pochod

startovka

Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 493, muži : 406, ženy: 87, Muži: 406, Ženy: 87 [html] [pdf] [csv]
Krakonošova 55 celkem: 252, muži : 160, ženy: 92, Muži: 160, Ženy: 92 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 39, muži : 24, ženy: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 16, Muži do 59: 6, Muži nad 60: 2, Dorostenky: 1, Ženy do 39: 3, Ženy do 59: 11, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 252 účastníků ( 160 mužů, 92 žen) 55km

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy705Bednářová KatarínaCZE1981VlčiceVlčice
Ženy704Bednářová MartinaCZE1986Český BrodČeský Brod
Ženy936Bielinová Petra CZE1979Praha 4Praha 4
Ženy709Bočková LucieCZE1980SRTG Rychnov nad KněžnouČastolovice
Ženy710Bohuňková Jana CZE1979SlatinanySlatinany
Ženy714Bradáčová PetraCZE1986PrahaPraha
Ženy717Buttova AlenaCZE1988PostopáciRtyne nad Bilinou
Ženy719Carroll VladimíraCZE1979Vetrna hurkaPraha 6
Ženy720Cestrová VeronikaCZE1986PrahaPraha
Ženy725Čechurová AndreaCZE1986MPM TEAM Dolní Bousov
Ženy724Čechurová VlastaCZE1966MPM TEAM Rokycany
Ženy727Čížková JanaCZE1978Praha 4Praha 4
Ženy728Dědečková EvaCZE1973Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
Ženy730Dobisova DanicaCZE1980PrahaPraha
Ženy733Douchová IrenaCZE1971Praha 11-ChodovPraha 11-Chodov
Ženy735Dukic JelenaCZE1988PrahaPraha
Ženy737Emrová HanaCZE1990PostopáciPraha 6
Ženy740Florianová MarkétaCZE1984Nelze vyloučitJablonec nad Nisou
Ženy743Galandová MartinaCZE1986PrahaPraha
Ženy744Gdowska EwaPOL1977AKTYWNY WAŁBRZYCHSzczawno Zdrój
Ženy748Góra KarolinaPOL1984Jelenia GóraJelenia Góra
Ženy749Górak MartaPOL1984Jelenia GóraJelenia Góra
Ženy750Hájková LindaCZE1981Praha 4Praha 4
Ženy752Halašková VeronikaCZE1986KrnovKrnov
Ženy753Hampejsová MartinaCZE1972ŠNECI na MAXVitice
Ženy755Harakaľová Markéta CZE1970Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
Ženy759Havlíková JitkaCZE1978SlatiňanySlatiňany
Ženy762HLADKÁ MichaelaCZE1974NymburkNymburk
Ženy763Hlínová AnetaCZE1980Heřmanův MěstecHeřmanův Městec
Ženy765Holasová BarboraCZE1988Undead Team CZEVrchlabí
Ženy764Holasová LenkaCZE1988Undead Groovy TeamVrchlabí
Ženy766Holečková PatricieCZE1977Praha 7Praha 7
Ženy767Holubová AdélaCZE1976Heřmanův MěstecHeřmanův Městec
Ženy790Hortová GábinaCZE1987SlanýSlaný
Ženy770Houžvičková KateřinaCZE1979Hradec KrálovéHradec Králové
Ženy771Hronová VendulaCZE1976SRTG Rychnov nad KněžnouRychnov nad Nisou
Ženy779Jelenová MonikaCZE1972SRTG Rychnov nad KněžnouSolnice
Ženy782Jiříčková Bára CZE1997PARENT PROJECTSezimovo Ústí
Ženy852Košatová TerezaCZE1988PrahaPraha
Ženy789Košťálková BlankaCZE1964HK ChoceňChoceň
Ženy794Krasna MarcelaCZE1981Heřmanův MěstecHeřmanův Městec
Ženy795Krejčí Helena CZE1989 Radešínská Svratka
Ženy796Krejčová MartinaCZE1985Česká LípaČeská Lípa
Ženy798Kroužilová IvaCZE1977PoděbradyPoděbrady
Ženy806Kutlvašrová LucieCZE1979Heřmanův MěstecHeřmanův Městec
Ženy810Landová LenkaCZE1978ToniCzech Runners ClubPraha 4
Ženy814Malíková KláraCZE1983Hakuna matataPraha
Ženy877Martásková KateřinaCZE1986KajenČeladná
Ženy817Mikschová MonikaCZE1989Mšené lázněMšené lázně
Ženy819Minářová LucieCZE1981Chrudim Chrudim
Ženy821Mourečková RenataCZE1978Velké PopoviceVelké Popovice
Ženy824Neubauerová NelaCZE1991Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou
Ženy829Novotná ZuzanaCZE1979Zlínské kamzicePraha 9
Ženy830OFarrell JitkaUSA1977Lakewood, ColoradoLakewood, Colorado
Ženy837Penížková Růžena CZE1975PrahaPraha
Ženy839Pilzová MirkaCZE1973iThinkBeerRádlo
Ženy841Pinkasová JanaCZE1972HK ChoceňVysoké Mýto
Ženy842Policianová DominikaSVK1991Malý ŠarišMalý Šariš
Ženy844Procházková Zuzana CZE1986Kralupy nad VltavouKralupy nad Vltavou
Ženy843Procházková ZuzanaCZE1992LiberecHořovice
Ženy847Převorová AdélaCZE2000Praha 10Praha 10
Ženy846Převorová MonikaCZE1968Praha 10Praha 10
Ženy850Raisová RenataCZE1963iThinkBeerPraha 7
Ženy854Rebcova MonikaCZE1977Praha Praha
Ženy857Richterová KateřinaCZE1989Praha 5Praha 5
Ženy859Rosová Lucie CZE1986TrutnovTrutnov
Ženy866Siobosová AnetaCZE1989DráčciŘíčany
Ženy868Skupienova EvaCZE1976PrahaPraha
Ženy870Sobotková ŠárkaCZE1985PřeloučPřelouč
Ženy871Sokołowska MałgorzataPOL1968Jelenia GóraJelenia Góra
Ženy872Solověvová JanaCZE1980Ultima K.lap TeamPraha 8
Ženy874Stránská DanaCZE1977HO Squadráti OutdoorKlášterní Skalice
Ženy875Stránská MichaelaCZE1988Báječné ženy v běhuHomole u Panny, Ústí nad Labem
Ženy878Studená MarieCZE1982BorotínBorotín
Ženy879Sukdoláková DanaCZE1973SPONA TepliceTeplice
Ženy880Surá DanaCZE1967Krásné PoleKrásné Pole
Ženy883Svobodová Marcela CZE1991SlanýSlaný
Ženy884Świderska MagdalenaPOL1977Jelenia GóraJelenia Góra
Ženy891Šnáblová JanaCZE1984Běžecký klub České spořitelnyPraha 2
Ženy894Šroubková JanaCZE1971kačaba teamunhošť
Ženy895Štanderová Jana CZE1994SlanýSlaný
Ženy898Štolfová AndreaCZE1987jsem vílaPraha 5
Ženy902Telváková AlenaCZE1993SPONA TepliceKunčice pod Ondřejníkem
Ženy905Tománková MartinaCZE1984PardubicePardubice
Ženy908Truksová VeronikaCZE1987Praha 8Praha 8
Ženy909Urešová Petra CZE1979PrahaPraha
Ženy947Vágnerová LucieCZE1994SlanýSlaný
Ženy913Vepřková RadkaCZE1983Bolt in da houseKutná Hora
Ženy918Vítková MirkaCZE1981BerounBeroun
Ženy923Widerowska MagdalenaPOL1972Aktywny WałbrzychWałbrzych
Ženy927Zábrodská NikolCZE1990PostopáciPraha 9
Ženy928Zajfrtová EvaCZE1972RybitvíRybitví