mtb

výsledky

KupKolo Podkrkonošský maraton 2019

10.08.2019 Lázně Bělohrad 

archiv

výsledky

90km celkem: 149 , muži : 143, ženy: 6, M30: 26, M40: 48, M50: 44, M51: 25, Z18: 6 [html] [pdf] [xls]
50km celkem: 485 , muži : 446, ženy: 39, M18: 26, M30: 58, M40: 104, M50: 153, M60: 63, M61: 42, Z18: 9, Z30: 8, Z40: 9, Z41: 13 [html] [pdf] [xls]
50km elektrokola celkem: 2 , muži : 1, ženy: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf] [xls]
50km gravel bike celkem: 4 , muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf] [xls]
holky 100m celkem: 8 , muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [xls]
kluci 100m celkem: 8 , muži : 8, ženy: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf] [xls]
nejmladší 1 kolo holky celkem: 11 , muži : 0, ženy: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf] [xls]
nejmladší 1 kolo kluci celkem: 27 , muži : 27, ženy: 0, kluci: 27, holky: 0 [html] [pdf] [xls]
předškolačky 1 kolo celkem: 13 , muži : 0, ženy: 13, kluci: 0, holky: 13 [html] [pdf] [xls]
předškoláci 1 kolo celkem: 31 , muži : 31, ženy: 0, kluci: 31, holky: 0 [html] [pdf] [xls]
děti 2 kola kluci celkem: 20 , muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf] [xls]
děti 2 kola holky celkem: 11 , muži : 0, ženy: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf] [xls]
děti 4 kola kluci celkem: 20 , muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf] [xls]
děti 4 kola holky celkem: 10 , muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [xls]
děti 3 kola kluci celkem: 14 , muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf] [xls]
děti 3 kola holky celkem: 12 , muži : 1, ženy: 11, kluci: 1, holky: 11 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Kup Kolo Podkrkonošský maraton 2019 pdf N/A 12.08.2019 17:24:35
Kup Kolo Podkrkonošský maraton 2019 po kategoriích pdf N/A 12.08.2019 17:24:35

výsledková listina 90km

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / M30 [ 10 ] jiří Šorm 1997 CZE Cyklolive 03:31:54.5 02:53:36.0 (1)
2 2 / M30 [ 2 ] Lukáš Kunt 1997 CZE GHOST team 03:39:30.1 07:35.6 02:59:43.0 (2)
3 3 / M30 [ 8 ] Vít Řehák 1994 CZE MITAS CYKLOHELIOS 03:40:28.2 08:33.7 03:03:21.0 (5)
4 1 / M50 [ 4 ] Roman Šťastný 1979 CZE Rock Machine-Cyklomax 03:41:37.4 09:42.9 03:03:20.0 (3)
5 4 / M30 [ 109 ] Jakub Šulc 1996 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 03:41:38.9 09:44.4 03:03:21.0 (4)
6 2 / M50 [ 5 ] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 03:42:27.7 10:33.2 03:03:22.0 (8)
7 1 / M40 [ 159 ] Tomáš Berger 1987 CZE kupkolo.cz/HZS Pardubice 03:43:44.8 11:50.3 03:03:22.0 (7)
8 5 / M30hasic [ 120 ] Sebastian Vlček 1994 CZE Hasiči Jičín 03:44:49.7 12:55.2 03:03:22.0 (6)
9 2 / M40hasic [ 99 ] Tomáš Sládek 1988 CZE Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje 03:49:16.3 17:21.8 03:09:03.0 (9)
10 3 / M50 [ 3 ] Daniel Polman 1979 CZE Ultra Paka Racing Team 03:49:47.7 17:53.2 03:09:03.0 (11)
11 3 / M40 [ 6 ] Michal Vlášek 1989 CZE Kross Bikeranch Team 03:50:45.6 18:51.1 03:09:03.0 (10)
12 4 / M40hasic [ 7 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 03:54:32.6 22:38.1 03:11:45.0 (12)
13 4 / M50 [ 73 ] Radek Kučera 1972 CZE Bitters Superior Cyklolive team 03:55:23.0 23:28.5 03:15:40.0 (17)
13 6 / M30 [ 140 ] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 03:55:23.0 23:28.5 03:15:42.0 (19)
15 5 / M50 [ 64 ] Petr Kordík 1975 CZE CykloklubJičín 03:55:34.2 23:39.7 03:11:47.0 (13)
16 6 / M50 [ 77 ] Jiří Kužel 1979 CZE Czech Tallboys 03:57:40.3 25:45.8 03:15:41.0 (18)
17 7 / M50 [ 38 ] Ondřej Hofman 1979 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:57:40.6 25:46.1 03:15:38.0 (16)
18 7 / M30 [ 47 ] Lukáš Chmelař 1991 CZE www.chaloupkydestne.cz 03:59:57.3 28:02.8 03:11:57.0 (14)
19 5 / M40 [ 36 ] Thomas Heinze 1985 GER BohemianCoffeeHouse 04:03:32.0 31:37.5 03:15:00.0 (15)
20 8 / M50hasic [ 75 ] Tomáš Kučera 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:04:27.5 32:33.0 03:21:17.0 (20)
21 6 / M40 [ 11 ] Josef Bako 1985 CZE www.kupkolo.cz 04:04:29.7 32:35.2 03:21:18.0 (22)
22 8 / M30 [ 41 ] Michal Hons 1995 CZE Hroubovice 04:06:54.0 34:59.5 03:23:13.0 (25)
23 7 / M40 [ 146 ] Pavel Strnad 1984 CZE SAP Services s.r.o. 04:08:19.7 36:25.2 03:22:49.0 (24)
24 9 / M50 [ 13 ] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 04:09:53.9 37:59.4 03:23:28.0 (26)
25 10 / M50 [ 86 ] Petr Nagy 1978 CZE STRATOS AUTO 04:11:32.7 39:38.2 03:21:17.0 (21)
26 9 / M30 [ 65 ] Jakub Kosina 1996 CZE ENJOY RIDING TEAM 04:11:35.7 39:41.2 03:26:32.0 (29)
27 8 / M40 [ 118 ] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK Cycling Team 04:11:42.0 39:47.5 03:22:45.0 (23)
28 9 / M40 [ 143 ] Petr Škoda 1983 CZE INS Atelier Náchod 04:12:51.5 40:57.0 03:25:26.0 (28)
29 10 / M30 [ 72 ] Martin Kubišta ml. 2003 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 04:13:11.4 41:16.9 03:29:08.0 (32)
30 11 / M30 [ 84 ] Pavel Melichar 1997 CZE MSK Motor Sport 04:13:13.6 41:19.1 03:28:27.0 (30)
31 11 / M50 [ 148 ] Marek Strnad 1972 CZE INS ateliér Náchod 04:13:17.8 41:23.3 03:29:10.0 (36)
32 12 / M30 [ 154 ] Jan Vytrval 1998 CZE Hararchov 04:15:34.2 43:39.7 03:29:09.0 (33)
33 13 / M30 [ 9 ] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 04:15:49.6 43:55.1 03:29:06.0 (31)
34 1 / M51 [ 156 ] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:15:56.1 44:01.6 03:29:10.0 (35)
35 10 / M40 [ 152 ] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 04:16:21.3 44:26.8 03:29:09.0 (34)
36 12 / M50 [ 105 ] Radek Sušír 1979 CZE TRUXXXIK cycling 04:17:30.4 45:35.9 03:30:40.0 (37)
37 13 / M50 [ 114 ] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 04:17:31.5 45:37.0 03:32:45.0 (41)
38 11 / M40hasic [ 14 ] Matěj Bitnar 1988 CZE Sportovní klub hasičů KHK 04:18:09.8 46:15.3 03:30:49.0 (38)
39 12 / M40 [ 29 ] Pavel Franc 1986 CZE NATIVESPORT 04:19:27.9 47:33.4 03:32:47.0 (42)
40 13 / M40 [ 147 ] Jan Strakoš 1983 CZE BEKO Bike and Ski Racing Team 04:19:57.6 48:03.1 03:25:26.0 (27)
41 14 / M50 [ 78 ] Aleš Kvasnička 1974 CZE Derfl Kola 04:20:07.0 48:12.5 03:32:44.0 (39)
42 15 / M50 [ 106 ] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Atelier Náchod 04:21:52.9 49:58.4 03:32:45.0 (40)
43 2 / M51 [ 42 ] Libor Hons 1965 CZE Hroubovice 04:23:29.7 51:35.2 03:36:52.0 (44)
44 14 / M30 [ 101 ] Zdeněk Sovák 1990 CZE Hradec Králové 04:24:22.4 52:27.9 03:36:02.0 (43)
45 15 / M30 [ 81 ] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 04:24:43.0 52:48.5 03:37:18.0 (46)
46 16 / M50 [ 115 ] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:26:47.5 54:53.0 03:37:19.0 (47)
47 14 / M40 [ 131 ] Martin Vitvar 1987 CZE Kola Šír Bělohrad 04:26:53.1 54:58.6 03:38:41.0 (48)
48 15 / M40 [ 98 ] Jan Skrbek 1985 CZE Czech Tallboys 04:27:03.5 55:09.0 03:38:54.0 (49)
49 16 / M30 [ 66 ] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 04:28:10.9 56:16.4 03:37:04.0 (45)
49 17 / M50 [ 111 ] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes 04:28:10.9 56:16.4 03:40:30.0 (52)
49 16 / M40 [ 149 ] Jan Marák 1980 CZE INS Atelier Náchod 04:28:10.9 56:16.4 03:40:31.0 (53)
52 17 / M40 [ 67 ] Libor Kovařík 1981 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 04:29:37.0 57:42.5 03:39:19.0 (50)
53 18 / M50 [ 17 ] Tomáš Brand 1976 CZE PCK Louda 04:30:40.1 58:45.6 03:40:34.0 (54)
54 1 / Z18 [ 1 ] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 04:31:24.2 59:29.7 03:39:23.0 (51)
55 17 / M30 [ 150 ] Jan Veselý 1990 CZE MelCon 4Ever 04:33:45.2 01:01:50.7 03:45:20.0 (57)
56 18 / M30 [ 51 ] Tomáš Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 04:33:47.7 01:01:53.2 03:41:47.0 (55)
57 18 / M40 [ 107 ] Zdeněk Šabatka 1989 CZE XHK MTBO racing team 04:35:55.7 01:04:01.2 03:42:58.0 (56)
58 3 / M51 [ 132 ] Kai-Uwe Lehnung 1968 GER Sebnitzer R.V. 1897 04:36:08.4 01:04:13.9 03:45:22.0 (58)
59 19 / M50 [ 126 ] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 04:36:31.9 01:04:37.4 03:47:36.0 (61)
60 4 / M51 [ 31 ] Aleš Gabriel 1965 CZE Týniště nad Orlicí 04:37:40.3 01:05:45.8 03:46:51.0 (60)
61 19 / M40 [ 58 ] Michal Klasna 1981 CZE ForFunCycling 04:38:53.9 01:06:59.4 03:47:36.0 (62)
62 20 / M50 [ 161 ] Lukáš Dresler 1979 CZE Cyklistika Střezetice 04:39:18.8 01:07:24.3 03:46:50.0 (59)
63 20 / M40 [ 60 ] Michal Kokeš 1984 CZE Mi-kolo-vice 04:39:42.5 01:07:48.0 03:47:41.0 (63)
64 21 / M40 [ 80 ] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 04:39:53.8 01:07:59.3 03:47:55.0 (64)
65 21 / M50 [ 50 ] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX BIKESALON 04:40:11.7 01:08:17.2 03:52:31.0 (69)
66 5 / M51 [ 133 ] Uwe Mosig 1968 CZE Sebuitzer RV 04:40:19.5 01:08:25.0 03:49:53.0 (66)
67 6 / M51 [ 28 ] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 04:41:47.5 01:09:53.0 03:48:46.0 (65)
68 19 / M30 [ 151 ] Tomáš Smutný 1993 CZE MelCon Willier cycling 04:41:58.9 01:10:04.4 03:52:39.0 (70)
69 22 / M50 [ 110 ] Josef Šulek 1979 CZE SK Hříškov 04:41:59.6 01:10:05.1 03:49:56.0 (67)
70 23 / M50 [ 33 ] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 04:44:48.0 01:12:53.5 03:51:09.0 (68)
71 22 / M40 [ 96 ] Miloš Rajdl 1985 CZE Havlíčkův Brod 04:47:41.4 01:15:46.9 03:55:49.0 (74)
72 7 / M51 [ 136 ] Petr Kubíček 1967 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 04:48:54.1 01:16:59.6 03:56:06.0 (75)
73 8 / M51 [ 130 ] Tondáno Kalojíros 1968 CZE BE.maniax/Madbike 04:50:36.1 01:18:41.6 03:54:08.0 (71)
74 20 / M30 [ 139 ] Zdeněk Černý 1990 CZE SERVIS ČERNÝ, s.r.o. 04:50:47.2 01:18:52.7 03:55:49.0 (73)
75 23 / M40 [ 27 ] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 04:53:21.4 01:21:26.9
76 24 / M50 [ 68 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 04:53:36.4 01:21:41.9 03:55:28.0 (72)
77 24 / M40 [ 125 ] Jiří Šimonek 1983 CZE CFD support 04:53:42.1 01:21:47.6 03:59:03.0 (76)
78 25 / M50 [ 144 ] Jiří Král 1977 CZE Záměl 04:55:10.1 01:23:15.6 04:01:33.0 (78)
79 26 / M50 [ 129 ] Lukáš Svoboda 1975 CZE Yellow house 04:56:54.8 01:25:00.3 04:05:16.0 (84)
80 21 / M30 [ 26 ] Jan Dvořák 1993 CZE Zruč nad Sázavou 04:58:23.3 01:26:28.8 04:02:37.0 (79)
81 27 / M50 [ 45 ] Patrik Hroneš 1970 CZE Carla.kupkolo.cz 04:58:26.8 01:26:32.3 04:01:11.0 (77)
82 9 / M51 [ 79 ] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 04:58:33.9 01:26:39.4 04:04:17.0 (80)
83 25 / M40 [ 52 ] Lukáš Jedlička 1981 CZE XHK MTBO racing team 04:58:39.0 01:26:44.5 04:04:49.0 (83)
84 22 / M30 [ 145 ] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella 04:59:21.3 01:27:26.8 04:04:23.0 (82)
85 28 / M50 [ 71 ] Vít Mráz 1974 CZE INS Atelier Náchod 05:00:24.7 01:28:30.2 04:04:20.0 (81)
86 26 / M40 [ 127 ] Ladislav Žilík 1984 SVK Lázně Bělohrad 05:01:23.7 01:29:29.2 04:06:27.0 (85)
87 27 / M40 [ 94 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 05:03:28.3 01:31:33.8 04:10:33.0 (89)
88 28 / M40 [ 122 ] Jiří Záliš 1988 CZE PITRS BIKES 05:06:47.2 01:34:52.7 04:09:04.0 (87)
89 29 / M50 [ 92 ] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK cycling team 05:06:59.3 01:35:04.8 04:09:07.0 (88)
90 30 / M50 [ 59 ] Ladislav Kočí 1972 CZE INT CZ 05:09:56.1 01:38:01.6 04:07:58.0 (86)
91 31 / M50 [ 121 ] Pavel Wohanka 1975 CZE TJ Spartak Vrchlabí 05:10:16.3 01:38:21.8 04:12:16.0 (90)
92 10 / M51 [ 112 ] Michal Tauchman 1966 CZE Rock Machine Cyklomax 05:10:19.8 01:38:25.3 04:15:08.0 (92)
93 11 / M51 [ 23 ] Richard Dohnal 1962 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 05:10:56.9 01:39:02.4 04:14:22.0 (91)
94 29 / M40 [ 37 ] Jan Hofman 1982 CZE Střihov 05:14:29.5 01:42:35.0 04:16:33.0 (94)
95 30 / M40 [ 160 ] Jan Padyšák 1982 CZE Praha 05:15:48.2 01:43:53.7 04:15:45.0 (93)
96 2 / Z18 [ 157 ] Daniela Antropiusová 1982 CZE AliveOnTheMoon 05:19:14.7 01:47:20.2 04:20:28.0 (95)
97 31 / M40 [ 70 ] Daniel Kraus 1980 CZE Vilne veverky 05:19:15.6 01:47:21.1 04:20:42.0 (96)
98 12 / M51 [ 97 ] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 05:21:36.2 01:49:41.7 04:23:01.0 (100)
99 32 / M50 [ 137 ] Oldřich Pola 1979 CZE Babiččin sádelňáček 05:21:43.1 01:49:48.6 04:21:47.0 (97)
100 32 / M40 [ 63 ] Ladislav Kopecký 1985 CZE beMANIAX BIKESALON 05:21:52.0 01:49:57.5 04:25:47.0 (107)
101 33 / M50 [ 46 ] Pavel Chemišinec 1979 CZE Kola Šír Bělohrad 05:22:06.5 01:50:12.0 04:23:13.0 (101)
102 34 / M50 [ 116 ] Zbyněk Urban 1972 CZE ENJOY RIDING TEAM 05:23:21.4 01:51:26.9 04:21:50.0 (98)
103 33 / M40 [ 30 ] Jan Fulka 1988 CZE Pitrs bikes 05:23:23.3 01:51:28.8 04:24:24.0 (102)
104 13 / M51 [ 40 ] Leoš Holas 1961 CZE Vyking.cz 05:23:25.9 01:51:31.4 04:24:40.0 (106)
105 34 / M40 [ 117 ] David Valášek 1985 CZE All Blacks Hronov 05:23:33.9 01:51:39.4 04:23:00.0 (99)
106 35 / M40 [ 53 ] Lukáš Jelínek 1988 CZE Merida Stratov 05:28:53.0 01:56:58.5 04:24:32.0 (105)
107 36 / M40 [ 89 ] Lukass Oupický 1982 CZE Čelákovice 05:28:54.9 01:57:00.4 04:24:31.0 (103)
108 35 / M50 [ 104 ] Jaroslav Studnička 1970 CZE Skialp klub Krákorka 05:28:56.6 01:57:02.1 04:24:31.0 (104)
109 14 / M51 [ 61 ] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 05:32:57.9 02:01:03.4 04:31:24.0 (108)
110 36 / M50 [ 158 ] Josef Sitta 1973 CZE Vlasovci 05:36:50.3 02:04:55.8 04:34:34.0 (109)
111 37 / M40 [ 43 ] Jiří Horálek 1986 CZE Hradec Králové 05:37:25.9 02:05:31.4 04:38:55.0 (112)
112 38 / M40 [ 153 ] Pavel Miller 1981 CZE Choteč 05:41:10.6 02:09:16.1 04:37:52.0 (111)
113 37 / M50 [ 62 ] Michal Kopecký 1977 CZE BeManiax Madbike 05:44:18.2 02:12:23.7 04:42:09.0 (116)
114 38 / M50 [ 124 ] David Vodehnal 1972 CZE Letohrad 05:44:46.7 02:12:52.2 04:40:49.0 (114)
115 3 / Z18 [ 91 ] Vendula Pekárková 1983 CZE Kasper - Swix Team 05:44:47.5 02:12:53.0 04:40:48.0 (113)
116 39 / M40 [ 82 ] Jáchym Martinek 1980 CZE VK Blesk 05:47:01.6 02:15:07.1 04:42:02.0 (115)
117 15 / M51 [ 134 ] Hahn Carsten 1967 GER Team Buschmühle 05:47:16.9 02:15:22.4 04:45:26.0 (120)
118 39 / M50 [ 155 ] Miroslav Franěk 1971 CZE Nosvis 05:47:59.5 02:16:05.0 04:42:13.0 (117)
119 16 / M51 [ 138 ] Martin Mikšovský 1968 CZE BPC 05:49:10.5 02:17:16.0 04:44:52.0 (119)
120 40 / M50 [ 90 ] Zdeněk Paulus 1977 CZE Prasklej řetěz Miletín 05:50:10.7 02:18:16.2 04:43:24.0 (118)
121 41 / M50 [ 56 ] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 05:53:01.1 02:21:06.6 04:36:23.0 (110)
122 23 / M30 [ 69 ] Jan Králik 1991 CZE Krasová 05:58:14.2 02:26:19.7 04:48:24.0 (121)
123 17 / M51 [ 22 ] Petr Dařbujan 1969 CZE TRUXXXIK cycling 05:58:38.0 02:26:43.5 04:58:02.0 (128)
124 18 / M51 [ 32 ] Jozef Galko 1965 CZE Barbora team 06:00:19.4 02:28:24.9 04:52:19.0 (124)
125 42 / M50 [ 48 ] Petr Jalový 1975 CZE Prasklej Řetěz Miletín 06:01:32.7 02:29:38.2 05:00:34.0 (131)
126 43 / M50 [ 12 ] Břetislav Bican 1972 CZE Prasklej řetěz Miletín 06:01:43.6 02:29:49.1 04:50:48.0 (122)
127 19 / M51 [ 93 ] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci 06:01:54.1 02:29:59.6 04:52:17.0 (123)
128 20 / M51 [ 119 ] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 06:01:54.9 02:30:00.4 04:54:19.0 (126)
129 40 / M40 [ 102 ] Martin Spůr 1987 CZE Praha 6 06:03:18.2 02:31:23.7 04:53:51.0 (125)
130 41 / M40 [ 83 ] Jakub Mattuš 1981 CZE Ja k(l)ub 06:05:30.4 02:33:35.9 04:57:50.0 (127)
131 21 / M51 [ 49 ] Petr Jandera 1966 CZE TRI - Club Jablonec n. N. 06:06:36.2 02:34:41.7 04:59:13.0 (130)
132 4 / Z18 [ 113 ] Kateřina Teuberová 1990 CZE Náchod 06:09:26.2 02:37:31.7 04:58:33.0 (129)
133 42 / M40 [ 21 ] Jiří Čihák 1986 CZE Praha 06:18:29.5 02:46:35.0 05:07:20.0 (132)
134 43 / M40 [ 108 ] Pavel Šimon 1980 CZE Dvůr Králové nad Labem 06:21:18.3 02:49:23.8 05:09:30.0 (133)
135 44 / M40 [ 35 ] Josef Hasman 1983 CZE Rézi cookies 06:35:22.7 03:03:28.2 05:22:09.0 (134)
136 44 / M50 [ 74 ] Karel Kučera 1975 CZE Lanškroun 06:45:32.7 03:13:38.2 05:27:39.0 (135)
137 5 / Z18 [ 34 ] Pavla Haklová 1971 CZE Liberec 06:48:39.4 03:16:44.9 05:36:20.0 (138)
138 22 / M51 [ 100 ] Tomáš Slovák 1969 CZE DHL ITS Club 06:50:13.6 03:18:19.1 05:28:10.0 (136)
139 23 / M51 [ 57 ] Jaroslav Kiezler 1965 CZE MY4Kiezlerovi 06:51:34.1 03:19:39.6 05:32:23.0 (137)
DNF / Z18 [ 15 ] Natália Blanárová 1990 SVK TJ Sokol Nové Město nad Metují
DNF / M40 [ 141 ] Michal Ježek 1982 CZE GAPP System - Cabtech Hobby team
DNF / M30 [ 142 ] Jakub Svoboda 1990 CZE YOGI RACING OSTRAVA
DNF / M30 [ 44 ] Patrik Hospodka 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / M40 [ 19 ] Tomáš Čapek 1986 CZE Hořice
DNS / M51 [ 25 ] MIROSLAV DOLEŽEL 1965 CZE KUROVICE
DNS / M40 [ 54 ] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov
DNS / M30 [ 55 ] Jan Jirasko 1999 CZE Lazne Belohrad
DNS / M51 [ 87 ] David Náhlovský 1965 CZE PBV MTB Team Brno
DNS / M40 [ 103 ] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.S.R.

výsledková listina 50km

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / M30 [ 852 ] Josef Kunášek 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:49:06.0
2 2 / M30 [ 772 ] Zdeněk Morávek 1996 CZE SUPERIOR RIDERS 01:49:06.4 00:00.4
3 3 / M30 [ 755 ] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:49:35.0 00:29.0
4 4 / M30 [ 526 ] Jakub Kavalír 1993 CZE KC Kutná hora 01:53:33.5 04:27.5
5 1 / M50 [ 527 ] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 01:53:36.7 04:30.7
6 5 / M30 [ 710 ] Zbyněk Růžička 1991 CZE SKI PAUDERA Staré Splavy 01:53:37.1 04:31.1
7 2 / M50 [ 563 ] Jan Čapek 1973 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:53:39.0 04:33.0
8 3 / M50 [ 578 ] Petr Javůrek 1977 CZE Kasper - Swix Team 01:53:48.8 04:42.8
9 4 / M50hasic [ 858 ] Štěpán Karban 1971 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:53:49.4 04:43.4
10 1 / M40 [ 523 ] Michal Nýč 1982 CZE Hořátev 01:54:29.9 05:23.9
11 6 / M30 [ 565 ] Pavel Pfeifer 1991 CZE Sportovní klub hasičů KHK 01:55:28.6 06:22.6
12 7 / M30 [ 663 ] Michal Štípek 1993 CZE Hořice 01:55:29.6 06:23.6
13 5 / M50 [ 992 ] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:55:32.8 06:26.8
14 6 / M50 [ 919 ] Michal Futo 1974 CZE Sport team Hrádek 01:56:25.0 07:19.0
15 1 / M18 [ 689 ] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:57:19.0 08:13.0
16 1 / M60 [ 650 ] Luboš Toman 1969 CZE Kasper - Swix Team 01:57:58.0 08:52.0
17 7 / M50 [ 639 ] Marek Váňa 1971 CZE MM Auto Mtb team 01:58:00.6 08:54.6
18 8 / M50hasic [ 860 ] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 01:58:19.2 09:13.2 01:16:51.0 (2)
19 9 / M50 [ 561 ] David Studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:58:20.8 09:14.8 01:16:50.0 (1)
20 8 / M30 [ 596 ] Jan Kunc 1991 CZE KUPKOLO.cz 01:58:55.5 09:49.5 01:16:52.0 (5)
21 9 / M30 [ 657 ] Tomáš Taláb 2000 CZE Trutnov 01:58:59.0 09:53.0 01:16:53.0 (6)
22 2 / M40 [ 608 ] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 01:59:22.6 10:16.6
23 2 / M18 [ 520 ] Jakub Elbadri 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:59:29.7 10:23.7
24 3 / M40 [ 806 ] Tomáš Kynský 1989 CZE Lánov 01:59:33.5 10:27.5 01:17:06.0 (9)
25 10 / M50 [ 998 ] Luděk Ambruš 1978 CZE Praha 5 - Zličín 01:59:37.6 10:31.6 01:16:52.0 (4)
26 2 / M60hasic [ 827 ] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:00:32.2 11:26.2 01:16:58.0 (8)
27 10 / M30 [ 651 ] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 02:00:42.8 11:36.8 01:18:17.0 (10)
28 11 / M30 [ 631 ] Martin Vávra 1997 CZE beMANIAX BIKESALON 02:00:44.2 11:38.2 01:18:22.0 (14)
29 11 / M50 [ 780 ] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint team 02:00:45.6 11:39.6 01:18:19.0 (12)
30 4 / M40 [ 583 ] Jaroslav Zelenka 1980 CZE KSM Hrádek 02:00:48.3 11:42.3 01:18:22.0 (15)
31 12 / M30 [ 642 ] Lukáš Václavík 1994 CZE LAWI Stars 02:01:14.3 12:08.3 01:19:08.0 (18)
32 12 / M50 [ 553 ] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:01:56.6 12:50.6 01:16:57.0 (7)
33 13 / M30 [ 666 ] Jan Špůr 1992 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:02:10.2 13:04.2 01:18:20.0 (13)
34 13 / M50 [ 647 ] David Tondr 1979 CZE LAWI - Author Team 02:02:55.5 13:49.5 01:19:05.0 (16)
35 14 / M50hasic [ 758 ] Rudolf Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO-VELOCENTRUM 02:03:07.0 14:01.0 01:19:09.0 (19)
36 15 / M50 [ 560 ] Pavel Pastrnek 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:03:39.4 14:33.4 01:19:06.0 (17)
37 5 / M40hasic [ 951 ] jakub čeřovský 1983 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:03:46.2 14:40.2 01:19:10.0 (20)
38 16 / M50 [ 24 ] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:03:47.8 14:41.8 01:19:23.0 (22)
39 6 / M40 [ 771 ] Pavel Mráček 1983 CZE Roomster Club 02:04:22.7 15:16.7 01:19:36.0 (25)
40 3 / M60 [ 752 ] Jan Oswald 1969 CZE Eleven Mitas-Mercedes Benz 02:04:28.8 15:22.8 01:19:28.0 (24)
41 3 / M18 [ 898 ] František Hojka 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:04:30.4 15:24.4 01:16:51.0 (3)
42 7 / M40 [ 986 ] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod 02:06:13.5 17:07.5 01:19:25.0 (23)
43 17 / M50 [ 799 ] Jan Lebduška 1975 CZE KSM HRÁDEK 02:07:26.0 18:20.0 01:21:48.0 (29)
44 1 / M61 [ 574 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 02:07:28.6 18:22.6 01:22:26.0 (39)
45 1 / Z30 [ 571 ] Kateřina Jůzová 1991 CZE Velocentrum-Stratosauto 02:07:30.1 18:24.1 01:21:46.0 (26)
46 4 / M18 [ 555 ] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 02:07:43.2 18:37.2 01:22:22.0 (32)
47 18 / M50 [ 984 ] David Beneš 1977 CZE Horní Branná 02:08:01.8 18:55.8 01:22:57.0 (49)
48 14 / M30 [ 601 ] Pavel Šodek 1990 CZE Prachatice 02:08:03.1 18:57.1 01:22:25.0 (35)
49 8 / M40 [ 573 ] Radek Drahoňovský 1980 CZE Snowsports Academy Špindlerův Mlýn 02:08:15.8 19:09.8 01:23:20.0 (56)
50 15 / M30 [ 501 ] Vojtěch Kostkan 1991 CZE Předměřice nad Labem, Na Obci 41 02:08:18.2 19:12.2 01:22:26.0 (38)
51 19 / M50 [ 634 ] Roman Vašíček 1974 CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 02:08:19.2 19:13.2 01:22:53.0 (43)
52 20 / M50 [ 958 ] Jan Čermák 1978 CZE S-Sport Hronov 02:08:19.5 19:13.5 01:22:24.0 (33)
53 9 / M40 [ 522 ] Josef Kalenský 1989 CZE Vrchlabí 02:08:19.9 19:13.9 01:22:46.0 (42)
54 5 / M18 [ 659 ] František Švandrlík 2002 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 02:08:21.7 19:15.7 01:21:47.0 (28)
55 21 / M50hasic [ 977 ] Miroslav Bláha 1974 CZE SK hasičů 02:08:35.6 19:29.6 01:22:26.0 (40)
56 2 / M61 [ 543 ] Richard Vosyka 1954 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:08:37.3 19:31.3 01:22:26.0 (37)
57 10 / M40 [ 562 ] František Kocourek 1983 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:09:22.4 20:16.4 01:24:16.0 (63)
58 11 / M40 [ 554 ] Jakub Opočenský 1986 CZE Kasper - Swix Team 02:09:22.6 20:16.6 01:22:54.0 (45)
59 12 / M40 [ 629 ] Pavel Vik 1981 CZE Opatovice nad Labem 02:09:22.7 20:16.7 01:22:13.0 (31)
60 1 / Z18 [ 897 ] Štěpánka Hojková 2003 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:09:24.8 20:18.8 01:22:54.0 (46)
61 13 / M40 [ 751 ] Vlastimil Pařízek 1989 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ 02:09:46.0 20:40.0 01:23:17.0 (50)
62 14 / M40 [ 902 ] Petr Hlavka 1982 CZE Derfl Kola 02:09:46.5 20:40.5 01:22:55.0 (48)
63 22 / M50 [ 792 ] Jiří Macák 1978 CZE TJ Sokol Radim 02:09:48.0 20:42.0 01:22:26.0 (36)
64 3 / M61 [ 546 ] Jiří Šlégr 1954 CZE LOKO Trutnov 02:09:48.4 20:42.4 01:23:18.0 (51)
65 16 / M30 [ 570 ] Pavel Mrázek 1994 CZE Sportteam Hrádek 02:09:51.2 20:45.2
66 23 / M50 [ 814 ] Jiří Kubelka 1973 CZE Husky RovTeam 02:09:54.5 20:48.5 01:22:54.0 (44)
67 4 / M60hasic [ 788 ] Miloš Machek 1965 CZE SK hasičů KHK 02:10:05.0 20:59.0 01:23:19.0 (54)
68 24 / M50 [ 609 ] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 02:10:28.6 21:22.6 01:23:19.0 (53)
69 25 / M50 [ 668 ] David Šollar 1971 CZE Liberec 8 02:10:30.7 21:24.7 01:24:14.0 (59)
70 6 / M18 [ 619 ] Martin Voňka 2002 CZE ČKS SKI JILEMNICE 02:10:38.3 21:32.3 01:23:18.0 (52)
71 26 / M50 [ 983 ] VÁCLAV BERÁNEK 1973 CZE Rovensko pod Troskami 02:10:44.1 21:38.1 01:22:54.0 (47)
72 5 / M60 [ 866 ] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 02:10:49.8 21:43.8 01:24:14.0 (60)
73 6 / M60 [ 519 ] Abdalla Ali Elbadri 1968 CZE Praha 9 02:10:50.3 21:44.3 01:21:49.0 (30)
74 17 / M30 [ 679 ] Tadeáš Šéfr 1998 CZE Turnov 02:12:12.3 23:06.3 01:27:39.0 (97)
75 27 / M50 [ 713 ] Tomáš Rudolf 1977 CZE Wikov Hronov 02:12:13.5 23:07.5 01:27:05.0 (89)
76 15 / M40 [ 774 ] Jan Modrý 1981 CZE Humpolec 02:12:14.2 23:08.2 01:24:55.0 (64)
77 7 / M60 [ 532 ] Oldřich Holubec 1966 CZE Carla.kupkolo.cz 02:12:15.0 23:09.0 01:25:38.0 (69)
78 18 / M30 [ 660 ] Jan Šváb 1991 CZE Greyhound Racing Team 02:12:16.9 23:10.9 01:22:25.0 (34)
79 16 / M40 [ 613 ] Jan Zelenka 1982 CZE Kostelec nad Orlicí 02:12:22.1 23:16.1 01:26:06.0 (79)
80 7 / M18 [ 790 ] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 02:12:23.3 23:17.3 01:22:28.0 (41)
81 28 / M50 [ 893 ] Leoš Holman 1970 CZE TPCA bike team 02:12:25.3 23:19.3 01:25:54.0 (75)
82 29 / M50hasic [ 865 ] Antonín Jodas 1977 CZE Bozkov 02:12:49.3 23:43.3 01:25:00.0 (66)
83 17 / M40hasic [ 907 ] Filip Havlík 1984 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:12:50.0 23:44.0 01:27:38.0 (95)
84 30 / M50 [ 730 ] Vaclav Pospisil 1979 CZE Jilove u Prahy 02:12:50.8 23:44.8 01:26:03.0 (77)
85 8 / M60 [ 846 ] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:12:52.0 23:46.0 01:24:15.0 (62)
85 18 / M40 [ 887 ] Martin Horáček 1987 CZE Nová Paka 02:12:52.0 23:46.0 01:25:01.0 (67)
87 19 / M40 [ 896 ] Jiří HOLAJ 1982 CZE CYKLO SKI Žitník LOMNICE 02:12:55.4 23:49.4 01:24:57.0 (65)
88 31 / M50 [ 582 ] Milan Podzimek 1975 CZE Cyklo klub Jičín 02:12:57.1 23:51.1 01:25:01.0 (68)
89 4 / M61 [ 575 ] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:13:12.4 24:06.4 01:26:07.0 (81)
90 19 / M30 [ 702 ] Vojtěch Silovský 1990 CZE Hořice 02:13:16.8 24:10.8 01:26:07.0 (80)
91 5 / M61 [ 690 ] Josef Stuna 1959 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:13:32.1 24:26.1 01:26:05.0 (78)
92 20 / M40 [ 728 ] David Pour 1987 CZE beMANIAX BIKESALON 02:13:35.0 24:29.0 01:24:15.0 (61)
93 20 / M30 [ 862 ] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:14:09.6 25:03.6 01:25:52.0 (72)
94 1 / Z41 [ 850 ] Monika Klapková 1970 CZE BEMANIAX BIKESALON 02:14:19.5 25:13.5 01:25:53.0 (74)
95 9 / M60 [ 508 ] Jiří Hrdlička 1964 CZE Dobřichovice 02:14:19.8 25:13.8 01:26:29.0 (85)
96 32 / M50 [ 849 ] Petr Klein 1973 CZE Podhorní Újezd 02:14:59.7 25:53.7 01:25:52.0 (73)
97 33 / M50hasic [ 970 ] Vlastimil Brumlich 1978 CZE BAKAKO Nová Paka 02:15:05.5 25:59.5 01:24:12.0 (58)
98 34 / M50 [ 502 ] Michal Jakeš 1979 CZE Nymburk 02:15:06.8 26:00.8 01:23:20.0 (55)
99 21 / M40hasic [ 812 ] Pavel Kubín 1981 CZE Carla Kupkolo.cz 02:15:19.1 26:13.1 01:19:11.0 (21)
100 10 / M60 [ 529 ] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:15:27.4 26:21.4 01:26:27.0 (84)
101 35 / M50hasic [ 815 ] Pavel Kubáček 1975 CZE Tisová - Bohutín 02:16:14.2 27:08.2 01:25:44.0 (70)
102 22 / M40 [ 626 ] Lukáš duleba 1984 CZE Luka Racing 02:16:15.2 27:09.2 01:26:09.0 (83)
103 23 / M40 [ 935 ] Martin Efler 1981 CZE Bikehome 02:16:18.8 27:12.8 01:27:09.0 (91)
104 36 / M50 [ 693 ] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 02:16:19.7 27:13.7 01:27:24.0 (94)
105 24 / M40 [ 534 ] Miroslav Macák 1989 CZE SALAVITA 02:16:28.1 27:22.1 01:23:21.0 (57)
106 11 / M60 [ 910 ] Stanislav Hartych 1965 CZE Spartak Rokytnice nad Jizerou 02:16:30.0 27:24.0 01:26:08.0 (82)
107 12 / M60 [ 664 ] Jiří Štědroň 1963 CZE Pardubice 02:16:35.4 27:29.4 01:25:54.0 (76)
108 37 / M50 [ 856 ] Jan Kaše 1977 CZE Kerteam 02:16:35.9 27:29.9 01:25:50.0 (71)
109 25 / M40 [ 817 ] Martin Křena 1987 CZE Lysá nad Labem 02:16:40.8 27:34.8 01:28:04.0 (100)
110 38 / M50 [ 528 ] Petr Kohoutek 1975 CZE Blue Fly 02:16:56.9 27:50.9 01:26:30.0 (87)
111 26 / M40 [ 883 ] Jirka Hrdinka 1982 CZE RUN4FUN 02:17:16.3 28:10.3 01:27:23.0 (93)
112 13 / M60 [ 724 ] Aleš Prokůpek 1966 CZE ČKS SKI JILEMNICE 02:17:26.7 28:20.7 01:27:09.0 (92)
113 27 / M40 [ 829 ] Tomáš Koželský 1983 CZE Český Brod 02:17:27.1 28:21.1 01:26:50.0 (88)
114 21 / M30 [ 637 ] Jan Vanický 1994 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:17:29.7 28:23.7 01:28:16.0 (102)
115 28 / M40 [ 877 ] Lukáš Jakoubek 1983 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:17:41.6 28:35.6 01:31:57.0 (141)
116 22 / M30 [ 729 ] Jakub Pospíšil 1993 CZE RONAL CZ 02:17:42.9 28:36.9 01:27:08.0 (90)
117 14 / M60 [ 719 ] Petr Přibyl 1967 CZE Praha 9 02:17:48.2 28:42.2 01:27:41.0 (99)
118 29 / M40 [ 894 ] Lukáš Holman 1983 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:18:27.3 29:21.3 01:30:26.0 (122)
119 23 / M30 [ 675 ] Michal Šípek 1992 CZE Rock Machine Cyklomax 02:18:31.3 29:25.3 01:28:20.0 (105)
120 39 / M50 [ 839 ] Ladislav Koller 1977 CZE MTB Heřmánkovice 02:18:48.0 29:42.0 01:29:19.0 (114)
121 40 / M50 [ 941 ] Jan Dostál 1972 CZE Lázně Bělohrad 02:19:16.2 30:10.2 01:27:40.0 (98)
122 41 / M50 [ 678 ] Josef Šilhavý 1978 CZE Team CykloTrener 02:19:26.0 30:20.0 01:31:11.0 (132)
123 30 / M40 [ 913 ] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 02:19:58.3 30:52.3 01:28:44.0 (111)
124 31 / M40 [ 869 ] Petr Jelínek 1980 CZE J and J bros. Jihlava 02:20:01.3 30:55.3 01:28:41.0 (110)
125 42 / M50 [ 726 ] Tomáš Pozdník 1970 CZE Starý Mateřov 69 02:20:12.2 31:06.2 01:29:10.0 (113)
126 32 / M40 [ 833 ] František Kotlář 1988 CZE Slatiny 02:20:38.1 31:32.1 01:26:29.0 (86)
126 32 / M40 [ 572 ] Vojtěch Wachtl 1986 CZE Snowsports Academy Špindlerův Mlýnwsports 02:20:38.1 31:32.1 01:30:38.0 (129)
128 43 / M50 [ 499 ] Jan Zachoval 1975 CZE Sokolo Mladějov 02:20:43.0 31:37.0 01:30:27.0 (123)
129 44 / M50 [ 551 ] Pavel Jirásek 1974 CZE Kosmos Bikes 02:20:45.3 31:39.3 01:29:35.0 (118)
130 34 / M40 [ 623 ] Vratislav Vojtěch 1982 CZE Železnice 02:20:45.8 31:39.8 01:28:17.0 (104)
131 45 / M50 [ 766 ] Petr Naděje 1971 CZE Jílové u Prahy 02:20:53.0 31:47.0 01:28:21.0 (106)
132 46 / M50 [ 506 ] Martin Sádovský 1970 CZE Hradec Králové 02:20:56.8 31:50.8 01:31:14.0 (137)
133 47 / M50 [ 936 ] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 02:21:05.9 31:59.9 01:28:24.0 (108)
134 24 / M30 [ 840 ] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:21:06.8 32:00.8 01:21:47.0 (27)
135 48 / M50 [ 743 ] Martin Peca 1973 CZE Kola Šír Bělohrad 02:21:07.3 32:01.3 01:29:22.0 (115)
136 49 / M50 [ 864 ] Ondřej Johannis 1978 CZE Kolín 02:21:08.6 32:02.6 01:28:22.0 (107)
137 15 / M60 [ 540 ] Roman Horyna 1964 CZE Mýtina 02:21:35.9 32:29.9 01:29:35.0 (117)
138 50 / M50 [ 890 ] Jiří Honzátko 1971 CZE Vysoká 02:21:42.7 32:36.7 01:30:31.0 (127)
139 51 / M50 [ 944 ] Miloš Dolejš 1974 CZE ROULA BOYS 02:21:47.1 32:41.1 01:30:32.0 (128)
140 52 / M50 [ 975 ] Tomáš Borůvka 1976 CZE Kolonožky 02:22:02.4 32:56.4 01:28:25.0 (109)
141 35 / M40 [ 870 ] Robert Jedlička 1987 CZE Praha 7 02:22:24.1 33:18.1 01:31:56.0 (140)
142 16 / M60 [ 585 ] Petr Kauška 1966 CZE MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 02:22:36.2 33:30.2 01:30:29.0 (125)
143 53 / M50 [ 658 ] Jan Švehla 1971 CZE Delta team triatlon 02:22:41.4 33:35.4 01:31:14.0 (138)
144 1 / Z40 [ 954 ] Petra Čeřovská 1981 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:22:42.1 33:36.1 01:31:12.0 (133)
145 17 / M60 [ 594 ] Miroslav Janoušek 1963 CZE BEKO Bike and Ski Racing Team 02:22:42.6 33:36.6 01:30:41.0 (131)
146 54 / M50 [ 684 ] Jiří Svítil 1972 CZE Derfl Kola 02:22:43.1 33:37.1 01:30:40.0 (130)
147 18 / M60 [ 921 ] Marek Frank 1967 CZE Poděbrady 02:22:44.7 33:38.7 01:27:39.0 (96)
148 55 / M50 [ 760 ] Jiří Neumann 1973 CZE Bike Mšeno 02:22:45.5 33:39.5 01:31:13.0 (135)
149 56 / M50 [ 754 ] Libor Novak 1972 CZE Vrchlabi 02:22:46.6 33:40.6 01:30:24.0 (120)
150 57 / M50 [ 994 ] Martin Bajan 1972 CZE 青山 02:22:51.1 33:45.1 01:31:12.0 (134)
151 8 / M18 [ 923 ] Marek Foltýn 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 02:22:52.3 33:46.3 01:34:15.0 (159)
152 36 / M40 [ 673 ] Zdeněk Šír 1983 CZE Lázně Bělohrad 02:23:28.9 34:22.9 01:29:08.0 (112)
153 58 / M50 [ 541 ] Dušan Staněk 1970 CZE beMANIAX BIKESALON 02:23:34.7 34:28.7 01:30:29.0 (126)
154 37 / M40 [ 654 ] Jan Tobolka 1982 CZE Hořice v Podkrkonoší 02:23:50.0 34:44.0 01:30:27.0 (124)
155 38 / M40 [ 525 ] Marian Krošlák 1981 CZE Rudník 02:24:01.9 34:55.9 01:29:30.0 (116)
156 59 / M50 [ 604 ] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:24:06.7 35:00.7 01:30:23.0 (119)
157 19 / M60 [ 742 ] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:24:07.4 35:01.4 01:31:13.0 (136)
158 60 / M50hasic [ 917 ] Alan Gavel 1977 CZE Bratři v triku 02:24:24.1 35:18.1 01:31:16.0 (139)
159 2 / Z40 [ 648 ] Lenka Tomášová 1981 CZE AC Gomango Högner 02:24:29.1 35:23.1 01:32:44.0 (147)
160 61 / M50 [ 855 ] Jan Kašpar 1971 CZE Kross Bikeranch Team 02:24:32.5 35:26.5 01:28:07.0 (101)
161 62 / M50 [ 552 ] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 02:24:48.7 35:42.7 01:32:20.0 (144)
162 3 / Z40 [ 903 ] Tina Helle 1983 GER BohemianCoffeeHouse 02:25:33.3 36:27.3 01:32:52.0 (150)
163 63 / M50 [ 924 ] Tomáš Folprecht 1971 CZE Team BEKO Bike Racing 02:25:54.5 36:48.5 01:28:17.0 (103)
164 64 / M50 [ 819 ] Miloš Křeček 1970 CZE LBC international 02:25:59.1 36:53.1 01:32:41.0 (145)
165 4 / Z40 [ 577 ] Jana Dostálová 1984 CZE Kola Šír Bělohrad 02:25:59.5 36:53.5 01:32:49.0 (149)
166 25 / M30 [ 931 ] Lukáš Erben 1996 CZE Praha 15 02:26:01.9 36:55.9 01:36:58.0 (186)
167 20 / M60 [ 643 ] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 02:26:03.5 36:57.5 01:32:01.0 (143)
168 39 / M40 [ 559 ] Lumir Vaszily 1986 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:26:04.2 36:58.2 01:30:24.0 (121)
169 6 / M61 [ 564 ] Jindřich Štolfa 1952 CZE KAH sport 02:26:05.3 36:59.3 01:33:18.0 (151)
170 65 / M50 [ 789 ] Martin Mach 1970 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:26:07.1 37:01.1 01:32:42.0 (146)
171 66 / M50 [ 795 ] Petr Lukáč 1971 CZE RockMachine-Cyklomax 02:26:07.4 37:01.4 01:34:34.0 (162)
172 40 / M40 [ 530 ] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 02:26:50.6 37:44.6 01:33:40.0 (155)
173 26 / M30 [ 794 ] Petr Lukáč 1991 CZE RockMachine-Cyklomax 02:26:51.1 37:45.1 01:35:47.0 (171)
174 2 / Z30 [ 781 ] Michaela Medková 1992 CZE Rock Machine Cyklomax 02:26:56.4 37:50.4 01:33:29.0 (152)
175 67 / M50 [ 517 ] Martin Koláček 1977 CZE Hradec Králové 02:27:19.8 38:13.8 01:36:16.0 (181)
176 7 / M61 [ 956 ] Jan Černý 1956 CZE Malé Kyšice 02:27:24.1 38:18.1 01:33:38.0 (153)
177 27 / M30 [ 536 ] Pavel Fól 1993 CZE AUTOCENTRUM Jičín 02:27:36.5 38:30.5 01:35:09.0 (165)
178 41 / M40 [ 939 ] Pavel Dufek 1988 CZE Třebihošť 02:28:01.2 38:55.2 01:31:59.0 (142)
179 9 / M18 [ 515 ] Lukáš Jaroš 2001 CZE BAKAKO Nová Paka 02:28:16.1 39:10.1 01:33:39.0 (154)
180 21 / M60 [ 674 ] Tomáš Šipka 1962 CZE BSK Racing 02:28:16.9 39:10.9 01:34:03.0 (157)
181 3 / Z30 [ 824 ] Veronika Krausová 1997 CZE Lázně Bělohrad BEMANIAX 02:28:18.7 39:12.7 01:33:54.0 (156)
182 68 / M50 [ 545 ] Radek Slavík 1979 CZE Vrchlabí 02:28:32.0 39:26.0 01:36:36.0 (185)
183 28 / M30 [ 891 ] David Hons 1992 CZE Hroubovice 02:28:33.7 39:27.7 01:35:47.0 (172)
184 4 / Z30 [ 963 ] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 02:28:38.8 39:32.8 01:35:41.0 (168)
185 29 / M30 [ 882 ] Filip Hroneš 2000 CZE FAACCZ 02:28:50.0 39:44.0 01:35:50.0 (174)
186 42 / M40 [ 929 ] Jiří Fejfar 1980 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:29:26.0 40:20.0 01:34:06.0 (158)
187 8 / M61 [ 854 ] Jiří Kazda 1950 CZE Cyklo Point Jičín 02:29:27.6 40:21.6 01:36:19.0 (182)
188 30 / M30 [ 798 ] Michal Lenzing 1996 CZE Trutnov 02:29:29.9 40:23.9 01:36:10.0 (179)
189 22 / M60 [ 933 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:29:33.3 40:27.3 01:34:51.0 (163)
190 43 / M40 [ 845 ] Patrik Kobr 1984 CZE Enduro Český Ráj 02:29:35.0 40:29.0 01:36:12.0 (180)
191 31 / M30 [ 964 ] Lukáš Burda 1995 CZE DOMYJINAK 02:29:58.7 40:52.7 01:35:50.0 (173)
192 69 / M50 [ 591 ] Jiří Brus 1976 CZE Křižák team 02:29:59.2 40:53.2 01:38:41.0 (201)
193 44 / M40 [ 607 ] Aleš Bittner 1986 CZE Continental TRU 02:30:18.4 41:12.4 01:36:21.0 (183)
194 10 / M18 [ 746 ] Jakub Pavlásek 2004 CZE Lány team 02:30:40.9 41:34.9 01:42:04.0 (258)
195 2 / Z18 [ 738 ] Eliška Peterková 2005 CZE Spartak MTB Vrchlabí 02:30:54.0 41:48.0 01:35:59.0 (177)
196 45 / M40 [ 868 ] Jakub Jelínek 1984 CZE J and J bros. Jihlava 02:30:59.0 41:53.0 01:38:38.0 (198)
197 46 / M40 [ 961 ] Martin Císař 1986 CZE Třebihošť, DKnL. 02:31:09.7 42:03.7 01:32:46.0 (148)
198 70 / M50 [ 952 ] Jan Čeřovský 1975 CZE Hořice 02:31:17.7 42:11.7 01:39:01.0 (210)
199 32 / M30 [ 759 ] Ondřej Nevole 1997 CZE Kněžmost 02:31:30.6 42:24.6 01:34:18.0 (160)
200 9 / M61 [ 516 ] Karel Mašin 1951 CZE TJ Jiskra Jaroměř Potocký 02:32:11.7 43:05.7 01:39:05.0 (215)
201 71 / M50 [ 867 ] Petr Jindra 1971 CZE Kerteam 02:32:15.3 43:09.3 01:36:07.0 (178)
202 11 / M18 [ 505 ] tobiáš kulveit 2006 CZE Carla.kupkolo.cz 02:32:40.4 43:34.4 01:37:02.0 (188)
203 23 / M60 [ 989 ] Pavel Barvínek 1966 CZE Expres.cz- TUFO Team Kolín 02:33:02.0 43:56.0 01:35:56.0 (176)
204 47 / M40 [ 610 ] Štěpán Procházka 1982 CZE LIDÉ jeZDĚTE 02:33:03.2 43:57.2 01:35:35.0 (166)
205 72 / M50 [ 725 ] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 02:33:14.9 44:08.9 01:35:41.0 (169)
206 73 / M50 [ 911 ] Jiří Hájek 1973 CZE Bowling Pec 02:33:18.1 44:12.1 01:39:51.0 (230)
207 48 / M40 [ 681 ] Martin Šafařík 1986 CZE Hořice 02:33:20.4 44:14.4 01:37:52.0 (193)
208 49 / M40 [ 928 ] Petr Fejk 1989 CZE Vrchlabí 02:33:21.9 44:15.9 01:41:01.0 (245)
209 74 / M50 [ 705 ] Josef Segeth 1971 CZE SK Střela 02:33:22.1 44:16.1 01:40:24.0 (241)
210 50 / M40 [ 680 ] Martin Šefl 1981 CZE Loukov u Mn. Hradiště, Břehy 02:33:46.7 44:40.7 01:35:37.0 (167)
211 51 / M40 [ 982 ] Tomáš Berger 1987 CZE TJ Sokol Lužany 02:34:15.5 45:09.5 01:35:42.0 (170)
212 33 / M30 [ 934 ] Matěj Eliáš 1992 CZE Hořice v Podkrkonoší 02:34:26.0 45:20.0 01:39:23.0 (221)
213 75 / M50 [ 685 ] Jan Svítek 1974 CZE Úvaly 02:34:27.0 45:21.0 01:38:39.0 (199)
214 76 / M50 [ 973 ] Přemysl Brož 1977 CZE Boharyně 02:34:27.8 45:21.8 01:37:45.0 (192)
215 77 / M50 [ 549 ] Marek Kvitský 1978 CZE CYKLOKLUB Jičín 02:34:33.3 45:27.3 01:34:55.0 (164)
216 78 / M50 [ 773 ] Mojmír Morávek 1970 CZE GT coalition 02:34:40.3 45:34.3 01:38:16.0 (194)
217 79 / M50hasic [ 595 ] martin ošťádal 1974 CZE SDH Štěpanice - Česká Proseč 02:35:10.0 46:04.0 01:39:05.0 (216)
218 12 / M18 [ 859 ] David Kaňka 2003 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 02:35:18.7 46:12.7 01:39:07.0 (218)
219 10 / M61 [ 734 ] Karel Pinta 1952 CZE Praha 02:35:49.5 46:43.5 01:38:44.0 (204)
220 24 / M60 [ 791 ] Petr Macek 1961 CZE KCR Roudnice nad Labem 02:35:50.1 46:44.1 01:38:17.0 (196)
221 52 / M40 [ 947 ] Ondřej David 1987 CZE Profin plasty s.r.o. 02:35:50.7 46:44.7 01:38:16.0 (195)
222 80 / M50 [ 843 ] Jaromír Kohout 1970 CZE TEAM 911 02:35:57.9 46:51.9 01:35:51.0 (175)
223 25 / M60 [ 978 ] Jiří Bílek 1965 CZE Jičín 02:36:01.8 46:55.8 01:39:00.0 (208)
224 81 / M50 [ 953 ] Jaroslav Čeřovský 1977 CZE Lešany 02:36:03.6 46:57.6 01:39:04.0 (212)
225 53 / M40 [ 548 ] Tomáš Saidl 1980 CZE Nymburk 02:36:04.2 46:58.2 01:36:59.0 (187)
226 34 / M30 [ 614 ] Jan Zejfart 1994 CZE Lázně Bělohrad 02:36:06.0 47:00.0 01:37:13.0 (189)
227 54 / M40 [ 948 ] Jiří Daněk 1988 CZE CK Salaš 02:36:07.0 47:01.0 01:40:13.0 (238)
228 82 / M50 [ 504 ] David Dobiáš 1977 CZE CSG TRI Team 02:36:07.4 47:01.4 01:38:58.0 (206)
229 13 / M18 [ 503 ] Šimon Dobiáš 2005 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:36:09.6 47:03.6 01:39:05.0 (214)
230 55 / M40 [ 825 ] Lukáš Kraus 1988 CZE Hradec Králové 02:36:42.8 47:36.8 01:39:51.0 (229)
231 11 / M61 [ 699 ] Otomar Slavík 1958 CZE Tuchlovice 02:36:43.1 47:37.1 01:39:18.0 (219)
231 83 / M50 [ 661 ] Zdeněk Šulc 1977 CZE Praha 4 02:36:43.1 47:37.1 01:42:31.0 (262)
233 12 / M61 [ 636 ] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 02:36:49.4 47:43.4 01:39:00.0 (209)
234 3 / Z18 [ 918 ] Tereza Futo 2002 CZE Sportteam Hrádek 02:36:53.1 47:47.1 01:39:40.0 (226)
235 13 / M61 [ 957 ] Vladimír Černý 1952 CZE Olymp praha 02:36:55.3 47:49.3 01:37:13.0 (190)
236 56 / M40 [ 979 ] Štěpán Bezvoda 1989 CZE Hradec Králové - Kukleny 02:36:57.2 47:51.2 01:38:23.0 (197)
237 57 / M40 [ 646 ] Leigh Tozer 1980 AUS Praha 02:37:18.5 48:12.5 01:36:27.0 (184)
238 58 / M40 [ 987 ] Karel Bednář 1980 CZE Paddy´s 02:37:26.9 48:20.9 01:39:00.0 (207)
239 59 / M40 [ 535 ] Petr Hodáček 1981 CZE Milevsko 02:37:32.0 48:26.0 01:42:34.0 (264)
240 84 / M50 [ 599 ] Aleš Král 1974 CZE AUTO KELY 02:37:32.5 48:26.5 01:39:03.0 (211)
241 26 / M60 [ 538 ] Jaroslav Bošina 1964 CZE Vlašim 02:37:43.4 48:37.4 01:41:18.0 (249)
242 27 / M60 [ 803 ] Karel Landkammer 1961 CZE Cyklobulf Hrobce 02:37:46.2 48:40.2 01:39:56.0 (232)
243 60 / M40 [ 761 ] Zbyněk Nečesaný 1986 CZE SKY-VR46 02:37:48.8 48:42.8 01:38:46.0 (205)
244 14 / M61 [ 737 ] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 02:37:50.9 48:44.9 01:39:51.0 (231)
245 28 / M60 [ 507 ] Ivan Mikeš 1967 CZE Petrov 02:38:02.6 48:56.6 01:39:21.0 (220)
246 15 / M61 [ 756 ] Stanislav Novák 1958 CZE SNAK Pardubice 02:38:07.7 49:01.7 01:40:09.0 (233)
247 85 / M50 [ 775 ] Jaroslav Mlateček 1975 CZE Pardubice 02:38:09.8 49:03.8 01:39:41.0 (228)
248 14 / M18 [ 708 ] Adam Řezníček 2003 CZE Nová Paka 02:38:12.0 49:06.0 01:42:54.0 (269)
249 29 / M60 [ 495 ] Jaromír Krejčí 1960 CZE Železnice 02:38:39.1 49:33.1 01:40:15.0 (239)
250 61 / M40 [ 822 ] Pavel Krois 1989 CZE POHYBZDRAVE.CZ 02:38:43.0 49:37.0 01:40:09.0 (234)
251 35 / M30 [ 700 ] Dominik Skřivan 1996 CZE WEBER TEAM 02:38:45.0 49:39.0 01:40:11.0 (235)
252 36 / M30 [ 831 ] Tomáš KOUT 1995 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 02:38:46.5 49:40.5 01:39:06.0 (217)
253 37 / M30 [ 838 ] Aleš Kolman 1990 CZE Pardubice 02:39:00.0 49:54.0 01:39:37.0 (225)
254 86 / M50 [ 531 ] Jan Sirovátko 1975 CZE (p)lej volej(bal) 02:39:01.5 49:55.5 01:38:43.0 (202)
255 87 / M50 [ 616 ] Zdeněk Zahradník 1972 CZE Lázně Bělohrad 02:39:16.5 50:10.5 01:39:32.0 (224)
256 88 / M50 [ 940 ] Jakub Drbohlav 1978 CZE Turnov 02:39:28.6 50:22.6 01:42:02.0 (256)
257 5 / Z40 [ 886 ] Eliška Hornichová 1982 CZE Velocipéd klub Nová Paka 02:39:33.5 50:27.5 01:39:25.0 (222)
258 89 / M50 [ 580 ] Miloslav Ulrich 1970 CZE DPC Doudleby 02:39:35.5 50:29.5 01:41:38.0 (251)
259 2 / Z41 [ 579 ] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 02:39:37.4 50:31.4 01:41:46.0 (254)
260 30 / M60 [ 950 ] Radek Čipera 1964 CZE SK RADVANICE 02:39:47.5 50:41.5 01:50:05.0 (341)
261 62 / M40 [ 927 ] Milan Fiala 1985 CZE Kachna a Zelí 02:39:51.8 50:45.8 01:40:15.0 (240)
262 90 / M50hasic [ 816 ] Tomáš Kubáček 1977 CZE Střevač 02:39:53.2 50:47.2 01:37:33.0 (191)
263 38 / M30 [ 697 ] Luboš Smola 1990 CZE Granit Lipnice 02:39:58.5 50:52.5 01:42:54.0 (268)
264 63 / M40 [ 997 ] Michal Baborský 1981 CZE Praha 8 02:39:58.8 50:52.8 01:38:44.0 (203)
265 39 / M30 [ 777 ] Jiří Mesner 1990 CZE Lázně Bělohrad 02:39:59.3 50:53.3 01:39:05.0 (213)
266 91 / M50 [ 996 ] Martin Bačovský 1973 CZE - 02:40:02.2 50:56.2 01:42:26.0 (260)
267 15 / M18 [ 969 ] Michal BRUMLICH 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 02:40:06.0 51:00.0 01:40:11.0 (236)
267 16 / M61 [ 603 ] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:40:06.0 51:00.0 01:43:44.0 (280)
269 16 / M18 [ 748 ] František Paulus 2007 CZE ENJOY RIDING TEAM 02:40:06.7 51:00.7 01:40:12.0 (237)
270 6 / Z40 [ 496 ] Irena Effmertová 1983 CZE Čistý Sport 02:40:08.4 51:02.4 01:43:24.0 (275)
271 31 / M60 [ 638 ] Miroslav Vanický 1965 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:40:19.5 51:13.5 01:42:57.0 (270)
272 92 / M50hasic [ 656 ] Aleš Tauchman 1973 CZE Nová Paka 02:40:28.6 51:22.6 01:39:40.0 (227)
273 93 / M50 [ 723 ] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 02:40:35.6 51:29.6 01:46:48.0 (314)
274 17 / M61 [ 687 ] Karel Svatoň 1954 CZE Praha 10 02:40:36.6 51:30.6 01:41:08.0 (247)
275 94 / M50 [ 811 ] Michal Kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky Janka 02:40:50.3 51:44.3 01:39:28.0 (223)
276 3 / Z41 [ 123 ] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 02:40:51.1 51:45.1 01:44:25.0 (293)
277 17 / M18 [ 971 ] Štěpán Brož 2004 CZE Pod Zámečkem 1051 / 42, Hradec Králové 02:40:54.8 51:48.8 01:40:35.0 (242)
278 40 / M30 [ 960 ] Jakub Čáslavský 1995 CZE Trutnov 02:41:04.8 51:58.8 01:41:04.0 (246)
279 32 / M60 [ 905 ] Ralf Heinze 1964 GER Waltersdorf 02:41:17.4 52:11.4 01:41:36.0 (250)
280 64 / M40 [ 640 ] Petr Valenta 1980 CZE MTB Cyklo Benda 02:41:26.3 52:20.3 01:45:51.0 (308)
281 95 / M50 [ 804 ] Radek Landfeld 1977 CZE Velocipéd klub Nová Paka 02:41:51.1 52:45.1 01:42:26.0 (261)
282 96 / M50 [ 747 ] Radovan Páv 1979 CZE Značkové nářadí s.r.o. 02:41:55.2 52:49.2 01:42:04.0 (257)
283 65 / M40 [ 715 ] Jakub Reimer 1984 CZE Lazně Bohdaneč 02:41:55.5 52:49.5 01:44:32.0 (297)
284 41 / M30 [ 633 ] Stanislav Vávra 1992 CZE TEAM 911 02:42:15.5 53:09.5 01:46:50.0 (316)
285 42 / M30 [ 712 ] Pavel Ruml 1992 CZE SC Calabrone 02:42:30.9 53:24.9 01:41:39.0 (252)
285 7 / Z40 [ 605 ] Pavlína Dymešová 1982 CZE Levisto 02:42:30.9 53:24.9 01:44:14.0 (284)
287 66 / M40 [ 974 ] Josef Bourek 1985 CZE Kolín 02:42:34.6 53:28.6 01:43:40.0 (278)
288 97 / M50 [ 750 ] Michal Pašek 1973 CZE Continental Sport Club 02:42:36.9 53:30.9 01:43:34.0 (277)
289 98 / M50 [ 851 ] Jan Kittler 1978 CZE Valdice 02:42:40.5 53:34.5 01:42:00.0 (255)
290 33 / M60 [ 895 ] Pavel Holeček 1961 CZE SAZU.cz 02:42:45.2 53:39.2 01:44:29.0 (296)
291 4 / Z18 [ 611 ] Eliška Žižková 2001 CZE Never give up 02:42:45.6 53:39.6 01:40:49.0 (243)
292 99 / M50hasic [ 709 ] vladislav rychtera 1970 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:42:56.9 53:50.9 01:38:41.0 (200)
293 67 / M40 [ 943 ] Lukáš Doležal 1988 CZE Nový Bydžov 02:42:58.4 53:52.4 01:44:28.0 (295)
294 68 / M40 [ 926 ] Ondřej Fikar 1988 CZE Hobby Runners Hořice 02:43:21.4 54:15.4 01:43:40.0 (279)
295 69 / M40 [ 510 ] Dominik Vojtíšek 1988 CZE Ostroměř 02:43:25.7 54:19.7 01:45:20.0 (303)
296 18 / M18 [ 807 ] Matěj Kurjak 2003 CZE Horní Police 02:43:54.0 54:48.0 01:43:06.0 (271)
297 100 / M50 [ 762 ] Pavel Nazarov 1970 CZE Vetas Kralupy 02:43:55.3 54:49.3 01:43:22.0 (274)
298 70 / M40 [ 581 ] Pavel Šoltis 1982 CZE Zaječov 02:44:01.7 54:55.7 01:42:35.0 (265)
299 4 / Z41 [ 617 ] Gabriela Wohanková 1976 CZE TJ Spartak Vrchlabí 02:44:05.5 54:59.5 01:44:16.0 (285)
300 34 / M60 [ 620 ] Pavel Vokoun 1963 CZE Kralupy nad Vltavou 02:44:13.5 55:07.5 01:40:55.0 (244)
301 35 / M60 [ 744 ] Stanislav Pazderník 1962 CZE MMM 02:44:30.3 55:24.3 01:44:45.0 (299)
302 19 / M18 [ 965 ] Vojtěch Břeský 2005 CZE Lázně Bělohrad 02:44:33.0 55:27.0 01:44:22.0 (289)
303 71 / M40 [ 874 ] Marcel Janota 1981 CZE Lázně Bělohrad 02:44:37.7 55:31.7 01:44:23.0 (290)
304 5 / Z18 [ 757 ] Eliška Nosková 2005 CZE Carla Kupkolo.cz 02:45:17.6 56:11.6 01:41:14.0 (248)
305 43 / M30 [ 741 ] Zdeněk Pěchouček ml. 1994 CZE BAKAKO Nová Paka 02:45:40.0 56:34.0 01:41:42.0 (253)
306 18 / M61 [ 727 ] Milan Pour 1952 CZE beMANIAX BIKESALON 02:45:40.9 56:34.9 01:44:18.0 (288)
307 101 / M50 [ 925 ] Pavel Flaska 1974 CZE Praha 10 Pitkovice 02:45:42.9 56:36.9 01:44:26.0 (294)
308 5 / Z41 [ 876 ] Alena Jalová 1978 CZE Prasklej Řetěz Miletín 02:45:44.9 56:38.9 01:46:46.0 (313)
309 72 / M40 [ 836 ] Petr Kopecky 1988 CZE Jicin 02:45:47.0 56:41.0 01:45:20.0 (304)
310 5 / Z30 [ 698 ] Lucie Smetanová 1998 CZE Mělník 02:46:17.3 57:11.3 01:48:01.0 (320)
311 19 / M61 [ 635 ] Milan Vašek 1956 CZE Praha 6 02:46:27.9 57:21.9 01:43:12.0 (273)
312 36 / M60 [ 981 ] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 02:46:30.6 57:24.6 01:45:15.0 (302)
313 37 / M60 [ 677 ] Jiří Šimůnek 1969 CZE BOS team 02:46:42.1 57:36.1 01:43:54.0 (282)
314 20 / M61 [ 589 ] Milan borůvka 1954 CZE Tonery náplně 02:46:58.4 57:52.4 01:43:09.0 (272)
315 20 / M18 [ 740 ] Vladimír Pešek 2003 CZE Kostelec nad Orlicí 02:47:05.2 57:59.2 01:42:37.0 (266)
316 73 / M40 [ 694 ] Martin Srb 1986 CZE TJ Sokol Lužany 02:47:07.3 58:01.3 04:20:09.0 (450)
317 102 / M50 [ 509 ] Zdenek Kadavy 1977 CZE Železný Brod 02:47:19.0 58:13.0 01:44:25.0 (291)
318 38 / M60 [ 808 ] Miloš Kudrnáč 1960 CZE Continental sport club 02:47:41.1 58:35.1 01:45:21.0 (305)
319 74 / M40 [ 828 ] Jindřich Král 1982 CZE Nejlevnejsi-kotoucky.cz 02:48:07.6 59:01.6 01:46:43.0 (312)
320 6 / Z18 [ 691 ] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE CK Jihočeské naděje 02:48:08.5 59:02.5 01:48:31.0 (324)
321 39 / M60 [ 644 ] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 02:48:08.8 59:02.8 01:48:57.0 (325)
322 103 / M50 [ 938 ] Martin Dufek 1971 CZE Penzion Zámecká 02:48:09.1 59:03.1 01:44:17.0 (286)
323 104 / M50 [ 853 ] Stanislav Keller 1972 CZE KOLA ŠÍR BĚLOHRAD 02:48:09.2 59:03.2 01:44:49.0 (300)
324 44 / M30 [ 968 ] Marek Brůna 1990 CZE Lázně Bělohrad 02:48:25.0 59:19.0 01:43:48.0 (281)
325 21 / M18 [ 830 ] Filip KOUT 2004 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 02:48:55.0 59:49.0 01:44:38.0 (298)
326 22 / M18 [ 770 ] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:49:03.4 59:57.4 01:46:35.0 (311)
327 75 / M40 [ 615 ] Jan Zaplatílek 1988 CZE MTB TJ Spartak Vrchlabí 02:49:05.5 59:59.5 01:44:25.0 (292)
328 40 / M60 [ 885 ] Aleš Horník 1961 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:49:58.2 01:00:52.2 01:49:29.0 (339)
329 76 / M40 [ 621 ] Martin Vojtíšek 1987 CZE Ostroměř 02:50:19.7 01:01:13.7 01:47:22.0 (319)
330 77 / M40 [ 912 ] Lukáš Grmolec 1988 CZE Vrchlabí 02:51:13.9 01:02:07.9 01:43:32.0 (276)
331 78 / M40 [ 606 ] Ondřej Dus 1985 CZE Sendražice 02:51:15.0 01:02:09.0 01:48:16.0 (322)
332 41 / M60 [ 962 ] František Cerha 1961 CZE Prondo team 02:51:20.3 01:02:14.3 01:46:50.0 (315)
333 105 / M50 [ 513 ] petr polák 1975 CZE jičin 02:51:47.0 01:02:41.0 01:54:37.0 (377)
334 79 / M40 [ 669 ] Peter Šmehýl 1980 CZE AKŠMEHÝL 02:52:02.7 01:02:56.7 01:49:19.0 (335)
334 79 / M40 [ 682 ] Ivan Szabó 1980 CZE Hrom do piecky! 02:52:02.7 01:02:56.7 01:49:27.0 (338)
336 42 / M60 [ 624 ] Jan Vojík 1961 CZE Vrcha 02:52:04.5 01:02:58.5 01:42:52.0 (267)
337 45 / M30 [ 720 ] Pavel Přibyl 1997 CZE Kola Kamenice 02:52:23.1 01:03:17.1 01:46:27.0 (310)
338 106 / M50 [ 818 ] Petr Křemen 1972 CZE Bowling Pec 02:52:37.0 01:03:31.0 01:49:02.0 (326)
338 106 / M50 [ 787 ] Pavel Makovička 1971 CZE Bowling Pec 02:52:37.0 01:03:31.0 01:49:03.0 (329)
340 81 / M40 [ 832 ] Lukáš Kotlář 1980 CZE Jičín 02:52:38.2 01:03:32.2 01:45:42.0 (306)
341 43 / M60 [ 797 ] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 02:52:38.7 01:03:32.7 01:49:29.0 (340)
342 21 / M61 [ 612 ] Šlechtislav Žalský 1942 CZE Apache Loko Trutnov 02:52:46.1 01:03:40.1 01:50:06.0 (342)
343 82 / M40 [ 800 ] Martin Lauterbach 1985 CZE KUPKOLO.cz 02:53:22.2 01:04:16.2 01:49:19.0 (334)
344 108 / M50 [ 976 ] Milan Borůvka 1978 CZE boruvka.net 02:53:36.2 01:04:30.2 04:29:09.0 (452)
345 83 / M40 [ 871 ] Tomáš Jedlička 1984 CZE Praha 7 02:53:42.9 01:04:36.9 01:48:20.0 (323)
346 22 / M61 [ 714 ] miloš Roleček 1954 CZE BALONY.EU 02:54:07.1 01:05:01.1 01:49:03.0 (327)
347 23 / M61 [ 597 ] Ladislav Svoboda 1952 CZE Kutná Hora 02:54:12.5 01:05:06.5 01:49:03.0 (328)
348 109 / M50 [ 834 ] Karel Košár 1975 CZE Křižák team 02:54:18.1 01:05:12.1 01:44:54.0 (301)
349 23 / M18 [ 875 ] Jakub Janák 2007 CZE Miletín 02:54:25.3 01:05:19.3 01:50:31.0 (346)
350 24 / M18 [ 593 ] Jan Lelek 2005 CZE Lázně Bělohrad 02:54:26.3 01:05:20.3 01:50:58.0 (347)
351 44 / M60 [ 892 ] Tomas Holman 1967 CZE SmichOFF 02:54:29.8 01:05:23.8 01:49:17.0 (333)
352 7 / Z18 [ 576 ] Maryana Goliney 2002 CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 02:54:38.8 01:05:32.8 01:47:20.0 (318)
353 110 / M50 [ 584 ] Marek Brumlik 1979 CZE Jičín 02:55:11.3 01:06:05.3 01:42:32.0 (263)
354 45 / M60 [ 901 ] Karel Hnátek 1961 CZE SK Blíževedly 02:55:19.6 01:06:13.6 01:50:13.0 (344)
355 46 / M30 [ 600 ] Jan Kyzlink 1992 CZE Lázně Bělohrad 02:55:36.8 01:06:30.8 01:46:50.0 (317)
356 24 / M61 [ 736 ] Jan Petránek 1958 CZE Ostroměř 02:55:51.4 01:06:45.4 01:49:26.0 (337)
357 111 / M50 [ 569 ] Radovan Piech 1976 CZE Česká Skalice 02:56:03.8 01:06:57.8 02:01:02.0 (399)
358 6 / Z41 [ 568 ] Petra Piechová 1976 CZE ČEská Skalice 02:56:07.9 01:07:01.9 02:00:34.0 (396)
359 46 / M60 [ 782 ] Jaromír Medek 1963 CZE Hradec Králové 02:56:08.2 01:07:02.2 01:48:03.0 (321)
360 112 / M50 [ 711 ] Jiří Růžička 1977 CZE Sojovice 02:56:09.6 01:07:03.6 01:45:49.0 (307)
361 113 / M50 [ 688 ] Dusan Sukup 1974 CZE Vrdy 02:56:10.7 01:07:04.7 01:58:17.0 (388)
362 47 / M60 [ 521 ] Petr Rinn 1966 CZE Continental Adršpach 02:56:13.8 01:07:07.8 01:52:32.0 (360)
363 84 / M40 [ 879 ] Jan Jágr 1988 CZE Nový Bydžov 02:56:27.4 01:07:21.4 01:49:16.0 (332)
364 25 / M61 [ 625 ] Václav Vodochodský 1953 CZE TM racing czech 02:56:28.1 01:07:22.1 01:52:58.0 (366)
365 47 / M30 [ 922 ] Jiří Franc 1990 CZE Vojice 02:56:53.5 01:07:47.5 01:52:26.0 (357)
366 114 / M50 [ 670 ] Josef Šlapák 1970 CZE Lysá nad Labem 02:57:05.7 01:07:59.7 01:51:52.0 (353)
367 26 / M61 [ 732 ] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 02:57:22.7 01:08:16.7 01:51:19.0 (348)
368 7 / Z41 [ 718 ] Dagmar Přibylová 1971 CZE Eleven Mercedes Mitas Team 02:57:27.8 01:08:21.8 01:52:49.0 (362)
369 115 / M50 [ 498 ] Josef Ježek 1979 CZE ladějovSokol M 02:57:43.0 01:08:37.0 01:52:41.0 (361)
370 116 / M50 [ 676 ] Petr Šimůnek 1973 CZE BOS team 02:57:44.8 01:08:38.8 01:50:09.0 (343)
371 48 / M60 [ 765 ] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 02:57:52.2 01:08:46.2 01:51:43.0 (352)
372 27 / M61 [ 704 ] Jarda Seifert 1955 CZE JardaS 02:57:52.8 01:08:46.8 01:51:27.0 (351)
373 6 / Z30 [ 909 ] Klára Hartychová 1994 CZE Spartak Rokytnice nad Jizerou 02:58:11.9 01:09:05.9 01:49:22.0 (336)
374 117 / M50 [ 873 ] Khorel Jaroslav 1970 CZE Přelouč 02:58:20.5 01:09:14.5 01:54:44.0 (378)
375 85 / M40 [ 991 ] Martin Bango 1984 CZE Chlum 02:58:43.7 01:09:37.7 01:54:08.0 (375)
376 118 / M50 [ 805 ] Petr Laibl 1971 CZE Běchovice 02:58:45.6 01:09:39.6 01:51:20.0 (349)
377 28 / M61 [ 908 ] miloslav franc 1952 CZE chlum 02:58:50.0 01:09:44.0 01:52:56.0 (365)
378 48 / M30hasic [ 722 ] Pavel Přecechtěl 1992 CZE Hasiči Vyškov 02:59:10.7 01:10:04.7 01:44:13.0 (283)
378 48 / M30hasic [ 716 ] Miroslav Rajci 1990 CZE Hasiči Vyškov 02:59:10.7 01:10:04.7 01:44:18.0 (287)
380 8 / Z41 [ 537 ] Petra Jezberová 1973 CZE Hořice 02:59:11.3 01:10:05.3 01:54:00.0 (374)
381 49 / M60 [ 539 ] Jiří Holakovský 1969 CZE Vlašim 02:59:13.9 01:10:07.9 01:53:01.0 (367)
382 119 / M50 [ 692 ] Tomáš Staníček 1975 CZE Třtěnice 02:59:37.7 01:10:31.7 01:52:54.0 (364)
383 86 / M40 [ 518 ] Radek Novotný 1982 CZE FC Dulano 03:00:47.5 01:11:41.5 02:00:31.0 (395)
384 8 / Z40 [ 500 ] Sysa Joukalová 1979 CZE Rochmachine Cyklomax 03:00:49.9 01:11:43.9 01:51:57.0 (355)
385 50 / M60 [ 999 ] Roman Ajchler 1966 CZE Praha 9 Prosek 03:00:56.2 01:11:50.2 01:52:52.0 (363)
386 87 / M40 [ 776 ] Peter Michalička 1981 CZE Barbora team 03:02:31.3 01:13:25.3 01:57:32.0 (382)
387 29 / M61 [ 511 ] Lubomír Voltr 1958 CZE Jičín 03:02:32.3 01:13:26.3 01:53:05.0 (368)
388 8 / Z18 [ 820 ] Adéla Krykorková 2004 CZE Jičín 03:03:03.2 01:13:57.2 01:53:58.0 (373)
389 120 / M50 [ 821 ] petr krykorka 1970 CZE jičín 03:03:03.3 01:13:57.3 01:53:56.0 (372)
390 121 / M50 [ 550 ] Jirka Klein 1978 CZE CYKLOKLUB Jičín 03:03:04.4 01:13:58.4 01:52:27.0 (358)
391 51 / M60 [ 706 ] Petr Sedláček 1969 CZE Doudleby nad Orlicí 03:03:22.6 01:14:16.6 01:52:28.0 (359)
392 52 / M60 [ 707 ] Martin Říha 1963 CZE K-pro, spol. s r.o. 03:03:50.9 01:14:44.9 01:51:24.0 (350)
393 53 / M60 [ 888 ] Zdenk hora 1963 CZE Moto Hora 03:04:26.8 01:15:20.8 01:53:48.0 (370)
394 54 / M60 [ 914 ] Jan Gotz 1969 CZE Bohemiabike 03:05:03.8 01:15:57.8 01:57:22.0 (381)
395 122 / M50 [ 993 ] Pavel Bajer 1970 CZE Lázně Bělohrad 03:05:14.6 01:16:08.6 01:50:15.0 (345)
396 50 / M30 [ 769 ] Filip Musal 1996 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 03:05:36.3 01:16:30.3 02:01:01.0 (398)
397 123 / M50 [ 972 ] Vratislav Brož 1974 CZE Babice 03:05:37.5 01:16:31.5 01:51:56.0 (354)
398 30 / M61 [ 592 ] Milan skalický 1959 CZE Ostroměř 03:05:53.7 01:16:47.7 01:57:38.0 (383)
399 124 / M50 [ 753 ] michal Novotný 1972 CZE Čelechovice na Hané 03:06:06.6 01:17:00.6 01:54:23.0 (376)
400 88 / M40 [ 844 ] Richard Köhler 1982 CZE Chrudim 03:08:11.4 01:19:05.4 01:52:09.0 (356)
401 89 / M40 [ 763 ] Gabor Nagy 1980 HUN Gyor 03:08:34.1 01:19:28.1 01:53:50.0 (371)
402 51 / M30 [ 857 ] Jakub Karský 2000 CZE Letenští draci 03:08:35.3 01:19:29.3 01:49:12.0 (331)
403 125 / M50 [ 598 ] Pavel Rudolf 1972 CZE Nová Paka 03:08:50.6 01:19:44.6 01:53:16.0 (369)
404 126 / M50 [ 628 ] Petr Vítek 1977 CZE Bowling Pec 03:09:40.7 01:20:34.7 01:49:03.0 (330)
405 127 / M50 [ 801 ] David Lánský 1978 CZE Lázně Bělohrad 03:09:44.0 01:20:38.0 01:59:01.0 (389)
406 52 / M30 [ 768 ] Vojtěch Musil 1997 CZE Červená Třemešná 03:10:28.5 01:21:22.5 01:56:45.0 (380)
407 128 / M50 [ 904 ] josef hejhal 1972 CZE kostelec nad orlicí 03:10:52.4 01:21:46.4 01:58:06.0 (387)
408 9 / Z41 [ 861 ] Markéta kadlecová 1976 CZE SK Blíževedly 03:11:07.4 01:22:01.4 01:57:43.0 (385)
409 53 / M30 [ 842 ] Martin Kohout 1996 CZE TEAM 911 03:11:44.0 01:22:38.0 02:01:33.0 (402)
410 31 / M61 [ 813 ] Bohumil Kubíček 1957 CZE NOPEK Bike Team 03:11:59.3 01:22:53.3 02:01:29.0 (401)
411 32 / M61 [ 988 ] Karel Bednář 1959 CZE Praha 03:12:10.9 01:23:04.9 02:00:36.0 (397)
412 33 / M61 [ 985 ] Josef Beka 1949 CZE INSTATOP Kosmonosy 03:12:14.8 01:23:08.8 01:59:39.0 (392)
413 54 / M30 [ 802 ] Martin Lánský 1991 CZE NOVÁ PAKA 03:12:57.7 01:23:51.7 01:57:45.0 (386)
414 129 / M50 [ 793 ] Tomáš Macák 1979 CZE Prondo team 03:13:33.6 01:24:27.6 02:00:09.0 (394)
415 90 / M40 [ 672 ] Zbyněk Škop 1985 CZE Česká Skalice 03:13:35.2 01:24:29.2 01:59:17.0 (391)
416 91 / M40hasic [ 915 ] Tomáš Gotvald 1980 CZE SKH KHK 03:15:09.5 01:26:03.5 02:01:33.0 (403)
417 130 / M50 [ 946 ] Michal Dědek 1976 CZE Prondo team 03:17:06.3 01:28:00.3 01:55:11.0 (379)
418 131 / M50 [ 967 ] Jiří Brzek 1970 CZE Hradec Králové 03:17:10.8 01:28:04.8 02:02:59.0 (410)
418 131 / M50 [ 995 ] Viktor Baier 1976 CZE VYSOKE MYTO 03:17:10.8 01:28:04.8 02:03:00.0 (411)
420 133 / M50 [ 837 ] Luboš Kopal 1977 CZE SK Sklopísek Střeleč 03:18:29.6 01:29:23.6 01:57:39.0 (384)
420 55 / M30 [ 731 ] Matej Polák 1990 CZE Pardubice 03:18:29.6 01:29:23.6 02:02:23.0 (409)
422 134 / M50 [ 671 ] Josef Šlajchrt 1976 CZE Deštná 03:18:30.6 01:29:24.6 01:59:06.0 (390)
423 55 / M60 [ 653 ] Václav Tomalík 1963 CZE ApaCare.cz 03:18:52.0 01:29:46.0 02:01:39.0 (404)
424 34 / M61 [ 558 ] Jaroslav Vondrouš 1952 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 03:19:03.4 01:29:57.4 02:06:46.0 (419)
425 56 / M60 [ 990 ] Josef Bari 1964 CZE GEPARD PARDUBICE 03:19:35.9 01:30:29.9 02:00:01.0 (393)
426 10 / Z41 [ 889 ] Lucie Honzejková 1977 CZE Kola Víšek 03:20:31.2 01:31:25.2 02:04:41.0 (414)
427 35 / M61 [ 547 ] Jan OTRUBA 1944 CZE Oceloví letci 03:20:32.3 01:31:26.3 02:04:22.0 (412)
428 11 / Z41 [ 778 ] Lenka Mervartová 1972 CZE TJ Léčebna Košumberk 03:20:42.5 01:31:36.5 02:07:18.0 (420)
429 92 / M40 [ 703 ] Zdeněk Schlibener 1989 CZE Kladno 03:21:10.3 01:32:04.3 02:02:05.0 (406)
430 93 / M40 [ 916 ] Aleš Glaubauf 1989 CZE Kladno 03:21:10.4 01:32:04.4 02:02:05.0 (407)
431 135 / M50 [ 622 ] antonin vojtisek 1971 CZE no swiss 03:21:20.9 01:32:14.9 02:05:39.0 (416)
432 94 / M40 [ 566 ] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 03:22:28.2 01:33:22.2 02:01:19.0 (400)
433 57 / M60 [ 942 ] Libor Domas 1969 CZE SK Sklopísek Střeleč 03:26:16.6 01:37:10.6 02:05:45.0 (417)
434 136 / M50 [ 749 ] Pavel Pašek 1971 CZE Continental Sport Club 03:26:50.6 01:37:44.6 02:05:14.0 (415)
435 95 / M40 [ 587 ] Michal vích 1980 CZE Pricefx 03:27:16.1 01:38:10.1 04:26:28.0 (451)
436 58 / M60 [ 784 ] Michal Marcinčik 1966 CZE Praha 03:28:19.7 01:39:13.7 02:04:27.0 (413)
437 36 / M61 [ 880 ] Miroslav Chroust 1955 CZE Příznivci běhu Stránka 03:28:56.1 01:39:50.1 02:11:03.0 (426)
438 7 / Z30 [ 841 ] Veronika Kohoutová 1993 CZE TEAM 911 03:29:36.8 01:40:30.8 02:12:29.0 (428)
439 137 / M50 [ 906 ] Jan Hegr 1974 CZE Sobotka 03:29:48.7 01:40:42.7 02:06:26.0 (418)
440 96 / M40 [ 767 ] Martin Naar 1982 CZE Jaroměř 03:29:50.6 01:40:44.6 02:13:21.0 (430)
441 138 / M50 [ 686 ] Petr Sviták 1971 CZE - 03:34:09.2 01:45:03.2 02:09:50.0 (425)
442 97 / M40 [ 524 ] Martin Ďurčo 1988 CZE Kysucké Nové Mesto 03:35:38.1 01:46:32.1 02:47:04.0 (447)
443 37 / M61 [ 949 ] Leoš Čižinský 1956 CZE Retro Podlesí 03:38:19.7 01:49:13.7 02:20:55.0 (440)
444 12 / Z41 [ 557 ] Renata Šuláková 1974 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 03:38:23.0 01:49:17.0 02:13:37.0 (431)
445 25 / M18 [ 809 ] Ondřej Kubišta 2005 CZE Pell´s factory team 03:40:19.4 01:51:13.4 02:07:21.0 (422)
446 139 / M50 [ 810 ] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 03:40:23.4 01:51:17.4 02:07:20.0 (421)
447 140 / M50 [ 721 ] Pavel Přibyl 1973 CZE Kola Kamenice 03:42:00.6 01:52:54.6 02:08:05.0 (423)
448 9 / Z18 [ 717 ] Natálie Přibylová 2005 CZE Kola Kamenice 03:42:00.9 01:52:54.9 02:08:08.0 (424)
449 98 / M40 [ 785 ] Jan Malý 1986 CZE Ostroměř 03:44:00.9 01:54:54.9 02:14:13.0 (432)
450 38 / M61 [ 533 ] Zdeněk Prkno 1958 CZE Hrádek nad nisou 03:46:41.5 01:57:35.5 02:17:55.0 (438)
451 59 / M60 [ 932 ] Miloslav Elis 1960 CZE Neratovice 03:47:02.8 01:57:56.8 02:13:10.0 (429)
452 99 / M40 [ 733 ] Tomáš Pliml 1986 CZE JaPaTo 03:48:28.8 01:59:22.8 02:12:06.0 (427)
453 39 / M61 [ 872 ] Petr Jaroš 1944 CZE elektrospoj 03:49:46.8 02:00:40.8 02:20:49.0 (439)
454 141 / M50 [ 848 ] Radek Klimeš 1974 CZE Bílá Třemešná 03:50:04.1 02:00:58.1 02:17:07.0 (435)
455 100 / M40 [ 627 ] Jakub Vočka 1986 CZE Borovnice 262, 54477 03:50:05.1 02:00:59.1 02:17:03.0 (434)
456 142 / M50 [ 900 ] David Hofman 1976 CZE Jaroměř 03:50:05.2 02:00:59.2 02:17:02.0 (433)
457 60 / M60 [ 847 ] Martin Klimeš 1969 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:50:10.3 02:01:04.3 02:17:09.0 (436)
458 143 / M50 [ 542 ] Petr Kašparovský 1977 CZE Poděbrady 03:51:01.6 02:01:55.6 02:17:39.0 (437)
459 9 / Z40 [ 745 ] Monika Pavlíčková 1987 CZE Káranice 37, Kárarnice 503 66 03:51:18.2 02:02:12.2 02:25:19.0 (441)
460 144 / M50 [ 641 ] Martin Václavík 1975 CZE Hořice 04:06:26.7 02:17:20.7 02:34:46.0 (444)
461 8 / Z30 [ 884 ] Market Hrachovcová 1989 CZE Jahňátka 04:12:56.6 02:23:50.6 02:32:57.0 (442)
461 101 / M40 [ 878 ] Antonín Jahn 1981 CZE Jahňátka 04:12:56.6 02:23:50.6 02:33:00.0 (443)
463 40 / M61 [ 667 ] Josef Špůr 1959 CZE Praha 6 04:17:39.7 02:28:33.7 02:36:27.0 (445)
463 145 / M50 [ 695 ] Jaroslav Spur 1971 CZE Praha6 04:17:39.7 02:28:33.7 02:36:31.0 (446)
465 41 / M61 [ 739 ] Květoslav Petelák 1957 CZE Praha 04:28:42.2 02:39:36.2 02:52:30.0 (448)
466 13 / Z41 [ 764 ] Hana Nádherová 1968 CZE Hradec Králové 05:01:49.5 03:12:43.5 03:03:26.0 (449)
{467} 56 / M30 [ 544 ] Vojtěch Slavík 1998 CZE Všelibice 01:18:18.0 (11)
{468} 102 / M40 [ 863 ] Filip Jonáš 1980 CZE Cannondale Mratín 01:34:26.0 (161)
{469} 61 / M60hasic [ 955 ] Pavel Červenka 1968 CZE HZS Pardubice 01:42:10.0 (259)
{470} 26 / M18 [ 512 ] Vadim Voltr 2005 CZE Jičín 01:45:53.0 (309)
{471} 146 / M50 [ 556 ] Martin Kobulnický 1977 CZE Liberec 02:01:53.0 (405)
{472} 147 / M50 [ 980 ] Patrik Bestoso 1979 CZE mtb Hodkovice 02:02:21.0 (408)
{473} 148 / M50 [ 588 ] Jiri Fabian 1978 CZE TopMonks.com 04:29:09.0 (453)
DNF / M61 [ 630 ] Josef Vejnar 1957 CZE MTB Spartak Vrchlabí
DNF / M60 [ 683 ] Jindřich Synovec 1965 CZE Bitters Superior Cyklofit team Liberec
DNF / M50 [ 783 ] Robert Matura 1973 CZE Měník
DNS / M50 [ 655 ] Oldřich Tesař 1977 CZE Podkumburský Banditi
DNS / M40 [ 786 ] Miroslav Malý 1980 CZE GHOST Team
DNS / M50 [ 796 ] Arnošt Loos 1978 CZE KERDA SPORT
DNS / M40 [ 735 ] Jan Piechaczek 1985 CZE Hörmann
DNS / M50 [ 881 ] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys
DNS / M60 [ 920 ] Luboš Frühbauer 1961 CZE Liberec
DNS / M30 [ 930 ] Petr Falta 1990 CZE WIST o.s.
DNS / M50 [ 937 ] Michal Dvořáček 1975 CZE KPO
DNS / M30 [ 649 ] Jan Toman 1997 CZE Carla.kupkolo.cz

výsledková listina 50km elektrokola

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Ženy [ 200 ] Helena Prokopová 1979 CZE Continental Sport Club 02:51:53.1 01:55:27.0 (1)
2 1 / Muži [ 567 ] Miloš Böhm 1965 CZE KUPKOLO.cz 03:22:24.0 30:30.9 02:01:17.0 (2)

výsledková listina 50km gravel bike

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži [ 202 ] Lukáš Markovič 1989 CZE Hradec Králové 02:14:48.4 01:25:01.0 (1)
2 2 / Muži [ 203 ] Radek Sušer 1973 CZE PP Štola Bechyně 02:20:27.5 05:39.1 01:29:33.0 (2)
3 3 / Muži [ 201 ] Petr Císař 1988 CZE Jičín 02:39:12.2 24:23.8 01:36:55.0 (3)
4 4 / Muži [ 514 ] Jan Hes 2001 CZE Hradec Králové 03:14:34.5 59:46.1 01:54:01.0 (4)

výsledková listina holky 100m

start ~ 10:55:46

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / holky [ 286 ] Sofia bartsch 2017 CZE Jičín 01:47.1
2 2 / holky [ 264 ] Maja šafářová 2017 CZE Lázně Bělohrad 01:59.6 00:12.5
3 3 / holky [ 262 ] Viktorie jánská 2017 CZE Lázně Bělohrad 02:08.9 00:21.8
4 4 / holky [ 280 ] anna kohoutková 2018 CZE Praha 02:09.4 00:22.3 34:45.0 (1)
5 5 / holky [ 243 ] Sofie Reimerová 2017 CZE Pardubice 02:12.0 00:24.9
6 6 / holky [ 263 ] nela jonášová 2017 CZE Mratín 02:29.7 00:42.6
7 7 / holky [ 277 ] thea friedrichová 2018 CZE Lázně Bělohrad 02:37.3 00:50.2
{8} 8 / holky [ 279 ] Gabriela pažoutová 2017 CZE Jičín

výsledková listina kluci 100m

start ~ 11:00:14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [ 310 ] Šimon Eliáš 2017 CZE Hořice v Podkrkonoší 01:15.1
2 2 / kluci [ 312 ] Karel Hasman 2017 CZE Rézi cookies 01:21.7 00:06.6
3 3 / kluci [ 393 ] Jan císař 2017 CZE Třebihošť 01:42.0 00:26.9
4 4 / kluci [ 190 ] Vilém Bil 2017 CZE Nová Paka 01:46.2 00:31.1
5 5 / kluci [ 307 ] Filípek Ciniburk 2017 CZE Praha 01:46.9 00:31.8
6 6 / kluci [ 191 ] david knap 2017 CZE Nová Paka 02:00.2 00:45.1
7 7 / kluci [ 209 ] Hugo bednář 2017 CZE Praha 02:20.4 01:05.3
8 8 / kluci [ 197 ] richard rudolf cogan 2017 CZE nová paka 02:57.8 01:42.7

výsledková listina nejmladší 1 kolo holky

start ~ 11:07:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / holky [ 285 ] veronika lejderová 2015 CZE Lázně Bělohrad 04:10.3
2 2 / holky [ 229 ] Sofia Kašprišin 2015 CZE AEROTEC 04:37.5 00:27.2
3 3 / holky [ 230 ] Gabriela Khunová 2015 CZE Lázně Bělohrad 04:37.7 00:27.4
4 4 / holky [ 233 ] Andrea Kosová 2016 CZE Hořice v Podkrkonoší 05:57.4 01:47.1
5 5 / holky [ 246 ] Ema Šírová 2015 CZE Lázně Bělohrad 06:02.5 01:52.2
6 6 / holky [ 272 ] Ella Pechová 2016 CZE Ostružno 06:13.8 02:03.5
7 7 / holky [ 244 ] Stella Sládková 2016 CZE Kolopravna Svídnice 07:17.2 03:06.9
8 8 / holky [ 254 ] Zuzana Strnadová 2016 CZE Praha 08:09.5 03:59.2
9 9 / holky [ 238 ] Nina Krušinová 2016 CZE Hořice 08:19.4 04:09.1
10 10 / holky [ 255 ] Natálie Frolíková 2016 CZE Hradec Králové 10:05.3 05:55.0
11 11 / holky [ 236 ] Emma Kraus 2015 CZE Dynamo Skopje 11:06.4 06:56.1

výsledková listina nejmladší 1 kolo kluci

start ~ 11:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [ 330 ] David Sedliský 2015 CZE TJ Spartak Vrchlabí - Hatchey 02:42.7
2 2 / kluci [ 311 ] Josef Hasman 2015 CZE Rézi cookies 02:55.3 00:12.6
3 3 / kluci [ 315 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 03:12.4 00:29.7
4 4 / kluci [ 345 ] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:13.3 00:30.6
5 5 / kluci [ 196 ] alex dubec 2015 CZE Lázně Bělohrad 03:15.5 00:32.8
6 6 / kluci [ 321 ] Lukáš Markovič 2015 CZE Hradec Králové 03:18.7 00:36.0
7 7 / kluci [ 199 ] štěpán holubec 2015 CZE valteřice 03:20.3 00:37.6
8 8 / kluci [ 329 ] Samuel Reimer 2015 CZE Pardubice 03:26.5 00:43.8
9 9 / kluci [ 370 ] Matyáš Feix 2015 CZE Lázně Bělohrad 03:53.5 01:10.8
10 10 / kluci [ 371 ] vojtěch mindl 2015 CZE Lázně Bělohrad 03:58.0 01:15.3
11 11 / kluci [ 389 ] Oliver bureš 2016 CZE KUPKOLO.cz 04:22.6 01:39.9
12 12 / kluci [ 205 ] jakub císař 2016 CZE rohoznice 04:24.1 01:41.4
13 13 / kluci [ 220 ] Nikolas piechaczek 2015 CZE Jičín 04:25.7 01:43.0
14 14 / kluci [ 212 ] Kvido vancl 2015 CZE Semily 04:30.7 01:48.0
15 15 / kluci [ 392 ] Sebastián duleba 2016 CZE Luka Racing 04:46.7 02:04.0
16 16 / kluci [ 322 ] Matyáš Nekvapil 2016 CZE Hořice v Podkrkonoší 04:52.8 02:10.1
17 17 / kluci [ 218 ] vladimír kohoutek 2016 CZE Praha 05:08.2 02:25.5
18 18 / kluci [ 193 ] Adam špidlen 2016 CZE Hradec Králové 05:11.7 02:29.0
19 19 / kluci [ 372 ] Jonáš Blažek 2015 CZE Láyně Bělohrad 05:12.9 02:30.2
20 20 / kluci [ 207 ] adam tondr 2015 CZE Mladá Boleslav 05:21.4 02:38.7
21 21 / kluci [ 219 ] david šmíd 2016 CZE Jičín 05:35.1 02:52.4
22 22 / kluci [ 216 ] martin černý 2015 CZE Lázně Bělohrad 05:46.5 03:03.8
23 23 / kluci [ 397 ] Jan sklenář 2016 CZE Nová Paka 06:57.4 04:14.7
24 24 / kluci [ 360 ] Matěj Kaisr 2016 CZE Kupkolo 07:21.0 04:38.3
25 25 / kluci [ 326 ] Ondřej Polák 2016 CZE Pardubice 08:04.9 05:22.2
{26} 26 / kluci [ 189 ] Jonáš nedas 2016 CZE Šárovcová Lhota
{27} 27 / kluci [ 217 ] Jakub nekovařík 2016 CZE Lázně Bělohrad

výsledková listina předškolačky 1 kolo

start ~ 11:29:36

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / holky [ 270 ] Sofie Lhotáková 2013 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:43.8
2 2 / holky [ 224 ] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:44.6 00:00.8
3 3 / holky [ 251 ] Natálie Sekotová 2013 CZE Pecka 03:10.7 00:26.9
4 4 / holky [ 275 ] Klára paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 03:13.3 00:29.5
5 5 / holky [ 237 ] Andělka Krušinová 2013 CZE Hořice 03:23.6 00:39.8
6 6 / holky [ 241 ] Maja Munzarová 2013 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 03:23.7 00:39.9
7 7 / holky [ 269 ] Stela Dreslerová 2014 CZE Střezetice 03:24.2 00:40.4
8 8 / holky [ 278 ] Beata bláhová 2014 CZE Hořice 04:03.1 01:19.3
9 9 / holky [ 273 ] Klára Podlipná 2014 CZE Lázně Bělohrad 04:14.1 01:30.3
10 10 / holky [ 281 ] Anna nekovaříková 2014 CZE Lázně Bělohrad 04:18.0 01:34.2
11 11 / holky [ 240 ] Nikola šimonová 2013 CZE Dvůr Králové nad Labem 04:21.5 01:37.7
12 12 / holky [ 288 ] aneta čeřovská 2014 CZE Nová Paka 05:42.7 02:58.9
{13} 13 / holky [ 253 ] Veronika Beranová 2014 CZE kupkolo.cz

výsledková listina předškoláci 1 kolo

start ~ 11:34:11

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [ 343 ] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Val 02:42.8
2 2 / kluci [ 313 ] MARTIN HORNICH 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:45.9 00:03.1
3 3 / kluci [ 335 ] Jakub Zejfart 2013 CZE Dolní Kalna 02:47.0 00:04.2
4 4 / kluci [ 387 ] vít jezbera 2013 CZE Hořice 02:57.1 00:14.3
5 5 / kluci [ 195 ] Michael dubec 2013 CZE Lázně Bělohrad 03:02.1 00:19.3
6 6 / kluci [ 368 ] Matěj Šafář 2013 CZE Praha 03:03.1 00:20.3
7 7 / kluci [ 331 ] Lukáš Seifert 2013 CZE Pečky 03:08.4 00:25.6
8 8 / kluci [ 324 ] Václav Novotný 2014 CZE Dolní Počernice 03:11.8 00:29.0
9 9 / kluci [ 306 ] Tomášek Ciniburk 2014 CZE Praha 03:13.1 00:30.3
10 10 / kluci [ 304 ] Hynek Bohuňovský 2013 CZE CYKLOKLUB Jičín 03:19.1 00:36.3
11 11 / kluci [ 383 ] Adam Klička 2014 CZE Praha 03:20.0 00:37.2
12 12 / kluci [ 206 ] antonín janák 2013 CZE miletín 03:24.0 00:41.2
13 13 / kluci [ 373 ] Adam jór 2013 CZE Jičín 03:25.4 00:42.6
14 14 / kluci [ 341 ] Kolin Šimonek 2013 CZE CFD support 03:26.3 00:43.5
15 15 / kluci [ 336 ] Max Martinek 2013 CZE VK Blesk 03:26.4 00:43.6
16 16 / kluci [ 215 ] matyáš janák 2013 CZE Lázně Bělohrad 03:29.2 00:46.4
17 17 / kluci [ 352 ] Tomáš kuk 2014 CZE kupkolo.cz 03:34.5 00:51.7
18 18 / kluci [ 359 ] Adam Kaisr 2013 CZE Kupkolo 03:44.3 01:01.5
19 19 / kluci [ 376 ] Lubor melich 2014 CZE praha 03:49.9 01:07.1
20 20 / kluci [ 385 ] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 03:52.6 01:09.8
21 21 / kluci [ 390 ] patrik bernard 2014 CZE Pardubice 04:00.2 01:17.4
22 22 / kluci [ 365 ] Štěpán kraus 2014 CZE Lázně Bělohrad 04:03.0 01:20.2
23 23 / kluci [ 314 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 04:10.1 01:27.3 23:55:59.0 (1)
24 24 / kluci [ 355 ] Matěj šlapák 2014 CZE Lysá nad Labem 04:15.4 01:32.6
25 25 / kluci [ 378 ] Tomáš Strnad 2014 CZE Pardubice 04:18.3 01:35.5
26 26 / kluci [ 358 ] Michal Bohm 2014 CZE Kupkolo 04:20.2 01:37.4
27 27 / kluci [ 399 ] vít friedrich 2014 CZE Lázně Bělohrad 04:31.5 01:48.7
28 28 / kluci [ 396 ] jiří sklenář 2014 CZE Nová Paka 04:32.5 01:49.7
29 29 / kluci [ 210 ] Adam Herbrych 2014 CZE Pecka 06:21.8 03:39.0
30 30 / kluci [ 400 ] františek friedrich 2014 CZE Lázně Bělohrad 23:53.5 21:10.7
{31} 31 / kluci [ 305 ] Jiří Brus 2014 CZE Prostějov

výsledková listina děti 2 kola kluci

start ~ 11:41:29

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [ 208 ] Mikuláš horák 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 05:11.3 02:34.5 (2) mezičasy
2 2 / kluci [ 198 ] kryštof holubec 2012 CZE valteřice 05:13.7 00:02.4 02:31.7 (1) mezičasy
3 3 / kluci [ 354 ] David Pekař 2011 CZE Jičín 05:39.9 00:28.6 02:46.6 (5) mezičasy
4 4 / kluci [ 351 ] milan kuk 2011 CZE Kupkolo.cz 05:51.7 00:40.4 02:59.8 (12) mezičasy
5 5 / kluci [ 382 ] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 05:53.8 00:42.5 02:56.7 (10) mezičasy
6 6 / kluci [ 377 ] Tomáš Kraus 2011 CZE Ulibice 05:54.3 00:43.0 02:52.4 (6) 02:50:58.0 (1) mezičasy
7 7 / kluci [ 211 ] dominik vaníček 2012 CZE Hořice 05:55.0 00:43.7 02:52.8 (7) mezičasy
8 8 / kluci [ 364 ] Pavel Bajer 2012 CZE Lázně Bělohrad 05:56.2 00:44.9 02:54.9 (8) mezičasy
9 9 / kluci [ 379 ] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 05:56.7 00:45.4 02:55.6 (9) mezičasy
10 10 / kluci [ 320 ] Ondřej Mádlík 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 05:57.1 00:45.8 02:57.2 (11) mezičasy
11 11 / kluci [ 388 ] Lukáš Bernard 2011 CZE S-Sport Hronov 06:01.0 00:49.7 03:02.9 (13) mezičasy
12 12 / kluci [ 316 ] Šimon Kordík 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 06:07.4 00:56.1 02:42.9 (3) mezičasy
13 13 / kluci [ 357 ] Štěpán šlapák 2012 CZE Lysá nad Labem 06:18.1 01:06.8 03:11.9 (14) mezičasy
14 14 / kluci [ 214 ] Daniel budina 2012 CZE Chomutice 06:22.4 01:11.1 02:46.4 (4) mezičasy
15 15 / kluci [ 386 ] daniel burda 2011 CZE Rakovník 06:40.3 01:29.0 03:14.3 (15) mezičasy
16 16 / kluci [ 347 ] Jakub Macháček 2012 CZE HO Stěžery 06:41.1 01:29.8 03:27.3 (17) mezičasy
17 17 / kluci [ 194 ] Jakub Gradoš 2012 CZE Lázně Bělohrad 06:48.7 01:37.4 03:23.2 (16) mezičasy
18 18 / kluci [ 362 ] Michal Harcuba 2012 CZE Lázně Bělohrad 06:52.2 01:40.9 03:28.1 (18) mezičasy
19 19 / kluci [ 301 ] Vojtech Bajan 2011 CZE 青山 06:56.4 01:45.1 03:35.8 (19) mezičasy
20 20 / kluci [ 348 ] adam peca 2011 CZE Lázně Bělohrad 07:01.4 01:50.1 03:26.7 (20) mezičasy

výsledková listina děti 2 kola holky

start ~ 11:42:19

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / holky [ 271 ] Kristýna Lhotáková 2011 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 05:28.7 02:42.6 (2) mezičasy
2 2 / holky [ 249 ] Lucie Macháčková 2011 CZE HO Stěžery 05:33.2 00:04.5 02:39.7 (1) mezičasy
3 3 / holky [ 234 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 05:36.9 00:08.2 02:43.1 (3) mezičasy
4 4 / holky [ 259 ] Nela Vitíková 2011 CZE BAKAKO Nová Paka 05:54.6 00:25.9 02:48.3 (4) mezičasy
5 5 / holky [ 250 ] Zuzana Ryšavá 2011 CZE Val 05:59.2 00:30.5 02:53.9 (6) mezičasy
6 6 / holky [ 231 ] Alice Kosáčková 2012 CZE Zálesní Lhota 06:02.7 00:34.0 03:00.0 (7) mezičasy
7 7 / holky [ 268 ] Ema Dreslerová 2012 CZE Střezetice 06:06.6 00:37.9 03:02.0 (8) mezičasy
8 8 / holky [ 256 ] Agáta Piechová 2012 CZE Loko Trutnov 06:13.7 00:45.0 03:07.0 (9) mezičasy
9 9 / holky [ 252 ] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 06:16.0 00:47.3 02:51.5 (5) mezičasy
10 10 / holky [ 265 ] Nela Šafářová 2011 CZE Praha 07:11.8 01:43.1 03:50.8 (10) mezičasy
11 11 / holky [ 245 ] Nela Šírová 2012 CZE Lázně Bělohrad 08:24.7 02:56.0 03:51.5 (11) mezičasy

výsledková listina děti 4 kola kluci

start ~ 11:54:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [ 332 ] Vojtěch Selvek 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 06:31.4 02:11.3 (5) 04:23.1 (2) mezičasy
2 2 / kluci [ 350 ] Patrik frencl 2008 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 06:34.1 00:02.7 02:07.3 (1) 04:24.8 (3) mezičasy
3 3 / kluci [ 340 ] Petr Ticháček 2006 CZE Expres CZ-Tufo Team Kolín 06:36.2 00:04.8 02:08.1 (2) 04:23.0 (1) mezičasy
4 4 / kluci [ 346 ] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 06:43.9 00:12.5 02:14.6 (7) 04:28.5 (5) mezičasy
5 5 / kluci [ 333 ] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 06:47.3 00:15.9 02:14.5 (6) 04:30.4 (6) mezičasy
6 6 / kluci [ 325 ] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:47.7 00:16.3 02:10.3 (4) 04:26.5 (4) mezičasy
7 7 / kluci [ 318 ] Domminik Kvitský 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 07:03.1 00:31.7 02:18.0 (8) 04:41.2 (7) mezičasy
8 8 / kluci [ 384 ] Adam Ulvr 2007 CZE carla.kupkolo.cz 07:21.7 00:50.3 02:23.9 (10) 04:52.8 (9) mezičasy
9 9 / kluci [ 213 ] dominik kébl 2006 CZE robousy 07:24.1 00:52.7 02:21.0 (9) 04:51.5 (8) mezičasy
10 10 / kluci [ 338 ] Tomáš Macháček 2008 CZE HO Stěžery 07:27.3 00:55.9 02:25.9 (11) 04:55.5 (10) mezičasy
11 11 / kluci [ 380 ] jan fejfar 2007 CZE Úlibice 07:40.9 01:09.5 02:37.4 (14) 05:09.9 (11) mezičasy
12 12 / kluci [ 367 ] Filip Voborník 2008 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 07:48.9 01:17.5 02:08.2 (3) 05:23.3 (16) mezičasy
13 13 / kluci [ 328 ] Antonín Polášek 2006 CZE Stará Paka 07:51.7 01:20.3 02:39.7 (15) 05:13.1 (12) mezičasy
14 14 / kluci [ 317 ] Jan Kordík 2008 CZE Cyklo klub Jičín 08:01.1 01:29.7 02:41.4 (16) 05:21.8 (14) mezičasy
15 15 / kluci [ 374 ] Michal Šimek 2008 CZE Praha 08:01.6 01:30.2 02:44.7 (19) 05:27.1 (17) mezičasy
16 16 / kluci [ 353 ] Martin Pekař 2008 CZE Jičín 08:10.8 01:39.4 02:32.1 (12) 05:18.8 (13) mezičasy
17 17 / kluci [ 391 ] vojtěch ambuš 2008 CZE Praha 08:13.3 01:41.9 02:37.0 (13) 05:23.1 (15) mezičasy
18 18 / kluci [ 356 ] Karel Košár 2008 CZE Cyklo team Kolárna 08:16.2 01:44.8 02:41.9 (17) 05:34.1 (18) mezičasy
19 19 / kluci [ 381 ] matěj kříž 2007 CZE Praha 08:18.9 01:47.5 02:44.2 (18) 05:34.8 (19) mezičasy
20 20 / kluci [ 398 ] tomáš šourek 2008 CZE Lázně Bělohrad 08:49.6 02:18.2 02:52.1 (20) 05:45.6 (20) mezičasy

výsledková listina děti 4 kola holky

start ~ 11:54:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [ 247 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 06:54.4 02:13.1 (1) 04:30.7 (1) mezičasy
2 2 / holky [ 257 ] Sofie Piechová 2007 CZE Loko Trutnov 07:04.4 00:10.0 02:19.6 (2) 04:41.1 (2) mezičasy
3 3 / holky [ 221 ] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 07:09.0 00:14.6 02:26.8 (3) 04:44.6 (3) mezičasy
4 4 / holky [ 242 ] Valerie Novakova 2007 CZE SKIracingMB 07:27.2 00:32.8 02:31.1 (4) 04:59.8 (4) mezičasy
5 5 / holky [ 248 ] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 07:30.5 00:36.1 02:37.8 (5) 05:02.8 (5) mezičasy
6 6 / holky [ 284 ] Amalka horáková 2008 CZE SKI JILEMNICE 07:55.4 01:01.0 02:40.5 (6) 05:17.6 (6) mezičasy
7 7 / holky [ 276 ] Kateřina vopršalová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 08:05.4 01:11.0 02:52.1 (9) 05:29.0 (8) mezičasy
8 8 / holky [ 283 ] Johana petrof 2008 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 08:13.0 01:18.6 02:46.9 (8) 05:24.0 (7) mezičasy