LESÁK CUP 2018

25.08.2018 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [130] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 00:47 00:00
2 1 / holky [211] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 01:00 00:12
3 2 / kluci [129] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:12 00:24
4 2 / holky [214] Barbora Staňková 2015 CZE ČEská Skalice 01:18 00:30
5 3 / holky [179] Kristýna Macháčková 2014 CZE Lubník 01:19 00:31
6 3 / kluci [216] Nick Meisser 2016 SUI Chur 01:54 01:06
7 4 / kluci [130] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 00:47 00:00
8 4 / holky [211] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 01:00 00:12
9 5 / kluci [129] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:12 00:24
10 5 / holky [214] Barbora Staňková 2015 CZE ČEská Skalice 01:18 00:30

Předškoláci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [132] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 00:47 00:00
2 1 / kluci [133] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 00:57 00:09
3 2 / kluci [228] Vojta Prochazka 2013 CZE LIDE jeZDETE 01:00 00:13
4 2 / holky [180] Rozálie Získalová 2014 CZE Profi sport Cheb 01:02 00:14
5 3 / holky [131] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 01:08 00:21
6 4 / holky [201] Anna Zárubová 2013 CZE Bohdašín 01:15 00:27
7 3 / kluci [202] Lukáš Šimek 2014 CZE Horní Kostelec 01:44 00:57
7 3 / kluci [203] Matyáš Cinke 2015 CZE Zábrodí 01:44 00:57
DNF / kluci [215] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Maraton team
9 5 / holky [132] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 00:47 00:00
10 5 / kluci [133] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 00:57 00:09

Minižáci I (1km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [136] Jan Horáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 02:45 00:00
2 2 / kluci [222] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 03:00 00:14
3 3 / kluci [135] Matěj Hamáček 2011 CZE Olfin car Ski Team 03:20 00:34
4 4 / kluci [138] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 03:48 01:02
5 1 / holky [139] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:54 01:09
6 2 / holky [218] Eliška Vernerová 2011 CZE Rtyně v Podkrkonoší 04:01 01:16
7 3 / holky [140] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 04:51 02:05
8 5 / kluci [226] Lukáš Bernard 2011 CZE Hronov 04:56 02:11
9 6 / kluci [230] Filip Šimek 2011 CZE Horní Kostelec 05:26 02:41
10 7 / kluci [170] Michael Freivald 2012 CZE Bohdašín 05:38 02:52

Minižáci II (2km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / holky [143] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 04:56 00:00 02:20 (1)
2 2 / holky [141] Vanesa Bohánská 2010 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 05:19 00:23 02:35 (3)
3 1 / kluci [146] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 05:20 00:24 02:35 (2)
4 2 / kluci [145] Dawid Krusz 2009 POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 05:40 00:44 02:48 (4)
5 3 / holky [144] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:55 00:58 02:56 (6)
6 4 / holky [142] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 06:04 01:08 02:50 (5)
7 3 / kluci [175] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 06:40 01:44 03:05 (7)
8 4 / kluci [225] Vojta Kincl 2010 CZE Červený Kostelec 07:58 03:02 04:00 (8)
9 5 / kluci [220] Patrik Nentvich 2010 CZE Horní Kostelec 21:54 16:58 05:59 (9)
10 5 / holky [143] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 04:56 00:00 02:20 (1)

Žáci II (5km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [224] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 15:46 00:00
2 2 / kluci [157] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 16:17 00:31
3 3 / kluci [177] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 17:05 01:19
4 4 / kluci [158] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 17:06 01:20
5 5 / kluci [162] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 17:47 02:01
6 1 / holky [160] Karla Nováková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 18:16 02:30
7 6 / kluci [159] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 19:36 03:50
8 2 / holky [161] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 19:46 04:00
9 3 / holky [227] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 20:35 04:49
10 7 / kluci [233] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 25:05 09:19

Žáci I (5km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [172] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 18:04 00:00
2 2 / kluci [173] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 18:07 00:03
3 3 / kluci [151] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 18:14 00:09
4 4 / kluci [155] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 20:51 02:46
5 1 / holky [149] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:04 03:00
6 5 / kluci [171] Štěpán Navrátil 2006 CZE Spartak Police nad Metují 21:20 03:15
7 6 / kluci [150] Patrik Ilšner 2007 CZE Náchod 21:46 03:42
8 7 / kluci [205] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 21:54 03:50
9 2 / holky [154] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 22:54 04:49
10 8 / kluci [152] Antonín John 2008 CZE S-Sport Hronov 23:07 05:02

40 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:35 00:00 53:25 (1)
2 1 / Muži [23] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:49:22 01:47 53:25 (2)
3 2 / Masters I [4] Petr Tatíček 1985 CZE RAJEC TREK 01:52:01 04:26 55:13 (4)
4 1 / Masters II [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:52:55 05:20 55:01 (3)
5 2 / Masters II [61] Ladislav Rygl 1976 CZE Vrchlabí 01:54:33 06:58 55:46 (5)
6 3 / Masters I [47] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:55:41 08:05 56:38 (6)
7 3 / Masters II [45] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:57:35 10:00 57:28 (8)
8 2 / Muži [51] David Dvořák 1993 CZE GHOST TEAM 01:58:40 11:05 57:26 (7)
9 3 / Muži [13] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:59:12 11:37 58:38 (10)
10 4 / Masters I [34] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:40 12:05 58:45 (12)

20 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Junior [53] Tomáš Dudek 2001 CZE Gapp System-Cabtech MTB Racing Team 53:26 00:00
2 1 / Kadeti [120] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 55:54 02:28
3 2 / Kadeti [111] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 56:03 02:36
4 3 / Kadeti [229] Štěpán Kočí 2002 CZE Prestige cycling team 58:41 05:14
5 1 / Masters I [248] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:00:20 06:54
6 2 / Masters I [114] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:00:26 07:00
7 1 / Masters II [122] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:01:31 08:04
8 3 / Masters I [243] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:01:53 08:26
9 1 / Muži [235] David Gabriel 1992 CZE SYMBIO+ BMC 01:03:50 10:23
10 4 / Kadeti [223] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes 01:03:57 10:30

20 km koloběžky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [123] Martin Brož 1979 CZE COCONi 01:18:17 00:00
2 2 / Muži [126] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 01:18:59 00:42
3 3 / Muži [125] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 01:25:45 07:27
4 4 / Muži [169] Vladimír Šáfr 1981 CZE Sokol Maxičky/TRIEXPERT 01:27:09 08:51
5 1 / Ženy [127] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:37:56 19:39
6 5 / Muži [124] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 01:45:55 27:37
7 2 / Ženy [128] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 01:58:37 40:20
8 6 / Muži [123] Martin Brož 1979 CZE COCONi 01:18:17 00:00
9 7 / Muži [126] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 01:18:59 00:42
10 8 / Muži [125] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 01:25:45 07:27