LESÁK CUP 2017

27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 16, muži : 13, ženy: 3, kluci: 13, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, kluci: 5, holky: 0 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 18, muži : 12, ženy: 6, kluci: 12, holky: 6 [html] [pdf]
40 km celkem: 65, muži : 63, ženy: 2, Junioři: 5, Muži: 12, Masters I: 14, Masters II: 22, Veteráni: 10, Ženy: 2 [html] [pdf]
20 km celkem: 38, muži : 30, ženy: 8, Kadeti: 11, Junior: 0, Muži: 0, Masters I: 8, Masters II: 10, Veteráni: 1, Kadetky: 2, Juniorky: 1, Ženy: 5 [html] [pdf]

výsledková listina Odrážedla

start ~ 09:58:40

00:01:28.769
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [57] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:35.8
2 1 / holky [76] Anna Zárubová 2013 CZE Bohdašín 00:38.0 00:02.2
3 2 / kluci [75] Antonín Záruba 2013 CZE Bohdašín 00:40.2 00:04.4
4 3 / kluci [40] Jakub Macek 2013 CZE Červený Kostelec 00:42.8 00:07.0
5 4 / kluci [39] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:43.0 00:07.2
6 5 / kluci [59] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 00:46.8 00:11.0
7 6 / kluci [68] Martin Beran 2014 CZE Giant Pitrs Bikes 01:05.7 00:29.9
8 7 / kluci [82] Matyáš Cinke 2015 CZE Zábrodí 01:11.6 00:35.8
9 8 / kluci [74] Lukáš Šimek 2014 CZE Horní Kostelec 01:11.9 00:36.1
10 9 / kluci [85] Damjan Urbánek 2015 CZE Horní Kostelec 01:14.0 00:38.2
11 2 / holky [41] Darina Urbánková 2013 CZE Červený Kostelec 01:15.4 00:39.6
12 10 / kluci [100] Antonín Verner 2015 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:52.5 01:16.7
13 11 / kluci [50] Filip Rosa 2015 CZE Červený Kostelec 02:42.2 02:06.4
14 12 / kluci [44] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy 02:44.3 02:08.5
15 13 / kluci [58] Marek Laštůvka 2015 CZE Rtyně v Podkrkonoší 03:04.7 02:28.9
16 3 / holky [90] Barbora Staňková 2015 CZE ČEská Skalice 03:11.4 02:35.6

výsledková listina Předškoláci

start ~ 10:09:24

00:01:16.944
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [37] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:53.5
2 2 / holky [67] Ema Beranová 2012 CZE 00:57.1 00:03.6
3 3 / holky [38] Pavlína Rubáčková 2012 CZE Červený Kostelec 01:02.3 00:08.8
4 1 / kluci [89] ONdřej Staněk 2013 CZE ČEská Skalice 01:07.7 00:14.2
5 2 / kluci [91] Kryštof Jindra 2012 CZE ČErvený Kostelec 01:23.0 00:29.5
6 3 / kluci [99] Oliver Škoda 2012 CZE INS ATELIER NACHOD 01:24.8 00:31.3
7 4 / kluci [93] Vojtěch Procházka 2013 CZE Svoboda nad Úpou 01:31.8 00:38.3
8 4 / holky [105] Anna Vernerová 2012 CZE Rtyně v POdkrkonoší 01:33.6 00:40.1
9 5 / holky [43] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 01:38.7 00:45.2

výsledková listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:17:44

00:04:43
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [55] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 03:16.2
2 2 / kluci [60] Jan Horáček 2011 CZE PCstormTrutnov 03:19.6 00:03.4
3 3 / kluci [48] Adrian Suchánek 2010 CZE Mstětín 03:42.0 00:25.8
4 4 / kluci [47] Matěj Hamáček 2011 CZE Trutnov 03:58.8 00:42.6
5 5 / kluci [51] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 04:43.1 01:26.9
6 6 / kluci [88] Vojta Kincl 2010 CZE Červený Kostelec 05:20.2 02:04.0
7 7 / kluci [61] Filip Křemenský 2010 CZE Trutnov 05:27.9 02:11.7
8 8 / kluci [96] Maxmilian Sedláček 2010 CZE ČErvená Hora 05:41.2 02:25.0
9 9 / kluci [73] Filip Šimek 2011 CZE Horní Kostelec 06:58.0 03:41.8

výsledková listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:28:38

00:06:40.85
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [31] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 05:01.9 02:29.3 (1)
2 2 / kluci [32] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:13.1 00:11.2 02:32.5 (2)
3 3 / kluci [35] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:41.2 00:39.3 02:43.4 (3)
4 4 / kluci [52] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 06:04.7 01:02.8 02:52.4 (4)
5 1 / holky [34] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 06:17.8 01:15.9 03:02.0 (5)
6 2 / holky [81] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.Kupkolo.CZ 06:24.4 01:22.5 03:12.3 (6)
7 5 / kluci [83] Matěj Holan 2009 CZE Carla.Kupkolo.CZ 07:06.5 02:04.6 03:35.6 (7)
8 6 / kluci [45] Dominik Šustr 2009 CZE 07:39.9 02:38.0 03:41.9 (9)
9 3 / holky [64] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 07:50.6 02:48.7 03:38.6 (8)
10 7 / kluci [69] Jakub Kaválek 2008 CZE Bohdašín 09:28.4 04:26.5 04:11.9 (10)
DNF / holky [106] Veronika Řízková 2009 CZE Indigo cycling team RK

výsledková listina Žáci II (5km)

start ~ 10:44:07

00:20:13.06
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [56] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 17:03.2
2 2 / kluci [20] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 19:11.8 02:08.6
3 3 / kluci [18] Ondra Krejsar 2004 CZE INS ATELIER NÁCHOD 20:24.9 03:21.7
4 4 / kluci [21] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:37.5 04:34.3
5 5 / kluci [19] Lukáš Lokvenc 2003 CZE Červený Kostelec 22:47.9 05:44.7

výsledková listina Žáci I (5km)

start ~ 10:44:07

00:25:21.575
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [77] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 18:41.6
2 2 / kluci [87] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 19:37.7 00:56.1
3 3 / kluci [23] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 20:12.4 01:30.8
4 4 / kluci [71] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 21:09.3 02:27.7
5 5 / kluci [29] Jan Šubrt 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:42.2 03:00.6
6 6 / kluci [46] Jan Všetička 2007 CZE Kounov 21:44.6 03:03.0
7 1 / holky [86] Vendula Nechutová 2005 CZE Bike Freaks Holice 23:15.0 04:33.4
8 2 / holky [22] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 23:33.1 04:51.5
9 3 / holky [24] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 23:50.3 05:08.7
10 4 / holky [27] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 26:58.6 08:17.0
11 7 / kluci [63] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 27:04.9 08:23.3
12 8 / kluci [25] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 27:39.0 08:57.4
13 5 / holky [54] Nicol BEZSTAROSTI 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 29:32.4 10:50.8
14 9 / kluci [80] Matěj Lukáš 2007 CZE Náchod Kramolna 32:06.9 13:25.3
15 10 / kluci [26] Tomáš Kult 2006 CZE Rtyně v Podkrkonoší 34:09.8 15:28.2
16 11 / kluci [30] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 34:27.4 15:45.8
DNS / kluci [84] Filip Holan 2006 CZE Carla.kupkolo.cz
DNS / holky [28] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes

výsledková listina 40 km

start ~ 11:57:53

02:23:10.31
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:49:28.4 53:07.3 (1)
2 1 / Junioři [152] Jakub Schierl 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:54:47.0 05:18.6 53:52.0 (2)
3 2 / Junioři [151] Alvin Tomášek 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:56:47.0 07:18.6 56:19.0 (3)
4 1 / Masters II [157] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 01:58:00.0 08:31.6 57:24.0 (4)
5 2 / Masters I [104] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:47.7 10:19.3 58:32.3 (5)
6 2 / Masters II [124] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 02:02:48.4 13:20.0 01:01:13.5 (10)
7 3 / Masters I [149] Lukáš Kopecký 1978 CZE HartmanCZ 02:04:57.0 15:28.6 01:00:53.0 (9)
8 1 / Veteráni [140] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 02:05:35.2 16:06.8 01:01:22.8 (11)
9 1 / Muži [158] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:05:48.0 16:19.6 01:01:27.0 (13)
10 3 / Masters II [142] Tomáš Strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 02:06:07.1 16:38.7 01:01:24.4 (12)
11 4 / Masters I [161] miroslav kadlec 1978 CZE next racing 02:07:02.0 17:33.6 01:00:31.0 (8)
12 2 / Muži [169] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 02:07:33.0 18:04.6 59:59.0 (7)
13 5 / Masters I [125] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:08:30.9 19:02.5 01:02:56.5 (16)
14 3 / Muži [5] David Gabriel 1992 CZE LVÍČATA 02:09:10.5 19:42.1 01:03:56.4 (20)
15 6 / Masters I [6] Martin Klapal 1987 CZE Indigo cycling team RK 02:09:19.3 19:50.9 01:04:04.1 (22)
16 7 / Masters I [128] Michal Nehyba 1980 CZE Vella Team 02:09:19.6 19:51.2 01:02:15.7 (15)
17 4 / Masters II [141] marek strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:09:28.1 19:59.7 01:03:55.5 (19)
18 3 / Junioři [127] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:11:30.1 22:01.7 01:03:50.1 (18)
19 5 / Masters II [10] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Ateliér Náchod B 02:11:44.9 22:16.5 01:04:01.5 (21)
20 6 / Masters II [79] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 02:14:28.0 24:59.6 01:05:00.9 (23)
20 6 / Masters II [117] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:14:28.0 24:59.6 01:07:01.3 (26)
22 8 / Masters II [159] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 02:15:02.0 25:33.6 01:11:14.0 (40)
23 4 / Muži [168] Jiří Záliš 1988 CZE Giant Pítrs bikes 02:15:04.0 25:35.6 01:02:59.0 (17)
24 8 / Masters I [2] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:15:35.8 26:07.4 01:01:28.6 (14)
25 2 / Veteráni [174] Jiří Rieger 1962 CZE Strážné 02:15:56.0 26:27.6 01:07:14.0 (29)
26 4 / Junioři [136] Šimon Vojtíšek 1999 CZE Náchod 02:17:39.4 28:11.0 01:06:35.1 (25)
27 9 / Masters II [160] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 02:17:59.0 28:30.6 01:07:06.3 (27)
28 10 / Masters II [97] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:18:05.7 28:37.3 01:06:10.2 (24)
29 9 / Masters I [126] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 02:19:16.9 29:48.5 01:09:32.3 (35)
30 5 / Muži [153] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella team 02:19:20.0 29:51.6 01:07:36.0 (30)
31 11 / Masters II [112] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:19:52.3 30:23.9 01:09:15.8 (33)
32 12 / Masters II [156] Petr Maixner 1976 CZE Police nad Metuji 02:21:02.0 31:33.6 01:09:19.0 (34)
33 13 / Masters II [122] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:21:44.9 32:16.5 01:07:51.7 (31)
34 10 / Masters I [53] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:23:34.8 34:06.4 01:09:32.5 (36)
35 14 / Masters II [143] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:24:16.37 34:47.97 01:09:12.4 (32)
36 3 / Veteráni [123] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:24:42.16 35:13.76 01:10:04.4 (38)
37 11 / Masters I [163] Jan Marák 1980 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:25:37.0 36:08.6 01:10:56.0 (39)
38 15 / Masters II [9] Karel Slavík 1974 CZE MTB Spartak Vrchlabí 02:25:55.39 36:26.99 01:07:08.0 (28)
39 16 / Masters II [119] Milan Hlavatý 1972 CZE 02:26:48.08 37:19.68 01:11:24.0 (41)
40 1 / Ženy [166] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 02:30:42.0 41:13.6 01:12:51.0 (46)
41 4 / Veteráni [121] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:31:16.48 41:48.08 01:12:33.5 (43)
42 5 / Veteráni [3] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 02:34:21.48 44:53.08 01:13:37.7 (49)
43 17 / Masters II [139] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 02:34:40.87 45:12.47 01:12:45.8 (45)
44 6 / Veteráni [150] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:37:25.0 47:56.6 01:14:51.0 (50)
45 12 / Masters I [133] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 02:38:29.41 49:01.01 01:13:25.0 (48)
46 18 / Masters II [95] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod 02:39:25.65 49:57.25 01:12:37.1 (44)
47 6 / Muži [111] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 02:40:11.04 50:42.64 01:27:30.7 (64)
48 7 / Muži [137] Jan Vít 1989 CZE Úpice 02:40:31.86 51:03.46 01:17:26.6 (51)
49 7 / Veteráni [148] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 02:42:06.0 52:37.6 01:19:20.0 (54)
50 19 / Masters II [7] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 02:43:15.41 53:47.01 01:22:02.5 (59)
51 13 / Masters I [8] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 02:46:43.98 57:15.58 01:19:55.6 (56)
52 8 / Muži [4] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 02:48:10.67 58:42.27 01:17:56.4 (53)
53 20 / Masters II [130] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 02:52:32.45 01:03:04.05 01:19:42.9 (55)
54 9 / Muži [144] Vojtěch Kostkan 1991 CZE Předměřice nad Labem, Na Obci 41 02:53:57.36 01:04:28.96 01:20:36.0 (58)
55 10 / Muži [165] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 02:59:14.0 01:09:45.6 01:12:57.0 (47)
56 5 / Junioři [138] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 03:01:24.47 01:11:56.07 01:23:14.7 (60)
57 8 / Veteráni [164] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 03:02:18.0 01:12:49.6 01:23:49.0 (61)
58 2 / Ženy [145] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno 03:03:17.37 01:13:48.97 01:26:35.1 (63)
DNF / Muži [42] Ondřej Dudek 1996 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 59:24.0 (6)
DNF / Masters II [94] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 01:20:09.3 (57)
DNF / Veteráni [70] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 01:09:57.0 (37)
DNF / Masters I [134] Petr Beneš 1980 CZE Kutná Hora 01:11:44.0 (42)
DNF / Masters II [72] Richard Hrzán 1972 CZE CTM SILVINI R2 Sport 01:17:44.9 (52)
DNF / Veteráni [162] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 01:25:56.0 (62)
DNF / Muži [167] Martin Bartoň 1994 CZE DECATHLON Btwin czech team

výsledková listina 20 km

start ~ 11:57:53

01:23:43.842
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Kadeti [147] Tomáš Dudek 2001 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:19.0
2 2 / Kadeti [135] Dominik Horák 2001 CZE Short Bike Academy Opletal 01:00:26.6 03:07.6
3 3 / Kadeti [116] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:00:36.4 03:17.4
4 1 / Masters I [115] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:01:15.0 03:56.0
5 4 / Kadeti [14] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:03:38.1 06:19.1
6 2 / Masters I [155] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:05:29.0 08:10.0
7 5 / Kadeti [17] Adam Styblík 2002 CZE Kola Šír Bělohrad 01:08:01.3 10:42.3
8 6 / Kadeti [16] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 01:08:53.0 11:34.0
9 7 / Kadeti [15] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:10:55.6 13:36.6
10 1 / Masters II [92] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 01:13:55.9 16:36.9
11 1 / Veteráni [171] Stanislav Heczko st. 1966 CZE SkiAlpShop 01:15:37.0 18:18.0
12 3 / Masters I [109] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:16:52.4 19:33.4
13 8 / Kadeti [170] Stanislav Heczko ml. 2001 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:18:20.0 21:01.0
14 9 / Kadeti [78] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 01:18:39.9 21:20.9
15 2 / Masters II [172] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 01:19:01.0 21:42.0
16 3 / Masters II [66] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 01:19:04.1 21:45.1
17 4 / Masters I [108] Martin Efler 1981 CZE ČEská Skalice 01:22:04.8 24:45.8
18 5 / Masters I [107] Pavel Řízek 1980 CZE Indigo cycling team RK 01:22:08.9 24:49.9
19 1 / Kadetky [12] Lenka Janovská 2001 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:23:35.6 26:16.6
20 4 / Masters II [245] Štěpán Plodek 1977 CZE Třebechovice pod Orebem 01:23:48.0 26:29.0
21 1 / Ženy [13] Michaela Kaněrová 1989 CZE Musher Club METUJE 01:24:41.0 27:22.0
22 10 / Kadeti [173] Marek Rieger 2007 CZE Sportteam Vrchlabí 01:25:28.0 28:09.0
23 5 / Masters II [114] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 01:26:33.6 29:14.6
24 6 / Masters II [154] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 01:26:50.0 29:31.0
25 6 / Masters I [146] Václav Klimeš 1981 CZE Náchod 01:27:24.2 30:05.2
26 7 / Masters II [132] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 01:27:44.8 30:25.8
27 11 / Kadeti [49] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:28:39.7 31:20.7
28 1 / Juniorky [110] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 01:28:55.7 31:36.7
29 8 / Masters II [62] Jan Horáček 1975 CZE Trutnov 01:29:24.7 32:05.7
30 2 / Kadetky [120] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:33:56.6 36:37.6
31 7 / Masters I [98] Petr Sedláček 1983 CZE KC Slavia Praha 01:34:41.0 37:22.0
32 8 / Masters I [129] Radovan Páv 1979 CZE Sokol Semechnice 01:36:05.6 38:46.6
33 2 / Ženy [131] Eva Štěpanovská 1994 CZE Symbio+ BMC 01:40:34.2 43:15.2
34 9 / Masters II [175] Tom De Groote 1975 BEL Assebroek 01:41:01.0 43:42.0
35 3 / Ženy [118] Veronika Térová 1998 CZE S - Sport Hronov 01:46:34.3 49:15.3
36 10 / Masters II [11] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:55:28.3 58:09.3
37 4 / Ženy [65] Věrka Malířová 1977 CZE GHOST team 01:57:54.6 01:00:35.6
38 5 / Ženy [113] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 02:00:14.5 01:02:55.5