mtb

výsledky

LESÁK CUP 2017

27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

výsledky

20 km celkem: 38 , muži : 30, ženy: 8, Kadeti: 11, Junior: 0, Muži: 0, Masters I: 8, Masters II: 10, Veteráni: 1, Kadetky: 2, Juniorky: 1, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 20 km

start ~ 11:57:53

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Kadeti [ 147 ] Tomáš Dudek 2001 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:19.0
2 2 / Kadeti [ 135 ] Dominik Horák 2001 CZE Short Bike Academy Opletal 01:00:26.6 03:07.6
3 3 / Kadeti [ 116 ] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:00:36.4 03:17.4
4 1 / Masters I [ 115 ] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:01:15.0 03:56.0
5 4 / Kadeti [ 14 ] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:03:38.1 06:19.1
6 2 / Masters I [ 155 ] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:05:29.0 08:10.0
7 5 / Kadeti [ 17 ] Adam Styblík 2002 CZE Kola Šír Bělohrad 01:08:01.3 10:42.3
8 6 / Kadeti [ 16 ] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 01:08:53.0 11:34.0
9 7 / Kadeti [ 15 ] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:10:55.6 13:36.6
10 1 / Masters II [ 92 ] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 01:13:55.9 16:36.9
11 1 / Veteráni [ 171 ] Stanislav Heczko st. 1966 CZE SkiAlpShop 01:15:37.0 18:18.0
12 3 / Masters I [ 109 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:16:52.4 19:33.4
13 8 / Kadeti [ 170 ] Stanislav Heczko ml. 2001 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:18:20.0 21:01.0
14 9 / Kadeti [ 78 ] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 01:18:39.9 21:20.9
15 2 / Masters II [ 172 ] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 01:19:01.0 21:42.0
16 3 / Masters II [ 66 ] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 01:19:04.1 21:45.1
17 4 / Masters I [ 108 ] Martin Efler 1981 CZE ČEská Skalice 01:22:04.8 24:45.8
18 5 / Masters I [ 107 ] Pavel Řízek 1980 CZE Indigo cycling team RK 01:22:08.9 24:49.9
19 1 / Kadetky [ 12 ] Lenka Janovská 2001 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:23:35.6 26:16.6
20 4 / Masters II [ 245 ] Štěpán Plodek 1977 CZE Třebechovice pod Orebem 01:23:48.0 26:29.0
21 1 / Ženy [ 13 ] Michaela Kaněrová 1989 CZE Musher Club METUJE 01:24:41.0 27:22.0
22 10 / Kadeti [ 173 ] Marek Rieger 2007 CZE Sportteam Vrchlabí 01:25:28.0 28:09.0
23 5 / Masters II [ 114 ] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 01:26:33.6 29:14.6
24 6 / Masters II [ 154 ] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 01:26:50.0 29:31.0
25 6 / Masters I [ 146 ] Václav Klimeš 1981 CZE Náchod 01:27:24.2 30:05.2
26 7 / Masters II [ 132 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 01:27:44.8 30:25.8
27 11 / Kadeti [ 49 ] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:28:39.7 31:20.7
28 1 / Juniorky [ 110 ] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 01:28:55.7 31:36.7
29 8 / Masters II [ 62 ] Jan Horáček 1975 CZE Trutnov 01:29:24.7 32:05.7
30 2 / Kadetky [ 120 ] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:33:56.6 36:37.6
31 7 / Masters I [ 98 ] Petr Sedláček 1983 CZE KC Slavia Praha 01:34:41.0 37:22.0
32 8 / Masters I [ 129 ] Radovan Páv 1979 CZE Sokol Semechnice 01:36:05.6 38:46.6
33 2 / Ženy [ 131 ] Eva Štěpanovská 1994 CZE Symbio+ BMC 01:40:34.2 43:15.2
34 9 / Masters II [ 175 ] Tom De Groote 1975 BEL Assebroek 01:41:01.0 43:42.0
35 3 / Ženy [ 118 ] Veronika Térová 1998 CZE S - Sport Hronov 01:46:34.3 49:15.3
36 10 / Masters II [ 11 ] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:55:28.3 58:09.3
37 4 / Ženy [ 65 ] Věrka Malířová 1977 CZE GHOST team 01:57:54.6 01:00:35.6
38 5 / Ženy [ 113 ] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 02:00:14.5 01:02:55.5