LESÁK CUP 2017

27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 16, muži : 13, ženy: 3, kluci: 13, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, kluci: 5, holky: 0 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 18, muži : 12, ženy: 6, kluci: 12, holky: 6 [html] [pdf]
40 km celkem: 65, muži : 63, ženy: 2, Junioři: 5, Muži: 12, Masters I: 14, Masters II: 22, Veteráni: 10, Ženy: 2 [html] [pdf]
20 km celkem: 38, muži : 30, ženy: 8, Kadeti: 11, Junior: 0, Muži: 0, Masters I: 8, Masters II: 10, Veteráni: 1, Kadetky: 2, Juniorky: 1, Ženy: 5 [html] [pdf]

výsledková listina 20 km

start ~ 11:57:53

01:23:43.842
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Kadeti [147] Tomáš Dudek 2001 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:19.0
2 2 / Kadeti [135] Dominik Horák 2001 CZE Short Bike Academy Opletal 01:00:26.6 03:07.6
3 3 / Kadeti [116] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:00:36.4 03:17.4
4 1 / Masters I [115] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:01:15.0 03:56.0
5 4 / Kadeti [14] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:03:38.1 06:19.1
6 2 / Masters I [155] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:05:29.0 08:10.0
7 5 / Kadeti [17] Adam Styblík 2002 CZE Kola Šír Bělohrad 01:08:01.3 10:42.3
8 6 / Kadeti [16] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 01:08:53.0 11:34.0
9 7 / Kadeti [15] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:10:55.6 13:36.6
10 1 / Masters II [92] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 01:13:55.9 16:36.9
11 1 / Veteráni [171] Stanislav Heczko st. 1966 CZE SkiAlpShop 01:15:37.0 18:18.0
12 3 / Masters I [109] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:16:52.4 19:33.4
13 8 / Kadeti [170] Stanislav Heczko ml. 2001 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:18:20.0 21:01.0
14 9 / Kadeti [78] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 01:18:39.9 21:20.9
15 2 / Masters II [172] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 01:19:01.0 21:42.0
16 3 / Masters II [66] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 01:19:04.1 21:45.1
17 4 / Masters I [108] Martin Efler 1981 CZE ČEská Skalice 01:22:04.8 24:45.8
18 5 / Masters I [107] Pavel Řízek 1980 CZE Indigo cycling team RK 01:22:08.9 24:49.9
19 4 / Masters II [245] Štěpán Plodek 1977 CZE Třebechovice pod Orebem 01:23:48.0 26:29.0
20 10 / Kadeti [173] Marek Rieger 2007 CZE Sportteam Vrchlabí 01:25:28.0 28:09.0
21 5 / Masters II [114] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 01:26:33.6 29:14.6
22 6 / Masters II [154] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 01:26:50.0 29:31.0
23 6 / Masters I [146] Václav Klimeš 1981 CZE Náchod 01:27:24.2 30:05.2
24 7 / Masters II [132] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 01:27:44.8 30:25.8
25 11 / Kadeti [49] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:28:39.7 31:20.7
26 8 / Masters II [62] Jan Horáček 1975 CZE Trutnov 01:29:24.7 32:05.7
27 7 / Masters I [98] Petr Sedláček 1983 CZE KC Slavia Praha 01:34:41.0 37:22.0
28 8 / Masters I [129] Radovan Páv 1979 CZE Sokol Semechnice 01:36:05.6 38:46.6
29 9 / Masters II [175] Tom De Groote 1975 BEL Assebroek 01:41:01.0 43:42.0
30 10 / Masters II [11] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:55:28.3 58:09.3