02.06.2018 Mladé buky, Trutnov
start ~ 11:00:00
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 103 účastníků
(
70 mužů,
33 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M | | | Kameníček Michal | CZE | 1986 | SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM | Cerhenice |
M40 | 1 | 11:00:30 | Kellner David | CZE | 1975 | Gladiator Race United | Úlice |
M40 | 2 | 11:01:00 | šrámek michal | CZE | 1977 | Vrchlabí | Vrchlabí |
M40 | 3 | 11:01:30 | Koníř Robert | CZE | 1974 | Border guards | Chvaleč |
M | 4 | 11:02:00 | Beer Jan | CZE | 1986 | Pardubice | Pardubice |
Z40 | 8 | 11:04:00 | Lepšová Iva | CZE | 1974 | Nové Město nad Metují | Nové Město nad Metují |
Z40 | 9 | 11:04:30 | Pernstecherová Andrea | CZE | 1975 | SRTG Teplice | Teplice |
Z | 10 | 11:05:00 | kubíčková monika | CZE | 1994 | albrechtice | albrechtice |
M | 11 | 11:05:30 | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec |
M | 11 | 11:05:30 | Linka Milan | CZE | 1993 | OCRA CZ 2 | Liberec |
Z | 12 | 11:06:00 | Jindrová Radka | CZE | 1985 | Mladé Buky | Mladé Buky |
Z40 | 13 | 11:06:30 | Korytova Kateřina | CZE | 1978 | Okres Náchod | Okres Náchod |
Z | 14 | 11:07:00 | Exnerova Lucie | CZE | 1989 | Česká Skalice | Česká Skalice |
Z40 | 15 | 11:07:30 | Andělová Monika | CZE | 1970 | Kolín 2 | Kolín 2 |
Z40 | 15 | 11:07:30 | Andělová Monika | CZE | 1970 | Kolín 2 | Kolín 2 |
M | 16 | 11:08:00 | Sanko Robin | CZE | 1990 | Shybuj.cz | Smidary |
M | 17 | 11:08:30 | Snopko David | CZE | 1982 | SHYBUJ.CZ | Ohnišťany |
M | 18 | 11:09:00 | Gramel Peter | CZE | 1984 | SRTG Čelákovice | starý vestec |
M40 | 19 | 11:09:30 | Beneš Petr | CZE | 1977 | Kvíčala Team | Batňovice |
M | 20 | 11:10:00 | Valášek Jan | CZE | 1985 | Hronov | Hronov |
M | 21 | 11:10:30 | Hainiš Pavel | CZE | 1982 | Trutnov | Trutnov |
M | 22 | 11:11:00 | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín |
M | 23 | 11:11:30 | Kedršt Daniel | CZE | 1981 | SRTG Kolín | Starý Kolín |
M40 | 24 | 11:12:00 | Macola Pavel | CZE | 1978 | SRTG - Pardubice | Opatovice nad Labem |
M | 25 | 11:12:30 | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | OCRA CZ 2 | Kostelec nad Orlicí |
Z40 | 26 | 11:13:00 | Šubrová Marie | CZE | 1974 | Fit4fun | Miletín |
Z | 27 | 11:13:30 | Šťastná Andrea | CZE | 1988 | Smiřice | Smiřice |
M40 | 28 | 11:14:00 | Babala Jan | CZE | 1972 | Sokolov | Sokolov |
Z | 29 | 11:14:30 | Vaňková Saša | CZE | 1985 | KOB Děčín | Jánská |
M40 | 30 | 11:15:00 | Štěpán Petr | CZE | 1973 | KOB Děčín | Jánská |
M | 31 | 11:15:30 | Zikeš Milan | CZE | 1990 | Kasperovci | Trutnov |
Z | 32 | 11:16:00 | Matějková Bára | CZE | 1994 | Kasperovci | jj |
M | 33 | 11:16:30 | Hanáček Michal | CZE | 1988 | Pilulka athletic team | Praha 2 |
M40 | 34 | 11:17:00 | Stuchlík Bohumil | CZE | 1966 | Štětkovice | Štětkovice |
M | 35 | 11:17:30 | Stupka Patrik | CZE | 1996 | AC Česká Lípa | Česká Lípa |
M | 36 | 11:18:00 | Jaroš Josef | CZE | 1982 | Sport Club Vrchlabà | Vrchlabí |
M | 37 | 11:18:30 | Králík Petr | CZE | 1985 | Praha | Praha |
M | 38 | 11:19:00 | Karel Štěpán | CZE | 1990 | OCRA CZ 2 | Šťáhlavy |
M | 39 | 11:19:30 | Štěpán Jan | CZE | 1996 | Muddyhob | Dolní Podluží |
M40 | 40 | 11:20:00 | Řezníček Jan | CZE | 1973 | Junák | Červený Kostelec |
M40 | 41 | 11:20:30 | Gygal Tomáš | CZE | 1975 | GTteam | Kutná Hora |
M | 42 | 11:21:00 | Hnida David | CZE | 1995 | Červené Pečky | Červené Pečky |
M40 | 43 | 11:21:30 | Borovský Miroslav | CZE | 1958 | Trutnov | Trutnov |
Z | 44 | 11:22:00 | Seimlová Kristýna | CZE | 1995 | Praha | Praha |
Z | 45 | 11:22:30 | Antosova Zaneta | CZE | 1985 | Toro gym | Hradec kralove |
Z | 46 | 11:23:00 | Jará Marcela | CZE | 1989 | Opatovice nad Labem | Opatovice nad Labem |
Z | 47 | 11:23:30 | Zábranská Ladislava | CZE | 1983 | Streetfit | Milovice |
M | 48 | 11:24:00 | glos petr | CZE | 1981 | 6105 | rudník |
Z | 49 | 11:24:30 | glosová kristýna | CZE | 1989 | vrchlabí | vrchlabí |
Z | 50 | 11:25:00 | Tichá Michala | CZE | 1993 | Praha | Praha |
Z | 51 | 11:25:30 | Vorlíčková Karolína | CZE | 1996 | Radhošť | Radhošť |
M | 52 | 11:26:00 | Pavlik Jakub | CZE | 1989 | Karlinska rezidence Hany Pavlik | Praha 8 |
M | 53 | 11:26:30 | Moupic Ondřej | CZE | 1988 | Rudník | Rudník |
M | 54 | 11:27:00 | Šimůnek Jaroslav | CZE | 1992 | Rudník | Rudník |
M40 | 55 | 11:27:30 | Dušek Patrik | CZE | 1972 | 3D Fitness RT | Hradec Králové |
M40 | 56 | 11:28:00 | Půža Jan | CZE | 1972 | SRTG Kolín | Kolín |
Z | 57 | 11:28:30 | Sedláčková Angelika Marie | CZE | 1998 | Orel Rtyně | Malé Svatoňovice |
Z | 58 | 11:29:00 | Štěpánová Kristýna | CZE | 1999 | Orel Rtyně | Jaroměř |
M | 59 | 11:29:30 | Větrovský Jakub | CZE | 1984 | OCRA CZ team | Poděbrady |
M | 60 | 11:30:00 | Fleischer Dominik | CZE | 1993 | Hronov | Hronov |
Z40 | 61 | 11:30:30 | Škopová Vlasta | CZE | 1977 | Hronov | Hronov |
Z | 62 | 11:31:00 | Sotonová Petra | CZE | 1994 | OCRA CZ 2 | Kolín |
M | 63 | 11:31:30 | Kunštár Pavel | CZE | 1988 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
M | 64 | 11:32:00 | Křikava Tomáš | CZE | 1985 | Spartan Gym Praha | Praha |
M | 65 | 11:32:30 | Novák Petr | CZE | 1994 | Spartan Gym Praha | Praha |
M | 66 | 11:33:00 | Jirásek Aleš | CZE | 1996 | Náchod | Náchod |
M | 67 | 11:33:30 | Lábus Radek | CZE | 1981 | Česká Skalice | Česká Skalice |
M | 68 | 11:34:00 | Bevelágua Ladislav | CZE | 1982 | OCRA-CZ Team | Tábor |
M40 | 69 | 11:34:30 | Souček Vladimír | CZE | 1973 | TJ Sokol ÄŒervený Kostelec | Červený Kostelec |
M40 | 70 | 11:35:00 | Kytýr Pavel | CZE | 1974 | Teplice | Teplice |
M | 72 | 11:36:00 | Krikl Tomáš | CZE | 1979 | Pohodáři | Vrchlabí |
Z40 | 73 | 11:36:30 | Fajstavrová Eva | CZE | 1971 | Pohodáři | Vrchlabí |
Z40 | 74 | 11:37:00 | Bouchnerová Alena | CZE | 1974 | Pohodáři | Ceská Lípa |
M40 | 75 | 11:37:30 | Lacina Josef | CZE | 1978 | OCR Runners Beroun | Žebrák |
M | 83 | 11:41:30 | Mánek Jaroslav | CZE | 1981 | Pohodáři | Vrchlabí |
Z | 84 | 11:42:00 | Štemberová Věra | CZE | 1983 | Pohodáři | Vrchlabí |
M | 85 | 11:42:30 | Štembera Petr | CZE | 1982 | Pohodáři | Vrchlabí |
M | 86 | 11:43:00 | Větrovský Jiří | CZE | 1979 | Pohodáři | Vrchlabí |
M40 | 137 | 12:08:30 | Murčo Petr | CZE | 1964 | Kasperovci | Trutnov |
M | 138 | 12:09:00 | Hudec Jakub | CZE | 1997 | Kasperovci | Žacléř |
M | 139 | 12:09:30 | Kult Jiří | CZE | 1985 | Kasperovci | |
M | 140 | 12:10:00 | Krejdl Jan | CZE | 1981 | Kasperovci | Trutnov |
M | 141 | 12:10:30 | Čížek Martin | CZE | 1979 | Kasperovci | Mladé Buky |
M40 | 142 | 12:11:00 | David Michal | CZE | 1977 | Kasperovci | Trutnov |
M | 143 | 12:11:30 | Tietz Petr | CZE | 1984 | Kasperovci | Úpice |
M | 144 | 12:12:00 | Králík Petr | CZE | 1990 | Kasperovci | Libňatov |
M40 | 145 | 12:12:30 | Šeda Radek | CZE | 1977 | OCRA CZ Team | Vrchlabí |
Z | 146 | 12:13:00 | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | OCRA CZ Team | Beroun |
M | 147 | 12:13:30 | Novák Lukáš | CZE | 1991 | OCRA CZ Team | Poděbrady |
M | 148 | 12:14:00 | Drinka Filip | CZE | 1991 | OCRA CZ Team | |
Z | 151 | 12:15:30 | Lepšová Iva | CZE | 1997 | Bražecká děvčata | Náchod |
M40 | 152 | 12:16:00 | Štangler Stanislav | CZE | 1958 | TJ Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
M40 | 152 | 12:16:00 | Štangler Stanislav | CZE | 1958 | TJ Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
M40 | 153 | 12:16:30 | Vondráček Miroslav | CZE | 1965 | vondrami | Olešnice |
Z | 154 | 12:17:00 | kalašová Zuzana | CZE | 1985 | Vinne sklepy Lechovice | Lechovice |
Z | 155 | 12:17:30 | Hozová Markéta | CZE | 1996 | Úpice | Úpice |
M | 156 | 12:18:00 | Hoza Jakub | CZE | 1997 | Upice | Upice |
Z | 157 | 12:18:30 | Mílová Hana | CZE | 1996 | Náchod | Náchod |
M40 | 158 | 12:19:00 | Švadlák Petr | CZE | 1972 | Trutnov 4 | Trutnov 4 |
Z | 159 | 12:19:30 | mračková Veronika | CZE | 1989 | Klášterec nad Ohří | Klášterec nad Ohří |
M40 | 162 | 12:21:00 | Pavel Robert | CZE | 1967 | Písková Lhota | Písková Lhota |
M | 165 | 12:22:30 | Hanák Ondřej | CZE | 1986 | Trutnov | Trutnov |
Z | 166 | 12:23:00 | Vancová Kristýna | CZE | 1994 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |