Konradova jedenáctka

11.11.2018 Liberec, Vratislavice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětské závody D4 2km celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
dětské závody D3 2km celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf]
dětské závody D2 1.2km celkem: 18, muži : 9, ženy: 9, kluci: 9, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D1 300m celkem: 19, muži : 7, ženy: 12, kluci: 7, holky: 12 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 122, muži : 88, ženy: 34, M1: 9, M3: 43, M4: 31, M5: 4, M6: 1, Z1: 3, Z3: 17, Z4: 9, Z5: 5, Z6: 0 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 11:11:00

01:02:14.739
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M3 [1] Jiří Čivrný 1980 CZE Semily 41:56.48
2 2 / M3 [180] Jakub Gräf 1991 CZE Dukla Liberec 42:29.45 00:32.97
3 3 / M3 [6] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 43:27.34 01:30.86
4 4 / M3 [94] Aleš Strnad 1986 CZE NAC 44:17.92 02:21.44
5 5 / M3 [98] Jakub Pšenička 1991 CZE Vltava Fund ski team 44:51.8 02:55.32
6 6 / M3 [181] Pavel Pirkl 1979 CZE Liberec 45:28.96 03:32.48
7 7 / M3 [78] Radim Třešňák 1984 CZE Fitness Life Liberec 45:38.82 03:42.34
8 8 / M3 [40] Pavel Kocián 1990 CZE SKP MAJÁK 47:00.54 05:04.06
9 9 / M3 [57] Aleš Mohr 1982 CZE PPLaser 48:34.27 06:37.79
10 10 / M3 [97] Tomáš Kadlas 1980 CZE Liberec 49:03.22 07:06.74
11 11 / M3 [87] Filip Trenda 1995 CZE Silvini Madshus Team 49:04.17 07:07.69
12 12 / M3 [53] Zbyněk Letko 1988 CZE running_sl0tr 50:26.3 08:29.82
13 13 / M3 [182] Jiří Kučera 1980 CZE Sport Future Team 51:45.22 09:48.74
14 14 / M3 [76] Marek Šustr 1989 CZE Liberec 53:09.68 11:13.2
15 15 / M3 [81] Jiří Vochomůrka 1982 CZE Pařezová chaloupka-Mattoni FreeRun Liberec 54:31.46 12:34.98
16 16 / M3 [4] Jiří Vajgert 1993 CZE Liberec 54:45.92 12:49.44
17 17 / M3 [48] Tomáš Kotek 1985 CZE Liberec 54:48.78 12:52.3
18 18 / M3 [2] Míra Janeček 1998 CZE TATRAN Jablonec 55:36.96 13:40.48
19 19 / M3 [84] Patrik Bečvář 1987 CZE Praha 56:20.6 14:24.12
20 20 / M3 [52] Jaroslav Lachman 1993 CZE Ty víš kdo ! 56:23.55 14:27.07
21 21 / M3 [88] Istvan Szonda 1979 CZE Velke Hamry, Bohdalovice 57:15.8 15:19.32
22 22 / M3 [19] Radim Foltman 1979 CZE Denso babes 57:53.22 15:56.74
23 23 / M3 [39] Lukáš Kmínek 1980 CZE Košťálov Runners 58:41.81 16:45.33
24 24 / M3 [92] Josef hegr 1981 CZE Liberec 59:09.98 17:13.5
25 25 / M3 [91] Josef maděra 1979 CZE Liberecké Gazely 59:12.36 17:15.88
26 26 / M3 [62] Jan Polák 1983 CZE Liberec 59:18.93 17:22.45
27 27 / M3 [35] Martin Justl 1994 CZE MAJATOJA 01:00:19.97 18:23.49
28 28 / M3 [172] Johny walker 1984 CZE SC Lazaret 01:00:26.0 18:29.52
29 29 / M3 [27] Petr Hostaš 1990 CZE OOB TJ Turnov 01:00:41.58 18:45.1
30 30 / M3 [60] Václav Petřík 1986 CZE SUDETENLAND 01:00:47.86 18:51.38
31 31 / M3 [173] tomáš svoboda 1983 CZE Liberec 01:02:23.41 20:26.93
32 32 / M3 [23] Pepa Helebrant 1979 CZE Liberec 01:02:56.19 20:59.71
33 33 / M3 [26] Pavel Holec 1983 CZE Rynoltice 01:06:48.74 24:52.26
34 34 / M3 [51] Vojtěch Lachman 1994 CZE Liberec 01:08:14.62 26:18.14
35 35 / M3 [54] Ondřej Matejič 1993 CZE Liberec 01:08:15.5 26:19.02
36 36 / M3 [177] Lubomír Dočkal 1979 CZE ZUŠ Jablonec 01:08:17.73 26:21.25
37 37 / M3 [86] lukáš ceé 1989 CZE Dlouhý most 01:08:20.4 26:23.92
38 38 / M3 [165] Petter Konrad 1979 GER zittau 01:09:45.41 27:48.93
39 39 / M3 [175] Jan Fiala 1982 CZE Liberec 01:10:30.47 28:33.99
40 40 / M3 [71] Michal Svoboda 1979 CZE Liberec, Karlov pod Ještědem 01:12:34.76 30:38.28
41 41 / M3 [47] Ondřej Košek 1991 CZE Jablonné v Podještědí 01:13:13.94 31:17.46
41 41 / M3 [25] Ondřej Hofman 1987 CZE Jablonné v Podještědí 01:13:13.94 31:17.46
DNS / M3 [55] martin matějka 1984 CZE Běžecký klub Chýně