Excalibur Race Mladé buky

03.06.2017 Mladé buky, Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

krátká trať jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M40 [520] Petr Kostovský 1974 CZE Batňovice 01:05:52.11
2 1 / M [519] Tomáš Matas 2000 CZE SK Janské Lázně 01:07:48.41 01:56.3
3 1 / Z [521] Lucie Exnerova 1989 CZE Česká Skalice 01:09:54.1 04:01.99
4 2 / M [501] Zdeněk Kotyk 1990 CZE srtg Brno 01:14:10.23 08:18.12
5 3 / M [518] Petr Glos 1987 CZE HoPe2spartans 01:15:25.09 09:32.98
6 2 / Z [116] Romana Šolcova 1986 CZE Ventilek 01:15:52.83 10:00.72
7 4 / M [524] Jan Beer 1983 CZE Northbike.cz 01:16:33.66 10:41.55
8 2 / M40 [509] Ruda Ždárský 1974 CZE Kasperovec 01:16:39.81 10:47.7
9 3 / Z [502] Tereza Tocháčková 1997 CZE Praha 6 01:16:45.26 10:53.15
10 5 / M [115] Jakub Šolc 1987 CZE Ventilek 01:17:08.61 11:16.5

dlouhá trať týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [2007] Vojtěch Jirovec 1978 CZE Norbertov 01:25:11.1
2 2 / muži [1008] Rostislav Hašek 1991 CZE HC Devro 01:29:41.18 04:30.08
3 3 / muži [1007] Jan Dvořáček 1988 CZE Norbertov 01:34:46.59 09:35.49
4 4 / muži [4008] David Svoboda 1985 CZE HC Devro 01:39:36.85 14:25.75
5 5 / muži [2009] Vratislav Miškovský 1993 CZE Svoboda nad Úpou 01:41:11.7 16:00.6
6 6 / muži [4007] Radek Šeda 1977 CZE Norbertov 01:45:30.49 20:19.39
7 1 / ženy [4010] Radka Zítková 1988 CZE Rychlá rota 01:46:45.04 21:33.94
8 7 / muži [3008] Jiří Máslo 1986 CZE HC Devro 01:47:11.7 22:00.6
9 2 / ženy [3010] Markéta Zeisková 1998 CZE Rychlá rota 01:47:15.04 22:03.94
10 3 / ženy [2010] Lucie Zeinerová 1989 CZE Rychlá rota 01:47:44.98 22:33.88

krátká trať dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Z [1014] Žaneta Nováková 1979 CZE 01:17:37.01
2 1 / M40 [2014] Karel Srnský 1975 CZE Hradec Králové 01:17:44.53 00:07.52
3 2 / Z [1011] Sofie Černá 2000 CZE Gucci Gang 01:28:50.99 11:13.98
4 1 / M [2011] Jan Jörka 2001 CZE Gucci Gang 01:28:51.8 11:14.79
5 1 / Z40 [2018] Lenka Šumová 1975 CZE 01:48:37.96 31:00.95
6 2 / M40 [1018] Roman Šuma 1975 CZE LA 01:48:38.17 31:01.16
7 3 / Z [2020] Petra Ruprichová 1986 CZE Rumové Víly 01:49:28.87 31:51.86
8 4 / Z [1020] Zuzana Pejchalová 1987 CZE 01:49:29.12 31:52.11
9 5 / Z [2016] Hana Trachtulcová 1979 CZE 01:54:09.51 36:32.5
10 3 / M40 [1016] Milan Slavkovský 1976 CZE Rudník 01:54:09.66 36:32.65

krátká trať týmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [4019] Michal Šimčík 1995 CZE Pohodáři 01:42:12.62
2 2 / muži [3019] Tomáš Kleistner 1999 CZE Pohodáři 01:42:41.06 00:28.44
3 3 / muži [2019] Tomáš Kleistner 1975 CZE Pohodáři 02:52:44.42 01:10:31.8
4 4 / muži [1019] Josef Kleistner 2002 CZE Pohodáři 02:53:30.67 01:11:18.05
5 5 / muži [4019] Michal Šimčík 1995 CZE Pohodáři 01:42:12.62
6 6 / muži [3019] Tomáš Kleistner 1999 CZE Pohodáři 01:42:41.06 00:28.44
7 7 / muži [2019] Tomáš Kleistner 1975 CZE Pohodáři 02:52:44.42 01:10:31.8
8 8 / muži [1019] Josef Kleistner 2002 CZE Pohodáři 02:53:30.67 01:11:18.05

dětský závod D1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D1 [322] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 01:19.51
2 2 / D1 [321] Ema Kolbová 2010 CZE Horní Maršov 01:21.37 00:01.86
3 3 / D1 [315] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:23.58 00:04.07
4 4 / D1 [305] Šimon Cupák 2011 CZE Vrchlabí 01:25.53 00:06.02
5 5 / D1 [328] Natálie Chadimová 2010 CZE Holice 01:31.92 00:12.41
6 6 / D1 [313] Tomáš Melichar 2011 CZE CykloKramo Suchdol nad Odrou 01:35.73 00:16.22
7 7 / D1 [318] Filip Starý 2011 CZE Prachovice 01:36.83 00:17.32
8 8 / D1 [310] Bára Kazdova 2012 CZE MŠ Jaromer 01:48.59 00:29.08
9 9 / D1 [326] Filip Škraněk 2012 CZE Dobruška 02:11.77 00:52.26
10 10 / D1 [322] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 01:19.51

dětský závod D2, D3

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D3 [316] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:55.92
2 2 / D3 [307] Jakub Doležal 2006 CZE Vrchlabí 03:06.65 00:10.73
3 3 / D3 [325] Tibor Tschoche 2007 CZE Černý Důl 03:07.24 00:11.32
4 4 / D3 [333] Jiří Peterka 2007 CZE Úpice 03:13.95 00:18.03
5 1 / D2 [304] Matyáš Buryšek 2008 CZE Motomach 3 03:14.98 00:19.06
6 5 / D3 [303] Lucie Babušková 2006 CZE Babušáci Květnice 03:16.55 00:20.63
7 6 / D3 [312] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:18.02 00:22.1
8 7 / D3 [300] Vít Stehlík 2005 CZE Rudník 03:26.82 00:30.9
9 2 / D2 [317] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:28.16 00:32.24
10 3 / D2 [306] Johana Cupáková 2008 CZE Vrchlabí 03:31.96 00:36.04

dlouhá trať jednotlivci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [27] Lukáš Tyl 1986 CZE Přemyslovice 01:12:09.03
2 2 / M [26] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 01:12:49.68 00:40.65
3 3 / M [63] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 01:13:57.15 01:48.12
4 1 / M40 [34] Martin Cupák 1971 CZE Spartak Vrchlabí 01:14:08.98 01:59.95
5 4 / M [1] Martin Svoboda 1989 CZE Spartan Gym 01:14:21.42 02:12.39
6 5 / M [10] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 01:14:45.79 02:36.76
7 6 / M [14] Václav Tomíček 1996 CZE SRTG Hradec Králové 01:14:52.99 02:43.96
8 2 / M40 [29] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 01:16:02.71 03:53.68
9 1 / Z [12] Anna Pavelková 1998 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:16:40.79 04:31.76
10 7 / M [22] Jan Šeberka 1988 CZE Libotovská smečka 01:21:10.26 09:01.23

dlouhá trať dvojice

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [2003] Petr Müller 1981 CZE Kasperovci 01:38:57.91
2 1 / M40 [1003] Michal David 1977 CZE Kasperovci 01:38:58.29 00:00.38
3 2 / M [2006] Štěpán Levý 1982 CZE Left Boys 01:41:00.24 02:02.33
4 3 / M [1006] Jan Levý 1982 CZE Left Boys 01:41:00.41 02:02.5
5 2 / M40 [2001] Milan Šprachta 1974 CZE Tygři z Vysočiny 01:55:06.84 16:08.93
6 4 / M [1001] Jakub Černý 1983 CZE Tygři z Vysočiny 01:55:06.97 16:09.06
7 5 / M [2002] Lukáš Havlas 1980 CZE Blbý a Blbější 02:05:57.47 26:59.56
8 6 / M [1002] Martin Čížek 1979 CZE Blbý a Blbější 02:06:04.22 27:06.31
9 7 / M [2004] Martin Zdražil 1994 CZE TEAM Z 02:14:26.33 35:28.42
10 8 / M [1004] Michal Hovorka 1986 CZE TEAM Z 02:14:26.58 35:28.67