Konradova jedenáctka

11.11.2018 Liberec, Vratislavice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětské závody D4 2km celkem: 10, muži : 5, ženy: 5, kluci: 5, holky: 5 [html] [pdf]
dětské závody D3 2km celkem: 21, muži : 12, ženy: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D2 1.2km celkem: 20, muži : 11, ženy: 9, kluci: 11, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D1 300m celkem: 23, muži : 9, ženy: 14, kluci: 9, holky: 14 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 132, muži : 93, ženy: 39, M1: 10, M3: 46, M4: 32, M5: 4, M6: 1, Z1: 3, Z3: 20, Z4: 11, Z5: 5, Z6: 0 [html] [pdf]

startovní listina dětské závody D4 2km

start ~ 10:03:22 , 2002 - 2005 , přihlášeno: 10 účastníků ( 5 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [154] Andrlová Barbora CZE 2003 Liberec
kluci [101] Bicek Jan CZE 2005 Biatlon Liberec
kluci [109] Farský Jakub CZE 2005 Biatlon Liberec
kluci [107] Ferkl Michal CZE 2004 Biatlon Liberec
kluci [102] Jiránek Ondřej CZE 2004 Biatlon Liberec
holky [104] Lehmannová Anna CZE 2003 Biatlon Liberec
kluci [110] Patzák Petr CZE 2005 Biatlon Liberec
holky [108] Šípková Veronika CZE 2005 Biatlon Liberec
holky [135] Tománková Viktorie CZE 2004 Liberec
holky [ ] Závětová Lucie CZE 2004 Frydlant

startovní listina dětské závody D3 2km

start ~ 10:14:39 , 2006 - 2008 , přihlášeno: 21 účastníků ( 12 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [ ] Daďourková Nela CZE 2008 Runbo
kluci [ ] Dušek Jakub CZE 2007 AC Slovan Liberec
holky [128] Dušková Kateřina CZE 2006 TJ Dukla Liberec
holky [111] Farská Tereza CZE 2008 Biatlon Liberec
holky [103] Chudlářská Kateřina CZE 2006 Biatlon Liberec
kluci [147] Kubišta Jan CZE 2007 Vratislavice
kluci [ ] Kurfiřt Jakub CZE 2008 SOSK
kluci [118] kysela lukáš CZE 2007 Hodkovice nad Mohelkou
holky [105] Lajtkepová Berenika CZE 2006 BK Liberec
kluci [124] Novotný Dalibor CZE 2008 Dukla Liberec
kluci [125] Novotný Václav CZE 2006 Dukla Liberec
kluci [130] Skřivánek Jakub CZE 2007 Liberec
kluci [106] Strašlipka Jáchym CZE 2007 Liberec
kluci [134] Tománek Jakub CZE 2006 Liberec
kluci [136] Tománek Michal CZE 2008 Liberec
kluci [116] Tomeš Lukáš CZE 2006 Liberec
holky [113] Třešňáková Ester CZE 2008 TJ Lokomotiva Liberec
holky [160] Veselá Natálie CZE 2007 Liberec
holky [127] veselá veronika CZE 2006 tj dukla liberec
kluci [117] vojtek tomáš CZE 2007 Hodkovice nad Mohelkou
holky [112] Závacká Jola CZE 2007 Biatlon Liberec

startovní listina dětské závody D2 1.2km

start ~ 10:27:23 , 2009 - 2012 , přihlášeno: 20 účastníků ( 11 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [120] Baierová Jana CZE 2010 Liberec
holky [126] Blažejová Terezie CZE 2009 TJ Dukla Liberec
holky [145] blažková monika CZE 2009 Ski klub Jablonec
kluci [119] Bondy Šťepán CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
holky [143] Daďourková Lena CZE 2010 Liberec
kluci [151] Dumek Ondřej CZE 2012 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
kluci [140] franc matěj CZE 2010 Hodkovice nad Mohelkou
holky [162] Hegrová Barbora CZE 2011 Liberec
holky [121] Holcová Emily CZE 2011 Fk Sokol Rynoltice
kluci [122] Holec Robert CZE 2012 Fk Sokol Rynoltice
holky [146] Kubištová Rozálie CZE 2012 Vratislavice
kluci [158] maděra Jakub CZE 2009 Slavia Liberec Orienteering
holky [157] maděrová Klára CZE 2012 Slavia Liberec Orienteering
holky [123] polívková tereza CZE 2011 Praha
kluci [142] Rozsypal Radim CZE 2010 BT Liberec
kluci [115] svoboda štěpán CZE 2009 Báječné děti v běhu
kluci [ ] Szonda Karolina CZE 2011 Velke Hamry, Bohdalovice
kluci [ ] Tomeš Roman CZE 2011 SWSL Lučany
kluci [114] Třešňák Bruno CZE 2011 TJ Lokomotiva Liberec
kluci [133] Vochomůrka Kryštof CZE 2010 Pařezová chaloupka

startovní listina dětské závody D1 300m

start ~ 10:41:06 , 2013 a mladší , přihlášeno: 23 účastníků ( 9 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [153] Andrle Jakub CZE 2015 Liberec
kluci [150] Dumek Václav CZE 2014 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
holky [129] Fišerová Adriana CZE 2015 Liberec
holky [148] Francke Johana CZE 2015 Žižkovský tygři
holky [163] Houdková Samantha CZE 2011 Liberec
holky [ ] Hudecová Rozálie CZE 2013 Ski Janov - Bedřichov
holky [164] kadlas Eva CZE 2012 Liberec
holky [152] Kadlečková Dita CZE 2013 Justme
kluci [ ] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
kluci [ ] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
holky [156] Letková Beata CZE 2015 AC TJ Jičín
holky [155] Maděrová Andrea CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [139] mohr kryštof CZE 2013 Javorník
kluci [137] Peřina Jakub CZE 2015 Vratislavice nad Nisou
kluci [161] Pešek Jakub CZE 2014 Liberec
holky [138] Procházková Kateřina CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
holky [141] Rozsypalová Linda CZE 2013 BT Liberec
kluci [149] Szonda Daniel CZE 2013 Velke Hamry, Bohdalovice
holky [144] štekrová anežka CZE 2015 Jablonec nad Nisou
holky [131] tokarová linda CZE 2013 Liberec
holky [ ] Valentova Nela CZE 2014 Liberec 14
holky [159] veselá nina CZE 2015 tj dukla liberec
kluci [132] Vochomůrka Adam CZE 2013 Pařezová chaloupka

startovní listina hlavní závod

start ~ 11:11:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 132 účastníků ( 93 mužů, 39 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z5 [8] Adamcová Milena CZE 1965 Mimoň
M4 [9] Andrle Aleš CZE 1973 WEBER TÝM
M4 [10] Baran Richard CZE 1971 Praha
M5 [11] Barta Lubomír CZE 1963 mlýn Perner Svijany
M4 [184] Barvínek Martin CZE 1970 ONO to jede
M3 [84] Bečvář Patrik CZE 1987 Praha
Z4 [12] Bělocká Jana CZE 1973 Mattoni freerun:Liberec
M1 [14] Boháč Adam CZE 2001 Liberec
M1 [13] Boháč Vojtěch CZE 1999 Liberec
Z4 [170] Brabencová Irena CZE 1970 Liberec
M4 [15] Brousil Zdeněk CZE 1976 Písek - Liberec
M1 [ ] Bulušek Filip CZE 2002 Semily
M3 [86] ceé lukáš CZE 1989 Dlouhý most
M3 [1] Čivrný Jiří CZE 1980 Semily
Z5 [16] Čmelíková Jolana CZE 1967 Mattoni freerun:Liberec
Z4 [17] Daďourková Helena CZE 1978 Runbo
Z5 [18] Dědková Šárka CZE 1962 Mattoni FreeRun Liberec
M3 [177] Dočkal Lubomír CZE 1979 ZUŠ Jablonec
Z4 [ ] Drbohlavová Olga CZE 1978 Turnov
M5 [100] Dvorský Ota CZE 1967 KC Konrád
M3 [175] Fiala Jan CZE 1982 Liberec
M3 [19] Foltman Radim CZE 1979 Denso babes
M3 [6] Francke Michal CZE 1986 Žižkovský tygři
M3 [ ] Galáč Vojtěch CZE 1996 AC Slovan Liberec
M4 [20] Gebhart Michal CZE 1977 North Czech Runners
Z4 [21] Gittlerová Jana CZE 1973 Biatlon Liberec
M3 [180] Gräf Jakub CZE 1991 Dukla Liberec
M4 [90] havel Bohumil CZE 1973 Liberec
M3 [92] hegr Josef CZE 1981 Liberec
M4 [22] Hegr Tomáš CZE 1973 Night Run Team
M3 [23] Helebrant Pepa CZE 1979 Liberec
M5 [24] Hlaváček Petr CZE 1967 Jablonecké Mattonky
M3 [25] Hofman Ondřej CZE 1987 Jablonné v Podještědí
M3 [26] Holec Pavel CZE 1983 Rynoltice
M1 [185] Holomoucký Adam CZE 1999 Liberec
M3 [27] Hostaš Petr CZE 1990 OOB TJ Turnov
Z3 [28] Hrnčířová Kateřina CZE 1991 MC Český ráj
M1 [187] hyxa Jan CZE 2007 Dukla Liberec
Z3 [89] chvojková Vendula CZE 1984 Liberec
M4 [29] Ihring Zdeněk CZE 1976 free natural cycling
M1 [31] Janalík Daniel CZE 2002 McHappy Team
M4 [30] Janalík Radek CZE 1969 McHappy Team
M4 [3] Janeček Leoš CZE 1972 lllm
M3 [2] Janeček Míra CZE 1998 TATRAN Jablonec
M1 [171] Janeček Vojtěch CZE 2002 Fbc Liberec
Z4 [33] Janečková Lenka CZE 1976 Jablonec nad Nisou
Z1 [32] Janečková Lucka CZE 2001 BIJA Jablonec n.N.
M4 [96] jánošík Juraj CZE 1970 SK Terchová
Z4 [34] Jarolímková Věra CZE 1978 Česká Lípa
M3 [35] Justl Martin CZE 1994 MAJATOJA
M3 [97] Kadlas Tomáš CZE 1980 Liberec
M4 [36] Kadlec Martin CZE 1977 Vratislavice nad Nisou
Z3 [37] Kadlečková Petra CZE 1985 Justme
M4 [38] Kaplan Viktor CZE 1974 Jablonec nad Nisou
Z4 [5] Kapletová Monika CZE 1976 Rohozec Amulet
Z4 [166] Katharina Gomille GER 1977 Olbersdorf
M4 [168] Klemša Tomáš CZE 1971 Liberec
M3 [39] Kmínek Lukáš CZE 1980 Košťálov Runners
M3 [40] Kocián Pavel CZE 1990 SKP MAJÁK
M4 [41] Kolář Vladimír CZE 1976 Smržovka
M4 [42] Konečný Jaroslav CZE 1978 Liberec
M3 [165] Konrad Petter GER 1979 zittau
Z3 [43] Kopečková Petra CZE 1988 Mladá Boleslav
M4 [44] Koravský Roman CZE 1969 ELEVEN RUN TEAM
Z3 [46] Korytářová Dominika CZE 1993 Frýdlant
Z3 [45] Korytářová Romana CZE 1982 Višňová
M3 [47] Košek Ondřej CZE 1991 Jablonné v Podještědí
M4 [174] kotek Aleš CZE 1973 Liberec
M3 [48] Kotek Tomáš CZE 1985 Liberec
Z3 [ ] Kotrbancova Misa CZE 1984 SWSL Lucany
M4 [49] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
M3 [182] Kučera Jiří CZE 1980 Sport Future Team
Z3 [183] Kučerová Marie CZE 1983 Sport Future Team
Z1 [178] Kurfiřtová Natálie CZE 2002 ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM
Z4 [179] Kurfiřtová Petra CZE 1978 ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM
M4 [50] Kysela Pavel CZE 1976 ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM
M3 [52] Lachman Jaroslav CZE 1993 Ty víš kdo !
M3 [51] Lachman Vojtěch CZE 1994 Liberec
M4 [7] Lajtkep Petr CZE 1973 Pomalí kluci
M3 [53] Letko Zbyněk CZE 1988 running_sl0tr
M3 [91] maděra Josef CZE 1979 Liberecké Gazely
Z1 [176] Marková Tereza CZE 1999 Liberec
M3 [54] Matejič Ondřej CZE 1993 Liberec
M3 [55] matějka martin CZE 1984 Běžecký klub Chýně
M6 [56] Mindžák Andrej CZE 1954 Ski Klub Jizerská 50
M3 [57] Mohr Aleš CZE 1982 PPLaser
Z3 [ ] Netíková Kamila CZE 1989 Praha
Z3 [99] Nikodýmová Petra CZE 1995 Šneci v běhu
M4 [58] Novotný Jiří CZE 1971 Dukla Liberec
M3 [ ] Novotný Vojtěch CZE 1994 Kutná Hora
Z3 [ ] Persichova Lucie CZE 1985 Liberec
Z3 [59] Pešková Lenka CZE 1986 Liberec
M3 [60] Petřík Václav CZE 1986 SUDETENLAND
M3 [181] Pirkl Pavel CZE 1979 Liberec
Z3 [61] Pivoňková Petra CZE 1986 Příbram
M3 [62] Polák Jan CZE 1983 Liberec
Z5 [63] Prchalová Ilona CZE 1966 Česká Lípa
M3 [98] Pšenička Jakub CZE 1991 Žižkovský tygři
M4 [64] Pulda Štěpán CZE 1976 Liberec
M4 [65] Regner Tomáš CZE 1975 Biatlon Liberec
M4 [ ] Růžička Stanislav CZE 1978 Litobratřice
M4 [66] Řehoř Michal Prášek CZE 1977 Liberec
Z3 [67] Schlechterová Lenka CZE 1984 SKP Ústí nad Labem
Z3 [68] Spěšná Tereza CZE 1995 Liberec
Z3 [69] Strassová Michala CZE 1985 Liberec
M1 [70] Strašlipka Jakub CZE 2001 Liberec
M3 [94] Strnad Aleš CZE 1986 NAC
Z3 [93] Strnadová Kateřina CZE 1991 Eleven Mercedes Mitas
M3 [71] Svoboda Michal CZE 1979 Liberec, Karlov pod Ještědem
M3 [173] svoboda tomáš CZE 1983 Liberec
Z3 [72] Svobodová Klára CZE 1986 Jablonec nad Nisou
Z3 [73] Svobodová Petra CZE 1980 Báječné ženy v běhu
Z4 [ ] Svobodová Zuzana CZE 1977 Progres Run Team Liberec
M3 [88] Szonda Istvan CZE 1979 Velke Hamry, Bohdalovice
M5 [74] Šíp Ladislav CZE 1964 SCMT Liberec
Z3 [186] šírová Veronika CZE 1993 Liberec
M1 [75] Šitavanc Ondřej CZE 2000 Liberec
M3 [ ] špecián David CZE 1991 liberec
M3 [76] Šustr Marek CZE 1989 Liberec
M4 [77] Tománek Jan CZE 1978 Šneci v běhu
M3 [87] Trenda Filip CZE 1995 Silvini Madshus Team
M3 [78] Třešňák Radim CZE 1984 Fitness Life Liberec
M1 [167] Vacek Tomáš CZE 2001 Liberec
M3 [4] Vajgert Jiří CZE 1993 Liberec
M4 [95] Vencl Jiří CZE 1972 KC PIVOVAR VRATISLAVICE
Z5 [79] Veselá Anita CZE 1965 SDH Chloumek
M4 [85] veselý daniel CZE 1974 tj dukla liberec
M4 [80] Veselý Vladimír CZE 1971 Hasiči Neratovice
M3 [81] Vochomůrka Jiří CZE 1982 Pařezová chaloupka-Mattoni FreeRun Liberec
M4 [82] Vrána Zdeněk CZE 1974 HS Jizerské hory
M3 [172] walker Johny CZE 1984 SC Lazaret
M4 [83] Žák Jiří CZE 1969 The EnTourist