Moravský bikemaraton 2013

31.08.2013 Leština [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

30km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / TouristOpen [869] Ji?í Mádr 1991 CZE Velké Losiny 01:11:34 00:00
2 1 / StaršíŽáci [874] Jakub Dostál 1998 CZE 01:12:42 01:08
3 2 / StaršíŽáci [847] Timal Rabayev 1999 UKR 01:13:37 02:03
4 3 / StaršíŽáci [875] Tomáš Bárta 1999 CZE 01:14:18 02:43
5 4 / StaršíŽáci [872] Artur Koval 1998 CZE Cykloteam Kolárna 01:15:58 04:24
6 5 / StaršíŽáci [800] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 01:20:07 08:32
7 6 / StaršíŽáci [822] Ond?ej Jílek 1999 CZE 01:21:46 10:11
8 1 / MladšíŽaci [884] Jan Zatloukal 2002 CZE BT Kola ka?kovský 01:24:27 12:53
9 7 / StaršíŽáci [844] Dominik Parma 1998 CZE 01:26:38 15:03
10 2 / TouristOpen [833] Kamil Macek 1972 CZE 01:26:43 15:08

50km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

80km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži B [174] Tomáš ?er 1983 CZE 02:48:52 00:00
2 1 / Muži A [121] TONI Pustovit 1987 UKR 02:51:26 02:34
3 2 / Muži A [184] Adam Pil?ík 1984 CZE Bikestyle.cz 02:52:07 03:15
4 3 / Muži A [196] Pavel Skalický 1992 CZE 02:56:41 07:48
5 1 / Muži C [175] Miloslav ŠVEHLA 1967 CZE Hervis 02:58:47 09:55
6 2 / Muži B [185] Michal Vágner 1977 CZE RCR BIKE 02:58:52 09:59
7 4 / Muži A [198] Jakub Sedlá? 1984 CZE NOVATOP 03:01:44 12:51
8 2 / Muži C [170] Milan Žmolík 1973 CZE MONTIVA MTB Fryšták 03:02:22 13:30
9 3 / Muži B [128] Jaromír Volek 1980 CZE SK BAGBIKE 03:02:36 13:43
10 4 / Muži B [182] Tomáš vychodil 1976 CZE Bike Team Zlaté Hory 03:05:26 16:34

Tandemy 80km MČRaSR

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Tandemy [703] Ji?í Slavík Dušan Slavík 1979 CZE OD Morava 03:14:41 00:00
2 2 / Tandemy [711] Vlastimil Krá?mar Tomáš Hainzel 1974 CZE 03:26:24 11:42
3 3 / Tandemy [702] Roman Janoš Tomáš Kotas 1980 CZE TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 03:29:18 14:36
4 4 / Tandemy [708] Panzi & Luky 1982 CZE Kluci z Klu?e 03:32:24 17:42
5 5 / Tandemy [709] Radek Pavelka Petra Pavelková 1974 CZE 04:16:10 01:01:28
6 6 / Tandemy [704] Zichová Gabriela Jaroslav Bakalík 1978 CZE OQO Emseko Bike Team 04:24:42 01:10:01
7 7 / Tandemy [710] Zden?k Máj Svatopluk Martin?ík 1973 CZE 04:37:46 01:23:04
8 8 / Tandemy [707] Bahno Pavel Martin Beb?ák 1983 SVK 04:49:39 01:34:57
9 9 / Tandemy [705] Vladimír Kolá? Tomáš Habrovanský 1974 CZE CT Hvozdná 04:58:18 01:43:36