Weber Jičínská 50

28.05.2016 Jičín [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

50km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Elite M [717] Kristian Hynek 1980 CZE Topeak Ergon racing Team 01:53:09 00:00
2 1 / C - muži 30-39 [245] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:58:00 04:50
3 1 / B - muži 19-29 [247] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 01:58:02 04:53
4 2 / C - muži 30-39 [283] Aleš Strnad 1986 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:59:30 06:21
5 2 / B - muži 19-29 [180] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 01:59:43 06:34
6 2 / Elite M hasic [729] Tomáš Berger 1987 CZE Carla.kupkolo.cz/HZS Pardubice 02:00:30 07:21
7 3 / B - muži 19-29 [642] Michal Novák 1991 CZE STRATOS AUTO 02:02:00 08:51
8 3 / C - muži 30-39 [707] Roman Šťasný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:02:01 08:51
9 4 / C - muži 30-39 [711] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 02:02:02 08:53
10 4 / B - muži 19-29 [633] Filip Rydval 1996 CZE Alltraining.cz 02:02:05 08:56

25km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M - muži nad 40 [449] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing Team 54:56 00:00
2 1 / L - muži 19-39 [385] František Vagenknecht 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 55:48 00:51
3 2 / L - muži 19-39 [376] Miroslav Živný 1982 CZE KCLKooperativa-Svijany 56:03 01:06
4 2 / M - muži nad 40 [384] Daniel Vágner 1973 CZE Factor Bike Team 59:07 04:11
(5) 3 / L - muži 19-39 [388] Jan Toman 1997 CZE carla.kupkolo.cz 59:07 04:11
6 4 / L - muži 19-39 [663] Zbyněk Kovář 1977 CZE Nordic Academy 59:11 04:14
7 1 / O - chlapci [780] Dominik Horák 2001 CZE CYklo Bendl 59:18 04:21
8 1 / N - junioři [316] Radek Hořák 2000 CZE Haven Team 59:48 04:51
9 2 / N - junioři [310] Jan Pekárek 1999 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:01:37 06:40
10 3 / M - muži nad 40 [404] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 01:01:40 06:44

KH odstrkovadla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [704] Stanislav Benda 2012 CZE KH-tour GCT 00:40 00:00
2 1 / Ženy [327] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 00:44 00:03
3 2 / Muži [833] Jan Pšenička 2012 CZE Dlouhý Most 00:44 00:04
4 3 / Muži [656] Ondřej Šviha 2012 CZE Lomnice nad Popelkou 00:48 00:07
5 4 / Muži [375] Jakub Dolan 2013 CZE Ji?ín 00:51 00:10
6 2 / Ženy [654] Nikola šimonová 2013 CZE Dv?r Králové nad Labem 00:57 00:16
7 5 / Muži [657] Vítek Vágner 2013 CZE Praha 9 00:57 00:16
8 6 / Muži [651] Vladan Bajger 2012 CZE Stará Ves nad Ond?ejnicí 01:08 00:27
9 7 / Muži [692] Tomáš Urbánek 2013 CZE Liberec 01:13 00:32
10 8 / Muži [836] Michal Turyna 2012 CZE Praha 3 01:14 00:33

KH1 kola do 2012

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [834] Jiří Šesták 2012 CZE Kn?žmost 01:02 00:00
2 2 / Muži [736] Filip Podlipný 2012 CZE Lázně Bělohradq 01:04 00:02
3 3 / Muži [703] Petr Chalupa 2012 CZE Ji?ín 01:44 00:42
DNS / Muži [820] Petr Chalupa 2012 CZE CZE

K3 2010-11 kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [839] Martin Šlambor 2010 CZE Pakli Sport Klub 01:50 00:00 00:54 (1)
2 2 / Muži [700] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:54 00:04 00:57 (3)
3 3 / Muži [698] Filip Janoušek 2010 CZE Ho?ice 01:59 00:08 00:56 (2)
4 4 / Muži [658] Matyš Kvitský 2010 CZE Fit Club Jičín 02:10 00:20 01:06 (5)
5 5 / Muži [837] Šimon Beneš 2011 CZE Banánová republika 02:24 00:33 01:05 (4)
6 6 / Muži [500] Jonáš Jiskra 2011 CZE Litom??ice 02:31 00:40 01:14 (7)
7 7 / Muži [298] Šimon Kordík 2011 CZE Fitclub Jičín 02:31 00:41 01:13 (6)
8 8 / Muži [796] Vojtěch Roubal 2011 CZE Banánová republika 02:47 00:57 01:21 (8)
9 9 / Muži [257] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín 03:37 01:46 01:43 (9)
10 10 / Muži [838] Jaromír VOlf 2011 CZE Ji?ín 03:45 01:54 01:45 (10)

H3 2010-11 holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [691] Nelly Kussmannová 2010 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:46 00:00 00:52 (1)
2 2 / Ženy [321] Vanesa Bohanská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:52 00:05 00:56 (2)
3 3 / Ženy [334] Kristýna Lhotáková 2011 CZE ABT Česana Rohozec 01:55 00:08 00:57 (3)
4 4 / Ženy [694] Martina Procházková 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:57 00:10 00:58 (4)
5 5 / Ženy [348] Amelie Arnoldová 2011 CZE Haven team 02:10 00:23 01:03 (5)
6 6 / Ženy [770] Stela Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:12 00:25 01:06 (6)
7 7 / Ženy [775] Ema Mikolášová 2010 CZE Ji?ín 02:16 00:29 01:09 (7)
8 8 / Ženy [701] Andrea Kaňková 2011 CZE Kozojedy 02:27 00:40 01:16 (9)
9 9 / Ženy [771] Kateřina Brožková 2011 CZE Ji?ín 02:33 00:46 01:15 (8)
10 10 / Ženy [342] Zuzana Krykorková 2011 CZE Ji?ín 02:54 01:07 01:27 (11)

K2 2008-9 kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [738] Lukáš Tuma 2008 CZE SJC Jičín 01:35 00:00 00:47 (1)
2 2 / Muži [827] Jabub Chalupa 2008 CZE Ji?ín 01:41 00:06 00:51 (3)
3 3 / Muži [800] Matěj Holan 2009 CZE Kupkola 01:43 00:08 00:50 (2)
4 4 / Muži [323] Stanislav Pleva 2008 CZE AC TJ Jičín 01:44 00:09 00:51 (4)
5 5 / Muži [795] Martin VOlf 2009 CZE Ji?ín 01:51 00:16 00:53 (5)
6 6 / Muži [695] Šimon Klouček 2008 CZE Ji?ín 02:04 00:29 01:03 (6)
7 7 / Muži [737] Andrej Kopčan 2008 CZE Kosmonosy 02:07 00:32 01:05 (7)
8 8 / Muži [331] Matyáš Kvapil 2009 CZE ABT Česana Rohozec 02:07 00:32 01:08 (9)
9 9 / Muži [332] David Kvapil 2009 CZE ABT Česana Rohozec 02:08 00:33 01:09 (10)
10 10 / Muži [299] Jan Kordík 2008 CZE Fitclub Jičín 02:09 00:34 01:07 (8)

H2 2008-9 holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [344] Babeta Kolářová 2009 CZE Dukla Praha 02:13 00:00 00:43 (1)
2 2 / Ženy [336] Andělka Břenková 2008 CZE Herby servis 02:23 00:10 00:46 (2)
3 3 / Ženy [772] Elena Brožková 2008 CZE Ji?ín 02:27 00:14 00:47 (3)
4 4 / Ženy [829] Marcela Nosková 2008 CZE Bakako Nová Paka 02:35 00:22 00:49 (4)
5 5 / Ženy [346] Marie Karbanová 2008 CZE Ho?ice 02:39 00:26 00:56 (6)
6 6 / Ženy [343] Nikola Nešporová 2009 CZE Jablonec nad Nisou 02:43 00:30 00:53 (5)
7 7 / Ženy [699] Sabina Janoušková 2008 CZE Ho?ice 02:53 00:40 01:00 (8)
8 8 / Ženy [801] Lucie mošničková 2008 CZE Praha 03:03 00:50 01:01 (9)
9 9 / Ženy [773] Líza Benešová 2008 CZE Banánová republika 03:06 00:53 01:02 (10)
10 10 / Ženy [832] Emma Sebešová 2008 CZE Ji?ín 03:08 00:55 01:04 (11)

K1 2005-7 kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [325] Martin Bárta 2005 CZE Bicykl Kříž Junior Team 01:25 00:00 00:43 (1)
2 2 / Muži [349] Karel Bartoš 2006 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:28 00:03 00:46 (3)
3 3 / Muži [650] Tomáš Dohnal 2005 CZE Lokomotiva Nymburk 01:28 00:03 00:46 (4)
4 4 / Muži [653] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:29 00:03 00:47 (5)
5 5 / Muži [335] Jan Břenek 2005 CZE Herby servis 01:33 00:08 00:49 (6)
6 6 / Muži [347] Adam Arnold 2007 CZE Haven Team 01:34 00:08 00:49 (7)
7 7 / Muži [655] Radek Vojtíšek 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:36 00:11 00:51 (9)
8 8 / Muži [831] František Nosek 2005 CZE Sokol Úbislavice 01:36 00:11 00:51 (8)
9 9 / Muži [339] Jakub Vyčítal 2007 CZE Triatlon Jičín 01:39 00:13 00:52 (10)
10 10 / Muži [338] Tomáš Pekárek 2007 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:41 00:15 00:53 (11)

H1 2005-7 holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Ženy [330] Klára Cebulová 2006 CZE Magic Bike Team 01:19 00:00 00:38 (1)
2 2 / Ženy [329] Eliška Smržová 2004 CZE Bicykl Kříž Junior Team 01:20 00:00 00:38 (2)
3 3 / Ženy [649] Tereza Dohnalová 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:22 00:03 00:40 (3)
4 4 / Ženy [702] Adéla Vlková 2006 CZE Magic Bike Team 01:30 00:10 00:42 (4)
5 5 / Ženy [735] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 01:34 00:14 00:46 (6)
6 6 / Ženy [324] Bára Plevová 2005 CZE AC TJ Jičín 01:34 00:14 00:45 (5)
7 7 / Ženy [322] Eliška Peterková 2005 CZE TJ SPARTAK Vrchlabí 01:35 00:15 00:48 (7)
8 8 / Ženy [734] Andrea Langová 2006 CZE Trutnov 01:37 00:17 00:50 (8)
9 9 / Ženy [739] Lucie Šlamborová 2007 CZE Pakli Sport Klub 01:44 00:24 00:52 (9)

H1 2005-7 holy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2