3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)
21.01.2018 Jilemnice (Hraběnka)
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka 3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle) | N/A | 22.08.2022 17:49:55 | |
propozice Humanita2018 | 69095B | 21.05.2020 15:06:55 |
startovní listina rezerva
start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 účastníků ( 2 mužů, 2 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | Gajda Jan | CZE | 1968 | TJ Slovan Praha Zdravotník | Praha | |
Muži | Kucera Jan | CZE | 1973 | ZDRP - Zdravotník Praha | ||
Ženy | 234 | Baldrianová Barbora | CZE | 1979 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
Ženy | Fraňková Alexandra | CZE | 1998 | Praha | Praha |
startovní listina 500m K kluci
start ~ 10:00:00 , 2010 a mladší , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
předžáci | 436 | Burgermeister Karel | CZE | 2010 | CSK Vysoké nad Jizerou | |
předžáci | 439 | Hadač Jakub | CZE | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | |
předžáci | 459 | Kučera Cyril | CZE | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | |
předžáci | 447 | Mareček Mikuláš | CZE | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | |
předžáci | 449 | Slouka Václav | CZE | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | |
předžáci | 434 | Baldrian Josef | CZE | 2011 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
předžáci | 440 | Hladík Filip | CZE | 2011 | VSK Humanita | |
předžáci | 443 | Hůlka Lukáš | CZE | 2011 | TJ Spartak Vrchlabí | |
předžáci | 435 | Bárta ŠIMON | CZE | 2012 | ČKS SKI Jilemnice | |
předžáci | 441 | Horák Mikuláš | CZE | 2012 | ČKS Ski Jilemnice | |
předžáci | 450 | Šochovský Vojtěch | CZE | 2012 | HSKB |
startovní listina 500m K holky
start ~ 10:01:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 10 účastníků ( mužů, 10 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
předžačky | 409 | Vrkoslavová Emma | CZE | 2009 | ||
předžačky | 446 | Laštovková Zuzana | CZE | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | |
předžačky | 448 | Pitrmucová Anežka | CZE | 2010 | ||
předžačky | 230 | Preisslerová Karolína | CZE | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | |
předžačky | 412 | Valdmanová Anna | CZE | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | |
předžačky | 438 | Česáková Apolénka | CZE | 2010 | SASM | |
předžačky | 444 | Chmelíková Ester | CZE | 2011 | ČKS SKI Jilemnice | |
předžačky | 451 | Kuklíková Sofie | CZE | 2011 | ČKS SKI Jilemnice | |
předžačky | 445 | Lacigová Antonie | CZE | 2011 | TJ Slovan Praha Zdravotník | |
předžačky | 437 | Ciprová Marie | CZE | 2013 | KB Trefa M. Boleslav |
startovní listina 1km K kluci
start ~ 10:10:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 12 účastníků ( 12 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
nejml. žáci | 403 | Fišnar Hynek | CZE | 2008 | TJ Spartak Vrchlabí | |
nejml. žáci | 404 | Folprecht Lukáš | CZE | 2008 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
nejml. žáci | 458 | Kučera Jindřich | CZE | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | |
nejml. žáci | 410 | Pitrmuc Ondřej | CZE | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | |
nejml. žáci | 401 | Bárta Matyáš | CZE | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | |
nejml. žáci | 405 | Holubec Václav | CZE | 2009 | HSKB | |
nejml. žáci | 406 | Jelínek Antonín | CZE | 2009 | Klub biatlonu Trefa | |
nejml. žáci | 407 | Korbelář Jan | CZE | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | |
nejml. žáci | 408 | Kučera Jakub | CZE | 2009 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
nejml. žáci | 411 | Simbartl Richard | CZE | 2009 | TJ Spartak Vrchlabí | |
nejml. žáci | 413 | Zikán Josef | CZE | 2009 | Klub biatlonu Trefa | |
nejml. žáci | 402 | Cipra Antonín | CZE | 2009 | KB Trefa M. Boleslav |
startovní listina 1km K holky
start ~ 10:11:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 21 účastníků ( mužů, 21 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
nejml. žákyně | 414 | Brown Katie | CZE | 2008 | SASM | |
nejml. žákyně | 415 | Burgermeisterová Lucie | CZE | 2008 | CSK Vysoké nad Jizerou | |
nejml. žákyně | 416 | Drhová Eva | CZE | 2008 | TJ Spartak Vrchlabí | |
nejml. žákyně | 417 | Ellederová Eva | CZE | 2008 | VSK Humanita Praha | |
nejml. žákyně | 418 | Hladíková Jůlie | CZE | 2008 | VSK Humanita | |
nejml. žákyně | 419 | Holmanová Anna | CZE | 2008 | HSKB | |
nejml. žákyně | 420 | Horáková Amálie | CZE | 2008 | ČKS Ski Jilemnice | |
nejml. žákyně | 421 | Hůlková Kamila | CZE | 2008 | TJ Spartak Vrchlabí | |
nejml. žákyně | 425 | Laštovková Jana | CZE | 2008 | bez oddílu | |
nejml. žákyně | 428 | Odnohová Simona | CZE | 2008 | KB Trefa M. Boleslav | |
nejml. žákyně | 432 | Turová Gabriela | CZE | 2008 | Klub Biatlonu Trefa | |
nejml. žákyně | 433 | Zakouřilová Klára | CZE | 2008 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
nejml. žákyně | 460 | Šišková Andrea | CZE | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | |
nejml. žákyně | 431 | Štěpánková Lenka | CZE | 2008 | ||
nejml. žákyně | 422 | Košťáková Tereza | CZE | 2009 | Klub biatlonu Trefa | |
nejml. žákyně | 426 | Lukešová Natálie | CZE | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | |
nejml. žákyně | 427 | Marečková Olivie | CZE | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | |
nejml. žákyně | 429 | Plecháčová Nikola | CZE | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | |
nejml. žákyně | 452 | Pospíchalová Aneta | CZE | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | |
nejml. žákyně | 229 | Salabová Pavlína | CZE | 2009 | ČKS SKI Jilemnice | |
nejml. žákyně | 430 | Suchardová Ella | CZE | 2009 | ČKS SKI Jilemnice |
startovní listina 2km K kluci
start ~ 10:20:00 , 2004 - 2007 , přihlášeno: 16 účastníků ( 16 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
st. žáci | 97 | Lenhart Jaroslav | CZE | 2004 | SASM | |
st. žáci | 29 | Zakouřil Matyáš | CZE | 2004 | ZDRP | |
st. žáci | 90 | Dvořák Marek | CZE | 2005 | SASM | |
st. žáci | 94 | Hrouda David | CZE | 2005 | SASM | |
st. žáci | 95 | Hrouda Martin | CZE | 2005 | SASM | |
st. žáci | 28 | Šubrt Vojtěch | CZE | 2005 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
ml. žáci | 91 | Elleder David | CZE | 2006 | ZDRP2 | |
ml. žáci | 92 | Holubec František | CZE | 2006 | HSKB | |
ml. žáci | 70 | Salaba Jakub | CZE | 2006 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. žáci | 100 | Simbartl Eduard | CZE | 2006 | TJ Spartak Vrchlabí | |
ml. žáci | 101 | Stoklasa Ondřej | CZE | 2006 | Olfin Car Ski Team | |
ml. žáci | 93 | Hron Vilém | CZE | 2007 | TJ Spartak Vrchlabí | |
ml. žáci | 96 | Jelínek František | CZE | 2007 | Klub biatlonu Trefa | |
ml. žáci | 98 | Malinský Štěpán | CZE | 2007 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. žáci | 99 | Rieger Marek | CZE | 2007 | TJ Spartak Vrchlabí | Riesengebirge |
ml. žáci | 89 | Česák Nathaniel | CZE | 2007 | SASM |
startovní listina 2km K holky
start ~ 10:21:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 18 účastníků ( mužů, 18 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
st. žákyně | 286 | Benešová Annna | CZE | 2004 | SASM | |
st. žákyně | 294 | Kodejšová Markéta | CZE | 2004 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
st. žákyně | 298 | Novotná Eliška | CZE | 2004 | SASM | |
st. žákyně | 300 | Randáková Adéla | CZE | 2004 | OB Spartak VRL | |
st. žákyně | 292 | Klierová Kristina | CZE | 2005 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. žačky | 288 | Folprechtová Julie | CZE | 2006 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
ml. žačky | 291 | Jakouběová Michaela | CZE | 2006 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. žačky | 293 | Klierová Klaudie | CZE | 2006 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. žačky | 297 | Mrázová Julie | CZE | 2006 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
ml. žačky | 299 | Outratová Tereza | CZE | 2006 | Klub biatlonu Trefa | |
ml. žačky | 285 | Baldrianová Eva | CZE | 2007 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
ml. žačky | 289 | Gajdová Michaela | CZE | 2007 | TJ Slovan Praha Zdravotník | |
ml. žačky | 290 | Gerstrová Ludmila | CZE | 2007 | HSKB | |
ml. žačky | 295 | Malá Anežka | CZE | 2007 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. žačky | 296 | Marečková Julie | CZE | 2007 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. žačky | 301 | Syrovátková Linda | CZE | 2007 | Ski klub Jabloc nad Nisou | |
ml. žačky | 227 | Teichmanová Michaela | CZE | 2007 | TJ Spartak Vrchlabí | |
ml. žačky | 287 | Červinková Sára | CZE | 2007 | TJ Spartak Vrchlabí |
startovní listina 5km K mladší dorci
start ~ 10:40:00 , 2000 - 2003 , přihlášeno: 15 účastníků ( 15 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
ml. dorci | 74 | Kudrnáč Jakub | CZE | 2002 | KB Jilemnice | |
ml. dorci | 75 | Kuhn Michal | CZE | 2002 | Olfin Car Ski Team | |
ml. dorci | 77 | Lustig Adam | CZE | 2002 | SK Rover | |
ml. dorci | 78 | Mikšík Matěj | CZE | 2002 | SVS Krkonoše Vrchlabí | |
ml. dorci | 81 | Sixta Ondřej | CZE | 2002 | KL SG Jabloc nad Nisou | |
ml. dorci | 86 | Voňka Martin | CZE | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. dorci | 84 | Škoda Ondřej | CZE | 2002 | Olfin car ski team | Trutnov |
ml. dorci | 79 | Paulus Lukáš | CZE | 2002 | KB Jilemnice | |
ml. dorci | 72 | Kašpar Dominik | CZE | 2003 | Olfin Car Ski Team | |
ml. dorci | 73 | Krákora Ondřej | CZE | 2003 | Olfin Car Ski Team | |
ml. dorci | 76 | Lacina Jakub | CZE | 2003 | TJ Semily | |
ml. dorci | 80 | Preissler Tomáš | CZE | 2003 | Sokol Skuhrov | |
ml. dorci | 82 | Stoklasa Štěpán | CZE | 2003 | Olfin Car Ski Team | |
ml. dorci | 87 | Votoček Matyáš | CZE | 2003 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. dorci | 83 | Škoda Aleš | CZE | 2003 | Olfin Car - Vella Trutnov |
startovní listina 5km K starší dorky
start ~ 10:41:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 8 účastníků ( mužů, 8 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
st. dorky | 275 | Kapčiarová Michaela | CZE | 2000 | KL SG Jabloc nad Nisou | |
st. dorky | 280 | Mračková Vendula | CZE | 2000 | Olfin Car Ski Team | |
st. dorky | 281 | Ručková Tereza | CZE | 2000 | - | |
st. dorky | 282 | Trojanová Hana | CZE | 2000 | čKS SKI Jilemnice | |
st. dorky | 278 | Marksová Karolína | CZE | 2001 | Klub biatlonu Trefa | |
st. dorky | 279 | Marxová Gabriela | CZE | 2001 | KL SG Jabloc nad Nisou | |
st. dorky | 283 | Tůmová Kateřina | CZE | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | |
st. dorky | 284 | Výtvarová Eliška | CZE | 2001 | Klub biatlonu Trefa |
startovní listina 5km K mladší dorky
start ~ 10:42:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 16 účastníků ( mužů, 16 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
ml. dorky | 257 | Berounská Anna | CZE | 2002 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
ml. dorky | 260 | Holubcová Šárka | CZE | 2002 | KB Jilemnice | |
ml. dorky | 263 | Kohoutová Ludmila | CZE | 2002 | Klub biatlonu Trefa | |
ml. dorky | 266 | Paulů Zuzana | CZE | 2002 | KB Jilemnice | |
ml. dorky | 267 | Rambová Nina | CZE | 2002 | KB Jilemnice | |
ml. dorky | 268 | Randáková Alžběta | CZE | 2002 | OB Spartak VRL | |
ml. dorky | 269 | Rysulová Marie | CZE | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. dorky | 270 | Svobodová Kateřina | CZE | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. dorky | 258 | Berounská Adéla | CZE | 2003 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
ml. dorky | 259 | Dubská Barbora | CZE | 2003 | Sokol Skuhrov | |
ml. dorky | 261 | Jakouběová Kateřina | CZE | 2003 | ČKS SKI Jilemnice | |
ml. dorky | 262 | Kálalová Eliška | CZE | 2003 | Olfin Car Ski Team | |
ml. dorky | 264 | Malá Sára | CZE | 2003 | LSK Lomnice nad Popelkou | |
ml. dorky | 271 | Tichá Dorotea | CZE | 2003 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
ml. dorky | 273 | Vránová Barbora | CZE | 2003 | Olfin Car Ski Team | |
ml. dorky | 274 | Zatloukalová Barbora | CZE | 2003 | ČKS SKI Jilemnice |
startovní listina 10km K
start ~ 11:00:00 , 2000 - 2001 , přihlášeno: 13 účastníků ( 13 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
st. dorci | 61 | Chmelík JIří | CZE | 2000 | KB Jilemnice | |
st. dorci | 63 | Lukeš Tomáš | CZE | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | |
st. dorci | 65 | Rishko Vadym | CZE | 2000 | Sokol Skuhrov | |
st. dorci | 66 | Schütz Michael | CZE | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | |
st. dorci | 67 | Soukup Ondřej | CZE | 2000 | KB Jilemnice | |
st. dorci | 69 | Vyšanský Eduard | CZE | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | |
st. dorci | 57 | Augsten Jakub | CZE | 2001 | KL SG Jabloc nad Nisou | |
st. dorci | 58 | Bříza Matěj | CZE | 2001 | KL SG Jabloc nad Nisou | |
st. dorci | 59 | Grusz Marek | CZE | 2001 | KB Jilemnice | |
st. dorci | 60 | Holman Tomáš | CZE | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | |
st. dorci | 62 | Lengyel Tomáš | CZE | 2001 | KL SG Jabloc nad Nisou | |
st. dorci | 64 | Makovička Milan | CZE | 2001 | Olfin Car Ski Team | |
st. dorci | 68 | Suchánek Vladimír | CZE | 2001 | ČKS SKI Jilemnice |
startovní listina štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V)
start ~ 12:00:00 , 1999 a starší , přihlášeno: 110 účastníků ( 44 mužů, 66 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | 4 | ZdravotnÃk I |
[204]
Kateřina Folprechtová
1975
[4]
Jan Kučera
1969
[234]
Barbora Baldrianová
1979
[34]
Miroslav Kovář
1981
|
mix | 21 | Humanita 6 |
[221]
Zuzana Hladíková
1980
[21]
Jakub Klemsa
1990
[251]
Martina Hanzlíčková
1990
[51]
Ondřej Semerák
1990
|
mix | 8 | Humanita 2 |
[208]
Tereza Louková
1984
[8]
Pavel Dvořák
1988
[238]
Marie Ksandrová
1992
[38]
Marek Smolka
1989
|
mix | 18 | Humanita 4 |
[218]
Lucie Štembergová
1985
[18]
Milan Štemberg
1985
[248]
Markéta Macholdová
1990
[48]
Libor Šic
1991
|
mix | 26 | Humanita 7 |
[226]
Klára Hausmannová
1986
[26]
Jan Žwak
1980
[256]
Helena Hausmannová
1988
[56]
Juraj Opršal
1983
|
mix | 14 | Humanita 3 |
[214]
Helena Trčková
1987
[14]
Jiří Sýkora
1995
[244]
Tereza Louková
1984
[44]
Milan Pidrman
1983
|
mix | 5 | Žižkovský tygři |
[205]
Aneta Urbanovská
1987
[35]
Oto Svider
1994
[235]
Zuzana Weissová
1987
[5]
Milan Pekárek
1965
|
mix | 13 | ÄŒKS Ski Jilemnice III |
[213]
Lucie Hamanová
1987
[13]
Václav Haman
1981
[243]
Aneta Drobníková
1981
[43]
Antonín Parma
1971
|
mix | 16 | Humanita 5 |
[216]
Stanislava Malíková
1989
[16]
Marek Codl
1989
[246]
Zdenka Ellederová
1985
[46]
Wurst David
1989
|
mix | 19 | ÄŒKS Ski Jilemnice IV |
[219]
Anna Čechová
1993
[19]
Filip Schütz
1997
[249]
Kristína Kožnarová
1994
[49]
Tomáš Lukeš
2000
|
mix | 1 | Humanita 1 |
[201]
Anna Würzová
1994
[1]
Nikolas Domín
1988
[231]
Anna Hnátková
1992
[31]
Jan Kolín
1977
|
mix | 50 | Horoguru |
[220]
Petra Řeháčková
1999
[20]
Zbyněk Buchta
1984
[250]
Denisa Svobodová
1996
[50]
Martin Paděra
1990
|
mix | 17 | Krkonoše Vrchlabà |
[217]
Anna Pluhová
1998
[17]
Jan Martin
1980
[247]
Michaela Háková
1971
[47]
Jan Paulu
1974
|
mix | 11 | Olfin Car Ski Team Trutnov |
[211]
Vendula Mračková
2000
[11]
Mike Ophoff
1999
[241]
Veronika Galová
1993
[41]
Jaroslav Korbelář
1999
|
mix | 7 | Krkonoše Vrchlabà 2 |
[207]
Kateřina Jebavá
2001
[7]
Marek Pavlíček
2002
[237]
Klára Paulů
1990
[37]
Matěj Mikšík
2002
|
mix | 9 | ÄŒKS Ski Jilemnice II |
[209]
Kateřina Tůmová
2001
[9]
Tomáš Holman
2001
[239]
Hana Trojanová
2000
[39]
Matyáš Votoček
2003
|
mix | 12 | Krkonošská župa |
[212]
Bára Baráková
2002
[12]
Josef Provazník
1999
[242]
Gabriela Matoušová
1999
[42]
Martin Voňka
2002
|
mix | 3 | ÄŒKS Ski Jilemnice I |
[203]
Marie Rysulová
2002
[3]
Eduard Vyšanský
2000
[233]
Kateřina Jakouběová
2003
[33]
Jakub Pšenička
1991
|
mix | 25 | Sokol Skuhrov |
[225]
Dorotea Tichá
2003
[25]
Tomáš Preissler
2003
[255]
Barbora Dubská
2003
[55]
Vadym Rishko
2000
|
mix | 15 | ÄŒKS Ski Jilemnice V |
[215]
Barbora Zatloukalová
2003
[15]
Adam Matouš
1998
[245]
Kateřina Svobodová
1973
[45]
Michael Schütz
2000
|
mix | 10 | ZdravotnÃk II |
[210]
Markéta Kodejšová
2004
[10]
Jan Gajda
2001
[240]
Marie Lacigová
2000
[40]
Eduard Folprecht
1974
|
mix | 6 | FEL ÄŒVUT |
[206]
Julie Mrázová
2006
[6]
Antonín Mráz
1972
[236]
Kateřina Housková
1993
[36]
Ondřej Malý
1994
|
startovní listina 1. úsek Z 3km K
start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 22 účastníků ( mužů, 22 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 204 | Folprechtová Kateřina | CZE | 1975 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
Ženy | 221 | Hladíková Zuzana | CZE | 1980 | VSK Humanita | |
Ženy | 208 | Louková Tereza | CZE | 1984 | VSK Humanita | |
Ženy | 218 | Štembergová Lucie | CZE | 1985 | VSK Humanita | |
Ženy | 226 | Hausmannová Klára | CZE | 1986 | HUMANITA 7 | |
Ženy | 214 | Trčková Helena | CZE | 1987 | VSK Humanita | |
Ženy | 205 | Urbanovská Aneta | CZE | 1987 | Žižkovský tygři | |
Ženy | 213 | Hamanová Lucie | CZE | 1987 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | Jilemnice |
Ženy | 216 | Malíková Stanislava | CZE | 1989 | VSK Humanita | |
Ženy | 219 | Čechová Anna | CZE | 1993 | ČKS SKI Jilemnice | Jilemnice |
Ženy | 201 | Würzová Anna | CZE | 1994 | Humanita | |
Ženy | 217 | Pluhová Anna | CZE | 1998 | Krkonoše Vrchlabí | Vrchlabí |
Ženy | 220 | Řeháčková Petra | CZE | 1999 | Horoguru | |
Ženy | 211 | Mračková Vendula | CZE | 2000 | Olfin Car Ski Team | |
Ženy | 207 | Jebavá Kateřina | CZE | 2001 | SK NMMET | Nové Město nad Metují |
Ženy | 209 | Tůmová Kateřina | CZE | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | |
Ženy | 212 | Baráková Bára | CZE | 2002 | Krkonoše Vrchlabí | Vrchlabí |
Ženy | 203 | Rysulová Marie | CZE | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | |
Ženy | 225 | Tichá Dorotea | CZE | 2003 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
Ženy | 215 | Zatloukalová Barbora | CZE | 2003 | ČKS SKI Jilemnice | |
Ženy | 210 | Kodejšová Markéta | CZE | 2004 | ZDRP | |
Ženy | 206 | Mrázová Julie | CZE | 2006 | TJ Slovan Praha Zdravotník | Praha 1 |
startovní listina 2. úsek M 6km K
start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 22 účastníků ( 22 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 4 | Kučera Jan | CZE | 1969 | ZdravotnÃk I | Praha 9 |
Muži | 6 | Mráz Antonín | CZE | 1972 | vsk Elektro - FEL Praha | |
Muži | 26 | Žwak Jan | CZE | 1980 | VSK Humanita | |
Muži | 17 | Martin Jan | CZE | 1980 | Kah Sport Vrchlabí | Jilemnice |
Muži | 13 | Haman Václav | CZE | 1981 | Čks Ski Jilemnice | Jilemnice |
Muži | 20 | Buchta Zbyněk | CZE | 1984 | VSK Humanita Praha | |
Muži | 18 | Štemberg Milan | CZE | 1985 | VSK Humanita | |
Muži | 8 | Dvořák Pavel | CZE | 1988 | VSK Humanita | |
Muži | 1 | Domín Nikolas | CZE | 1988 | HUMP | Praha |
Muži | 16 | Codl Marek | CZE | 1989 | VSK Humanita | |
Muži | 21 | Klemsa Jakub | CZE | 1990 | VSK Humanita Praha | |
Muži | 35 | Svider Oto | CZE | 1994 | Žižkovský Tygři | |
Muži | 14 | Sýkora Jiří | CZE | 1995 | VSK Humanita | |
Muži | 19 | Schütz Filip | CZE | 1997 | UK FTVS | Jilemnice |
Muži | 15 | Matouš Adam | CZE | 1998 | Silvini Madshus Team | Dolní Branná |
Muži | 11 | Ophoff Mike | CZE | 1999 | Olfin Car Ski Team | Trutnov |
Muži | 12 | Provazník Josef | CZE | 1999 | Krkonoše Vrchlabí | Valteřice |
Muži | 3 | Vyšanský Eduard | CZE | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | |
Muži | 10 | Gajda Jan | CZE | 2001 | ZDRP | |
Muži | 9 | Holman Tomáš | CZE | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | |
Muži | 7 | Pavlíček Marek | CZE | 2002 | Krkonoše Vrchlabí | Vrchlabí |
Muži | 25 | Preissler Tomáš | CZE | 2003 | Sokol Skuhrov | Pěnčín |
startovní listina 3. úsek Z 3km K
start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 22 účastníků ( mužů, 22 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 247 | Háková Michaela | CZE | 1971 | SVS Krkonoše Vrchlabí | Valteřice |
Ženy | 245 | Svobodová Kateřina | CZE | 1973 | ČKS Ski Jilemnice | Jilemnice |
Ženy | 234 | Baldrianová Barbora | CZE | 1979 | ZDRP - Zdravotník Praha | |
Ženy | 243 | Drobníková Aneta | CZE | 1981 | ČKS SKI Jilemnice | |
Ženy | 244 | Louková Tereza | CZE | 1984 | VSK Humanita | |
Ženy | 246 | Ellederová Zdenka | CZE | 1985 | VSK Humanita Praha | |
Ženy | 235 | Weissová Zuzana | CZE | 1987 | Žižkovský Tygři | Valašské Meziříčí |
Ženy | 256 | Hausmannová Helena | CZE | 1988 | VSK Humanita | |
Ženy | 251 | Hanzlíčková Martina | CZE | 1990 | VSK Humanita | |
Ženy | 237 | Paulů Klára | CZE | 1990 | KrkonoÅ¡e Vrchlabà 2 | |
Ženy | 248 | Macholdová Markéta | CZE | 1990 | VSK Humanita | Praha 6 |
Ženy | 238 | Ksandrová Marie | CZE | 1992 | VSK Humanita Praha | |
Ženy | 231 | Hnátková Anna | CZE | 1992 | CykloklubJičín | Jičín |
Ženy | 241 | Galová Veronika | CZE | 1993 | Olfin Car Ski Team Trutnov | |
Ženy | 236 | Housková Kateřina | CZE | 1993 | FEL Praha | |
Ženy | 249 | Kožnarová Kristína | CZE | 1994 | ČKS SKI JIlemnice | Jilemnice |
Ženy | 250 | Svobodová Denisa | CZE | 1996 | Horoguru | |
Ženy | 242 | Matoušová Gabriela | CZE | 1999 | ČKS SKI Jilemnice | |
Ženy | 240 | Lacigová Marie | CZE | 2000 | TJ Slovan Praha Zdravotník | |
Ženy | 239 | Trojanová Hana | CZE | 2000 | čKS SKI Jilemnice | |
Ženy | 255 | Dubská Barbora | CZE | 2003 | Sokol Skuhrov | |
Ženy | 233 | Jakouběová Kateřina | CZE | 2003 | ČKS SKI Jilemnice |
startovní listina 4. úsek M 6km V
start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 22 účastníků ( 22 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 5 | Pekárek Milan | CZE | 1965 | ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI | |
Muži | 43 | Parma Antonín | CZE | 1971 | ČKS SKI JILEMNICE III | |
Muži | 40 | Folprecht Eduard | CZE | 1974 | ZDRAVOTNÍK II | |
Muži | 47 | Paulu Jan | CZE | 1974 | KrkonoÅ¡e Vrchlabà | Horní Branná |
Muži | 31 | Kolín Jan | CZE | 1977 | Humanita | |
Muži | 34 | Kovář Miroslav | CZE | 1981 | ZDRAVOTNÍK I | |
Muži | 56 | Opršal Juraj | CZE | 1983 | VSK Humanita | |
Muži | 44 | Pidrman Milan | CZE | 1983 | HUMANITA 3 | |
Muži | 46 | David Wurst | CZE | 1989 | HUMANITA 5 | |
Muži | 38 | Smolka Marek | CZE | 1989 | HUMANITA 2 | |
Muži | 50 | Paděra Martin | CZE | 1990 | Horoguru | |
Muži | 51 | Semerák Ondřej | CZE | 1990 | HUMANITA 6 | |
Muži | 48 | Šic Libor | CZE | 1991 | HUMANITA 4 | |
Muži | 33 | Pšenička Jakub | CZE | 1991 | Žižkovský tygři | Jilemnice |
Muži | 36 | Malý Ondřej | CZE | 1994 | FEL ČVUT | |
Muži | 41 | Korbelář Jaroslav | CZE | 1999 | OLFIN CAR SKI TEAM TRUTNOV | Trutnov |
Muži | 49 | Lukeš Tomáš | CZE | 2000 | ČKS SKI JILEMNICE IV | |
Muži | 55 | Rishko Vadym | CZE | 2000 | SOKOL SKUHROV | |
Muži | 45 | Schütz Michael | CZE | 2000 | ČKS SKI JILEMNICE V | |
Muži | 42 | Voňka Martin | CZE | 2002 | KRKONOŠSKÁ ŽUPA | |
Muži | 37 | Mikšík Matěj | CZE | 2002 | KRKONOŠE VRCHLABÍ 2 | Vrchlabí |
Muži | 39 | Votoček Matyáš | CZE | 2003 | HAVEX-auto - 1 | Jilemnice |