Krkonošský čtvrtmaratón na kolečkových lyžích

10.09.2017 Špindlerův Mlýn 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

CLASSIC celkem: 60, muži : 50, ženy: 10, M: 35, M50: 15, Z: 7, Z40: 3 [html] [pdf]
SKATE plná kolečka, inline celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 [html] [pdf]
SKATE nafukovací kolečka celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina CLASSIC

start ~ 10:00:00

00:52:44.923
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M [30] Stanislav Řezáč 1973 CZE SILVINI MADSHUS team 40:06.0
2 2 / M [1] Václav Sedláček 1986 CZE Silvini Madshus Team 40:14.18 00:08.18
3 3 / M [32] Filip Schütz 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 40:19.34 00:13.34
4 4 / M [22] Daniel Máka 1992 CZE ATLAS CRAFT TEAM 40:34.57 00:28.57
5 5 / M [21] Tomáš Lukeš 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 40:39.92 00:33.92
6 6 / M [45] Michal Vank 1992 CZE Sun Sport Team 41:55.61 01:49.61
7 7 / M [33] Michael Schutz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 43:02.64 02:56.64
8 8 / M [47] Petr Vlček 1989 CZE CYKLO-SKI klub Polička 44:37.66 04:31.66
9 9 / M [26] Marek Pazderský 1981 CZE Silvini Madshus Team 45:12.11 05:06.11
10 10 / M [57] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 46:20.89 06:14.89
11 11 / M [37] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 46:25.62 06:19.62
12 12 / M [58] Tomáš Holman 2001 CZE HSK Benecko 46:27.69 06:21.69
13 13 / M [17] Martin Kratochvíl 1983 CZE SKI team VYSOČINA 46:59.34 06:53.34
14 14 / M [55] Eduard Višanský 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 47:11.52 07:05.52
15 1 / Z [4] Karolína Grohová 1990 CZE TJ Dukla Liberec 47:23.4 07:17.4
16 15 / M [44] Rostislav Urban 1973 CZE Ski klub Šumperk 47:37.25 07:31.25
17 16 / M [56] Karel Macháč 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 47:49.64 07:43.64
18 17 / M [25] František Molva 1994 CZE SKI team VYSOČINA 47:57.44 07:51.44
19 18 / M [31] Martin Saňák 1978 CZE XC SPORT.CZ nordic racing team 48:20.54 08:14.54
20 2 / Z [9] Kateřina Janatová 1997 CZE TJ Dukla Liberec 48:26.16 08:20.16
21 19 / M [28] Jan Roháček 1982 CZE XC SPORT.CZ nordic racing team 48:27.65 08:21.65
22 20 / M [6] Tomáš Gromus 1976 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.cz 48:29.15 08:23.15
23 1 / M50 [11] Ladislav Knápek 1961 CZE Šerlich 8.30 49:06.56 09:00.56
24 2 / M50 [3] Pavel Buchta 1964 CZE SKI team VYSOČINA 49:27.76 09:21.76
25 21 / M [15] Ondřej Král 1974 CZE Silvinimadshusteam 49:41.51 09:35.51
26 3 / M50 [46] Josef Vejnar 1957 CZE JOVE Ski Vysoké 49:58.92 09:52.92
27 22 / M [7] Petr Gross 1976 CZE BORCI ZDAR ! 50:37.83 10:31.83
28 23 / M [5] Daniel Gromus 1978 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 50:52.05 10:46.05
29 3 / Z [36] Zuzana Staňková 1997 CZE TJ Dukla Liberec 51:12.56 11:06.56
30 1 / Z40 [2] Lada Lanková 1973 CZE Silvini Madshus Team 53:03.34 12:57.34
31 4 / M50 [29] Michal Roháček 1961 CZE SILVINI MADSHUS TEAM 54:34.85 14:28.85
32 4 / Z [53] Pavlína Votočková 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 54:43.68 14:37.68
33 5 / Z [54] Hana Trojanová 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 55:46.51 15:40.51
34 24 / M [38] Richard Štefek 1974 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 56:25.59 16:19.59
35 6 / Z [42] Tereza Tůmová 1995 CZE SUN SPORT TEAM 56:43.01 16:37.01
36 5 / M50 [12] Vít Kocian 1961 CZE Silvini Madshus Team 57:00.34 16:54.34
37 6 / M50 [18] Karel Křoustek 1948 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 57:11.84 17:05.84
38 7 / M50 [51] Petr Zeman 1965 CZE Sokol Weissberg 57:16.92 17:10.92
39 8 / M50 [16] Tomas Krampla 1966 CZE TTC Olomouc 58:25.85 18:19.85
40 9 / M50 [10] Milan Jelínek 1955 CZE SILVINI MADSHUS team 58:47.17 18:41.17
41 25 / M [50] Kamil Zatonski 1981 POL SN Klasyk Warszawa 59:00.32 18:54.32
42 10 / M50 [27] Jaromír Průšek 1963 CZE H.O.P. Liberec 59:10.06 19:04.06
43 26 / M [59] Štěpán Musil 2003 CZE SK Skol Brno 01:00:51.05 20:45.05
44 2 / Z40 [48] Šárka Vojtková 1977 CZE Silvini Madshus Team 01:00:58.46 20:52.46
45 3 / Z40 [19] Vendula Křoustková 1976 CZE Šerlich 8.30 01:01:03.65 20:57.65
46 27 / M [49] David Vronka 1974 CZE TTC Olomouc 01:02:17.49 22:11.49
47 28 / M [8] Martin Holánek 1975 CZE BORCI zdar! 01:02:48.12 22:42.12
48 29 / M [66] Ladislav Zvolský 1978 CZE Borci zdar! 01:03:42.02 23:36.02
49 30 / M [43] Vladimír Tvrdík 1984 CZE SKI TEAM VYSOČINA 01:05:19.07 25:13.07
50 11 / M50 [52] Pavel Voldřich 1953 CZE SILVINI MADSHUS team 01:05:27.75 25:21.75
51 12 / M50 [13] Alois Kohoutek 1956 CZE Svitávka 01:08:09.7 28:03.7
52 31 / M [14] Petr Koutný 1968 CZE Hortim 01:28:43.06 48:37.06
DNF / M [23] Adam Matouš 1998 CZE ČKS SKI Jilemnice
DNS / M [40] Lukáš Techl 1977 CZE Sokol Senohraby
DNS / M50 [24] Jacek Mederski 1966 POL team nabiegowkach.pl
DNS / Z [34] Anna Sixtová 1996 CZE Ski klub Jablonec
DNS / M50 [39] Václav Štěpánek 1959 CZE Sun Sport Team
DNS / M [41] Miroslav Trnavský 1975 CZE XCSPORT.cz nordic racing team
DNS / M50 [20] Pavel Liška 1963 CZE FORT SMC Ústí nad Orlicí
DNS / M [35] Jindřich Skácel 1974 CZE BORCI zdar!

výsledková listina SKATE plná kolečka, inline

start ~ 10:05:00

00:53:57.998
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [60] Vít Černý 1980 CZE VSK FEL Praha 42:26.54
2 2 / Muži [61] Martin Mach 1982 CZE Praha 44:43.93 02:17.39
3 3 / Muži [63] Petr Plát 1979 CZE Praha 58:38.64 16:12.1
4 1 / Ženy [64] Gabriela Šubrtová 1978 CZE H.O.P. Liberec 01:10:02.88 27:36.34
DNS / Muži [62] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí

výsledková listina SKATE nafukovací kolečka

start ~ 10:05:00