Hořátevská rovina

21.09.2019 Hořátev, Polabí 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Malá Hořátevská rovina 11km celkem: 68, muži : 40, ženy: 28, CH08: 9, CH10: 9, CH12: 15, CH14: 6, doprovod: 1, D08: 12, D10: 8, D12: 3, D14: 5 [html] [pdf]
Hořátevská rovina 45km celkem: 159, muži : 142, ženy: 17, JUNIOR: 7, M30: 15, M40: 29, M50: 49, M60: 32, M61 : 8, JUNIORKY: 3, Z35: 2, Z45: 5, Z46: 7, [m]14: 1, [m]9: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Malá Hořátevská rovina 11km

start ~ 11:00:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / CH14 [255] Karel Bartoš 2006 CZE ExpresCZ Tufo Team Kolín 25:19.2
2 1 / CH12 [213] Dominik Hřebejk 2007 CZE Expres CZ Tufo Team Kolín 25:32.6 00:13.4
3 2 / CH14 [246] Ondřej Volejník 2006 CZE Choťánky 25:53.6 00:34.4
4 2 / CH12 [253] Mikuláš Klvaň 2008 CZE Expres tufo kolín 25:54.2 00:35.0
5 3 / CH12 [252] Marek Klvaň 2008 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 27:24.7 02:05.5
6 1 / D14 [240] Tereza Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 28:43.9 03:24.7
7 3 / CH14 [243] Vojtěch Šulc 2006 CZE DDM Poděbrady 29:31.2 04:12.0
8 4 / CH12 [233] Jiří Ponec 2008 CZE Lysá nad Labem 30:39.5 05:20.3
9 2 / D14 [232] Kamila Poncová 2006 CZE Lysá nad Labem 30:46.6 05:27.4
10 5 / CH12 [229] Šimon Neděla 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 32:01.5 06:42.3
11 6 / CH12 [201] Patrik Cuc 2007 CZE SK Slovan Poděbrady 32:06.2 06:47.0
12 7 / CH12 [221] Filip Málek 2008 CZE Hořátev 32:12.6 06:53.4
13 1 / CH10 [242] Jan Šubrt 2010 CZE Semice 32:50.3 07:31.1
14 8 / CH12 [215] Vojta Kislinger 2008 CZE máma 33:10.9 07:51.7
15 4 / CH14 [258] david holý 2006 CZE Poděbrady 33:11.3 07:52.1
16 9 / CH12 [214] Tomáš Hřebejk 2008 CZE Expres CZ Tufo Team Kolín 33:14.1 07:54.9
17 2 / CH10 [236] Daniel Rott 2010 CZE Pátek 33:30.6 08:11.4
18 10 / CH12 [261] Kryštof Antoš 2008 CZE DDM Poděbrady 34:06.0 08:46.8
19 1 / CH08 [238] Lukáš Stránský 2011 CZE Kostomlaty nad Labem 35:37.6 10:18.4
20 3 / D14 [230] Evelyn Nicholls 2005 CZE Kanín 35:44.0 10:24.8
21 3 / CH10 [227] Richard Motlíček 2009 CZE Kolín 35:55.0 10:35.8
22 11 / CH12 [204] Adam Dědek 2008 CZE HORATEV 35:55.8 10:36.6
23 12 / CH12 [244] Petr Šulc 2008 CZE Poděbrady 35:59.1 10:39.9
24 4 / CH10 [251] adam čáp 2010 CZE nymburk 36:19.6 11:00.4
25 13 / CH12 [218] Matěj Magada 2008 CZE Lysá nad Labem 36:23.9 11:04.7
26 2 / CH08 [202] Denis Cuc 2011 CZE SK Slovan Poděbrady 36:32.7 11:13.5
27 1 / D10 [217] Barbora Kopecká 2009 CZE Kovanice 72 36:37.3 11:18.1
28 1 / D12 [263] Adéla Chmelíková 2007 CZE Sokol Dolní Počernice 36:58.0 11:38.8
29 5 / CH10 [262] Tomáš Chmelik 2010 CZE Sokol Dolní Počernice 36:58.1 11:38.9
30 2 / D10 [207] Petra Dokoupilová 2009 CZE Sadská 37:00.2 11:41.0
31 4 / D14 [254] Klára miková 2006 CZE Hořátev 37:04.6 11:45.4
32 1 / doprovod [219] Michal Magada 1977 CZE Lysá nad Labem 37:28.6 12:09.4
33 3 / D10 [220] Klára Magadová 2009 CZE Lysá nad Labem 37:30.2 12:11.0
34 1 / D08 [210] Emma Hrdličková 2011 CZE Hořátev 37:53.2 12:34.0
35 6 / CH10 [266] jan poupa 2009 CZE Hořátev 38:40.0 13:20.8
36 7 / CH10 [249] patrik farkaš 2010 CZE všechlapy 38:48.8 13:29.6
37 3 / CH08 [231] Michal Nový 2012 CZE Hořátev 38:51.4 13:32.2
38 4 / D10 [203] Aneta Čiháková 2010 CZE Semice 39:58.5 14:39.3
39 5 / D10 [267] Hana Verzichová 2010 CZE iNOVATiQ 40:02.2 14:43.0
40 6 / D10 [247] Barbora Zahálková 2010 CZE Hořátev 40:20.7 15:01.5
41 2 / D12 [212] Daniela Hroudová 2008 CZE Hořátev 41:31.3 16:12.1
42 7 / D10 [259] Klára čechalová 2010 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 42:08.2 16:49.0
43 8 / D10 [200] Marie Adamcová 2009 CZE DDM Poděbrady 42:57.6 17:38.4
44 8 / CH10 [265] dominik Poupa 2010 CZE Hořátev 44:12.8 18:53.6
45 2 / D08 [222] Lucie Málková 2011 CZE Hořátev 44:46.9 19:27.7
46 3 / D08 [225] Daniela Matejovska 2012 CZE Nymburk 45:01.7 19:42.5
47 3 / D12 [206] Radka Dokoupilová 2008 CZE Sadská 46:28.9 21:09.7
48 4 / D08 [235] Marie Přibylová 2011 CZE Hořátev 46:40.1 21:20.9
49 9 / CH10 [209] Jakub Horký 2010 CZE TETA TEAM NBK 46:43.0 21:23.8
50 4 / CH08 [226] Antonín Mikeš 2012 CZE Team Goofy 47:15.3 21:56.1
51 5 / D08 [205] Viktorie Dědková 2011 CZE HORATEV 47:26.1 22:06.9
52 5 / CH08 [239] Adam Stránský 2014 CZE Kostomlaty nad Labem 47:37.3 22:18.1
53 6 / CH08 [211] Jáchym Hrouda 2013 CZE Hořátev 47:42.4 22:23.2
54 6 / D08 [216] Andrea Kopecká 2011 CZE Kovanice 72 48:11.5 22:52.3
55 7 / D08 [248] Tereza Zahálková 2012 CZE Hořátev 48:25.1 23:05.9
56 8 / D08 [260] Andrea Čechalová 2012 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 51:45.2 26:26.0
57 7 / CH08 [234] Antonín Přibyl 2012 CZE Hořátev 53:24.7 28:05.5
58 8 / CH08 [250] Filip Motlíček 2013 CZE Kolín 56:35.4 31:16.2
59 9 / D08 [208] Marie Dokoupilová 2012 CZE Sadská 59:54.4 34:35.2
60 10 / D08 [264] gabriela poupová 2012 CZE Hořátev 01:02:00.1 36:40.9
61 11 / D08 [257] esther chinedu 2012 CZE Praha 9 01:40:58.0 01:15:38.8
62 12 / D08 [256] Aneta švejdarová 2014 CZE Nymburk 01:41:02.1 01:15:42.9
62 9 / CH08 [245] Romis Vávra 2013 CZE MTC Poděbrady
DNS / CH12 [223] Mikuláš Mašek 2007 CZE dutik
DNS / CH14 [237] Josef Římal 2005 CZE Rožďalovice
DNS / D14 [241] Nela Šimečková 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNS / CH14 [224] Patrik Mašín 2005 CZE ExpresCZ Tufo Team Kolín
DNS / CH12 [228] Tomas Musil 2007 CZE DDM Poděbrady

výsledková listina Hořátevská rovina 45km

start ~ 13:04:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 / M40 [3] Miloslav Pohl 1981 CZE Nymburk
1 / M50 [5] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
1 / M50 [6] Vlastimil Horyna 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
1 / M60 [7] Zdeněk Černý 1961 CZE Lokomotiva Nymburk
1 / JUNIOR [8] Patrik Hospodka 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
1 / [m]14 [9] Vlastík Horyna 2005 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
2 / M40 [10] Pavel Janata 1983 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
1 / M30 [11] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
2 / JUNIOR [14] Marek Šimeček 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
1 / Z45 [15] Štěpánka Šimečková 1975 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
3 / JUNIOR [16] Marcel Adamec 2004 CZE DDM Poděbrady
3 / M40 [17] Lukáš Adámek 1979 CZE Lošany
1 / Z46 [19] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci
4 / M40 [20] Josef Bárta 1983 CZE Dobrovice
1 / M61 [21] Josef Beka 1949 CZE INSTATOP Kosmonosy
2 / M60 [22] Jiří Bělohlávek 1964 CZE Třebestovice
2 / Z46 [24] Adriána Borovičková 1970 CZE Hořátev
2 / M61 [25] Miroslav Budějský 1953 CZE Caymanpharma MTB
3 / M60 [26] Luboš Bulíček 1962 CZE Hořátev 242
3 / M60 [29] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
3 / M61 [30] Lubomír Čihák 1953 CZE Semice
5 / M40 [31] Jaroslav Dokládal 1987 CZE Nymburk
5 / M40 [32] Radko Draganov 1979 CZE STPA
2 / Z45 [35] Simona Dvořáková 1981 CZE Tria klub Poděbrady
7 / M40 [39] Ladislav Hejdrych 1982 CZE EXPONATI
4 / M61 [40] Mirek Helmich 1957 CZE Černí koně
3 / M50 [45] Jiří Hora 1975 CZE REGA team
5 / M60 [47] Petr Horký 1967 CZE TETA TEAM NBK
5 / M61 [48] Jiří Horyna 1952 CZE Nové Město nad Metují
8 / M40 [49] Jiří Hrdlička 1980 CZE Hořátev
1 / JUNIORKY [50] Lucie Hrdličková 2001 CZE Mike Bike Team
4 / M50 [52] Martin Janiš 1976 CZE Nymburk
4 / M50 [53] Roman Janiš 1972 CZE Nymburk
4 / M50 [56] Tomáš jirásek 1973 CZE MTB Hřiměždice
6 / M60 [58] Milan Karkoška 1968 CZE DNP Ostrava
3 / Z46 [59] Jitka Karkošková 1970 CZE DNPOstrava
7 / M60 [60] Roman Khek 1967 CZE Kraken team Dobříš
6 / M61 [63] Zdeněk Koštýř 1953 CZE Z+D
9 / M40 [68] Jaroslav Královský 1980 CZE TJ Viktoria Radim
7 / M50 [70] Jaroslav Kubát 1969 CZE Nymburk
7 / M50 [74] david marek 1975 CZE Agro Kolín
7 / M50 [80] pavel miškov 1976 CZE Podĕbrady
2 / JUNIORKY [81] Tina Musilová 2004 CZE DDM Poděbrady
10 / M50 [83] Roman Novák 1974 CZE Cyklistika Nymburk
10 / M40 [84] Lukass Oupický 1982 CZE Superior Čelákovice
8 / M60 [90] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci
11 / M50 [91] Martin Pinkas 1976 CZE Svémyslice
3 / Z45 [92] Veronika Poncová 1976 CZE Lysá nad Labem
12 / M50 [96] Pavel Rott 1977 CZE Pátek
2 / M30 [98] Jan Rybář 1998 CZE Kolín
11 / M40 [102] Martin Sádovský 1980 CZE Vlašim
4 / JUNIOR [103] Pavel Skála 2003 CZE Třebestovice
13 / M50 [104] Miloš Skála 1978 CZE Třebestovice
13 / M50 [105] pavol ševčík 1969 CZE cyklomaštale 2019
13 / M50 [106] Jiří Svěcený 1971 CZE cyklomaštale 2019
13 / M50 [112] Pavel Šafra 1974 CZE Joskatel team
9 / M60 [114] Pavel Technik 1967 CZE Poděbrady
9 / M60 [115] Petr Urbánek 1963 CZE Spořilov
7 / M61 [117] Miloš Vančura 1954 CZE Hisport Team
17 / M50 [118] Jan Vlček 1973 CZE Bike- Bělá pod Bezdězem
12 / M40 [122] Václav Záhora 1981 CZE Martinov
3 / M30 [123] Martin Zbýň 1989 CZE Přerov nad Labem
18 / M50 [124] Karel Bartoš 1973 CZE Bike and Surf team
18 / M50 [125] martin zelený 1972 CZE Green 134
18 / M50 [126] Libor žoha 1978 CZE Poděbrady
1 / Z35 [127] Lucie čiháková 1984 CZE Semice
13 / M40 [128] Martin Pelant 1980 CZE Nymburk, Kovanice
11 / M60 [129] FRANTIŠEK LOJÍN 1966 CZE VT Lipence
4 / Z46 [130] HANA hrubá 1973 CZE VT Lipence
4 / Z45 [131] Alžběta Verzichová 1981 CZE iNOVATiQ
14 / M40 [133] michal čejka 1979 CZE bizoni
14 / M40 [138] Martin Křena 1987 CZE Generali
1 / [m]9 [268] jakub skořepa 2010 CZE Nymburk
12 / M60 [100] Jiří Řehák 1967 CZE eva.cz
12 / M60 [44] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE PEKSPORT
4 / M30 [1] Jakub Kavalír 1993 CZE KC Kutná hora
21 / M50 [94] Jiří Procházka 1970 CZE BTK EURO BIKE Praha
21 / M50 [107] Jan Svítek 1974 CZE Úvaly
21 / M50 [4] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA
14 / M60 [71] Oto Kubeš 1964 CZE Nymburk
5 / M30 [23] Tobiáš Ber 2000 CZE Poděbrady
24 / M50 [110] Jan Svoboda 1973 CZE Jestřabí Lhota
6 / M30 [2] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas
25 / M50 [77] Milan Mašek 1975 CZE dutik
7 / M30 [108] Tomas Svoboda 1997 CZE SKC Pečky
15 / M60 [109] Zdeněk Svoboda 1965 CZE Pdy
5 / Z46 [111] Líba Sýkorová 1970 CZE Pdy
16 / M60 [41] Ivan Hladeček 1964 CZE Praha 10
16 / M60 [33] Richard Dušek 1966 CZE Lysá nad Labem
26 / M50 [113] Martin Šída 1970 CZE Praha
8 / M30 [87] Jakub Peterka 1993 CZE Praha 4
18 / M60 [88] Jiří Peterka 1966 CZE Praha 4
27 / M50 [99] michal rydval 1974 CZE AC Sparta Praha
8 / M61 [36] Josef Fučík 1954 CZE ROHOZEC AMULET TEAM
28 / M50 [116] Slávek Valenta 1969 CZE Kamenné zboží
28 / M50 [66] Pavel Koudele 1973 CZE Radim u Kolina
28 / M50 [120] Petr Volf 1970 CZE Agro Kolín
28 / M50 [85] Karel Petera 1973 CZE Rohozec Amulet Team
9 / M30 [46] Michal Horký 1990 CZE TETA TEAM NBK
9 / M30 [27] Jan Cibulka 1993 CZE TETA TEAM NBK
16 / M40 [73] Jiří Malý 1980 CZE Hronětice
32 / M50 [101] Josef Sádlo 1973 CZE Křinec
17 / M40 [64] Vladimír Kotlář 1986 CZE Pondělní dietáři
17 / M40 [65] František Kotlář 1988 CZE Slatiny
33 / M50 [38] Michal Graman 1977 CZE Poděbrady
33 / M50 [43] Miroslav Hodboď 1974 CZE Nymburk
33 / M50 [86] Martin Peterka 1971 CZE Hradišťko I
11 / M30 [28] jiří Čapek 1992 CZE Veltruby
19 / M40 [97] Pavel Rous 1981 CZE Staré Hradiště u Pardubic
19 / M60 [34] Tomas Dvorsky 1968 CZE Semice
19 / M60 [12] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
36 / M50 [121] Pavel Vosáhlo 1975 CZE Bělá pod Bezdězem
20 / M40 [51] Michal Jakeš 1979 CZE Nymburk
37 / M50 [62] Tomáš Kopřiva 1976 CZE Tomáš Krtek Kopřiva
21 / M40 [37] Jakub Fukal 1988 CZE Poděbrady
12 / M30 [72] Miloš Málek 1993 CZE Poděbrady
22 / M40 [54] Lukáš Javůrek 1982 CZE Praha
21 / M60 [42] Jiri Hnat 1968 CZE Nymburk
6 / Z46 [119] Jaroslava Vnuková 1951 CZE BSK racing
5 / JUNIOR [18] Jakub Bacílek 2001 CZE Oceloví letci
38 / M50 [55] Martin Jeník 1971 CZE Nymburk
13 / M30 [135] Pavel Vinš 1989 CZE Mladá Boleslav
23 / M40 [89] Ondřej Petr 1979 CZE Lokomotiva Nymburk
7 / Z46 [82] Dana Nosková 1964 CZE Z+K
24 / M40 [139] Zdeněk červinka 1986 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
22 / M60 [69] Milan Kroupa 1967 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM
5 / Z45 [165] Veronika Nešněrová 1976 CZE cyklomaštale 2019
25 / M40 [166] Ladislav Habrdle 1985 CZE Opolany 121, Lubice nad cidlinou 28907
39 / M50 [144] Pavel janda 1969 CZE Ferdynand
39 / M50 [155] Martin stybor 1974 CZE REVITALI
39 / M50 [132] jiří kurel 1978 CZE bizoni
39 / M50 [158] václav fidler 1978 CZE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK
6 / JUNIOR [159] Štěpán tindel 2001 CZE gapp-cabtech
6 / JUNIOR [160] Tomáš Pařez 2004 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
3 / JUNIORKY [161] Natálie Pleskačová 2003 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
26 / M40 [163] Honza Čurda 1981 CZE Čachovice
26 / M40 [169] Jan Vrba 1983 CZE FofrTeam
43 / M50 [167] Tomáš pozler 1976 CZE EDPoTEAM L.Bohdaneč
14 / M30 [147] Vladimír Daneš 1989 CZE Sázava
44 / M50 [171] Roman Martinec 1971 CZE Poděbrady
2 / Z35 [170] Radka Brousilová 1990 CZE Cyklistika Nymburk
23 / M60 [168] petr štefan 1966 CZE cyklomaštale 2019
23 / M60 [141] Oldřich jadrný 1961 CZE cyklomaštale 2019
23 / M60 [140] Jiří štefán 1964 CZE cyklomaštale 2019
15 / M30 [153] Andrej talajka 1990 CZE C.B.T. DINGO Šlotava
26 / M60 [156] Jindřich knížek 1968 CZE DINGO Šlotava
26 / M60 [143] Roman ajchler 1966 CZE Praha 9 Prosek
26 / M60 [150] miloš václav vosecký 1962 CZE český brod
45 / M50 [151] Václav Pála 1975 CZE JOSKATEL Team
29 / M60 [164] Jan trčka 1968 CZE Pavoučí Hnízdo
46 / M50 [162] Jan Hrouda 1978 CZE Hořátev
28 / M40 [157] Luboš typlt 1979 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
30 / M60 [154] Miroslav vanický 1965 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
47 / M50 [152] radim semanco 1976 CZE KC Kutná hora
31 / M60 [149] Jan fousek 1963 CZE hořátev
29 / M40 [148] Jaroslav zíma 1984 CZE Generali
48 / M50 [146] leoš holman 1970 CZE Hokl klub Lužec nad Cydlinou
32 / M60 [145] Petr horáček 1961 CZE Dexter Cycling
49 / M50 [142] jiří šulc 1978 CZE Čelákovice