Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

04.07.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M-29 [8] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 38:53 00:00
2 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 41:52 02:59
3 2 / M-29 [105] Pavel Skalický 1992 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 42:34 03:40
4 2 / M-V1 [9] Jan Jobánek 1983 CZE Superior Suninvent Team 42:48 03:55
5 3 / M-29 [6] Filip Adel 1990 CZE Superior Suninvent Team 43:57 05:03
6 3 / M-V1 [17] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 44:47 05:54
7 4 / M-29 [2] Vít Řehák 1994 CZE MITAS CYKLOHELIOS 45:05 06:12
8 4 / M-V1 [129] Pavel Žák 1987 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 45:11 06:18
9 5 / M-V1 [34] Jan Fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří 46:30 07:37
10 6 / M-V1 [102] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 46:36 07:43

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 (-0) 1 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 09:19 01:20 (1) 01:18 (2) 01:06 (1) 01:41 (1) 02:40 (1) 01:14 (3)
2 (-0) 2 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 09:20 01:23 (2) 01:16 (1) 01:07 (2) 01:41 (2) 02:44 (2) 01:09 (1)
3 (-0) 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 09:41 01:24 (3) 01:23 (10) 01:10 (3) 01:43 (3) 02:47 (3) 01:14 (4)
4 (-0) 4 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 10:03 01:31 (7) 01:21 (4) 01:16 (4) 01:49 (6) 02:53 (4) 01:13 (2)
5 (-0) 5 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 10:10 01:27 (5) 01:23 (9) 01:17 (6) 01:46 (5) 02:59 (8) 01:18 (8)
6 (-0) 1 / V-E [8660514] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 10:28 01:30 (6) 01:21 (5) 01:25 (13) 01:57 (14) 03:00 (10) 01:15 (5)
7 (-0) 6 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 10:35 01:26 (4) 01:21 (6) 01:16 (5) 01:45 (4) 03:19 (24) 01:28 (26)
8 (-0) 7 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 10:39 01:36 (11) 01:26 (13) 01:26 (17) 01:58 (15) 02:56 (5) 01:17 (6)
9 (-0) 8 / M-E [8660545] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 10:46 01:36 (12) 01:26 (16) 01:17 (7) 01:55 (9) 03:07 (14) 01:25 (20)
10 (-0) 9 / M-E [8660564] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 10:48 01:34 (10) 01:26 (15) 01:20 (9) 01:50 (7) 03:11 (16) 01:27 (25)

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [436] Vašek Strnad 1983 CZE Endeka Bassta 50:12 00:00
2 2 / M [409] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 50:58 00:45
3 3 / M [426] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 52:45 02:33
4 4 / M [420] Robert Kocián 1988 CZE SK Edie VSetín 52:57 02:45
5 5 / M [433] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Eleven Team 53:34 03:22
6 6 / M [438] Branislav Šukala 1988 SVK SpektrumSZ 57:34 07:22
7 7 / M [421] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 58:39 08:27
8 8 / M [440] Petr Vinklárek 1984 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 59:23 09:11
9 9 / M [434] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 59:57 09:45
10 10 / M [429] Chris Maund 1967 USA Encinitas 01:00:04 09:52

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Junior [727] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 53:59 00:00
2 2 / Junior [406] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 54:02 00:03
3 3 / Junior [402] Martin Dušek 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:07:44 13:45
4 4 / Junior [401] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:07:45 13:45
5 5 / Junior [405] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 01:09:34 15:35
6 6 / Junior [407] Matouš Pajer 2003 CZE Výlet Liberec 01:32:44 38:44
7 7 / Junior [403] Ondřej Fišer 2002 CZE DPC Doudleby 01:33:18 39:19
8 1 / Juniorky [404] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 01:38:10 44:11
9 8 / Junior [727] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 53:59 00:00
10 9 / Junior [406] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 54:02 00:03

Enduro Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 (-0) 1 / Muži [8660538] Miloš Čihák 1987 CZE Klučov 10:49 01:46 (2) 01:28 (1) 01:19 (1) 01:51 (1) 03:04 (1) 01:21 (1)
2 (-0) 2 / Muži [8660524] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 11:31 01:43 (1) 01:28 (2) 01:30 (2) 02:05 (2) 03:16 (2) 01:29 (2)
3 (-0) 3 / Muži [8660520] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR Enduro 12:28 01:54 (4) 01:37 (4) 01:42 (6) 02:12 (3) 03:33 (3) 01:30 (3)
4 (-0) 4 / Muži [8660543] Marek Mahdalík 0000 CZE Brno 12:57 02:02 (7) 01:43 (6) 01:40 (3) 02:14 (4) 03:47 (7) 01:31 (4)
5 (-0) 5 / Muži [8660535] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 13:05 02:04 (8) 01:41 (5) 01:40 (4) 02:19 (6) 03:45 (5) 01:36 (8)
6 (-0) 1 / Ženy [8660550] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 13:10 01:52 (3) 01:45 (7) 01:57 (10) 02:15 (5) 03:46 (6) 01:35 (6)
7 (-0) 6 / Muži [8660552] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 13:31 01:57 (5) 01:35 (3) 01:48 (7) 03:01 (11) 03:35 (4) 01:35 (7)
8 (-0) 7 / Muži [8660551] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 13:46 01:59 (6) 01:45 (8) 01:50 (9) 02:29 (9) 04:11 (9) 01:32 (5)
9 (-0) 8 / Muži [8660544] Jan Hladký 1976 CZE Brno 14:07 02:24 (10) 01:50 (10) 01:49 (8) 02:28 (7) 03:57 (8) 01:39 (9)
10 (-0) 9 / Muži [8660568] Aleš Schejbal 1991 CZE Doudleby nad Orlicí 15:01 02:18 (9) 01:50 (9) 01:42 (5) 02:29 (8) 04:27 (11) 02:15 (11)

KIDS Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9

KIDS kola 0-5

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2

KIDS 11-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3