Kupkolo MTB Trilogy 1 Strefa MTB Kleine Alpen

05.07.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-29 KELLYS BIKERANCH TEAM 04:09:34.1
2 1 / M-V1 Superior Suninvent Team 04:13:32.6
3 2 / M-V1 GHOST team 04:28:49.7
4 3 / M-V1 TJ Baník Meziboří 04:39:31.0
5 2 / M-29 Kolovna KM - BT Morkovice 04:41:49.2

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 34:44.0
2 2 / M-E SingleBe Bikes 36:03.0
3 3 / M-E PROTOCYCLES 37:22.0
4 4 / M-E SPOKE Team 38:43.0
5 5 / M-E Bír riders 39:17.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M Endeka Bassta 03:17:23.2
2 2 / M Eurofoam team 03:20:16.0
3 3 / M SK Edie VSetín 03:23:51.9
4 4 / M Redpoint Eleven Team 03:27:07.5
5 5 / M BIKEMARAST team 03:46:04.5

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior Apache Loko Trutnov 03:26:02.5
2 2 / Junior KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:42:43.2
3 3 / Junior GS cyklo team Jistebnice 04:23:07.8
4 4 / Junior SKI Police nad Metují 04:57:33.0
5 5 / Junior Výlet Liberec 05:54:01.4

Enduro Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži REDPOiNT ELEVEN TEAM 20:01.0
2 2 / Muži Klučov 20:03.0
3 3 / Muži LDTR Enduro 20:49.0
4 4 / Muži Cyklistický spolek PEKÁČ 21:34.0
5 5 / Muži Brno 22:30.0

KIDS Odrážedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci TJ Spartak Vrchlabí 00:42.5
2 2 / kluci Kupkolo MTB Trilogy 00:44.9
3 3 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 00:51.2
4 4 / kluci Teplice nad Metují 00:54.5
5 5 / kluci Gigantic Racing Team 01:13.9

KIDS kola 0-5

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži Bír riders 01:02.0
2 2 / Muži Dobřichovice 01:03.4
3 3 / Muži Slavia Liberec Orienteering 01:39.3
4 4 / Muži Berlín 01:41.8
5 5 / Muži Bír riders 01:02.0

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži Zruč-Senec 00:07.6
2 2 / Muži Pitrs bikes 02:04.1
3 1 / Ženy Zruč-Senec 02:11.2
4 3 / Muži dres.cz 02:27.1
5 4 / Muži Bír riders 02:56.5

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / Muži Pitrs bikes 05:18.7
2 2 / Muži S - Sport Hronov 05:36.0
3 1 / Ženy carla kupkolo.cz 06:23.6
4 3 / Muži S-Sport Hronov 06:33.8
5 2 / Ženy BKL Machov 06:44.0

KIDS 11-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži Pitrs bikes team 06:28.4
2 2 / Muži Pitrs bikes 06:57.9
3 3 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:21.2
4 4 / Muži S-Sport Hronov 07:29.2
5 5 / Muži Jablonec n. N. 08:17.3