mtb

výsledky

LESÁK CUP 2017

27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

výsledky

40 km celkem: 65 , muži : 63, ženy: 2, Junioři: 5, Muži: 12, Masters I: 14, Masters II: 22, Veteráni: 10, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 40 km

start ~ 11:57:53

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I [ 1 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:49:28.4 53:07.3 (1) mezičasy
2 1 / Junioři [ 152 ] Jakub Schierl 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:54:47.0 05:18.6 53:52.0 (2) mezičasy
3 2 / Junioři [ 151 ] Alvin Tomášek 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:56:47.0 07:18.6 56:19.0 (3) mezičasy
4 1 / Masters II [ 157 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 01:58:00.0 08:31.6 57:24.0 (4) mezičasy
5 2 / Masters I [ 104 ] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:47.7 10:19.3 58:32.3 (5) mezičasy
6 2 / Masters II [ 124 ] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 02:02:48.4 13:20.0 01:01:13.5 (10) mezičasy
7 3 / Masters I [ 149 ] Lukáš Kopecký 1978 CZE HartmanCZ 02:04:57.0 15:28.6 01:00:53.0 (9) mezičasy
8 1 / Veteráni [ 140 ] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 02:05:35.2 16:06.8 01:01:22.8 (11) mezičasy
9 1 / Muži [ 158 ] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:05:48.0 16:19.6 01:01:27.0 (13) mezičasy
10 3 / Masters II [ 142 ] Tomáš Strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 02:06:07.1 16:38.7 01:01:24.4 (12) mezičasy
11 4 / Masters I [ 161 ] miroslav kadlec 1978 CZE next racing 02:07:02.0 17:33.6 01:00:31.0 (8) mezičasy
12 2 / Muži [ 169 ] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 02:07:33.0 18:04.6 59:59.0 (7) mezičasy
13 5 / Masters I [ 125 ] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:08:30.9 19:02.5 01:02:56.5 (16) mezičasy
14 3 / Muži [ 5 ] David Gabriel 1992 CZE LVÍČATA 02:09:10.5 19:42.1 01:03:56.4 (20) mezičasy
15 6 / Masters I [ 6 ] Martin Klapal 1987 CZE Indigo cycling team RK 02:09:19.3 19:50.9 01:04:04.1 (22) mezičasy
16 7 / Masters I [ 128 ] Michal Nehyba 1980 CZE Vella Team 02:09:19.6 19:51.2 01:02:15.7 (15) mezičasy
17 4 / Masters II [ 141 ] marek strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:09:28.1 19:59.7 01:03:55.5 (19) mezičasy
18 3 / Junioři [ 127 ] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:11:30.1 22:01.7 01:03:50.1 (18) mezičasy
19 5 / Masters II [ 10 ] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Ateliér Náchod B 02:11:44.9 22:16.5 01:04:01.5 (21) mezičasy
20 6 / Masters II [ 79 ] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 02:14:28.0 24:59.6 01:05:00.9 (23) mezičasy
20 6 / Masters II [ 117 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:14:28.0 24:59.6 01:07:01.3 (26) mezičasy
22 8 / Masters II [ 159 ] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 02:15:02.0 25:33.6 01:11:14.0 (40) mezičasy
23 4 / Muži [ 168 ] Jiří Záliš 1988 CZE Giant Pítrs bikes 02:15:04.0 25:35.6 01:02:59.0 (17) mezičasy
24 8 / Masters I [ 2 ] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:15:35.8 26:07.4 01:01:28.6 (14) mezičasy
25 2 / Veteráni [ 174 ] Jiří Rieger 1962 CZE Strážné 02:15:56.0 26:27.6 01:07:14.0 (29) mezičasy
26 4 / Junioři [ 136 ] Šimon Vojtíšek 1999 CZE Náchod 02:17:39.4 28:11.0 01:06:35.1 (25) mezičasy
27 9 / Masters II [ 160 ] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 02:17:59.0 28:30.6 01:07:06.3 (27) mezičasy
28 10 / Masters II [ 97 ] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:18:05.7 28:37.3 01:06:10.2 (24) mezičasy
29 9 / Masters I [ 126 ] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 02:19:16.9 29:48.5 01:09:32.3 (35) mezičasy
30 5 / Muži [ 153 ] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella team 02:19:20.0 29:51.6 01:07:36.0 (30) mezičasy
31 11 / Masters II [ 112 ] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:19:52.3 30:23.9 01:09:15.8 (33) mezičasy
32 12 / Masters II [ 156 ] Petr Maixner 1976 CZE Police nad Metuji 02:21:02.0 31:33.6 01:09:19.0 (34) mezičasy
33 13 / Masters II [ 122 ] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:21:44.9 32:16.5 01:07:51.7 (31) mezičasy
34 10 / Masters I [ 53 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:23:34.8 34:06.4 01:09:32.5 (36) mezičasy
35 14 / Masters II [ 143 ] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:24:16.3 34:47.9 01:09:12.4 (32)
36 3 / Veteráni [ 123 ] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:24:42.1 35:13.7 01:10:04.4 (38)
37 11 / Masters I [ 163 ] Jan Marák 1980 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:25:37.0 36:08.6 01:10:56.0 (39)
38 15 / Masters II [ 9 ] Karel Slavík 1974 CZE MTB Spartak Vrchlabí 02:25:55.3 36:26.9 01:07:08.0 (28)
39 16 / Masters II [ 119 ] Milan Hlavatý 1972 CZE 02:26:48.0 37:19.6 01:11:24.0 (41)
40 1 / Ženy [ 166 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 02:30:42.0 41:13.6 01:12:51.0 (46)
41 4 / Veteráni [ 121 ] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:31:16.4 41:48.0 01:12:33.5 (43)
42 5 / Veteráni [ 3 ] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 02:34:21.4 44:53.0 01:13:37.7 (49)
43 17 / Masters II [ 139 ] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 02:34:40.8 45:12.4 01:12:45.8 (45)
44 6 / Veteráni [ 150 ] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:37:25.0 47:56.6 01:14:51.0 (50)
45 12 / Masters I [ 133 ] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 02:38:29.4 49:01.0 01:13:25.0 (48)
46 18 / Masters II [ 95 ] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod 02:39:25.6 49:57.2 01:12:37.1 (44)
47 6 / Muži [ 111 ] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 02:40:11.0 50:42.6 01:27:30.7 (64)
48 7 / Muži [ 137 ] Jan Vít 1989 CZE Úpice 02:40:31.8 51:03.4 01:17:26.6 (51)
49 7 / Veteráni [ 148 ] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 02:42:06.0 52:37.6 01:19:20.0 (54)
50 19 / Masters II [ 7 ] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 02:43:15.4 53:47.0 01:22:02.5 (59)
51 13 / Masters I [ 8 ] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 02:46:43.9 57:15.5 01:19:55.6 (56)
52 8 / Muži [ 4 ] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 02:48:10.6 58:42.2 01:17:56.4 (53)
53 20 / Masters II [ 130 ] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 02:52:32.4 01:03:04.0 01:19:42.9 (55)
54 9 / Muži [ 144 ] Vojtěch Kostkan 1991 CZE Předměřice nad Labem, Na Obci 41 02:53:57.3 01:04:28.9 01:20:36.0 (58)
55 10 / Muži [ 165 ] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 02:59:14.0 01:09:45.6 01:12:57.0 (47)
56 5 / Junioři [ 138 ] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 03:01:24.4 01:11:56.0 01:23:14.7 (60)
57 8 / Veteráni [ 164 ] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 03:02:18.0 01:12:49.6 01:23:49.0 (61)
58 2 / Ženy [ 145 ] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno 03:03:17.3 01:13:48.9 01:26:35.1 (63)
DNF / Muži [ 42 ] Ondřej Dudek 1996 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 59:24.0 (6) mezičasy
DNF / Masters II [ 94 ] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 01:20:09.3 (57) mezičasy
DNF / Veteráni [ 70 ] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 01:09:57.0 (37)
DNF / Masters I [ 134 ] Petr Beneš 1980 CZE Kutná Hora 01:11:44.0 (42)
DNF / Masters II [ 72 ] Richard Hrzán 1972 CZE CTM SILVINI R2 Sport 01:17:44.9 (52)
DNF / Veteráni [ 162 ] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 01:25:56.0 (62)
DNF / Muži [ 167 ] Martin Bartoň 1994 CZE DECATHLON Btwin czech team