neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 65, muži : 57, ženy: 8, Muži A: 5, Muži B: 17, Muži C: 25, Muži D: 10, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Tandemy: 3 [html] [pdf]
50km celkem: 224, muži : 209, ženy: 15, Junioři: 3, Muži I: 150, Muži II: 38, Muži III: 18, Juniorky: 1, Ženy: 14 [html] [pdf]
30km celkem: 102, muži : 72, ženy: 30, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 62, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 3, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina 30km

start ~ 11:10:10 , bez omezení věku , přihlášeno: 102 účastníků ( 72 mužů, 30 žen) převýšení 600m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
TouristOpen [401] Appl Tomáš CZE 1981 Zábřeh
MladšíŽaci [402] Badal Ondřej CZE 2007 ČabanBike
StaršíŽačky [403] Bártová Gabriela CZE 2003 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
MladšíŽaci [404] Blažek David CZE 2007 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
TouristOpen [405] Brablíková Drahoslava CZE 1976 Omega CZ - Čechy
MladšíŽaci [494] Bradáč Petr CZE 2007 Štětí
StaršíŽačky [406] Bravencová Denisa CZE 2003 Short Bike Academy Opletal
StaršíŽáci [407] Bureš Štěpán CZE 2003 Cyklomorava
TouristOpen [408] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
StaršíŽáci [409] Čmakal František CZE 2003 Cyklo Polách a syn Šumperk
StaršíŽáci [410] Čmakal Vojtěch CZE 2005 Cyklo Polách a syn
TouristOpen [411] Doležal Jaromír CZE 1974 Překlady Hrochová Brníčko
TouristOpen [490] Dostál Jaroslav CZE 1979 Pavlov
MladšíŽaci [491] Dostál Jaroslav CZE 2006 Pavlov
TouristOpen [497] Dudek Michal CZE 1973 GHOST team
TouristOpen [412] Eichler Michal CZE 1978 Dolany
StaršíŽačky [413] Franková Tereza CZE 2003 Cykloklub Morava
TouristOpen [414] Fričar Jan CZE 2001 MTB Freedom
MladšíŽaci [415] Frőml Patrik CZE 2006 Bike Sport Uničov
StaršíŽačky [416] Grulichová Eliška CZE 2005 Pardus Tufo Prostějov
TouristOpen [417] Grundová Lucie CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
MladšíŽaci [418] Harlender Lukáš CZE 2007 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [419] hejhal josef CZE 1972 kostelec nad orlicí
Předžáci [500] Herzán Jan CZE 2009 Cyklomorava
MladšíŽaci [421] Holub Gabriel CZE 2006 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [420] Holub Marek CZE 1959 Ricany
TouristOpen [422] Holubova Simona CZE 1966 Ricany
TouristOpen [423] Horel Alois CZE 1953 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [424] Hybl Ondrej CZE 1987 Zabreh
TouristOpen [425] Chamlar Lukáš CZE 1988 Zábřeh
MladšíŽaci [503] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
TouristOpen [426] Chvojka Petr CZE 1977 GHOST team
TouristOpen [427] Chvojková Šárka CZE 1982 GHOST team
TouristOpen [501] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
TouristOpen [502] Jáně Vladimír CZE 1968 Bludov
TouristOpen [428] Jiřík Vít CZE 1963 razdvatři
TouristOpen [429] Kaláb Ondřej CZE 1990 Leština
Předžáci [431] Kaniščev Alexandr CZE 2009 Bikesport Team Mohelnice
TouristOpen [430] Kaniščev Roman CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
MladšíŽaci [432] KAŠPAR ADAM CZE 2006 Tři šneci
TouristOpen [433] Kašpar Lukáš CZE 2000 Biketeam TJ Zlaté Hory
TouristOpen [492] Klein Petr CZE 1985 Štíty
TouristOpen [434] Kleisnerová Markéta CZE 1983 Černí koně
TouristOpen [435] Kliková Dana CZE 1970 Omega CZ - Čechy
StaršíŽačky [436] Klimešová Michaela CZE 2004 CREDO TEAM
StaršíŽáci [437] kohout tomáš CZE 2005 Sk salith ŠUMPERK
MladšíŽaci [438] Kohout Vojtěch CZE 2006 SK Salith sport , z.s.
TouristOpen [439] Kolář Jan CZE 1986 Zábřeh
Předžáci [440] Konig Radek CZE 2008 Normalie czech
TouristOpen [441] Konig Radek CZE 1976 Normalie czech
TouristOpen [442] Kopečný Milan CZE 1956 Olomouc
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE 2004 GHOST junior Team
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE 2004 GHOST junior Team
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE 2004 GHOST junior Team
TouristOpen [443] Kuklová Martina CZE 1994 CYKLO ŽOPY
Předžáci [444] Kulík Jan CZE 2009 CK Morava
TouristOpen [445] Kvapil Jan CZE 2002 Cyklo Polách a syn
MladšíŽaci [446] Lacina Vojtěch CZE 2007 Základní a mateřská škola, Praha 3
TouristOpen [447] Lacinová Olga CZE 1971 Praha 3
TouristOpen [448] Ľuboš Kusý SVK 1959 OMEGA
TouristOpen [449] Malá Lucie CZE 1983 Zeelandia
TouristOpen [450] Miroslav Štrkolec SVK 1957 OMEGA
TouristOpen [451] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
TouristOpen [453] Navrátilová Kateřina CZE 1987 Dětkovice
TouristOpen [452] Navrátilová Martina CZE 1989 Dětkovice
MladšíŽaci [493] Nechuta Marek CZE 2007 Bike Freaks Holice
TouristOpen [454] Nesporý Jan CZE 1970 SK Nadoraz
TouristOpen [455] Neumann Milan CZE 1966 Cirlibaba
TouristOpen [488] Novotný Petr CZE 1986 Šumperk
Předžáci [456] Papoušek Adam CZE 2008 UNIKOVO MTB TEAM
TouristOpen [495] Paraska Aleš CZE 1979 Zábřeh
TouristOpen [496] Paraska Lucie CZE 1981 Leština
StaršíŽáci [457] Polách Lukáš CZE 2004 Cyklo Polách a syn Šumperk
TouristOpen [458] Provaz David CZE 1974 KRS Paseka
TouristOpen [460] Riedl Václav CZE 1939 CK Morava Leština
MladšíŽaci [459] Riedl Vojtěch CZE 2006 Dukla CHromeč
StaršíŽáci [487] Skoumal Roman CZE 2003 Nový Malín
TouristOpen [461] Soldán Tomáš CZE 1977 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [462] souček Vojtěch CZE 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM
TouristOpen [463] Sovadina Petr CZE 1969 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [464] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [465] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
TouristOpen [504] šin Ladislav CZE 1964 Zábřeh
TouristOpen [466] Šourková Simona CZE 1957 Jizerské pekárny
TouristOpen [467] ŠTĚPÁN Jaroslav CZE 1994 Zábřeh
TouristOpen [468] Šuláková Renata CZE 1974 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
TouristOpen [469] Švéda Luděk CZE 1978 Tři šneci
StaršíŽáci [470] Švéda Martin CZE 2005 Tři šneci
MladšíŽaci [471] Švéda Michal CZE 2007 Zábřeh
TouristOpen [472] ŠVOMA Lukáš CZE 1994 Leština
MladšíŽačky [ ] Teplá Simona CZE 2006 TJ Spartak Třebíč
MladšíŽačky [ ] Teplá Simona CZE 2006 TJ Spartak Třebíč
StaršíŽačky [ ] Teplá Tereza CZE 2004 TJ Spartak Třebíč
TouristOpen [ ] Teplá Věra CZE 1977 TJ Spartak Třebíč
TouristOpen [ ] Toman Pavel CZE 1989 Olomouc
MladšíŽačky [498] Tuzarová Natali CZE 2006 GHOST team
TouristOpen [473] Tvrdoňová Jana CZE 1983 Olomouc
TouristOpen [505] vávra Petr CZE 1963 Holešov
TouristOpen [474] Vyhlídal Libor CZE 1967 Zábřeh
StaršíŽáci [475] Zapletal Jan CZE 2005 Kladky
TouristOpen [489] Zemánek Lukáš CZE 1986 Šumperk
StaršíŽáci [476] Zemene Jakub CZE 2003 Short Bike Academy Opletal