LESÁK CUP 2017

27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Odrážedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci Rtyně v Podkrkonoší 00:35.8
2 1 / holky Bohdašín 00:38.0
3 2 / kluci Bohdašín 00:40.2
4 3 / kluci Červený Kostelec 00:42.8
5 4 / kluci Kupkolo MTB Trilogy 00:43.0

Předškoláci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / holky Kupkolo MTB Trilogy 00:53.5
2 2 / holky 00:57.1
3 3 / holky Červený Kostelec 01:02.3
4 1 / kluci ČEská Skalice 01:07.7
5 2 / kluci ČErvený Kostelec 01:23.0

Minižáci I (1km)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci BAKAKO Nová Paka 03:16.2
2 2 / kluci PCstormTrutnov 03:19.6
3 3 / kluci Mstětín 03:42.0
4 4 / kluci Trutnov 03:58.8
5 5 / kluci S-Sport Hronov 04:43.1

Minižáci II (2km)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / kluci Giant Pitrs bikes 05:01.9
2 2 / kluci Kramolna 05:13.1
3 3 / kluci GHOST junior team 05:41.2
4 4 / kluci S-Sport Hronov 06:04.7
5 1 / holky Apache LOKO Trutnov 06:17.8

Žáci II (5km)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci BAKAKO Nová Paka 17:03.2
2 2 / kluci S-Sport Hronov 19:11.8
3 3 / kluci INS ATELIER NÁCHOD 20:24.9
4 4 / kluci MTB Spartak Vrchlabí 21:37.5
5 5 / kluci Červený Kostelec 22:47.9

Žáci I (5km)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci GIANT Pitrs bikes 18:41.6
2 2 / kluci Bike Freaks Holice 19:37.7
3 3 / kluci Giant Pitrs bikes 20:12.4
4 4 / kluci Dragons Trutnov 21:09.3
5 5 / kluci MTB Spartak Vrchlabí 21:42.2

40 km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I GHOST team 01:49:28.4
2 1 / Junioři Expres CZ-Scott Team Kolín 01:54:47.0
3 2 / Junioři Expres CZ-Scott Team Kolín 01:56:47.0
4 1 / Masters II GIANT Pitrs bikes 01:58:00.0
5 2 / Masters I BAKAKO Nová Paka 01:59:47.7

20 km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Kadeti Expres CZ-Scott Team Kolín 57:19.0
2 2 / Kadeti Short Bike Academy Opletal 01:00:26.6
3 3 / Kadeti Apache Loko Trutnov 01:00:36.4
4 1 / Masters I Hořice 01:01:15.0
5 4 / Kadeti PRESTIGE CYCLING TEAM 01:03:38.1