Excalibur Race Mladé buky
03.06.2017 Mladé buky, Trutnov
krátká trať jednotlivci | celkem: 53 , muži : 32, M: 23, ženy: 21, Z40: 5, Z: 16, M40: 9 | [html] | [pdf] | [xls] | |
dlouhá trať týmy | celkem: 16 , muži : 12, muži: 2, ženy: 4, mix: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
krátká trať dvojice | celkem: 16 , ženy: 9, muži : 7, mix: 7, ženy: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
krátká trať týmy | celkem: 4 , muži : 4, muži: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
dětský závod D1 | celkem: 9 , muži : 5, D1: 9, ženy: 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
dětský závod D2, D3 | celkem: 24 , muži : 16, D2: 11, ženy: 8, D3: 13 | [html] | [pdf] | [xls] | |
dlouhá trať jednotlivci | celkem: 70 , ženy: 15, Z40: 3, muži : 55, M40: 7, Z: 12, M: 48 | [html] | [pdf] | [xls] | |
dlouhá trať dvojice | celkem: 12 , muži : 12, muži: 6 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Excalibur Race Mladé buky | N/A | 23.07.2018 10:28:53 |
startovní listina krátká trať jednotlivci
start ~ 06:20:30 , 2002 a starší , přihlášeno: 53 účastníků ( 32 mužů, 21 žen)
kategorie | # | start | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|---|
M | Buky Mladé | CZE | 1980 | Excalibur race | Mladé buky | ||
M | 5 | 10:02:30 | Žižka Josef | CZE | 1980 | České Budějovice | České Budějovice |
M | 115 | 10:57:30 | Šolc Jakub | CZE | 1987 | Ventilek | Miskolezy |
Z | 116 | 10:58:00 | Šolcova Romana | CZE | 1986 | Ventilek | Česká Skalice |
Z | 500 | 10:02:00 | Huňáková Michaela | CZE | 1999 | Asics FrontRunner CZE | Vrchlabí |
M | 501 | 10:31:00 | Kotyk Zdeněk | CZE | 1990 | srtg Brno | Klášterec nad Ohří |
Z | 502 | 10:00:00 | Tocháčková Tereza | CZE | 1997 | Barbarian Extreame Team | Praha 6 |
M | 503 | 10:32:00 | Petera Tadeáš | CZE | 1993 | Rudník u Vrchlabí | Rudník u Vrchlabí |
Z40 | 504 | 10:32:30 | folbergerova dita | CZE | 1977 | rudník | rudník |
Z | 505 | 10:33:00 | Procházková Lucie | CZE | 1987 | Hostinné | Hostinné |
Z | 506 | 10:33:30 | Jansová Dominika | CZE | 2001 | Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
Z | 507 | 10:34:00 | Kundisová Lívia | CZE | 1989 | ABUS Přelouč | Brno |
M | 508 | 10:34:30 | Hainiš Pavel | CZE | 1982 | Trutnov | Trutnov |
M40 | 509 | 10:35:00 | Ždárský Ruda | CZE | 1974 | Kasperovec | Úpice |
M | 510 | 10:35:30 | Muller Petr | CZE | 2002 | Havlovice | Havlovice |
Z | 511 | 10:36:00 | Rylková Kateřina | CZE | 1985 | TJ Spartak Vrchlabí | Praha |
M40 | 512 | 10:36:30 | Vondráček Miroslav | CZE | 1965 | Vondrami | Olešnice |
M | 513 | 10:37:00 | Kubeček Martin | CZE | 1989 | Broumov | Broumov |
Z40 | 514 | 10:37:30 | Andělová Monika | CZE | 1970 | Kolín 2 | Kolín 2 |
M | 515 | 10:38:00 | Sanko Robin | CZE | 1990 | Shybuj.cz | Smidary |
Z | 516 | 10:38:30 | Pechlátová Jana | CZE | 1992 | Libotovská smečka | Dvůr Králové nad Labem |
Z | 517 | 10:39:00 | Dušková Iveta | CZE | 1988 | Trutnov | Trutnov |
M | 518 | 10:39:30 | Glos Petr | CZE | 1987 | HoPe2spartans | Nová Paka |
M | 519 | 10:40:00 | Matas Tomáš | CZE | 2000 | SK Janské Lázně | Mladé Buky |
M40 | 520 | 10:40:30 | Kostovský Petr | CZE | 1974 | Batňovice | Batňovice |
Z | 521 | 10:41:00 | Exnerova Lucie | CZE | 1989 | Česká Skalice | Česká Skalice |
M | 522 | 10:41:30 | Výtisk Lukáš | CZE | 1996 | Pohodáři | Moravice |
M | 523 | 10:42:00 | Berr Jan | CZE | 1982 | Pardubice | Pardubice |
M | 524 | 10:42:30 | Beer Jan | CZE | 1983 | Northbike.cz | Litoměřice |
M | 524 | 10:42:30 | Beer Jan | CZE | 1983 | Northbike.cz | Litoměřice |
M | 530 | 10:49:00 | Holoubek Michal | CZE | 1994 | Nové Město nad Metují | Nové Město nad Metují |
M | 556 | 10:58:30 | Exner Marek | CZE | 1985 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M | 557 | 10:59:00 | Virt Lukáš | CZE | 1993 | Hradec Kralove | Hradec Kralove |
Z | 1011 | 10:43:30 | Černá Sofie | CZE | 2000 | Gucci Gang | Trutnov |
M | 1012 | 10:44:00 | Lejčko Roman | CZE | 1992 | Barbarian extreame team | |
Z40 | 1013 | 10:44:30 | Neffe Andrea | CZE | 1975 | Hornobranská elita | Horní Branná |
Z | 1014 | 10:45:00 | Nováková Žaneta | CZE | 1979 | ||
M40 | 1016 | 10:46:00 | Slavkovský Milan | CZE | 1976 | Rudník | Rudník |
M40 | 1017 | 10:46:30 | Stuchlík Bohumil | CZE | 1966 | Štětkovice | Štětkovice |
M40 | 1018 | 10:47:00 | Šuma Roman | CZE | 1975 | Mladé Buky | Mladé Buky |
M | 1019 | 10:47:30 | Kleistner Josef | CZE | 2002 | Pohodáři | |
Z | 1020 | 10:55:00 | Pejchalová Zuzana | CZE | 1987 | ||
M | 2011 | 10:43:30 | Jörka Jan | CZE | 2001 | Gucci Gang | |
Z | 2012 | 10:44:00 | Stuchlíková Zdeňka | CZE | 1993 | Barbarian extreame team | Kopřivnice |
M40 | 2013 | 10:44:30 | Vágenknecht Tomáš | CZE | 1973 | ||
M40 | 2014 | 10:45:00 | Srnský Karel | CZE | 1975 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Z | 2016 | 10:46:00 | Trachtulcová Hana | CZE | 1979 | Rudník | Rudník |
Z40 | 2017 | 10:46:30 | Stuchlíková Marcela | CZE | 1972 | ||
Z40 | 2018 | 10:47:00 | Šumová Lenka | CZE | 1975 | ||
M40 | 2019 | 10:48:00 | Kleistner Tomáš | CZE | 1975 | Pohodáři | Dívčí Hrad |
Z | 2020 | 10:55:00 | Ruprichová Petra | CZE | 1986 | Rumové Víly | Rumové Víly |
M | 3019 | 10:48:30 | Kleistner Tomᚠ| CZE | 1999 | Pohodáři | |
M | 4019 | 10:49:00 | Šimčík Michal | CZE | 1995 | Pohodáři |
startovní listina dlouhá trať týmy
start ~ 09:00:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 16 účastníků ( 12 mužů, 4 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
muži | 8 | HC Devro |
[2008]
Vladimír Lukeš
1977
[1008]
Rostislav Hašek
1991
[3008]
Jiří Máslo
1986
[4008]
David Svoboda
1985
|
mix | 7 | Norbertov |
[3007]
Barbora Stejskalová
1989
[1007]
Jan Dvořáček
1988
[2007]
Vojtěch Jirovec
1978
[4007]
Radek Šeda
1977
|
muži | 9 | Svoboda nad Úpou |
[4009]
Lukáš Stehlík
1994
[1009]
Tomáš Komínek
1993
[2009]
Vratislav Miškovský
1993
[3009]
Tomáš Nezval
1992
|
mix | 10 | Rychlá rota |
[4010]
Radka Zítková
1988
[1010]
Tomáš Pich
1995
[2010]
Lucie Zeinerová
1989
[3010]
Markéta Zeisková
1998
|
startovní listina krátká trať dvojice
start ~ 09:00:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 16 účastníků ( 7 mužů, 9 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | 11 | Gucci Gang |
[1011]
Sofie Černá
2000
[2011]
Jan Jörka
2001
|
mix | 13 | Hornobranská elita |
[1013]
Andrea Neffe
1975
[2013]
Tomáš Vágenknecht
1973
|
mix | 16 | Rudník |
[1016]
Milan Slavkovský
1976
[2016]
Hana Trachtulcová
1979
|
mix | 17 | Štětkovice |
[1017]
Bohumil Stuchlík
1966
[2017]
Marcela Stuchlíková
1972
|
mix | 18 | Mladé Buky |
[1018]
Roman Šuma
1975
[2018]
Lenka Šumová
1975
|
mix | 12 | Barbarian extreame team |
[2012]
Zdeňka Stuchlíková
1993
[1012]
Roman Lejčko
1992
|
mix | 14 | Hradec Králové |
[2014]
Karel Srnský
1975
[1014]
Žaneta Nováková
1979
|
ženy | 20 | Rumové Víly |
[2020]
Petra Ruprichová
1986
[1020]
Zuzana Pejchalová
1987
|
startovní listina krátká trať týmy
start ~ 09:00:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
muži | 19 | Pohodáři |
[2019]
Tomáš Kleistner
1975
[1019]
Josef Kleistner
2002
[3019]
Tomáš Kleistner
1999
[4019]
Michal Šimčík
1995
|
startovní listina dětský závod D1
start ~ 09:01:30 , 2005 - 2012 , přihlášeno: 9 účastníků ( 5 mužů, 4 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
D1 | 305 | Cupák Šimon | CZE | 2011 | Vrchlabí | Vrchlabí |
D1 | 310 | Kazdova Bára | CZE | 2012 | MŠ Jaromer | Jaroměř |
D1 | 313 | Melichar Tomáš | CZE | 2011 | Cyklokramo Suchdol nad Odrou | Suchdol nad Odrou |
D1 | 315 | Prokopová Tereza | CZE | 2010 | Svvat | Jaroměř |
D1 | 318 | Starý Filip | CZE | 2011 | Prachovice | Prachovice |
D1 | 321 | Kolbová Ema | CZE | 2010 | SK Janské Lázně | Horní Maršov |
D1 | 322 | Folc Ludvík | CZE | 2010 | Úpice | Úpice |
D1 | 326 | Škraněk Filip | CZE | 2012 | Dobruška | Dobruška |
D1 | 328 | Chadimová Natálie | CZE | 2010 | Holice | Holice |
startovní listina dětský závod D2, D3
start ~ 09:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 24 účastníků ( 16 mužů, 8 žen)
kategorie | # | start | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|---|
D3 | 300 | 09:15:00 | Stehlík Vít | CZE | 2005 | Rudník | Rudník |
D2 | 301 | 09:15:00 | Babuška Matěj | CZE | 2008 | Babušáci Květnice | Květnice |
D2 | 302 | 09:15:00 | Babuška David | CZE | 2008 | Babušáci Květnice | Květnice |
D3 | 303 | 09:15:00 | Babušková Lucie | CZE | 2006 | Babušáci Květnice | Květnice |
D2 | 304 | 09:15:00 | Buryšek Matyáš | CZE | 2008 | OlfinCar ski Team Trutnov | Trutnov |
D2 | 306 | 09:15:00 | Cupáková Johana | CZE | 2008 | Vrchlabí | Vrchlabí |
D3 | 307 | 09:15:00 | Doležal Jakub | CZE | 2006 | Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
D2 | 308 | 09:15:00 | Dvořáková Daniela | CZE | 2009 | TJ Sokol Jaroměř | Jaromer 1 |
D3 | 309 | 09:15:00 | Hanák Matěj | CZE | 2007 | Mladé Buky 168 | Mladé Buky 168 |
D2 | 311 | 09:15:00 | Kostovský Matěj | CZE | 2008 | TJ Maratonstav Úpice | Batňovice |
D3 | 312 | 09:15:00 | Malá Gabriela | CZE | 2005 | TJ Maratonstav Úpice | Rtyně v Podkrkonoší |
D3 | 314 | 09:15:00 | Neffe Laura | CZE | 2006 | Nová Paka | Nová Paka |
D3 | 316 | 09:15:00 | Souček Ondřej | CZE | 2006 | TJ Maratonstav Úpice | Batňovice |
D2 | 317 | 09:15:00 | Souček Šimon | CZE | 2008 | TJ Maratonstav Úpice | Batňovice |
D2 | 319 | 09:15:00 | Vala Tomáš | CZE | 2009 | Praha 4 | Praha 4 |
D3 | 320 | 09:15:00 | Volechová Klára | CZE | 2005 | Vrchlabí | Vrchlabí |
D3 | 323 | 09:15:00 | Matasová Kateřina | CZE | 2004 | SK Janské Lázně | Mladé Buky |
D2 | 324 | 09:15:00 | Tschoche Teodor | CZE | 2009 | Černý Důl | Černý Důl |
D3 | 325 | 09:15:00 | Tschoche Tibor | CZE | 2007 | MotoMoto Gang | Černý Důl |
D2 | 327 | 09:15:00 | Chadima Lukáš | CZE | 2008 | Holice | Holice |
D3 | 330 | 09:15:00 | Šprachta Milan | CZE | 2004 | Pardubice | Pardubice |
D3 | 331 | 09:15:00 | Folc Tomáš | CZE | 2005 | Vybaveno | Úpice |
D2 | 332 | 09:15:00 | Kolovrátníková Ema | CZE | 2009 | Jaroměř | Jaroměř |
D3 | 333 | 09:15:00 | Peterka Jiří | CZE | 2007 | Úpice | Úpice |
startovní listina dlouhá trať jednotlivci
start ~ 10:00:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 70 účastníků ( 55 mužů, 15 žen)
kategorie | # | start | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|---|
M | 1 | 10:00:30 | Svoboda Martin | CZE | 1989 | Spartan Gym | Sparta |
M | 2 | 10:01:00 | Škraněk Jiří | CZE | 1982 | Dobruška | Dobruška |
M | 3 | 10:01:30 | Calka Erik | CZE | 1994 | TVP - Workout | Hodkovice nad Mohelkou |
Z | 6 | 10:03:00 | Zábranská Ladislava | CZE | 1983 | Milovice | Milovice |
M40 | 7 | 10:03:30 | Švadlák Petr | CZE | 1972 | VH Fitness Trutnov | Trutnov 4 |
M | 9 | 10:04:30 | Doležal Lukáš | CZE | 1982 | Lično | Lično |
M | 10 | 10:05:00 | Karel Štěpán | CZE | 1990 | Šťáhlavy | Šťáhlavy |
M40 | 11 | 10:05:30 | Kratochvíl Miloš | CZE | 1975 | INOV-8 OCR team | Pardubice |
Z | 12 | 10:06:00 | Pavelková Anna | CZE | 1998 | Excalibu ŕ Race Team | Dvůr Králové nad Labem |
M | 13 | 10:06:30 | Hisem Miroslav | CZE | 1983 | Krupka | Krupka |
M | 14 | 10:07:00 | Tomíček Václav | CZE | 1996 | SRTG Hradec Králové | Paseky nad Jizerou |
Z | 15 | 10:07:30 | Kočárková Petra | CZE | 1978 | prostě MY | Jablonec nad Jizerou |
M | 16 | 10:08:00 | Starý Ondřej | CZE | 1981 | Prachovice | Prachovice |
M | 17 | 10:08:30 | Šáfr Jaroslav | CZE | 1992 | Bílá Třemešná | Bílá Třemešná |
M | 18 | 10:09:00 | Macola Pavel | CZE | 1978 | SRTG - Pardubice | Opatovice nad Labem |
Z40 | 19 | 10:09:30 | Petruchová Hana | CZE | 1975 | Zastávka u Brna | Zastávka u Brna |
Z | 20 | 10:10:00 | Petrová Gabriela | CZE | 1988 | Svitavy | Svitavy |
M | 21 | 10:10:30 | Michalčák Matěj | CZE | 2000 | Barons team | Chrudim |
M | 22 | 10:11:00 | Šeberka Jan | CZE | 1988 | Libotovská Smečka | Jablonec Nad Nisou |
Z | 23 | 10:11:30 | Berčíková Nikola | SVK | 1995 | TJ Slávia, Zvolen, SVK | Brezno |
M | 24 | 10:12:00 | Hadač Jan | CZE | 1989 | Trutnov | Trutnov |
Z | 25 | 10:12:30 | Křížová Monika | CZE | 1997 | STG Trutnov | Žacléř |
M | 26 | 10:13:00 | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec |
M | 27 | 10:13:30 | Tyl Lukáš | CZE | 1986 | Přemyslovice | Přemyslovice |
M | 28 | 10:14:00 | Janata Jan | CZE | 1992 | HoPe2spartans | Horní Branná |
M40 | 29 | 10:14:30 | Beneš Petr | CZE | 1977 | Kvíčala Team | Batňovice |
M | 30 | 10:15:00 | Pešek Aleš | CZE | 1992 | TEAM Z | Sobíňov |
M | 31 | 10:15:30 | Žárský Petr | CZE | 1986 | TEAM Z | Ždírec nad Doubravou |
M | 32 | 10:16:00 | Ondráček Stanislav | CZE | 1990 | TEAM Z | Havlíčkův Brod |
Z40 | 33 | 10:16:30 | Vopršalová Jana | CZE | 1976 | TEAM Z | Sobíňov |
M40 | 34 | 10:17:00 | Cupák Martin | CZE | 1971 | LO Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
Z40 | 35 | 10:17:30 | Babušková Stanislava | CZE | 1974 | Babušáci KvÄ›tnice | Květnice |
M | 36 | 10:18:00 | Trávníček Martin | CZE | 1991 | Trutnov | Trutnov |
M | 37 | 10:18:30 | Kostovský Roman | CZE | 1986 | Maro | Úpice |
Z | 38 | 10:19:00 | Korytová Kateřina | CZE | 1978 | Heřmanice nad Labem | Heřmanice nad Labem |
M | 39 | 10:19:30 | Pohl Martin | CZE | 1978 | Spartak Police nad Metují | Police nad Metují |
M | 63 | 10:31:30 | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | Kostelec nad Orlicí | Kostelec nad Orlicí |
Z | 111 | 10:55:30 | Šašková Zuzana | CZE | 1983 | Roudnice nad Labem | Roudnice Nad Labem |
M | 112 | 10:56:00 | Šašek Matěj | CZE | 1984 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
M | 113 | 10:56:30 | Páv Michal | CZE | 1991 | SVVAT | Dvůr králové n/L |
M | 114 | 10:57:00 | Rajnoha Vojtěch | CZE | 1993 | Bechlín | Bechlín |
M | 525 | 10:43:00 | Špaček Jan | CZE | 1984 | Pěnčín | Pěnčín |
M | 1001 | 10:20:00 | Černý Jakub | CZE | 1983 | TygÅ™i z VysoÄiny | Holice |
M | 1002 | 10:20:30 | Čížek Martin | CZE | 1979 | Blbý a BlbÄ›jÅ¡Ã | Mladé Buky |
M40 | 1003 | 10:21:00 | David Michal | CZE | 1977 | Kasperovci | |
M | 1004 | 10:21:30 | Hovorka Michal | CZE | 1986 | TEAM Z | Chotěboř |
M | 1005 | 10:22:00 | Chlumský Jakub | CZE | 1999 | Casia | |
M | 1006 | 10:22:30 | Levý Jan | CZE | 1982 | Left Boys | |
M | 1007 | 10:23:00 | Dvořáček Jan | CZE | 1988 | Norbertov | Mladé Buky |
M | 1008 | 10:25:00 | Hašek Rostislav | CZE | 1991 | HC Devro | Jilemnice |
M | 1009 | 10:27:00 | Komínek Tomáš | CZE | 1993 | Svoboda nad Úpou | |
M | 1010 | 10:29:00 | Pich Tomáš | CZE | 1995 | Rychlá rota | Machov, Nízká Srbská 63 |
M | 2001 | 10:20:00 | Černý Jakub | CZE | 1983 | TygÅ™i z VysoÄiny | Holice |
M | 2002 | 10:20:30 | Havlas Lukᚠ| CZE | 1980 | Blbý a Blbějšà | |
M | 2003 | 10:21:00 | Müller Petr | CZE | 1981 | Kasperovci | Havlovice |
M | 2004 | 10:21:30 | Zdražil Martin | CZE | 1994 | TEAM Z | |
M | 2005 | 10:22:00 | Popelka Jan | CZE | 1992 | Casia | Trutnov |
M | 2006 | 10:22:30 | Levý Štěpán | CZE | 1982 | Left Boys | Břehy |
M | 2007 | 10:23:30 | Jirovec Vojtěch | CZE | 1978 | Norbertov | |
M40 | 2008 | 10:25:30 | Lukeš Vladimír | CZE | 1977 | HC Devro | Horní Branná |
M | 2009 | 10:27:30 | Miškovský Vratislav | CZE | 1993 | Svoboda nad Úpou | |
Z | 2010 | 10:29:30 | Zeinerová Lucie | CZE | 1989 | Rychlá rota | Nové Město Nad Metují |
Z | 3007 | 10:24:00 | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | Norbertov | Beroun |
M | 3008 | 10:26:00 | Máslo Jiří | CZE | 1986 | HC Devro | Martinice V Krkonoších |
M | 3009 | 10:28:00 | Nezval Tomᚠ| CZE | 1992 | Svoboda nad Úpou | |
Z | 3010 | 10:30:00 | Zeisková Markéta | CZE | 1998 | Rychlá rota | Náchod |
M40 | 4007 | 10:24:30 | Šeda Radek | CZE | 1977 | Norbertov | Vrchlabí |
M | 4008 | 10:26:30 | Svoboda David | CZE | 1985 | HC Devro | Praha |
M | 4009 | 10:28:30 | Stehlík Lukáš | CZE | 1994 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
Z | 4010 | 10:30:30 | Zítková Radka | CZE | 1988 | Rychlá rota | Žďárky |
startovní listina dlouhá trať dvojice
start ~ 10:00:30 , 2002 a starší , přihlášeno: 12 účastníků ( 12 mužů, žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
muži | 1 | TygÅ™i z VysoÄiny |
[1001]
Jakub Černý
1983
[2001]
Jakub Černý
1983
|
muži | 2 | Blbý a BlbÄ›jÅ¡Ã |
[1002]
Martin Čížek
1979
[2002]
Lukáš Havlas
1980
|
muži | 4 | TEAM Z |
[1004]
Michal Hovorka
1986
[2004]
Martin Zdražil
1994
|
muži | 3 | Kasperovci |
[2003]
Petr Müller
1981
[1003]
Michal David
1977
|
muži | 5 | Casia |
[2005]
Jan Popelka
1992
[1005]
Jakub Chlumský
1999
|
muži | 6 | Left Boys |
[2006]
Štěpán Levý
1982
[1006]
Jan Levý
1982
|