy
[62]
Petra Sotonová
1994
mix Pohodáři
muži
[83]
Jaroslav Mánek
1981
muži
[85]
Petr Štembera
1982
ženy
[84]
Věra Štemberová
1983
muži
[86]
Jiří Větrovský
1979

startovní listina Sky týmy

start ~ 11:00:00

startovní časy