neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 65, muži : 57, ženy: 8, Muži A: 5, Muži B: 17, Muži C: 25, Muži D: 10, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Tandemy: 3 [html] [pdf]
50km celkem: 224, muži : 209, ženy: 15, Junioři: 3, Muži I: 150, Muži II: 38, Muži III: 18, Juniorky: 1, Ženy: 14 [html] [pdf]
30km celkem: 102, muži : 72, ženy: 30, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 62, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 3, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina 30km

start ~ 11:10:10 , bez omezení věku , přihlášeno: 102 účastníků ( 72 mužů, 30 žen) převýšení 600m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
StaršíŽačky [403] Bártová Gabriela CZE 2003 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
TouristOpen [405] Brablíková Drahoslava CZE 1976 Omega CZ - Čechy
StaršíŽačky [406] Bravencová Denisa CZE 2003 Short Bike Academy Opletal
StaršíŽačky [413] Franková Tereza CZE 2003 Cykloklub Morava
StaršíŽačky [416] Grulichová Eliška CZE 2005 Pardus Tufo Prostějov
TouristOpen [417] Grundová Lucie CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
TouristOpen [422] Holubova Simona CZE 1966 Ricany
TouristOpen [427] Chvojková Šárka CZE 1982 GHOST team
TouristOpen [434] Kleisnerová Markéta CZE 1983 Černí koně
TouristOpen [435] Kliková Dana CZE 1970 Omega CZ - Čechy
StaršíŽačky [436] Klimešová Michaela CZE 2004 CREDO TEAM
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE 2004 GHOST junior Team
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE 2004 GHOST junior Team
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE 2004 GHOST junior Team
TouristOpen [443] Kuklová Martina CZE 1994 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [447] Lacinová Olga CZE 1971 Praha 3
TouristOpen [449] Malá Lucie CZE 1983 Zeelandia
TouristOpen [451] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
TouristOpen [453] Navrátilová Kateřina CZE 1987 Dětkovice
TouristOpen [452] Navrátilová Martina CZE 1989 Dětkovice
TouristOpen [496] Paraska Lucie CZE 1981 Leština
TouristOpen [464] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [466] Šourková Simona CZE 1957 Jizerské pekárny
TouristOpen [468] Šuláková Renata CZE 1974 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
MladšíŽačky [ ] Teplá Simona CZE 2006 TJ Spartak Třebíč
MladšíŽačky [ ] Teplá Simona CZE 2006 TJ Spartak Třebíč
StaršíŽačky [ ] Teplá Tereza CZE 2004 TJ Spartak Třebíč
TouristOpen [ ] Teplá Věra CZE 1977 TJ Spartak Třebíč
MladšíŽačky [498] Tuzarová Natali CZE 2006 GHOST team
TouristOpen [473] Tvrdoňová Jana CZE 1983 Olomouc