Konradova jedenáctka

11.11.2018 Liberec, Vratislavice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětské závody D4 2km celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
dětské závody D3 2km celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf]
dětské závody D2 1.2km celkem: 18, muži : 9, ženy: 9, kluci: 9, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D1 300m celkem: 19, muži : 7, ženy: 12, kluci: 7, holky: 12 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 122, muži : 88, ženy: 34, M1: 9, M3: 43, M4: 31, M5: 4, M6: 1, Z1: 3, Z3: 17, Z4: 9, Z5: 5, Z6: 0 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 11:11:00

01:02:14.739
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Z3 [93] Kateřina Strnadová 1991 CZE Eleven Mercedes Mitas 51:14.35
2 2 / Z3 [67] Lenka Schlechterová 1984 CZE SKP Ústí nad Labem 53:59.29 02:44.94
3 3 / Z3 [183] Marie Kučerová 1983 CZE Sport Future Team 54:43.0 03:28.65
4 1 / Z4 [17] Helena Daďourková 1978 CZE Runbo 56:14.84 05:00.49
5 2 / Z4 [5] Monika Kapletová 1976 CZE Rohozec Amulet 57:26.32 06:11.97
6 4 / Z3 [37] Petra Kadlečková 1985 CZE Justme 01:00:47.86 09:33.51
7 5 / Z3 [72] Klára Svobodová 1986 CZE Jablonec nad Nisou 01:00:49.41 09:35.06
8 6 / Z3 [59] Lenka Pešková 1986 CZE Liberec 01:01:49.09 10:34.74
9 1 / Z1 [32] Lucka Janečková 2001 CZE BIJA Jablonec n.N. 01:02:46.35 11:32.0
10 1 / Z5 [16] Jolana Čmelíková 1967 CZE Mattoni freerun:Liberec 01:03:55.5 12:41.15
11 3 / Z4 [21] Jana Gittlerová 1973 CZE Biatlon Liberec 01:04:02.49 12:48.14
12 2 / Z1 [178] Natálie Kurfiřtová 2002 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 01:04:42.37 13:28.02
13 4 / Z4 [170] Irena Brabencová 1970 CZE Liberec 01:05:58.33 14:43.98
14 7 / Z3 [73] Petra Svobodová 1980 CZE Báječné ženy v běhu 01:06:49.68 15:35.33
15 5 / Z4 [179] Petra Kurfiřtová 1978 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 01:07:39.41 16:25.06
16 2 / Z5 [79] Anita Veselá 1965 CZE SDH Chloumek 01:09:10.42 17:56.07
17 6 / Z4 [166] Gomille Katharina 1977 GER Olbersdorf 01:09:45.41 18:31.06
18 8 / Z3 [68] Tereza Spěšná 1995 CZE Liberec 01:11:51.65 20:37.3
19 7 / Z4 [12] Jana Bělocká 1973 CZE Mattoni freerun:Liberec 01:12:20.06 21:05.71
20 3 / Z1 [176] Tereza Marková 1999 CZE Liberec 01:13:25.24 22:10.89
21 9 / Z3 [45] Romana Korytářová 1982 CZE Višňová 01:13:25.29 22:10.94
22 10 / Z3 [69] Michala Strassová 1985 CZE Liberec 01:13:47.14 22:32.79
23 11 / Z3 [99] Petra Nikodýmová 1995 CZE Šneci v běhu 01:13:50.6 22:36.25
24 8 / Z4 [33] Lenka Janečková 1976 CZE Jablonec nad Nisou 01:15:21.8 24:07.45
25 3 / Z5 [18] Šárka Dědková 1962 CZE Mattoni FreeRun Liberec 01:15:37.52 24:23.17
26 12 / Z3 [186] Veronika šírová 1993 CZE Liberec 01:17:05.5 25:51.15
27 13 / Z3 [46] Dominika Korytářová 1993 CZE Frýdlant 01:17:07.73 25:53.38
28 9 / Z4 [34] Věra Jarolímková 1978 CZE Česká Lípa 01:18:55.61 27:41.26
29 14 / Z3 [61] Petra Pivoňková 1986 CZE Příbram 01:26:30.76 35:16.41
30 15 / Z3 [43] Petra Kopečková 1988 CZE Mladá Boleslav 01:26:31.08 35:16.73
31 16 / Z3 [89] Vendula chvojková 1984 CZE Liberec 01:29:32.28 38:17.93
32 4 / Z5 [63] Ilona Prchalová 1966 CZE Česká Lípa 02:39:00.0 01:47:45.65
32 4 / Z5 [8] Milena Adamcová 1965 CZE Mimoň 02:39:00.0 01:47:45.65
DNS / Z3 [28] Kateřina Hrnčířová 1991 CZE MC Český ráj