LESÁK CUP 2017

27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 16, muži : 13, ženy: 3, kluci: 13, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, kluci: 5, holky: 0 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 19, muži : 13, ženy: 6, kluci: 13, holky: 6 [html] [pdf]
40 km celkem: 71, muži : 68, ženy: 3, Junioři: 6, Muži: 15, Masters I: 15, Masters II: 22, Veteráni: 10, Ženy: 3 [html] [pdf]
20 km celkem: 41, muži : 32, ženy: 9, Kadeti: 12, Junior: 0, Muži: 0, Masters I: 9, Masters II: 10, Veteráni: 1, Kadetky: 2, Juniorky: 1, Ženy: 6 [html] [pdf]

startovní listina Odrážedla

start ~ 09:58:40 , 2012 a mladší , přihlášeno: 16 účastníků ( 13 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [68] Beran Martin CZE 2014 Pitrs bikes
kluci [82] Cinke Matyáš CZE 2015 Zábrodí
kluci [59] Horáček Filip CZE 2013 Apache Loko Trutnov
kluci [39] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
kluci [44] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [58] Laštůvka Marek CZE 2016 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [57] Laštůvka Vojtěch CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [40] Macek Jakub CZE 2013 Červený Kostelec
kluci [50] Rosa Filip CZE 2015 Červený Kostelec
holky [90] Staňková Barbora CZE 2015 ČEská Skalice
kluci [74] Šimek Lukáš CZE 2014 Horní Kostelec
kluci [85] Urbánek Damjan CZE 2015 Horní Kostelec
holky [41] Urbánková Darina CZE 2013 Červený Kostelec
kluci [100] Verner Antonín CZE 2015 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [75] Záruba Antonín CZE 2013 Bohdašín
holky [76] Zárubová Anna CZE 2013 Bohdašín

startovní listina Předškoláci

start ~ 10:09:24 , 2012 a mladší , přihlášeno: 9 účastníků ( 4 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [67] Beranová Ema CZE 2012 Pitrs bikes
kluci [91] Jindra Kryštof CZE 2012 ČErvený Kostelec
holky [37] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
holky [43] Králová Denisa CZE 2012 Lvíčci Trutnov
kluci [93] Procházka Vojtěch CZE 2013 Svoboda nad Úpou
holky [38] Rubáčková Pavlína CZE 2012 Červený Kostelec
kluci [89] Staněk Ondřej CZE 2013 Termyt Maraton team
kluci [99] Škoda Oliver CZE 2012 INS Atelier Náchod
holky [105] Vernerová Anna CZE 2012 Rtyně v POdkrkonoší

startovní listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:17:44 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [47] Hamáček Matěj CZE 2011 Apache Loko Trutnov
kluci [60] Horáček Jan CZE 2011 Apache Loko Trutnov
kluci [51] John Jan CZE 2011 S-Sport Hronov
kluci [88] Kincl Vojta CZE 2010 Červený Kostelec
kluci [61] Křemenský Filip CZE 2010 Trutnov
kluci [55] Novotný Kryštof CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
kluci [96] Sedláček Maxmilian CZE 2010 ČErvená Hora
kluci [48] Suchánek Adrian CZE 2010 Mstětín
kluci [36] Sulzbacher Vojtěch CZE 2010 Pitrs bikes
kluci [73] Šimek Filip CZE 2011 Horní Kostelec

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:28:38 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 12 účastníků ( 7 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [31] Frencl Patrik CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
kluci [83] Holan Matěj CZE 2009 carla.kupkolo.cz
holky [81] Holanová Anežka CZE 2009 carla kupkolo.cz
kluci [32] Janovský Tomáš CZE 2008 AEROTEC SPORT TEAM
holky [33] Jiraskova Ema CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
kluci [52] John Antonin CZE 2008 S-Sport Hronov
kluci [69] Kaválek Jakub CZE 2008 Bohdašín
holky [34] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
kluci [35] Malíř Hóna CZE 2008 GHOST junior team
holky [64] Rusová Veronika CZE 2008 S-Sport Hronov
holky [106] Řízková Veronika CZE 2009 Indigo cycling team RK
kluci [45] Šustr Dominik CZE 2009

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:44:07 , 2003 - 2004 , přihlášeno: 5 účastníků ( 5 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [18] Krejsar Ondra CZE 2004 INS Atelier Náchod
kluci [56] Kubišta Martin CZE 2003 BAKAKO Nová Paka
kluci [19] Lokvenc Lukáš CZE 2003 Červený Kostelec
kluci [20] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
kluci [21] Skalický Jakub CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:44:07 , 2005 - 2007 , přihlášeno: 19 účastníků ( 13 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [54] BEZSTAROSTI Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
holky [22] Exnarová Vendula CZE 2006 MTB Spartak Vrchlabí
kluci [23] Frencl Dominik CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
holky [24] Hainzelová Lucie CZE 2005 Pitrs bikes team
kluci [84] Holan Filip CZE 2006 Carla.kupkolo.cz
kluci [25] Kábrt Kryštof CZE 2007 Apache Loko Trutnov
kluci [26] Kult Tomáš CZE 2006 Rtyně v Podkrkonoší
holky [27] Langová Andrea CZE 2006 Apache Loko Trutnov
kluci [80] Lukáš Matěj CZE 2007 Náchod Kramolna
kluci [87] Nechuta Marek CZE 2007 Bike Freaks Holice
holky [86] Nechutová Vendula CZE 2005 Bike Freaks Holice
kluci [78] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes
kluci [77] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes
kluci [63] Rus Ondřej CZE 2006 S-Sport Hronov
holky [28] Sulzbacherová Martina CZE 2005 Pitrs bikes
kluci [29] Šubrt Jan CZE 2005 MTB Spartak Vrchlabí
kluci [71] Ticháček Petr CZE 2006 Dragons Trutnov
kluci [30] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov
kluci [46] Všetička Jan CZE 2007 Kounov

startovní listina 40 km

start ~ 11:57:53 , 2000 a starší , přihlášeno: 71 účastníků ( 68 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [167] Bartoň Martin CZE 1994 DECATHLON Btwin czech team
Muži [ ] Bartsch Tomáš CZE 1988 TRANSBRODY
Masters I [134] Beneš Petr CZE 1980 Kutná Hora
Veteráni [140] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
Ženy [ ] Bušková Leona CZE 1972 GHOST Team
Masters II [130] Cupal Jakub CZE 1975 Praha 4
Veteráni [3] Černý Martin CZE 1964 Vella Team
Veteráni [123] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
Muži [42] Dudek Ondřej CZE 1996 Expres CZ-Scott Team Kolín
Muži [111] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
Ženy [166] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
Muži [4] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
Veteráni [121] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
Muži [5] Gabriel David CZE 1992 SYMBIO+ BMC
Masters II [94] Hainzel Tomáš CZE 1976 O.K MOTO Racing Team
Masters II [119] Hlavatý Milan CZE 1972
Masters II [72] Hrzán Richard CZE 1972 CTM SILVINI R2 Sport
Masters II [124] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
Muži [158] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
Ženy [145] Jiroutová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
Masters I [161] kadlec miroslav CZE 1978 next racing
Junioři [138] Kadlec Petr CZE 2000 JKF Jaroměř
Masters I [1] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
Masters I [6] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
Masters I [149] Kopecký Lukáš CZE 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži [153] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
Muži [144] Kostkan Vojtěch CZE 1991 Předměřice nad Labem, Na Obci 41
Masters II [7] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
Masters II [117] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
Veteráni [148] Kraus Vladimír CZE 1960 jasipbike
Veteráni [70] Krejsar Jiří CZE 1962 INS Atelier Náchod
Masters II [97] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
Masters I [2] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
Masters II [156] Maixner Petr CZE 1976 Police nad Metuji
Masters I [126] Malíř Jan CZE 1980 GHOST team
Masters I [163] Marák Jan CZE 1980 INS Atelier Náchod
Junioři [127] Mojžíš Josef CZE 1999 Zlíč
Muži [ ] Mokrý Jakub CZE 1990 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
Veteráni [150] Morávek Aleš CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [ ] Morávek Zdeněk CZE 1996 SUPERIOR RIDERS
Masters II [143] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod
Masters I [125] Nagy Petr CZE 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
Masters I [128] Nehyba Michal CZE 1980 AGRO CS a.s.
Masters II [139] Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
Muži [169] Pich Tomáš CZE 1995 Vella team
Masters II [159] Pinkava Petr CZE 1977 Silvini R2 Sport
Masters II [79] Pivnička Luděk CZE 1973 pivnicka.cz
Masters I [53] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
Veteráni [174] Rieger Jiří CZE 1962 TJ Spartak Vrchlabí
Masters I [8] Rubáček Martin CZE 1982 Rubáček
Junioři [152] Schierl Jakub CZE 2000 Expres CZ-Scott Team Kolín
Masters II [9] Slavík Karel CZE 1974 MTB Spartak Vrchlabí
Masters I [ ] Smrček Mira CZE 1978 Police n.M.
Masters II [141] Strnad Marek CZE 1972 INS ateliér Náchod
Masters II [142] Strnad Tomáš CZE 1972 Pivní Fond
Masters II [157] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
Masters II [10] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod
Masters I [133] Šplíchal Ladislav CZE 1978 stenahk
Veteráni [164] Štěpánek Miloš CZE 1960 Náchod
Masters II [160] Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
Junioři [ ] Thér Jan CZE 1999 Pitrs bikes
Junioři [151] Tomášek Alvin CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Masters I [104] Vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
Masters II [122] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
Veteráni [162] Viesner Pavel CZE 1967 Horní Bišik
Muži [137] Vít Jan CZE 1989 Suchovršice
Junioři [136] Vojtíšek Šimon CZE 1999 Náchod
Masters II [112] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
Masters II [95] Waldecker Dušan CZE 1972 Hronov
Muži [168] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
Muži [165] Zima Tomáš CZE 1994 Ziromont Cycling team

startovní listina 20 km

start ~ 11:57:53 , 2002 a starší , přihlášeno: 41 účastníků ( 32 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Masters I [155] Bezděk Pavel CZE 1986 Rtyně v Podkrkonoší
Kadeti [116] Coufal Tomáš CZE 2001 Apache Loko Trutnov
Masters II [175] De Groote Tom BEL 1975 Assebroek
Kadeti [147] Dudek Tomáš CZE 2001 Gapp System-Cabtech MTB Racing Team
Masters II [66] Effenberk Leoš CZE 1971 GHOST team
Masters I [108] Efler Martin CZE 1981 ČEská Skalice
Kadetky [120] Fulková Šárka CZE 2002 Redpoint team
Ženy [113] Gembalová Karolína CZE 1990 GHOST team
Juniorky [110] Hanušová Natálie CZE 2000 Quintbike.cz
Kadeti [170] Heczko ml. Stanislav CZE 2001 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Veteráni [171] Heczko st. Stanislav CZE 1966 SkiAlpShop
Masters II [154] Holubec Radek CZE 1973 RHM-moto
Masters II [62] Horáček Jan CZE 1975 Trutnov
Kadeti [135] Horák Dominik CZE 2001 Short Bike Academy Opletal
Masters II [11] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
Kadetky [12] Janovská Lenka CZE 2001 Expres CZ-Scott Team Kolín
Masters II [92] Jehlík Václav CZE 1974 ŠKODA AUTO
Ženy [13] Kanerova Michaela CZE 1989 Musher Club METUJE
Masters I [146] Klimeš Václav CZE 1981 Náchod
Masters II [132] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
Kadeti [14] Kovaříček Vojtěch CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Masters I [109] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Kadeti [15] Lelek Martin CZE 2001 Apache Loko Trutnov
Ženy [65] Malířová Věrka CZE 1977 GHOST team
Ženy [ ] Melišíková Jana CZE 1977 Run4run
Kadeti [49] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
Masters I [129] Páv Radovan CZE 1979 Sokol Semechnice
Masters I [115] Pelčarský Aleš CZE 1981 Hořice
Kadeti [16] Pinkas Daniel CZE 2001 CYKLO-SKI klub Polička
Kadeti [78] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes
Kadeti [77] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes
Masters II [245] Plodek Štěpán CZE 1977 ENVICONS
Masters II [114] Prouza Ladislav CZE 1972 Bike Stars Vrchlabí
Kadeti [173] Rieger Marek CZE 2007 KOVO Praha
Masters I [107] Řízek Pavel CZE 1980 Indigo cycling team RK
Masters I [98] Sedláček Petr CZE 1983 KC Slavia Praha
Masters I [ ] Sodomka Tomáš CZE 1984 Symbio+ BMC
Kadeti [17] Styblík Adam CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Ženy [131] Štěpanovská Eva CZE 1994 Polanský Bike and Run
Ženy [118] Térová Veronika CZE 1998 S - Sport Hronov
Masters II [172] Vlček Roman CZE 1974 TJ Sokol Olešnice