Excalibur Race Kladno neděle

30.09.2018 Kladno 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Hell jednotlivci     celkem: 91, muži : 64, ženy: 27, M: 52, M40: 12, Z: 22, Z40: 5 [html] [pdf]
Hell dvojice     celkem: 40, muži : 28, ženy: 12, muži: 28, ženy: 12, mix: 0 [html] [pdf]
Hell týmy     celkem: 20, muži : 14, ženy: 6, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M40: 1, M: 13, Z: 6 [html] [pdf]

výsledková listina Hell jednotlivci

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Z40 [20] Stanislava Babušková 1974 CZE #GLADIATORRACETEAM 01:19:27.0
2 1 / Z [1] Zuzana Šašková 1983 CZE SOWA 01:22:48.1 03:21.1
3 2 / Z [35] Tereza Schejbalová 2000 CZE Plzeň 01:23:22.7 03:55.7
4 3 / Z [8] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 01:25:54.0 06:27.0
5 4 / Z [2] Petra Jeřábková 1987 CZE Fénix Plzeň 01:28:33.1 09:06.1
6 5 / Z [69] Petra Nová 2000 CZE #GLADIATORRACETEAM 01:33:18.4 13:51.4
7 6 / Z [62] Kristýna Rudková 1997 CZE SRTG Kladno 01:39:26.0 19:59.0
8 7 / Z [27] Tereza Vacková 1991 CZE Karlovy Vary 01:41:39.2 22:12.2
9 8 / Z [45] Petra Milotová 1987 CZE Říčany 01:46:17.2 26:50.2
10 9 / Z [137] Kateřina Doleželová 1991 CZE SRTG Vyškov 01:54:23.4 34:56.4
11 10 / Z [135] Sabina Švestková 1998 CZE SRTG Vyškov 01:55:47.9 36:20.9
12 11 / Z [41] Eliška Zábská 1990 CZE Praha 02:06:42.2 47:15.2
13 12 / Z [74] Kateřina Rylková 1985 CZE OCRA CZ TEAM 02:09:13.4 49:46.4
14 2 / Z40 [17] Hana Petruchova 1975 CZE Zastávka u Brna 02:09:40.7 50:13.7
15 3 / Z40 [37] Zdeňka Šrámková 1976 CZE Ždírec nad Doubravou 02:20:53.9 01:01:26.9
16 4 / Z40 [44] Andrea Pernstecherová 1975 CZE SRTG Teplice 02:25:13.1 01:05:46.1
17 13 / Z [81] alesia kučerová 1992 CZE SRTG Kladno 02:25:31.3 01:06:04.3
18 14 / Z [130] Petra Nová 1986 SVK SOWA 02:36:46.0 01:17:19.0
19 15 / Z [72] Katerina Sedláčková 1989 CZE Štětí 02:39:16.8 01:19:49.8
20 16 / Z [68] Darina Marušinová 1992 CZE SRTG Kladno 02:40:27.9 01:21:00.9
21 17 / Z [57] Michaela Benadová 1995 CZE Kladno 02:45:58.1 01:26:31.1
22 18 / Z [50] Tereza Plašilová 1992 CZE Kladno 02:49:27.3 01:30:00.3
23 19 / Z [49] Lucie Husáková 1990 CZE Kladno 7 02:49:57.1 01:30:30.1
24 20 / Z [18] Martina Dvořáková 1995 CZE Slaný 02:50:43.4 01:31:16.4
25 21 / Z [32] Miroslava Vocetková 1993 CZE Kladno 03:03:09.3 01:43:42.3
26 22 / Z [39] Barbora Petrášová 1991 CZE Velešín 03:33:32.2 02:14:05.2
DNS / Z40 [23] Lenča Zimmermannová 1975 CZE Za Hezčí Zadeček