LESÁK CUP 2017

27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

40 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:49:28 00:00 53:07 (1)
2 1 / Junioři [152] Jakub Schierl 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:54:47 05:18 53:52 (2)
3 2 / Junioři [151] Alvin Tomášek 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:56:47 07:18 56:19 (3)
4 1 / Masters II [157] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 01:58:00 08:31 57:24 (4)
5 2 / Masters I [104] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:47 10:19 58:32 (5)
6 2 / Masters II [124] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 02:02:48 13:20 01:01:13 (10)
7 3 / Masters I [149] Lukáš Kopecký 1978 CZE HartmanCZ 02:04:57 15:28 01:00:53 (9)
8 1 / Veteráni [140] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 02:05:35 16:06 01:01:22 (11)
9 1 / Muži [158] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:05:48 16:19 01:01:27 (13)
10 3 / Masters II [142] Tomáš Strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 02:06:07 16:38 01:01:24 (12)

20 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Kadeti [147] Tomáš Dudek 2001 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:19 00:00
2 2 / Kadeti [135] Dominik Horák 2001 CZE Short Bike Academy Opletal 01:00:26 03:07
3 3 / Kadeti [116] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:00:36 03:17
4 1 / Masters I [115] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:01:15 03:56
5 4 / Kadeti [14] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:03:38 06:19
6 2 / Masters I [155] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:05:29 08:10
7 5 / Kadeti [17] Adam Styblík 2002 CZE Kola Šír Bělohrad 01:08:01 10:42
8 6 / Kadeti [16] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 01:08:53 11:34
9 7 / Kadeti [15] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:10:55 13:36
10 1 / Masters II [92] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 01:13:55 16:36

Žáci II (5km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [56] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 17:03 00:00
2 2 / kluci [20] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 19:11 02:08
3 3 / kluci [18] Ondra Krejsar 2004 CZE INS ATELIER NÁCHOD 20:24 03:21
4 4 / kluci [21] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:37 04:34
5 5 / kluci [19] Lukáš Lokvenc 2003 CZE Červený Kostelec 22:47 05:44

Žáci I (5km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [77] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 18:41 00:00
2 2 / kluci [87] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 19:37 00:56
3 3 / kluci [23] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 20:12 01:30
4 4 / kluci [71] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 21:09 02:27
5 5 / kluci [29] Jan Šubrt 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:42 03:00
6 6 / kluci [46] Jan Všetička 2007 CZE Kounov 21:44 03:03
7 1 / holky [86] Vendula Nechutová 2005 CZE Bike Freaks Holice 23:15 04:33
8 2 / holky [22] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 23:33 04:51
9 3 / holky [24] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 23:50 05:08
10 4 / holky [27] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 26:58 08:17

Minižáci II (2km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [31] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 05:01 00:00 02:29 (1)
2 2 / kluci [32] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:13 00:11 02:32 (2)
3 3 / kluci [35] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:41 00:39 02:43 (3)
4 4 / kluci [52] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 06:04 01:02 02:52 (4)
5 1 / holky [34] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 06:17 01:15 03:02 (5)
6 2 / holky [81] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.Kupkolo.CZ 06:24 01:22 03:12 (6)
7 5 / kluci [83] Matěj Holan 2009 CZE Carla.Kupkolo.CZ 07:06 02:04 03:35 (7)
8 6 / kluci [45] Dominik Šustr 2009 CZE 07:39 02:38 03:41 (9)
9 3 / holky [64] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 07:50 02:48 03:38 (8)
10 7 / kluci [69] Jakub Kaválek 2008 CZE Bohdašín 09:28 04:26 04:11 (10)

Minižáci I (1km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [55] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 03:16 00:00
2 2 / kluci [60] Jan Horáček 2011 CZE PCstormTrutnov 03:19 00:03
3 3 / kluci [48] Adrian Suchánek 2010 CZE Mstětín 03:42 00:25
4 4 / kluci [47] Matěj Hamáček 2011 CZE Trutnov 03:58 00:42
5 5 / kluci [51] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 04:43 01:26
6 6 / kluci [88] Vojta Kincl 2010 CZE Červený Kostelec 05:20 02:04
7 7 / kluci [61] Filip Křemenský 2010 CZE Trutnov 05:27 02:11
8 8 / kluci [96] Maxmilian Sedláček 2010 CZE ČErvená Hora 05:41 02:25
9 9 / kluci [73] Filip Šimek 2011 CZE Horní Kostelec 06:58 03:41

Předškoláci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [37] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:53 00:00
2 2 / holky [67] Ema Beranová 2012 CZE 00:57 00:03
3 3 / holky [38] Pavlína Rubáčková 2012 CZE Červený Kostelec 01:02 00:08
4 1 / kluci [89] ONdřej Staněk 2013 CZE ČEská Skalice 01:07 00:14
5 2 / kluci [91] Kryštof Jindra 2012 CZE ČErvený Kostelec 01:23 00:29
6 3 / kluci [99] Oliver Škoda 2012 CZE INS ATELIER NACHOD 01:24 00:31
7 4 / kluci [93] Vojtěch Procházka 2013 CZE Svoboda nad Úpou 01:31 00:38
8 4 / holky [105] Anna Vernerová 2012 CZE Rtyně v POdkrkonoší 01:33 00:40
9 5 / holky [43] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 01:38 00:45

Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [57] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:35 00:00
2 1 / holky [76] Anna Zárubová 2013 CZE Bohdašín 00:38 00:02
3 2 / kluci [75] Antonín Záruba 2013 CZE Bohdašín 00:40 00:04
4 3 / kluci [40] Jakub Macek 2013 CZE Červený Kostelec 00:42 00:07
5 4 / kluci [39] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:43 00:07
6 5 / kluci [59] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 00:46 00:11
7 6 / kluci [68] Martin Beran 2014 CZE Giant Pitrs Bikes 01:05 00:29
8 7 / kluci [82] Matyáš Cinke 2015 CZE Zábrodí 01:11 00:35
9 8 / kluci [74] Lukáš Šimek 2014 CZE Horní Kostelec 01:11 00:36
10 9 / kluci [85] Damjan Urbánek 2015 CZE Horní Kostelec 01:14 00:38