pochod

startovka

Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 493, muži : 406, ženy: 87, Muži: 406, Ženy: 87 [html] [pdf] [csv]
Krakonošova 55 celkem: 252, muži : 160, ženy: 92, Muži: 160, Ženy: 92 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 39, muži : 24, ženy: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 16, Muži do 59: 6, Muži nad 60: 2, Dorostenky: 1, Ženy do 39: 3, Ženy do 59: 11, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 493 účastníků ( 406 mužů, 87 žen) 100km

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy101Ábelová LucieCZE1985tRUtNovTrutnov
Muži102Ambrož Stanislav CZE1976Vyskytná nad JihlavouVyskytná nad Jihlavou
Muži103Ammer LiborCZE1976TrailpointPraha 7
Muži104Antoš AlešCZE1977JaroměřJaroměř
Muži105Arlt PavelCZE1967Hodkovice nad MohelkouHodkovice nad Mohelkou
Ženy106Baláková NinaCZE1986SRTG PrahaPraha
Muži107Bartek ZoranCZE1983Praha 5Praha 5
Muži108Bartoníček JanCZE1983Mozaika HKMnichovo Hradiště
Muži109Bařinka MichalCZE1989Dharmoví tuláciČernošice
Muži110Bašek VáclavCZE1974Fan Klub MilešovkaŽalany
Muži111Bauchner MichalCZE1969Malé PřítočnoMalé Přítočno
Muži112Beneda RadekCZE1982PeakMachine.czPraha 10
Muži114Bláha KarelCZE1973iThinkBeerBlovice
Muži115Bobák DanielCZE1981MělníkMělník
Muži116Bogacz PrzemyslawPOL1976SzczecinSzczecin
Ženy117Bogušovská GabrielaCZE1973Mníšek Pod BrdyMníšek Pod Brdy
Muži119Boháč LukášCZE1987Klub přátel zdravého životaRadimovice u Želče 101, Tábor
Muži118Boháč OndřejCZE1989Klub přátel zdravého životaTábor
Muži120Böhm MarianCZE1979MáraLiberec
Muži121Bolek JaroslavGBR1979SerpentineLondon
Ženy122Brabcová MarkétaCZE1986ČistáČistá
Ženy123Brableczová Renáta CZE1980AnvilOstrava
Ženy124Brejchová EvaCZE1979Praha 3Praha 3
Muži126Brodzik RadosławPOL1977Drużyna Gazety Wyborczej Zielona Góra
Muži127Bruna MichalCZE1986PrahaPraha 10
Muži128Březina MiloslavCZE1967Staré Hradiště 161Staré Hradiště 161
Ženy129Březinová HanaCZE1974Staré HradištěStaré Hradiště
Muži130Bříza MartinCZE1967Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labem
Ženy131Bulantova HanaCZE1990SokolovSokolov
Muži132Bureš DavidCZE1978Merida Biking TeamPraha 12
Muži288Carda ZdeněkCZE1970Sokol NuslePraha
Muži133Cibik MatejCZE1986PrahaPraha
Muži134Cisár PeterSVK1979CS1000Chtelnica
Muži135Cmíral MartinCZE1968PrahaPraha
Muži136Crha ZdeněkCZE1979Mk KladnoKamenné Žehrovice
Muži137Czagan JanCZE1971SDH DědekL. Bohdaneč
Muži138Čabla Robert CZE1981SlanýSlaný
Muži139Čabla Zdeněk CZE1956slanýslaný
Ženy140Čahojová Ivana CZE1964Praha Praha
Muži141Čajka VladimírCZE1990PejraciJemnice
Muži142Čapek Martin CZE1978TurnovTurnov
Ženy143Čechová AndreaCZE1973Břežany II.Břežany II.
Muži144Čermák TomášCZE1970tomascerm@seznam.czProstřední Lánov
Muži147Černý RadekCZE1981PardubicePardubice
Muži146Černý RichardCZE1972PoděbradyPoděbrady
Muži145Černý TomášCZE1990Běžecký klub České spořitelnyOstrava
Muži226Červený MatějCZE1977Relative TeamPraha 8
Muži148Češka JanCZE1984LetoviceLetovice
Muži150Čihák JiříCZE1986PrahaPraha
Muži149Čihák OlafCZE1978dalkovepochody.czPraha 4, Modřany
Muži151Daubner PetrCZE1973OtrokářiKamenice
Muži152Dědic RomanCZE1974iThinkBeerPraha 8
Muži318Derkáč PetrCZE1972Košťálov Košťálov
Ženy153Divišková BlankaCZE1967RUN4FUNHradec Králové
Ženy154Dlouhá KateřinaCZE1985Maratón Klub KladnoNove Straseci
Muži155Dočekal JakubCZE1990PrahaPraha
Muži156Dohnal MartinCZE1962Les GastonsHradec Králové
Muži157Dolanský RadekCZE1978Praha 4 - HájePraha 4 - Háje
Muži159Dolejš VilémCZE1973KČT LOKO TEPLICEPRAHA 4-PISNICE
Muži158Dolejš VítCZE1977Praha 5Praha 5
Muži160Doležal Pavel CZE1977SAMBAR, Lezecká stěna KladnoVelká Dobrá
Muži161Dorko LukášCZE1986Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži162Dostál FilipCZE1978LanškrounLanškroun
Muži163Dostál LukášCZE1983OstravaOstrava
Muži164Doubek ZdeněkCZE1956Doubek TeamPraha 9
Ženy165Doubková DarinaCZE1957Doubek TeamPraha 9
Muži166Drahota MichaelCZE1975OstravaOstrava
Muži167Drastík JakubCZE1976HostiviceHostivice
Muži168Drazdik FilipCZE1995KTC Trilobit BarrandovPraha
Ženy169Drobková NelaCZE1992ČáslavČáslav
Muži170Dubský LukášCZE1986PardubicePardubice
Ženy171Dufková KateřinaCZE1983Praha 3Praha 3
Muži172Ďuk JanCZE1981Triatlon team PříbramPříbram
Muži173Dumbrovský MilanCZE1974Praha 13Praha 13
Muži174Dungl MartinCZE1985Den cestyKromeriz
Muži175Dvorský PetrCZE1977BrnoBrno
Muži176Dvořák AlešCZE1981VodňanyVodňany
Ženy178Erika Kasza HUN1984GödGöd
Muži179Ešler DanielCZE1977MB Sauny Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Muži180Fait FrantišekCZE1966Praha 9Černošice
Muži181Fajgl LubošCZE1975CítovCítov
Muži347Farbak IvanCZE1969Rauta Hirwaynen Dvůr Králové nad Labem
Muži182Fatka OndřejCZE1977KČT Odbor Trilobit BarrandovKladno
Ženy183Feiglová MichaelaCZE1994TachloviceTachlovice
Muži184Fejtek PetrCZE1991TrutnovTrutnov
Muži185Ferenc VenczlHUN1986ErcsiErcsi
Muži186Fexa PavelCZE1982Bystrice nad PernstejnemBystrice nad Pernstejnem
Muži187Fiala JiříCZE1984BrnoBrno
Ženy188Fidlerova JanaCZE1975ŽENY SOBĚČeská Skalice
Muži189Filip JiříCZE1972Jamné nad OrlicíJamné nad Orlicí
Muži190Foubík PavelCZE1992Praha 5Praha 5
Muži191Frai ZbyněkCZE1980Jonáš - Malá ÚpaTýn nad Vltavou
Ženy591Fryčová JanaCZE1982Pojd mi hopPraha
Muži192Gabko PetrCZE1969MostMost
Muži193Gáll IgorCZE1991PrahaPraha
Muži194Glaser SlávekCZE1979Magnum Jazz BigbandPraha 8
Ženy195Glaserová Eva CZE1978Magnum Jazz BigbandPraha 8
Ženy196Granátová LenkaCZE1986DěčínDěčín
Ženy197Gregorová JanaCZE1967JičínJičín
Muži198Greguš DaliborSVK1977neznamyKrižovany nad Dudváhom
Muži199Grodza MichalCZE1982PříborPříbor
Muži200Grulich RomanCZE1986Jinočany Jinočany
Muži201Habarta MartinCZE1991emháčkaLiberec 8
Ženy202Hájková JanaCZE1984Praha 8Praha 8
Muži203Hák KamilCZE1998Relative TeamMost - Vtelno
Muži204Hák KamilCZE1973GASSO TeamMost
Muži205Halabala PavelCZE1980SatalicePraha 9
Muži206Haláček VáclavCZE1984Magnum Jazz BigbandPraha 4 - Michle
Muži207Haluza VítCZE1990Uherský BrodUherský Brod
Muži208Haňavec MartinCZE1971Element TeamHradec Králové
Muži209Hanousek JanCZE1963iThinkBeerPraha 5
Ženy210Hanušová PavlínaCZE1973ŽENY SOBÄšČESKÁ SKALICE
Muži211Hauser KarelCZE1973StrakoniceStrakonice
Muži212Hausser AndreasGER1971SV AlbachingAlbaching
Ženy213Havelková NikolaCZE1991LamperticeLampertice
Ženy215Havlíková LenkaCZE1982Proseč pod JeštědemProseč pod Ještědem
Ženy214Havlíková PetraCZE1979Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
Muži592Hečko Eduard CZE1962Mimoň Mimoň
Muži217Hejkrlík AntonínCZE1952hejahejtrail.czLitomyšl
Muži216Hejkrlík JiříCZE1985hejahejtrail.czNesovice
Ženy218Hejkrlíková IvaCZE1982hejahejtrail.czLánov
Ženy219Hejkrlíková VěraCZE1954HEJ HEJLitomyšl
Muži220Hejný JakubCZE1990Praha 4Praha 4
Muži221Herbs VáclavCZE1973StředoklukyStředokluky
Ženy222Herren BarboraCZE1986ZdibyZdiby
Muži223Hlad JosefCZE1973PlzenPlzen
Muži224Hlach JanCZE1982SPPHČeské Budějovice
Muži225Hlaváč MartinCZE1983České BudějoviceČeské Budějovice
Ženy227Hliňáková PetraCZE1972Praha - KloboukPraha - Klobouk
Ženy228Hloušková EvaCZE1984TJ Sokol BozkovBozkov
Ženy229Hnilicová Marie CZE1991emháčkaLiberec 8
Muži230Hoffman David CZE1982Praha - BubenecPraha - Bubenec
Muži231Hofman JiříCZE1970Jirka StovkařPraha 15
Muži232Holeček VáclavCZE1984slanýslaný
Muži233Holub MichalCZE1964PrahaPraha
Muži234Honegr FilipCZE2007Jiskra HořiceHořice
Muži235Hons PavelCZE1970ČAUKladno
Muži236Honzajk JiříCZE1982Praha 7Praha 7
Muži237Horáček FilipCZE1975Velká Bystřice Velká Bystřice
Muži238Houdek JakubCZE1987Run MagazinePardubice
Muži239Houžvička ZbyněkCZE1975Hradec KrálovéHradec Králové
Muži240Hovorka JanCZE1988Praha 4Praha 4
Ženy242Hroníková KateřinaCZE1987ITBPraha 5
Muži243Hroz RichardCZE1966Klub velocipedistů a kopcošlapů LevousyPraha 8
Ženy244Hrubá KateřinaCZE1986Rychnov u Jablonce nad NisouRychnov u Jablonce nad Nisou
Muži245Hrubý MiroslavCZE1945-Praha 10
Muži246Hruška ZdeněkCZE1989TísekTísek
Muži247Hrůza DavidCZE1971tRUtNovTrutnov
Ženy248Hudrlíková HanaCZE1987Janské LázněJanské Lázně
Ženy249Hudziková MarikaCZE1971SRTG Rychnov nad KněžnouÚstí nad Orlicí
Muži250Humphrey AndyGBR1973SouthamptonSouthampton
Muži251Huňka PetrCZE1990CSC Český BrodČeský Brod
Muži252Hušek StanislavCZE1968PA-STAPraha 4
Muži253Hyksa TomášCZE1983Nechťák HoroTeamPrachovice
Muži254Chalupný VáclavCZE1993RUNGO.cz/LucyTeam/Best4runRychnov nad Kněžnou
Muži414Chlouba FrantišekCZE1954Loudavý samotářRychnov u Jablonce nad Nisou
Muži255Chmel ZdeněkCZE1962Běžecký Klub České SpořitelnyPrague 4
Muži256Jahelka DušanCZE1990Run JaroměřJaroměř
Ženy257Jakešová KláraCZE1987SK BabicePraha
Ženy258Jandová SimonaCZE1975BrnoBrno
Ženy259Janechova KatarinaSVK1982TK FilozofTrnava
Muži260Janíčko MichalCZE1986PrahaPraha
Muži261Janík LukášCZE1988Rbz PrahaPraha 10
Muži486Jankowski SzymonPOL1978LegionowoLegionowo
Ženy262Janusova PetraCZE1994BřezováBřezová
Muži263Januška StanislavSVK1954TrenčínTrenčín
Muži264Jarůšek ZdeněkCZE1985Rauta HirwaynenDvůr Králové nad Labem
Muži265Jindra MarekCZE1985Battle DroidsPraha
Ženy267Jindrová JanaCZE1955PrahaPraha
Muži268Jirak AlesGER1977PotsdamPotsdam
Muži269Jirak RomanCZE1975BřehyBřehy
Muži270Jiříček JosefCZE1974PARENT PROJECTSezimovo Ústí
Muži271Jiříček TomášCZE1989Klub přátel zdravého životaSoběslav
Muži272jobb danielCZE1982hellfish aminostarklasterec nad ohri
Muži273Johan MarekCZE1978Městská Policie TrutnovTrutnov 1
Muži274Jurásek Jaroslav CZE1966MK KLADNOHostouň u Prahy
Muži275Jurco RadimCZE1995Škodějov 11Škodějov 11
Muži276Kábrt LukášCZE1985Vrchaři VrchlabíRtyně v Podkrkonoší
Muži277Kadavý Tomáš CZE1985PardubicePardubice
Muži278Kadeřábek JanCZE1975TJ Sokol Veltrusyp. Vojkovice
Muži279Kafka LeošCZE1979Český běžecký klubČeský běžecký klub
Muži280Kaleta OndřejCZE1987PrahaPraha
Muži281Kalivoda OndřejCZE1982KOplan.czTuřice
Muži283Kanta JanCZE1974Praha 9Praha 9
Muži282Kanta MartinCZE1982Praha 9Praha 9
Muži594Karafiát PetrCZE1974Štěpánov u SkutčeŠtěpánov u Skutče
Muži284Karč JakubCZE1974SK BabiceBabice u Říčan
Muži285Kasl VladimirCZE1976COLUMBIA MONTRAIL XRNNRSKralův Dvůr
Muži286Kasprowski LukaszPOL1979KrapkowiceKrapkowice
Muži287Kebrle JaroslavCZE1988Bigbulls-RpetyRpety
Muži289Klauser OndřejCZE1985SedlčanySedlčany
Muži290Klím TomášCZE1975X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDYPstruží
Muži440Klimša TomášCZE1986BESKYD-NATURALBrno
Muži291Klouda MartinCZE1978I. PKO PrahaPraha 10
Muži292Kment MartinCZE1966iThinkBeerPraha 6
Muži293Kocum JanCZE1980ŠUMAVÁÁÁK ZE SEVERUPraha 5
Muži294Kočvara MichalCZE1982TJ Sokol Kuní lesLomnice nad Popelkou
Muži295Koláček StanislavCZE1968IvančiceIvančice
Muži595Kolaja JanCZE1981Team TextLiberec
Muži296Kolesár DušanCZE1979Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovice
Muži297Kolisko JiříCZE1988K.R.N.A.P.Vrchlabí
Muži298KOLLER PavelCZE1970Hostomice pod BrdyHostomice pod Brdy
Ženy299Köllnerová PetraCZE1980Kopřivnice Kopřivnice
Muži300Kolouch ZdeněkCZE1974PrahaPraha
Muži301Kolovrat ZdeněkCZE1974Krmelec u CharliehoPraha
Muži302Komárek TomášCZE1985ChachumbábůŠumperk
Ženy303Komárková TatianaCZE1984TurnovTurnov
Muži304Koptiš JaroslavCZE1983CS1000/NetoliceNetolice
Muži305Koranda PavelCZE1979Velká BystřiceVelká Bystřice
Ženy306Košťáková MonikaCZE1988KopidlnoKopidlno
Muži307Košťál JiříCZE1975Česká LípaČeská Lípa
Muži308Kotlář PetrCZE1982TERCPraha
Muži309Kotrba RadekCZE1974ŘíčanyŘíčany
Muži310Kotyk JanCZE1972Červené Pečkyčervené pečky
Ženy241Koudelová EvaCZE1988LK Ledeč nad SázavouLedeč nad Sázavou
Ženy311Kouklíková MarkétaCZE1983PrahaPraha
Muži312Kováč JaroslavSVK1964ZSE RUNHurbanova Ves
Muži313Koza PavelCZE1978Sólo KozaPraha 4
Muži314Kozák JanCZE1962iThinkBeerPraha 8
Muži315Kožený MartinCZE1986PardubicePraha
Muži316Kracík AlešCZE1986HulvátteamTřebihošť
Muži317Král DavidCZE1990AppsatoriPraha
Muži319Krasiun DmitrijCZE1986Praha 5Praha 5
Muži320Krátký DanCZE1984PrahaPraha
Muži321Kraus MartinCZE1991BroumyBroumy
Muži322Krček JiříCZE1976JičínJičín
Muži323Křiváček MichaelCZE1975Hradec KrálovéHradec Králové
Muži324Křivánek FilipCZE1991Babice u Rosicbabice u Rosic
Ženy325Křováková Hana CZE1981JaroměřJaroměř
Muži326Kubíček JiříCZE1963Kostelec nad OrlicíKostelec nad Orlicí
Muži327Kubišta PetrCZE1970marathon PlzenZličin
Muži328Kulhanek PetrCZE1971Lk Slovan Karlovy VaryKarlovy Vary
Ženy329Kulhánková BarboraCZE1973Lk Slovan Karlovy Vary Karlovy Vary
Muži330Kutmon TomášCZE1974PrahaPraha
Muži599Kvasnička PavelCZE1976CSC Český BrodČeský Brod
Ženy331Kvasničková EvaCZE1977Český BrodČeský Brod
Muži332Kyncl TomášCZE1972UnhošťUnhošť
Muži333Leixner TomasCZE1983HARD ROCK RUNNERSPraha 10
Muži334Lešák Jiří CZE1988jezevecrace.comJablonec nad Nisou
Muži335Lešner JakubCZE1985Ústí nad LabemÚstí nad Labem
Muži336Letko ZbyněkCZE1988Hsk JičínDrahoraz
Muži337Linhart MilanCZE1964Kba Grafitec DobruškaDobruška
Ženy338Linhartová LucieCZE1985VáclaviceVáclavice
Muži339Lipavský LadislavCZE1986MělníkMělník
Muži340Lipniczky AttilaHUN1969DunakesziDunakeszi
Muži341Lohynský PetrCZE1978SázavaSázava
Muži593Luberda PetrCZE1965Dvtech.cz České BudějoviceČeské Budějovice
Muži342Macias WaldemarPOL1958Zielona GóraZielona Góra
Muži343Macura RadekCZE1975Praha - KyjePraha - Kyje
Ženy344Macurova LenkaCZE1976Praha - KyjePraha - Kyje
Muži345Mach PavelCZE1965MK KladnoPraha 5
Muži346Macháč JanCZE1987Brumov-BylniceBrumov-Bylnice
Muži536maillard ludovicGBR1988SerpentineLondon
Muži348Maleček PetrCZE1972Praha 8Praha 8
Muži349Málek JanCZE1988Hradec KrálovéHradec Králové
Muži350Maléř LumírCZE1969PrahaPraha
Muži352Malík MarekCZE1978Hard Rock RunnersVrchlabí
Muži351Malík OndřejCZE1985Rungo.czPraha 4
Ženy353Malinová MiroslavaCZE1975ChomutovChomutov
Muži354Malý PetrCZE1990KameniceŽelivec
Ženy355Maňasová MarieCZE1962naBOSoChýně
Muži356Már TomášCZE1988Tuscarora 03Praha-Satalice
Muži357Marek FrankCZE1996PFUKOrlová
Muži358Markovič LukášCZE1989Vyking.czHradec Králové
Muži359Martínek MilanCZE1972PrahaPraha
Muži360Martinovský PetrCZE1986SK BABICESK BABICE
Muži361Mašek PetrCZE1979Sk Vrchlabí Smola KonstrukceVrchlabí
Muži428Maška Petr CZE1984TrutnovTrutnov
Muži363Matěcha DavidCZE1978TepliceTeplice
Muži362Matěcha MiroslavCZE1982TepliceTeplice
Muži364Matějovský OndřejCZE1975VlašimVlašim
Muži366Matouš David CZE1979JičínJičín
Muži365Matouš FilipCZE1964Praha 2Praha 2
Muži367Matoušek VáclavCZE1977BerounBeroun
Muži368matrtaj marekSVK1987TJ Hudci prérieDetva
Muži369Mauler JaroslavCZE1978ZodagaRačice-Pístovice
Muži370Mazůrek Roman CZE1980Česká LípaČeská Lípa
Muži371Mensik MartinCZE1985PeakMachinePraha
Ženy372Metzová MartinaCZE1971MK Seitl OstravaOstrava - Hrabůvka
Muži373Miezga Dušan SVK1974VrbovéVrbové
Muži374Mikásko AlešCZE1970Perunova družina Hodkovice nad Mohelkou
Muži375Miňha RomanCZE1973Praha 6Praha 6
Muži596Mlynarczyk ErnestPOL1971ŁódźŁódź
Muži376Moravec MarekCZE1976AnvilOstrava
Muži377Mrkvička TomášCZE1976Praha 7Praha 7
Ženy378Mrnková VěraCZE1972BK LounyLouny
Muži379Muller JanCZE1988TanvaldTanvald
Muži380musil adamCZE1977prahapraha
Ženy381Němečková MartinaCZE1965PrahaPraha
Ženy382Nesládková Dagmar CZE1982Olfin Car Ski teamVlčice u Trutnova
Muži383Netušil JaroslavCZE1971TJ Sokol Jamné nad OrlicíJamné nad Orlicí
Muži384Neugebauer Erich CZE1968KarvináKarviná
Muži385Neveselý DavidCZE1976PrahaPraha
Muži386Nico StaesBEL1974PrahaPraha
Ženy387NiCuarta DonnaGBR1979LondonLondon
Muži388Noll MarekCZE1974Torpédo SuchdolPraha 6, Suchdol
Muži389Novák Martin CZE1964Sokol StaropramenPraha 22
Muži391Novák MichaelCZE1977gone4skiPraha
Muži390Novák Michal CZE1977MPM TEAM Brno
Muži392Novák RadekCZE1980SRTG Rychnov nad KněžnouBrandýs nad Orlicí
Ženy393Nováková PetraCZE1975Praha 5Praha 5
Muži394Novotný JanCZE1975TáborTábor
Muži395Nový LubomírCZE1970Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
Ženy396Nývltová MartinaCZE1975Báječné ženy v běhuČeská Skalice
Muži397Odstrčilík ZdeněkCZE1981BOJANOVICE!Zlobice
Ženy398Opltová IlonaCZE1966TAK PrahaPraha 4
Ženy559Opolecká PavlaCZE1986Sokol Královské VinohradyPraha 3
Muži399Paďour RadekCZE1988Praha 6 SedlecPraha 6 Sedlec
Muži400Panton ChrisGBR1975ColchesterColchester
Muži401Pantovič NikolaCZE1987Nová RoleNová Role
Muži402Pardej PiotrPOL1977Rac SystemsPloty
Muži403Pasler PetrCZE1975ČZU PrahaPraha 6-Lysolaje
Muži404Pašek MarcelCZE1975Melechov teamMelechov
Muži405Pecháň PetrCZE1968Cyklo Harant PeckaJičín
Muži406Pieš MartinCZE1983Nový JičínNový Jičín
Muži407Pilar LukasCZE1980Columbia Montrail XRNNRSKraluv Dvur
Muži125Plašil OndřejCZE1982Seskočil z rudé skály a vyrazil si dechPraha
Muži409Pleva PetrCZE1961ZlínZlín
Muži411Podbielski MarekPOL1974KB CastellanusKaleń-Towarzystwo
Muži412Pohlodek JanCZE1980Hodkovice nad MohelkouHodkovice nad Mohelkou
Muži413Pojmon LeošCZE1976RETIAPardubice
Ženy415Pokorná Renáta CZE1977LužnáLužná
Muži416Pokorný JiříCZE1974SlanýSlaný
Muži417Pospíšil DanielCZE1988BESKYD-NATURALHavířov
Muži522POSPÍŠIL DANIELCZE1977MělníkMĚLNÍK
Ženy418Pospíšilová MichaelaCZE1970NapajedlaNapajedla
Muži419Pražák LubomírCZE1973LukaviceLetohrad
Muži420Prislinger PetrCZE1984NáchodNáchod
Muži421Procházka FrantišekCZE1984Dřepka teamPraha 12
Muži422Procházka RudolfCZE1978RunSport TeamRudník
Ženy423Procházková LenkaCZE1988TJ ButovesZbiroh
Ženy424Prokipčáková MajaSVK1986KošiceKošice
Muži425Prokop JaroslavCZE1981MrakotinMrakotin
Muži426Prošek LubošCZE1968TJ Lokomotiva BerounKrálův Dvůr
Muži427Pytlík MiloslavCZE1971Dojít a přežítSvitavy
Muži429Randýsek VítCZE1974Zbrojovka Vsetín chodecVsetín
Muži430Raszka DominikCZE1987TřinecTřinec
Muži598Reichel JosefCZE1968PrahaPraha
Muži431Rendl Martin CZE1978ŠUMAVÁCÍÍÍKlatovy
Muži432Rod MarekCZE1987TrailpointPraha
Muži433Rod MarekCZE1967Praha 4 - KrčPraha 4 - Krč
Muži434Rohožka RadekCZE1981ČáslavČáslav
Muži435Rokicki PiotrPOL19715xm4Poznan
Muži436Roubal Jaroslav CZE1968THT Košířská LhotaPraha 5
Ženy437Rubášová PetraCZE1970BorovanyBorovany
Muži438Růžička DavidCZE1982České BudějoviceČeské Budějovice
Muži523Řehák VladimírCZE1988TJ VelichovkyKarviná
Muži443Řezníček JakubCZE1986RBZ PrahaPraha 1
Muži441Řezníček MilanCZE1967veteráni ÚRNaPraha
Muži442Řezníček Tomáš A.CZE1990ŘevniceŘevnice
Muži444Řežábek Vlastimil CZE1977Vyskytná nad JihlavouVyskytná nad Jihlavou
Muži445Říman PetrCZE1967SK Babicefffff
Muži446Sádek Tomáš CZE1983K.R.N.A.P.Vrchlabí
Muži447Saidl RichardCZE1969ÚvalyÚvaly
Muži448Sallmann RomanCZE1989Dynamo Malá SkálaJablonec nad Nisou
Muži449Sedlák AlešCZE1988TJ MaglaSezimovo Ústí
Ženy450Sedlařová LucieCZE1975Sport LaVČelákovice
Muži451Selucký FrantišekCZE1966VepakKyjov
Muži452Seman MilanCZE1976PardubicePardubice
Muži453Schier JanCZE1981Palstat / VrchlabÍVrchlabí
Muži454Schmid PavelCZE1983Praha 10Praha 10
Muži455Schrotz MiroslavCZE1978PulečnýPulečný
Muži456Skála RadekCZE1969CSC Český BrodČeský Brod
Muži457Skiba PetrCZE1977Ostrava MuglinovOstrava Muglinov
Muži458Slavík AlešCZE1979PrahaPraha
Muži459Slepica PavelCZE1974Www.jas-eurookna.comBystrovany
Muži460Slovák TomášCZE1969DHL ITS ClubPraha 4
Muži461Soběslavský JanCZE1985Mokrý BanditiPraha
Muži462Sobol TomaszPOL1976KatowiceKatowice
Muži463Sojka MichalCZE1987melnikmelnik
Muži464Souček JakubCZE1983VelimVelim
Muži466Souček JiříCZE1993PrahaPraha
Muži465Souček MiroslavCZE1968naBOSoHradištko
Muži467Srb TomášCZE1978Praha 10Praha 10
Muži468Srníček MartinCZE1985Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labem
Muži469Sršeň MichalCZE1991ŘetůvkaŘetůvka
Muži470Stančo LadislavCZE1977SK Hory beraní hlavyČelákovice
Muži471Staněk MartinCZE1972Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži473Starek OndrejCZE1978Spřátelená zvěřPrague
Muži474Steiner RomanCZE1985TrutnovTrutnov
Muži475Steinmetz AsangasCZE1967Sri Chinmoy Marathon TeamZlín
Ženy600Stępień Alicja BarbaraCZE1974Zielona GoraZielona Gora
Muži601Stępień IreneuszCZE1974Zielona GoraZielona Gora
Muži476Stískal OndřejCZE1978EkoraPardubice
Muži477Stolín JosefCZE1971Relative TeamPraha 5
Muži478Strmeň JakubCZE1989K.R.N.A.P.Vrchlabí
Muži479Strnad VáclavCZE1974Sova Run BrnoBrno
Muži482Svoboda AdamCZE1983S.K.R.S.Praha 6
Muži480Svoboda JanCZE1989X-fit StonesKamenice
Muži481Svoboda Zbyněk CZE1972Brno Brno
Ženy483Svobodová MichaelaCZE1983FT LAZARTEAMJablonec Nad Nisou
Ženy484Szalay AnitaHUN1973BudapestBudapest
Muži485Szendrodi AndrasHUN1965TTTKarancsalja
Ženy487Šafránková BlankaCZE1970Arrow Pátek
Muži488Šantroch MichalCZE1990Trutnov 3Trutnov 3
Muži490Šebek LiborCZE1986SK KošátkyKošátky
Muži489Šebek PavelCZE1965Predátor TachovTachov
Ženy491Šebková KláraCZE1987Predátor TachovTachov
Ženy597Šejnohová RomanaCZE1988DarmošlapSejřek
Muži492Šettner JanCZE1975KunčinaKunčina
Muži493Šimek MartinCZE1986Mokrý BanditiPraha
Ženy494Šimková HanaCZE1992BohdíkovBohdíkov
Muži495Šindelář PetrCZE1975VLLNNAPraha 5 - Lipence
Ženy496Šindelářová MiroslavaCZE1986R-B-ILiberec
Muži497Širl MarekCZE1987Praha 10Praha 10
Muži498Škalda VladimírCZE1987MělníkMělník
Muži499Škvor JosefCZE1955PrahaPraha
Muži500Šmatolán MiroslavCZE1979SyrovátkaSyrovátka
Muži501Šochman MartinCZE1988ÚvalyÚvaly
Muži502Šonka FrantišekCZE1973Sedlec-PrčiceSedlec-Prčice
Muži503Špaček JiříCZE1979ŠogorisaOstřetín
Muži504Špidlen MartinCZE1995Skodějov 2Skodějov 2
Muži505Špišák VojtechSVK1980KošiceKošice
Muži506Šroubek BohumilCZE1984HAF Club UnhošťUnhošť
Muži507Šťáva MartinCZE1989Praha 8Praha 8
Muži508Štéc PetrCZE1986RBZ PRAHAPraha
Muži509Štěpánek PetrCZE1971KHS ZlínZlín 4
Muži510Štroner Petr CZE1972DobříšDobříš
Muži511Šturc DavidCZE1979PříkrýPříkrý
Muži513Šubert PavelCZE1974Neběžecký kroužekOstrava
Muži512Šubrt PavelCZE1979RETIAPardubice
Muži514Šulej MarcelCZE1980Nelahozeves Nelahozeves
Muži515Šumník AdamCZE1996OlomoucOlomouc
Muži516Šural PavelCZE1969BrnoBrno
Muži517Šváb BertCZE1991Trail loverzzPlzeň
Muži518Švarc PavelCZE1942KČT Baník PříbramPříbram V
Ženy519Švecová IvaCZE1971PardubicePardubice
Muži520Švejda MartinCZE1974LOS LOVOŠVchynice
Muži521Tarnai MátéHUN1975MVTE, TTTBudapest
Muži524Toth VilémCZE1965ChotěbuzChotěbuz
Muži525Trbušek RenéCZE1976BKČSČelákovice
Muži526Trejbal TomasCZE1978Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži527Trojan David CZE1997Praha 9Praha 9
Muži528Trojan RadekCZE1986ČavisovČavisov
Muži529Trunda MichalCZE1979Králův DvůrKrálův Dvůr
Muži530Třasák JanCZE1981adidas Runners PraguePraha 21
Muži531Tumpach KarelCZE1991Praha 10Praha 10
Ženy532Ungerová Aneta CZE1983JenecJenec
Muži533Urban JiříCZE1980TepliceTeplice
Muži534Urbanec MichalCZE1990Bartovice diktují!Ostrava - Bartovice
Ženy535Uttendorfska LenkaCZE1992TrutnovTrutnov
Muži537Vacek JiříCZE1994Jamné nad OrlicíJamné nad Orlicí
Ženy408Vachalcová Cymbalová DanielaCZE1973Karlovy VaryKarlovy Vary
Ženy538Váchová HanaCZE1980PrahaPraha
Muži539Válek MartinCZE1976Sri Chinmoy Marathon TeamOstrava
Muži540Váňa AlešCZE1980Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži541Vandrovec MichalCZE1986SK KošátkyPraha 1
Muži542Vaněk Zdeněk CZE1980SlanýSlaný
Muži543Vavák MichalCZE1980CD*KHKutná Hora
Muži544Vedral JanCZE1975PrahaPraha
Muži545Velešík PetrCZE1975Sova Run BrnoBrno
Muži546Vémola ZdeněkCZE1975Sova Run BrnoBrno
Muži547Veselý TomášCZE1974Los LovošLovosice
Muži548Větvička JirkaCZE1979ČisoviceČisovice
Muži549Vevera Ondřej CZE1984CyklovendelíniPraha 8
Ženy550Veverková JanaCZE1984LiberecLiberec
Muži551VIDLÁŘ FRANTIŠEKCZE1980FT LAZARTEAMZLÍN4
Muži552Vilčko RadimCZE1979:-)Praha
Ženy553Vildmonová PavlaCZE1974BerounBeroun
Muži554Vítek KarelCZE1999SK PRAGA, karelvitek.czKladno
Muži556Vítek MiroslavCZE1982Praha 12Praha 12
Muži558Vlasák VáclavCZE1986JednouToDojdemPardubice
Muži560Vodička KarelCZE1979AC Sparta ŘeporyjePraha
Ženy561Vodvarkova JanaCZE1984Báječné ženy v běhuSemily
Muži562Vohralík JanCZE1992PrahaPraha
Muži563Vojtěch MartinCZE1975Hodkovice nad MohelkouHodkovice nad Mohelkou
Muži564Vokáč BohuslavCZE1957Ševětín Ševětín
Muži565Volf FrantisekCZE1981LoneWolfPraha 10
Muži567Vondrák MarianCZE1973LamperticeLampertice
Muži566Vondrák ZbyněkCZE1975Vinařství Vondrák MělníkLysá nad Labem
Muži568Vorlíček LukášCZE1978SlanýSlaný
Muži569Votoček OndřejCZE1973Praha 4 Praha 4
Muži557Vrzáček TomášCZE1974CS-1000Pardubice
Muži570Wehrberegr Pavel CZE1974Veseli nad LuzniciVeseli nad Luznici
Muži571Wikierski KrysztofPOL1981KrapkowiceKrapkowice
Muži572Wilk KarelCZE1982KČT Trilobit BarrandovPraha 10
Muži573Wohlhofner OndřejCZE1981PALSTAT s.r.o.Vrchlabí
Muži574Wokoun MichalCZE1979PrahaPraha
Muži575Woźniak KarolPOL1986KB CastellanusWarszawa
Muži576Zahradník Michal CZE1975VLLNNAPraha 5
Muži577Zachariasz DawidPOL1978HANDLOPEX S.A.Płoty
Muži578Zapletal ZdeněkCZE1981PejraciKarlovy Vary
Muži579Záruba JanCZE1977Six MonkeysPraha 2
Ženy266Závěrková VěraCZE1989HP Inc.Praha
Muži580Zbruž MartinCZE1970ŚneciPraha
Muži581Zbytovský DavidCZE1981PrahaPraha
Ženy582Zelenková Klára CZE1988SRTG Praha Praha
Muži584Zeman AntonínCZE1961DědekLázně Bohdaneč
Muži583Zeman PetrCZE1971Až na PlechLiberec
Muži586Zítka JakubCZE1982FC WydleSuchý Důl
Muži587Zvonek StanislavCZE1984Valašská TlapaMilovice
Muži588Žatečka JakubCZE1972SRTG Rychnov nad KněžnouRychnov nad Kněžnou
Muži589Žeravík MarekCZE1984Chodící Zlo IIDolní Roveň

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 252 účastníků ( 160 mužů, 92 žen) 55km

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži701Andrzejewski ŁukaszPOL1983Jelenia GóraJelenia Góra
Muži702Babovak JanCZE1986Ho Squadráti OutdoorPraha
Muži775Bak MartinCZE1974HejniceHejnice
Muži703Bednář MartinCZE1980VlčiceVlčice
Ženy705Bednářová KatarínaCZE1981VlčiceVlčice
Ženy704Bednářová MartinaCZE1986Český BrodČeský Brod
Muži708Beneš JanCZE1988postopách.czKolín
Muži706Beran RichardCZE1981PMR Team TrutnoffTrutnov
Ženy936Bielinová Petra CZE1979Praha 4Praha 4
Muži707Bloudek OndřejCZE1977VK BleskPraha 5
Ženy709Bočková LucieCZE1980SRTG Rychnov nad KněžnouČastolovice
Ženy710Bohuňková Jana CZE1979SlatinanySlatinany
Muži711Boleslav MiroslavCZE1972BorekBorek
Muži712Borák TomášCZE1996SK KladnoUnhošť
Muži713Bradáč MartinCZE1981PrahaPraha
Ženy714Bradáčová PetraCZE1986PrahaPraha
Muži715Brixí MartinCZE1982Praha 10Praha 10
Muži716Brůža DavidCZE1987PostopáciPraha 9
Ženy717Buttova AlenaCZE1988PostopáciRtyne nad Bilinou
Muži718Cakl LubomírCZE1961České BudějoviceČeské Budějovice
Ženy719Carroll VladimíraCZE1979Vetrna hurkaPraha 6
Ženy720Cestrová VeronikaCZE1986PrahaPraha
Muži721Cisakowski RafałPOL1976GłogówGłogów
Muži723Čechura MartinCZE1988MPM TEAM Rokycany
Muži722Čechura MiroslavCZE1964MPM TEAM Rokycany
Ženy725Čechurová AndreaCZE1986MPM TEAM Dolní Bousov
Ženy724Čechurová VlastaCZE1966MPM TEAM Rokycany
Muži726Čeněk JanCZE1987JaroměřJaroměř
Ženy727Čížková JanaCZE1978Praha 4Praha 4
Ženy728Dědečková EvaCZE1973Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
Muži729Dejl MiloslavCZE1958LiberecLiberec
Ženy730Dobisova DanicaCZE1980PrahaPraha
Muži731Dostál JakubCZE1987Equilibrium SlacklinesJablonec nad Nisou
Muži732Doucha FilipCZE1970Praha 11Praha 11
Ženy733Douchová IrenaCZE1971Praha 11-ChodovPraha 11-Chodov
Muži734Duffek TomášCZE1985Vodáci StřekovÚstí nad Labem
Ženy735Dukic JelenaCZE1988PrahaPraha
Muži736Dumek JiříCZE1982KrtekPraha 4
Muži938Elhenický JanCZE1989TrutnovTrutnov
Muži939Eliáš MarekCZE1971praha 4praha 4
Ženy737Emrová HanaCZE1990PostopáciPraha 6
Muži738Fabian JiriCZE1978TopMonks.comPraha 4
Muži739Filip TomášCZE1964VrchlabíVrchlabí
Ženy740Florianová MarkétaCZE1984Nelze vyloučitJablonec nad Nisou
Muži741France PavelCZE1979Vodáci StřekovÚstí nad Labem
Muži742Fukala DaliborCZE1981Praha 5Praha 5
Ženy743Galandová MartinaCZE1986PrahaPraha
Ženy744Gdowska EwaPOL1977AKTYWNY WAŁBRZYCHSzczawno Zdrój
Muži747Gerono Andrzej POL1956MysłakowiceMysłakowice
Muži746Gerono ArkadiuszPOL1983Jelenia GóraJelenia Góra
Ženy748Góra KarolinaPOL1984Jelenia GóraJelenia Góra
Ženy749Górak MartaPOL1984Jelenia GóraJelenia Góra
Muži953Gráf OldřichCZE1982OticeOtice
Ženy750Hájková LindaCZE1981Praha 4Praha 4
Muži751Halama RadekCZE1975NANANA TEAMTeplice
Ženy752Halašková VeronikaCZE1986KrnovKrnov
Ženy753Hampejsová MartinaCZE1972ŠNECI na MAXVitice
Muži754Harakaľ MilanCZE1979Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
Ženy755Harakaľová Markéta CZE1970Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
Muži756Havel PetrCZE1968MPM TEAM Plzeň
Muži757Havelka LadislavCZE1990Squadráti OutdoorVelky Osek
Muži758Havlena JaroslavCZE1977Mladá BoleslavMladá Boleslav
Ženy759Havlíková JitkaCZE1978SlatiňanySlatiňany
Muži760Herčík JanCZE1979TrutnovTrutnov
Muži761Hlad PetrCZE1977ChuderovChuderov
Ženy762HLADKÁ MichaelaCZE1974NymburkNymburk
Ženy763Hlínová AnetaCZE1980Heřmanův MěstecHeřmanův Městec
Muži940Hojný RomanCZE1988TrutnovTrutnov
Muži955Holas MartinCZE1985Undead Groovy TeamVrchlabí
Ženy765Holasová BarboraCZE1988Undead Team CZEVrchlabí
Ženy764Holasová LenkaCZE1988Undead Groovy TeamVrchlabí
Ženy766Holečková PatricieCZE1977Praha 7Praha 7
Ženy767Holubová AdélaCZE1976Heřmanův MěstecHeřmanův Městec
Muži768Horák JakubCZE1989SRTG Rychnov nad KněžnouRychnov n. Kn.
Ženy790Hortová GábinaCZE1987SlanýSlaný
Muži769Horyl TomášCZE1981PrahaPraha
Ženy770Houžvičková KateřinaCZE1979Hradec KrálovéHradec Králové
Ženy771Hronová VendulaCZE1976SRTG Rychnov nad KněžnouRychnov nad Nisou
Muži772Huňáček PetrCZE1980PardubicePardubice
Muži774Choulík AntonínCZE1972Sezimovo Ústí 2Sezimovo Ústí 2
Muži776Jaros JaroslavCZE1971České Budějovice České Budějovice
Muži777Jedlička MichalCZE1986Postopach.czČeský Brod
Ženy779Jelenová MonikaCZE1972SRTG Rychnov nad KněžnouSolnice
Muži780Jirsa JiříCZE1972Starý KolínStarý Kolín
Muži781Jirsák JanCZE1989JaroměřJaroměř
Ženy782Jiříčková Bára CZE1997PARENT PROJECTSezimovo Ústí
Muži783Kavka JaroslavCZE1978Iveco BUS Vysoké MýtoVysoké Mýto
Muži784Klanica VladimírCZE1990My II ze VIIOstrava
Muži785KNAP RAFAŁPOL1980AKTYWNY WAŁBRZYCHWAŁBRZYCH
Muži786Koldinský JanCZE1985TOM-KČT Kralupy nad Vlt.Kralupy nad Vltavou
Muži787Kopecký JanCZE1974Praha 4Praha 4
Ženy852Košatová TerezaCZE1988PrahaPraha
Muži942Košík MartinCZE1975JenštejnJenštejn
Muži951Košťálek RadimCZE1965HK ChoceňChoceň
Ženy789Košťálková BlankaCZE1964HK ChoceňChoceň
Muži791Kovář PetrCZE1977PrahaPraha
Muži792Kozlík OtakarCZE1959radioklub OK1OMY HostovicePardubice
Muži793Kranjc TomazSVN1980PrahaPraha
Ženy794Krasna MarcelaCZE1981Heřmanův MěstecHeřmanův Městec
Ženy795Krejčí Helena CZE1989 Radešínská Svratka
Ženy796Krejčová MartinaCZE1985Česká LípaČeská Lípa
Muži797Krmela JanCZE1986Postopach.czPraha
Ženy798Kroužilová IvaCZE1977PoděbradyPoděbrady
Muži799Křeček JakubCZE1982Surfwave.czLíbeznice
Muži952Kubicki RobertPOL1967Gazety z. g.
Muži800Kučera PavelCZE1986Praha 5Praha 5
Muži801Kuchař PavelCZE1983Praha 9Praha 9
Muži802Kunášek MichalCZE1987NadějePaběnice
Muži804Kunc FilipCZE1990vousáč tankuje PlzeňOstrov
Muži803Kunc MíraCZE1964kunabikeOstrov
Muži805Kuriš RadekCZE1971PrahaPraha
Ženy806Kutlvašrová LucieCZE1979Heřmanův MěstecHeřmanův Městec
Muži808Kysela LiborCZE1983Praha 14Praha 14
Muži807Kysela Roman CZE1974Kovárna Chotěboř
Muži809Lalák Tomáš CZE1976Praha Praha
Ženy810Landová LenkaCZE1978ToniCzech Runners ClubPraha 4
Muži957Líbal PatrikCZE1975StrašniceStrašnice
Muži812Mach JiříCZE1983ZADOVStachy
Muži813Macháček RadimCZE1980VacenoviceVacenovice
Ženy814Malíková KláraCZE1983Hakuna matataPraha
Muži815Martasek Jan CZE1983KAJENČeladná
Ženy877Martásková KateřinaCZE1986KajenČeladná
Muži816Miksch VlastimilCZE1988Mšené lázněMšené lázně
Ženy817Mikschová MonikaCZE1989Mšené lázněMšené lázně
Muži818Mikšík JakubCZE1987DráčciPraha 5 - Stodůlky
Ženy819Minářová LucieCZE1981Chrudim Chrudim
Muži820Moureček Alexander CZE1969Velké PopoviceVelké Popovice
Ženy821Mourečková RenataCZE1978Velké PopoviceVelké Popovice
Muži822Mudra JiříCZE1989Vrchaři VrchlabíKošetice
Muži823Nedomlel PetrCZE1977PňovanyPňovany
Ženy824Neubauerová NelaCZE1991Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou
Muži825Neugebauer Tomas CZE1976Pleše , Kardašova Řečice Pleše , Kardašova Řečice
Muži826Nezbeda RadekCZE1981Kamenný PřívozKamenný Přívoz
Muži827Nojman KubaCZE1986Club deportivo Kutná Hora Chotusice 208
Muži828Novák MichalCZE1978Hradec KrálovéHradec Králové
Ženy829Novotná ZuzanaCZE1979Zlínské kamzicePraha 9
Ženy830OFarrell JitkaUSA1977Lakewood, ColoradoLakewood, Colorado
Muži899Ohanka TomášCZE1973Praha 6Praha 6
Muži832Ohrádka MarekCZE1992SedlčanySedlčany
Muži831Ohrádka MartinCZE1992SedlčanySedlčany
Muži833Orsag DominikSVK1991PartizanskePartizanske
Muži834Pacovsky MatejCZE1989Sezimovo ustiSezimovo usti
Muži835Patočka RadimCZE1985PrahaPraha
Muži943Paulín PetrCZE1984RBZ PrahaPraha
Muži836Pelíšek MichalCZE1970FreeRun ZlínZlín
Ženy837Penížková Růžena CZE1975PrahaPraha
Muži838Petura PetrCZE1977JenstejnJenstejn
Muži959Pilař JanCZE1986SlanýSlaný
Ženy839Pilzová MirkaCZE1973iThinkBeerRádlo
Muži840Pinkas MartinCZE1967HK ChoceňVysoké Mýto
Ženy841Pinkasová JanaCZE1972HK ChoceňVysoké Mýto
Muži954Poláček DavidCZE1973ŽacleŕŽacleŕ
Ženy842Policianová DominikaSVK1991Malý ŠarišMalý Šariš
Ženy844Procházková Zuzana CZE1986Kralupy nad VltavouKralupy nad Vltavou
Ženy843Procházková ZuzanaCZE1992LiberecHořovice
Muži845Provazník MilanCZE1967Vysoké MýtoVysoké Mýto
Ženy847Převorová AdélaCZE2000Praha 10Praha 10
Ženy846Převorová MonikaCZE1968Praha 10Praha 10
Muži848Putala JanCZE1981ToniCzech Runners ClubOdolena Voda
Muži849Rada MartinCZE1985NadějeČervené Janovice
Ženy850Raisová Renata CZE1963iThinkBeerPraha 7
Muži851Rajča TomášCZE1984Mníšek pod BrdyMníšek pod Brdy
Muži853RANSDORF JiříCZE1957Praha 7Praha 7
Ženy854Rebcova MonikaCZE1977Praha Praha
Muži856Richter MartinCZE1967SPONA TepliceModlany
Ženy857Richterová KateřinaCZE1989Praha 5Praha 5
Muži944Romančák JanCZE1978Bike and Run Team Stará PakaTrutnov
Muži858Rosa ZdeněkCZE1981TrutnovTrutnov
Ženy859Rosová Lucie CZE1986TrutnovTrutnov
Muži860Rusin RobertCZE1978Praha 6Praha 6
Muži861Rychlý Martin CZE1992Vrchaři VrchlabíHradec Králové
Muži862Rylka AntonínCZE1977ToniCzech Runners ClubPraha 4
Muži863Řehoř Libor CZE1968Jablonec n/NJablonec n/N
Muži864Říha KamilCZE1976Vodáci StřekovÚstí nad Labem
Muži865Schoř MartinCZE1975JičínJičín
Ženy866Siobosová AnetaCZE1989DráčciŘíčany
Muži867Skočdopole MichalCZE1977FCS DobruškaDobruška
Ženy868Skupienova EvaCZE1976PrahaPraha
Muži958Smetana MilanCZE1979husťáciPraha
Muži869Smrž Spídy CZE1985Běžci Chomutov Chomutov
Ženy870Sobotková ŠárkaCZE1985PřeloučPřelouč
Ženy871Sokołowska MałgorzataPOL1968Jelenia GóraJelenia Góra
Ženy872Solověvová JanaCZE1980Ultima K.lap TeamPraha 8
Muži873Strangmuller JiříCZE1975Praha 4Praha 4
Ženy874Stránská DanaCZE1977HO Squadráti OutdoorKlášterní Skalice
Ženy875Stránská MichaelaCZE1988Báječné ženy v běhuHomole u Panny, Ústí nad Labem
Muži876Stránský DanielCZE1974Praha 3Praha 3
Muži956Strouhal ZdeněkCZE1959Staněk Sport TurnovMírová pod Kozákovem
Ženy878Studená MarieCZE1982BorotínBorotín
Ženy879Sukdoláková DanaCZE1973SPONA TepliceTeplice
Ženy880Surá DanaCZE1967Krásné PoleKrásné Pole
Muži881Surý PavelCZE1968PA-STAKrásné Pole
Muži882Sušek PetrCZE1979Parent ProjektTábor
Ženy883Svobodová Marcela CZE1991SlanýSlaný
Ženy884Świderska MagdalenaPOL1977Jelenia GóraJelenia Góra
Muži885Syrovátka PetrCZE1983TrutnovTrutnov
Muži886Šauer MilanCZE1975Baltic TrioPraha 8
Muži887Šimek FilipCZE1979NelahozevesNelahozeves
Muži888Šimek JiříCZE1981CEPro teamPraha 7
Muži889Šístek JanCZE1960PostopáciPaseky nad Jizerou
Muži890Škorpík DavidCZE1988Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
Ženy891Šnáblová JanaCZE1984Běžecký klub České spořitelnyPraha 2
Muži892Šoupa JanCZE1973Praha 8Praha 8
Muži893Šroller Vojtěch CZE1968SK LamyPraha
Ženy894Šroubková JanaCZE1971kačaba teamunhošť
Ženy895Štanderová Jana CZE1994SlanýSlaný
Muži896Štemberk OldřichCZE1991RudnáRudná
Muži897Štěrbák OndřejCZE1982Mníšek pod BrdyMníšek pod Brdy
Ženy898Štolfová AndreaCZE1987jsem vílaPraha 5
Muži900Švácha FilipCZE1974Kluk v křečiJablonec nad Nisou
Muži901Tabernaus MiroslavSVK1989Žiar nad HronomŽiar nad Hronom
Ženy902Telváková AlenaCZE1993SPONA TepliceKunčice pod Ondřejníkem
Muži904Tichý MichalCZE1974Praha 6Praha 6
Muži903Tichý TomášCZE1974Praha 6Praha 6
Ženy905Tománková MartinaCZE1984PardubicePardubice
Muži906Tomasik AndrzejPOL1969DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAZielona Góra
Muži945Tomáš DavidCZE1974FFF Stará PakaTrutnov
Muži907Tomáš Zdeněk CZE1976AC GoMango HÖGNERLhota pod Libčany
Ženy908Truksová VeronikaCZE1987Praha 8Praha 8
Muži946Tůma RadekCZE1974Bike Team Stará PakaStará Paka
Muži778Ureš Petr CZE1975PrahaPraha
Ženy909Urešová Petra CZE1979PrahaPraha
Muži910Uxa ŠtěpánCZE1984JilemniceJilemnice
Muži911Vacek KarelCZE1971Praha 8Praha 8
Ženy947Vágnerová LucieCZE1994SlanýSlaný
Muži912Varmuža Jan CZE1993PardubicePardubice
Ženy913Vepřková RadkaCZE1983Bolt in da houseKutná Hora
Muži914Veselý JaroslavCZE1994Praha 6, BřevnovPraha 6, Břevnov
Muži915Vida PřemekCZE1980Pura VidaRadlice
Muži950Vítek MiroslavCZE1983KnafLitoměřice
Muži917Vítek OndřejCZE1979WEBER TEAMJičín
Muži916Vítek RomanCZE1986SedlčanySedlčany
Ženy918Vítková MirkaCZE1981BerounBeroun
Muži919Vlačiha JanCZE1989Undead Team CZENová Paka
Muži920Vokulič JanCZE1969selatkolezeŽivanice
Muži921Vondráček PavelCZE1981TrutnovTrutnov
Muži922Wesołowski WojciechPOL1989Górskie WyrypyJelenia Góra
Ženy923Widerowska MagdalenaPOL1972Aktywny WałbrzychWałbrzych
Muži924Wilfert OtakarCZE1975Klub vodáků StřekovÚstí nad Labem
Muži925Woszczak AndrzejPOL1964Aktywny WałbrzychWalbrzych
Muži926Wrona ŁukaszPOL1981Aktywny WałbrzychBoleścin
Ženy927Zábrodská NikolCZE1990PostopáciPraha 9
Ženy928Zajfrtová EvaCZE1972RybitvíRybitví
Muži929Zajger MiloslavCZE1969-Čachovice
Muži949Zajíc DanielCZE1980FFF Stará PakaStará Paka
Muži930Zajíc JiříCZE1980Club deportivo Kutná Hora Kutná Hora
Muži931Żak ArturPOL1979Aktywny WałbrzychWalbrzych
Muži970Zíka LukášCZE2001Desinsekta s.r.oPlzeň, Chotíkov
Muži932Zniszczol MarcelCZE1986Ho Squadráti OutdoorKolín
Muži933Zvonek LukášCZE1975Terno ZlínZlín
Muži934Žák JakubCZE1984Horalka a Tatranka | HanspaulkaPraha 6
Muži935Žibřid MichalCZE1975Praha 15Praha 15

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 39 účastníků ( 24 mužů, 15 žen) běh 25km

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži do 3956Andrle JakubCZE1982Kostelec n.Č.l.Kostelec n.Č.l.
Muži do 5933Bednář PavelCZE1968ŠNECI na MAXLiberec
Ženy do 5979Bódiová AdélaCZE1976runningzone.czVrchlabí
Ženy do 5957Cardová MartinaCZE1976Praha 6Praha 6
Ženy do 5960Cibulková Jana CZE1971Praha 2Praha 2
Muži do 3934Červenka JaroslavCZE1979DobřeniceDobřenice
Muži do 3935Flegl VlastimilCZE1986Spartak VrchlabíVrchlabí
Muži do 3978Groh RadoslavCZE1989Hudy SportVrchlabí
Ženy do 3961Habásková LenkaCZE1989Lysá nad LabemLysá nad Labem
Muži do 5940Havlíček IvoCZE1966EvaLánov
Muži do 5951Hejduk OndrejUSA1973team GrizLittleton
Muži do 3952Heřman LukášCZE1980SPONA TepliceTeplice
Muži do 5976Hojač MojmírCZE1958HO TanvaldDesná
Ženy do 5958Hušková Markéta CZE1971PA-STAPraha 4
Muži do 59773Chmelík MartinCZE1965Praha 9Praha 9
Muži do 3959Ježek PřemyslCZE1982AC Slovan LiberecLiberec 14
Muži do 3954Kochel PawełPOL1981KowaryKowary
Ženy do 5936Kynčlová DagmarCZE1972SK Nové Město nad MetujíJilemnice
Muži do 5974Maravaud YannickCZE1971LibniatovLibniatov
Ženy do 3962Mikešová JanaCZE1991Salming CZ Nová Paka
Muži do 3963Munzar ZbyněkCZE1982H-h SmíchovVrchlabí
Ženy do 5964Patolánová MichaelaCZE1977BŽB JičínJičín
Muži do 3965Prokeš JanCZE1983KosmonosyKosmonosy
Muži do 3981Provazník JosefCZE1999ČKS SKI JilemniceJilemnice
Ženy do 5953Rezková KláraCZE1977KameniceKamenice
Ženy do 3937Rybářová EvaCZE1980NechaniceNechanice
Muži do 3955Rybička JakubCZE1987Praha 6Praha 6
Muži do 3966Serafinowicz MaciejPOL1984LiveChat PanyLegnica
Ženy do 5967Sirová HanaCZE1973Báječné ženy v běhuHradec Králové
Ženy do 5968Souchová HelenaCZE1974SPONA TepliceTeplice
Muži do 3969Stehlik KarelCZE1985FINKutná Hora
Muži do 3970Strouhal VojtěchCZE1986TRUE GRITHradec Králové
Muži do 3977štantejský MichalCZE1984SAC Špindlerův mlýnŠpindlerův Mlýn
Muži do 3971Vavruška MichalCZE1980FINSvaty Mikulaš
Dorostenky50Veigertová GabrielaCZE2000Poko Running TeamSobotka
Muži nad 6080Vejnar JosefCZE1957Jove Rollski Vysoké N/jiz.Horní Sytová 75
Ženy do 5972Vejšická AnnaCZE1973RamónaPraha 10
Muži nad 6075Zahula JanCZE1950ČD TanvaldJablonec nad Nisou
Ženy do 5973Zíková ZuzanaCZE1976ChotíkovChotíkov