Krkonošský půlmaraton

24.06.2017 Žacléř [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

hlavní závod

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži do 40 [109] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:29:58 00:00
2 1 / Muži nad 40 [105] Beniamin Buszewski 1974 POL Wroclaw 01:32:36 02:38
3 2 / Muži do 40 [108] Miroslav Duch 1979 CZE AKLVK 01:34:00 04:02
4 3 / Muži do 40 [147] Radek Toman 1987 CZE AFK Kornice 01:35:58 06:00
5 2 / Muži nad 40 [145] David Štangler 1974 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 01:36:26 06:28
6 4 / Muži do 40 [151] Martin Švarc 1994 CZE Trutnov 01:40:33 10:35
7 3 / Muži nad 40 [157] Václav Ožana 1964 CZE Nové město na Moravě 01:42:46 12:48
8 4 / Muži nad 40 [121] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:44:25 14:27
9 5 / Muži do 40 [113] Milan Hofman 1996 CZE RBZ Praha 01:44:48 14:50
10 5 / Muži nad 40 [124] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:46:43 16:45

děti - předškolní

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [27] Janek Mikeš 2011 CZE Žacléř 08:00 00:00
2 1 / Ženy [21] Blanka Daňková 2011 CZE Mukařov 09:25 01:25
3 2 / Muži [6] Matyaš Duch 2012 CZE Havlovice 10:36 02:36
4 3 / Muži [16] Gabo Svoboda 2013 POL Podkowa Lesna 11:52 03:52
5 2 / Ženy [19] Ela Votoček 2015 CZE Dolní Lysečiny 13:06 05:06
6 4 / Muži [3] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 14:56 06:56

děti - 1. až 4. třída

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [29] Erik Buszewski 2007 CZE 06:59 00:00
2 2 / Muži [14] Petr Nejezchleba 2007 CZE Žacléř 07:07 00:08
3 3 / Muži [12] Oldřich Dobiáš 2007 CZE Horní Maršov 07:28 00:29
4 1 / Ženy [2] Malvína Stolínová 2009 CZE Olfin Ski Team 07:44 00:44
5 4 / Muži [5] Jakub Marvan 2008 CZE Praha 07:55 00:56
6 2 / Ženy [17] Violka Svobodova 2010 POL Podkowa Lesna 08:17 01:17
7 3 / Ženy [25] Štěpánka Emlerová 2008 CZE Davle 08:29 01:30
8 4 / Ženy [28] Natka Poslušná 2009 CZE Žamberk 08:41 01:41
9 5 / Muži [13] Nicolas Strauch 2007 CZE Žacléř 08:55 01:56
10 5 / Ženy [18] Veronika Svobodová 2008 CZE Dolní Lysečiny 09:05 02:06

děti - 5. až 8. třída

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [10] Lukáš Vinš 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 06:13 00:00
2 2 / Muži [24] Jan Farkas 2003 CZE Žacléř 06:23 00:09
3 3 / Muži [23] Patrik Csicso 2003 CZE Žacléř 06:26 00:13
4 1 / Ženy [11] Doubrava Stolínová 2005 CZE Olfin Ski Team 06:32 00:18
5 2 / Ženy [26] Marcela Emlerová 2004 CZE Davle 07:16 01:02
6 3 / Ženy [30] Zuzana Buszewska 2005 CZE 07:18 01:04
7 4 / Ženy [1] Vendula Dobiášová 2005 CZE Horní Maršov 08:59 02:45
8 5 / Ženy [22] Barbora Marvanvoá 2006 CZE Praha 09:47 03:34