KupKolo Podkrkonošský maraton 2018

11.08.2018 Lázně Bělohrad

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

90km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M40 [164] Michal Bubílek 1986 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 03:27:55 00:00 02:53:09 (2)
2 1 / M30 [167] Lukáš Kunt 1997 CZE Ghost Team 03:31:52 03:56 02:56:47 (4)
3 2 / M40 [30] Jan Fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří 03:31:56 04:00 02:56:43 (3)
4 3 / M40 [108] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:35:43 07:47 03:00:59 (6)
5 1 / M50 [161] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 03:36:12 08:17 03:01:01 (7)
6 4 / M40 [138] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:38:34 10:38 03:00:57 (5)
7 2 / M30 [4] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 03:42:06 14:10 03:06:21 (9)
8 3 / M30 [1] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:42:41 14:46 03:06:22 (10)
9 2 / M50hasic [49] Štěpán Karban 1971 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 03:43:29 15:33 03:06:22 (11)
10 4 / M30 [160] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 03:44:01 16:05 03:05:49 (8)

50km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M30 [675] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:45:35 00:00 01:13:10 (1) 01:13:10 (1)
2 1 / M40hasic [552] Tomáš Berger 1987 CZE kupkolo.cz 01:47:19 01:44 01:13:10 (2) 01:13:10 (2)
3 2 / M30 [767] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:47:56 02:21 01:13:10 (3) 01:13:10 (3)
4 3 / M30 [915] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:48:26 02:50 01:14:09 (4) 01:14:09 (4)
5 2 / M40hasic [709] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 01:48:39 03:04 01:14:11 (6) 01:14:11 (6)
6 4 / M30 [725] Zbyněk Růžička 1991 CZE Ski Paudera Staré Splavy 01:49:23 03:48 01:14:11 (5) 01:14:11 (5)
7 3 / M40hasic [827] Pavel Kubín 1981 CZE Carla Kupkolo.cz 01:51:07 05:31 01:15:18 (8) 01:15:18 (8)
8 1 / M50 [629] Jan Čapek 1973 CZE SK Velo neslyšících Olomouc 01:51:09 05:34 01:15:19 (9) 01:15:19 (9)
9 4 / M40 [891] Ján Janočko 1982 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:51:11 05:36 01:15:23 (11) 01:15:23 (11)
10 5 / M30 [857] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:51:48 06:13 01:15:18 (7) 01:15:18 (7)

kluci 100m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [253] Václav Haken 2016 CZE Lázně Bělohrad 02:32 00:00
2 2 / kluci [396] Vojtěch Salač 2016 CZE Praha 02:45 00:13
3 3 / kluci [394] Alfred Knížek 2016 CZE Vrchlabí 02:46 00:14
4 4 / kluci [270] Sebastián Duleba 2016 CZE Luka Racing 02:49 00:16
5 5 / kluci [289] Filípek Ciniburk 2016 CZE Praha 02:56 00:23
6 6 / kluci [277] Oliver Bureš 2016 CZE KUPKOLO.cz 03:21 00:48
7 7 / kluci [288] Adam Špidlen 2016 CZE Hradec Králové 04:07 01:35
8 8 / kluci [280] jakub semerák 2017 CZE Ttrutnov 04:12 01:39
9 9 / kluci [202] Adam Valášek 2017 CZE KolaChaloupka.cz 05:24 02:52
9 9 / kluci [391] miki plichta 2016 CZE Lomnice nad Polekou
DNS / kluci [201] Petr Čeliš 2017 CZE Rolba Studenov
11 11 / kluci [253] Václav Haken 2016 CZE Lázně Bělohrad 02:32 00:00

holky 100m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [347] Ella Pechová 2016 CZE Ostružno 01:42 00:00
2 2 / holky [301] Stella Sládková 2016 CZE Chrudim 04:02 02:19
3 3 / holky [347] Ella Pechová 2016 CZE Ostružno 01:42 00:00
4 4 / holky [301] Stella Sládková 2016 CZE Chrudim 04:02 02:19

nejmladší 1 kolo kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [205] Filip Chmelík 2014 CZE Praha 00:36 00:00
2 2 / kluci [203] Jiří Brus 2014 CZE Prostějov 00:43 00:07
3 3 / kluci [250] Adam Klička 2014 CZE Praha 00:50 00:13
4 4 / kluci [246] Tomáš Kuk 2014 CZE Kupkolo 00:51 00:15
5 5 / kluci [266] vojtěch mindl 2015 CZE Lázně Bělohrad 00:52 00:16
6 6 / kluci [242] Matěj Šlapák 2014 CZE Lysá nad Labem 00:55 00:19
7 7 / kluci [283] alex dubec 2015 CZE Lázně Bělohrad 00:59 00:23
8 8 / kluci [208] David Sedliský 2015 CZE TJ Spartak Vrchlabí 01:05 00:29
9 9 / kluci [206] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:08 00:32 20:07:52 20:07:52 (1)
10 10 / kluci [263] jiří zámečník 2015 CZE Hradec Králové 01:09 00:33

nejmladší 1 kolo holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [303] Iva Smetanová 2014 CZE Jasenná 00:36 00:00
2 2 / holky [353] Veronika Beranová 2014 CZE kupkolo.cz 00:40 00:03
3 3 / holky [325] Kateřina Hakenová 2014 CZE Lázně Bělohrad 00:42 00:06
4 4 / holky [334] Amálie špicarová 2014 CZE Lázně Bělohrad 00:48 00:12
5 5 / holky [360] Miriam Tatíčková 2014 CZE Kladno 00:53 00:16
6 6 / holky [304] Ema Zavadilová 2014 CZE HKNMPSM 00:58 00:21
7 7 / holky [330] Adéla portychová 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:06 00:29
8 8 / holky [361] aneta čeřovská 2014 CZE Nová Paka 01:08 00:32
9 9 / holky [339] Gabriela Khunová 2015 CZE Lázně Bělohrad 01:09 00:32
10 10 / holky [357] gabriela sotonová 2014 CZE Vysoká nad Labem 01:11 00:34

předškoláci 1 kolo

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [215] Matyáš Kudrna 2012 CZE Bitters Superior Cyklofit team 02:11 00:00
2 2 / kluci [389] Jakub Raizer 2012 CZE Bílá Třemešná 02:30 00:18
3 3 / kluci [237] Michal Harcuba 2012 CZE Lázně Bělohrad 02:31 00:19
4 4 / kluci [387] dominik vaníček 2012 CZE Hořice 02:40 00:28
5 5 / kluci [211] Šimon Bezstarosti 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 02:50 00:38
6 6 / kluci [210] Jáchym Bartoš 2012 CZE Hradec Králové 02:50 00:38
7 7 / kluci [268] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 02:56 00:44
8 8 / kluci [213] Eliáš Dohányos 2013 CZE Halouny 03:14 01:02
9 9 / kluci [216] Lukáš Seifert 2013 CZE Pečky 03:16 01:04
10 10 / kluci [239] Štěpán Šlapák 2012 CZE Lysá nad Labem 03:17 01:05

předškolačky 1 kolo

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [307] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:15 00:00
2 2 / holky [343] Ema Dreslerová 2012 CZE Střezetice 02:25 00:09
3 3 / holky [306] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:26 00:11
4 4 / holky [321] Klára Paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:39 00:24
5 5 / holky [346] Edita Dúcká 2013 CZE Kobylice 02:55 00:39
6 6 / holky [335] LEa Krejčí 2012 CZE Praha 02:55 00:40
7 7 / holky [329] Nela portychová 2012 CZE Lázně Bělohrad 02:56 00:41
8 8 / holky [345] Eliška Oppová 2012 CZE VELOCENTRUM STRATOS AUTO 03:11 00:55
9 9 / holky [349] Veronika Fofová 2013 CZE Černín 03:11 00:56
10 10 / holky [324] Petra Hakenová 2012 CZE Lázně Bělohrad 03:12 00:57

děti 2 kola kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [220] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 04:13 00:00 02:02 (1)
2 2 / kluci [286] Ondřej Dúcký 2010 CZE Kobylice 04:27 00:14 02:13 (2)
3 3 / kluci [218] Filip Gamba 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 04:33 00:20 02:21 (6)
4 4 / kluci [398] filip procházka 2010 CZE Praha 04:36 00:22 02:15 (3)
5 5 / kluci [284] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 04:40 00:27 02:16 (4)
5 5 / kluci [254] Antonín Košťál 2010 CZE Hradec Králové 04:40 00:27 02:21 (5)
7 7 / kluci [217] tomáš čížek 2011 CZE Eurybia yacht club 05:07 00:54 02:34 (7)
8 8 / kluci [245] Milan Kuk 2011 CZE Kupkolo 05:09 00:55 02:38 (9)
9 9 / kluci [240] Šimon Kordík 2011 CZE Fitclub Jičín 05:10 00:57 02:39 (11)
10 10 / kluci [291] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 05:11 00:58 02:39 (10)

děti 2 kola holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / holky [309] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 04:23 00:00 02:07 (1)
2 2 / holky [352] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 05:01 00:38 02:27 (2)
3 3 / holky [356] Marie Finková 2011 CZE Lázně Bělohrad 05:24 01:01 02:38 (3)
4 4 / holky [300] Beata Kašprišín 2011 CZE Nová Paka 05:25 01:02 02:40 (4)
5 5 / holky [341] Šárka Máčková 2011 CZE Hronov 05:36 01:13 02:49 (6)
6 6 / holky [342] Nela Trdlíková 2011 CZE Lázně Bělohrad 06:04 01:41 02:47 (5)
7 7 / holky [355] Anna Finková 2011 CZE Lázně Bělohrad 06:29 02:06 03:13 (7)
7 7 / holky [358] Nela Šafářová 2011 CZE Praha
9 9 / holky [309] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 04:23 00:00 02:07 (1)
10 10 / holky [352] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 05:01 00:38 02:27 (2)

děti 3 kola kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [225] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:47 00:00 01:50 (1) 03:47 (1)
2 2 / kluci [226] Filip Voborník 2008 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 05:49 00:01 01:51 (2) 03:47 (2)
3 3 / kluci [294] miroslav dlab 2009 CZE Lázně Bělohrad 06:01 00:13 03:07 (17) 06:01 (17)
4 4 / kluci [224] Matyas Skandera 2008 CZE SA Špindlerův mlýn 06:09 00:21 02:03 (3) 04:05 (3)
5 5 / kluci [267] Tomáš Macháček 2008 CZE Hradec králové 06:13 00:25 02:10 (8) 04:11 (5)
6 6 / kluci [222] Tomáš Kudrna 2009 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 06:14 00:27 02:03 (4) 04:08 (4)
7 7 / kluci [260] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cyklo klub Jičín 06:33 00:45 02:07 (6) 04:18 (6)
8 8 / kluci [223] Mojmír Novotný 2008 CZE Dolní Počernice 06:36 00:48 02:05 (5) 04:21 (7)
9 9 / kluci [243] Lukáš Zahradník 2009 CZE Lázně Bělohrad 06:38 00:51 02:08 (7) 04:24 (8)
10 10 / kluci [272] Vojtěch Mádlík 2009 CZE BAKAKO Nová Paka 06:48 01:01 02:10 (9) 04:31 (9)

děti 3 kola holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [313] Johana Petrof 2008 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 06:51 00:00 02:18 (1) 04:35 (1)
2 2 / holky [312] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:15 00:24 02:21 (2) 04:57 (2)
3 3 / holky [311] Adéla Janáková 2009 CZE Lázně Bělohrad 07:26 00:35 02:37 (3) 04:58 (3)
4 4 / holky [333] Veronika Šimonová 2009 CZE Dvůr Králové 07:36 00:45 02:39 (4) 05:09 (4)
5 5 / holky [351] Eliška Salačová 2008 CZE Praha 07:42 00:50 02:43 (6) 05:10 (5)
6 6 / holky [331] Anna Kellerová 2009 CZE Lázně Bělohrad 08:13 01:22 02:41 (5) 05:26 (6)
7 7 / holky [310] Vendula Brusová 2009 CZE Prostějov 08:15 01:23 02:46 (7) 05:31 (7)
8 8 / holky [364] Veronika Pohlová 2009 CZE Lázně Bělohrad 09:21 02:30 03:19 (9) 06:20 (9)
9 9 / holky [327] Petra Štočková 2009 CZE Ústí nad Labem 09:24 02:33 02:55 (8) 06:19 (8)
10 10 / holky [313] Johana Petrof 2008 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 06:51 00:00 02:18 (1) 04:35 (1)

děti 4 kola kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [390] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 06:58 00:00 01:41 (1) 03:24 (1) 05:12 (1)
2 2 / kluci [271] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 07:27 00:28 01:46 (3) 03:35 (2) 05:30 (2)
3 3 / kluci [227] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 07:33 00:35 01:44 (2) 03:36 (3) 05:38 (3)
4 4 / kluci [229] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 07:47 00:48 01:50 (4) 03:49 (4) 05:46 (4)
5 5 / kluci [275] michal brumlich 2007 CZE Nová Paka 08:10 01:11 02:10 (13) 04:12 (7) 06:11 (6)
6 6 / kluci [255] Marek Dvořák 2005 CZE kupkolo 08:12 01:13 02:09 (11) 04:14 (9) 06:12 (7)
7 7 / kluci [264] tobiáš kulveit 2006 CZE Carla.kupkolo.cz 08:14 01:16 02:08 (10) 04:10 (6) 06:13 (8)
8 8 / kluci [252] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 08:15 01:16 02:00 (5) 04:03 (5) 06:09 (5)
9 9 / kluci [257] Kryštof Chlup 2005 CZE Bicyklub 08:17 01:19 02:06 (6) 04:14 (8) 06:18 (10)
10 10 / kluci [247] filip krupka 2007 CZE Krupka Team 08:18 01:19 02:09 (12) 04:16 (11) 06:17 (9)

děti 4 kola holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / holky [323] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 07:34 00:00 01:45 (1) 03:39 (1) 05:35 (1)
2 2 / holky [354] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 08:06 00:32 01:59 (3) 04:02 (3) 06:03 (2)
3 3 / holky [316] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 08:16 00:41 01:52 (2) 03:58 (2) 06:09 (3)
4 4 / holky [314] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 08:20 00:45 02:11 (4) 04:17 (4) 06:18 (4)
5 5 / holky [363] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 08:30 00:56 02:13 (5) 04:19 (5) 06:23 (5)
6 6 / holky [315] Barbora Kočová 2007 CZE INT CZ 08:41 01:06 02:14 (7) 04:22 (6) 06:30 (6)
7 7 / holky [317] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 08:52 01:18 02:14 (6) 04:22 (7) 06:38 (7)
8 8 / holky [328] Marie Chlupová 2007 CZE Bicyklub 09:19 01:44 02:21 (8) 04:44 (8) 07:03 (8)
9 9 / holky [336] Kateřina Vopršálová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 09:55 02:20 02:41 (10) 05:00 (9) 07:21 (9)
10 10 / holky [350] Káťa Vojtíšková 2007 CZE no swiss 10:38 03:03 02:35 (9) 05:15 (10) 07:55 (10)