Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

05.07.2017 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 35:19 00:00
2 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 36:27 01:07
3 2 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 37:13 01:53
4 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 38:38 03:18
5 2 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 38:56 03:36
6 3 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 39:47 04:28
7 3 / M-V1 [6] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 40:01 04:41
8 4 / M-V1 [39] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 40:17 04:57
9 2 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 41:02 05:42
10 5 / M-V1 [117] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 41:21 06:01

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:56 00:00 01:2401:2300:5701:3802:3101:03
2 2 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:57 00:01 01:2401:1901:0201:3502:3301:04
3 3 / M-E [8634230] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 08:58 00:02 01:2401:1800:5801:4002:3601:02
4 4 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 09:30 00:34 01:2701:2801:0101:4102:4201:11
5 5 / M-E [8645592] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 09:40 00:44 01:3201:2301:0701:4402:4601:08
6 6 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 09:49 00:53 01:3201:2701:0601:4302:4901:12
7 7 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 09:51 00:55 01:3701:2401:1001:4502:4701:08
8 8 / M-E [8630433] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 09:58 01:02 01:4101:2801:0701:4502:4801:09
9 1 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 10:00 01:04 01:3801:2101:1501:4602:5201:08
10 9 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 10:08 01:12 01:3201:2901:0801:4903:0001:10

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 43:07 00:00
2 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 44:42 01:35
3 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 45:36 02:29
4 4 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 47:59 04:52
5 5 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 51:40 08:32
6 6 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 52:16 09:09
7 7 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 55:06 11:58
8 8 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 55:08 12:01
9 9 / M [417] Jiří Kromer 1972 CZE Brno 55:58 12:50
10 10 / M [421] Robert Mückl 1974 GER Team Sepp´s Radlstol 58:48 15:41

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 43:54 00:00
2 2 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 47:10 03:16
3 3 / Junior [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 49:10 05:16
4 4 / Junior [404] Jan Skrbek 2002 CZE BIKEBROTHERS.CZ 52:17 08:23
5 5 / Junior [406] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 53:00 09:06
6 6 / Junior [402] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 55:29 11:35
7 1 / Juniorky [401] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 01:17:30 33:36

Enduro Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 11:07 00:00 01:4401:2801:2802:0103:0301:23
2 2 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 11:40 00:33 01:5101:3801:2702:0103:2301:20
3 3 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 12:16 01:09 01:5801:4801:3102:0903:2801:22
4 4 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 12:32 01:25 01:5601:5101:3502:1003:3701:23
5 5 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 12:33 01:26 01:4901:4701:3802:1403:3801:27
6 6 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 13:34 02:27 02:2501:5501:3702:1803:5101:28
7 1 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 13:47 02:40 02:1801:5601:4602:1903:5301:35
8 7 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 14:04 02:57 02:0901:5101:3602:1504:4101:32
9 2 / Ženy [8641754] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 14:15 03:08 02:3801:4601:5502:2104:0301:32
10 8 / Muži [8628923] Ivo De Meeter 1958 BEL CZE 14:29 03:22 02:1902:1002:0002:2903:5501:36

Team Relay Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS 11-12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup