startovka

Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 65, muži : 57, ženy: 8, Muži A: 0, Muži B: 57, Muži C: 0, Muži D: 0, Juniorky: 0, Ženy A: 0, Ženy: 8 [html] [pdf] [csv]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Tandemy: 3 [html] [pdf] [csv]
50km celkem: 224, muži : 209, ženy: 15, Junioři: 0, Muži I: 209, Muži II: 0, Muži III: 0, Juniorky: 0, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
30km celkem: 102, muži : 72, ženy: 30, Předžáci: 0, MladšíŽaci: 0, StaršíŽáci: 0, TouristOpen: 102, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 0, StaršíŽačky: 0, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf] [csv]
15km handicap celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
2x15km handicap celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

startovní listina 80km

start ~ 11:00:56 , bez omezení věku , přihlášeno: 65 účastníků ( 57 mužů, 8 žen) převýšení 1500m

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži B52Jan anderleCZE1974Nový Malín
Ženy51Adéla AnderlováCZE2002Nový Malín
Ženy50Monika AnderlováCZE2002Nový Malín
Muži B63David BabiánekCZE1993Tovačov
Muži B11Aleš ČechCZE1975Branka u Opavy
Muži B10František ČmakalCZE1977Bludov
Muži BDavid Dvořák CZE1993Kupařovice
Muži B12Tomáš EichnerCZE1967Příbor
Muži B13Aleš FléglCZE1963Náchod
Muži B62Radovan FOJTCZE1970Prostějov
Muži B71Martin HalfarCZE1989Jeseník
Muži B55Martin HanzalCZE1976
Muži B14Michal HarlenderCZE1972Náměšť na Hané
Muži B15Ctibor HejtmánekCZE1968Olomouc
Muži B70Antonín HodrCZE1987Trutnov
Muži B16Lubomir HorkýCZE1968Lesnice
Muži B69Véna HornychCZE1978Hronov
Muži B1Jan HruškaCZE1975Hradec Králové
Muži B17Dominik JansaCZE1999Moravská Třebová
Muži B18Petr JansaCZE1976MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Muži B19Martin JílekCZE1969Šumperk
Muži BRichard Jílek CZE1972Brno
Muži B20Staník JosefCZE1969Uničov
Muži B21Petr KašparCZE1975Zlaté Hory
Ženy22Lenka KašparováCZE1979Bruntál
Muži B6Tomáš KechrtCZE1981Nový Malín
Muži B65Aleš KilnarCZE1963Ostrava
Ženy53Iveta KolegarováCZE1988Ostružná
Muži B64Miroslav KolomazníkCZE1963Holešov
Ženy23Eva KomárkováCZE1958Šumperk
Muži B24Milan KonopaCZE1961Nový Malín
Muži B25Tomáš KostkaCZE1974Vikýřovice
Muži B26Drahomir KoudelkaCZE1971Pysely
Muži B27Tomáš KrainaCZE1971Bystrovany
Muži B4Michal KrčmaCZE1988Kroměříž
Muži B28Ondřej KušnírCZE1999Hradec nad Moravicí
Muži B5Martin LangerCZE1984Olomouc
Muži B29Tomáš LeskovjanCZE1972Domaželice
Muži B30Zdeněk NádvorníkCZE1962Čechovice
Muži B60Jan NesetCZE1986Litovel
Muži BJan NesetCZE1986Litovel
Muži B68Patrik NešporCZE1986Ostružná
Ženy58Martina NeumanováCZE1988Česká Třebová
Muži B31Luděk PavlákCZE1966Brno
Muži B9Zdeněk PetříkCZE1980Krnov
Muži BAdam PilčíkCZE1984Opava
Muži B32Robert PlaničkaCZE1976Zábřeh
Muži B33Petr plesníkCZE1975Šumperk
Muži BLukáš ProšekCZE1974Brno
Muži B61Michal smolkaCZE1981Troubky
Muži B34Otakar SrovnalCZE1975Zábřeh
Ženy35Štěpánka StaňkováCZE1989Šumperk
Muži B56Milan StrykCZE1985Zábřeh
Muži B56Milan StrykCZE1985Zábřeh
Muži B59Michal ŠirokýCZE1979Česká Třebová
Muži BMichal ŠirokýCZE1979Česká Třebová
Muži B66Martin ŠpačekCZE1976Opava
Muži B36Martin TyráčekCZE1973Moravičany
Muži B37Alois UchytilCZE1966Zlaté Hory
Ženy38Marie ValouchováCZE1973Šumperk
Muži B67martin vilčCZE1974opava
Muži B39Bohuslav VondruškaCZE1986Ruda nad Moravou
Muži B40Stanislav VyležíkCZE1973Opava
Muži B54Pavel ZittaCZE1986Zábřeh
Muži B57Radek ŽákCZE1980Křižanov

startovní listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:00:56 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 účastníků ( 1 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
TandemyJaroslav Jarkovský Jakub FuxCZE1968Holešov
Tandemy41Václav Morozov Jana CharvátováCZE1963Rokycany
TandemyMartina Novotná Roman JanošCZE1988Bystřice pod Hostýnem

startovní listina 50km

start ~ 11:05:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 224 účastníků ( 209 mužů, 15 žen) 900m převýšení

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži I101Milan BabiánekCZE1963Tovačov
Muži I102Miroslav BarfusCZE1958Holešov
Muži IOndřej BartoňCZE1997Hladké Životice
Ženy103Eliška BělouškováCZE1994Pardubice
Muži I104Riziero BocciaCZE1984Praha
Muži I105Vítězslav BočekCZE1970Melč
Muži I311Tomáš BorečekCZE1957Hradec nad Moravicí
Muži I106Zdeněk BradáčCZE1974Úštěk
Muži I107Jan BrossCZE1992Dubicko
Muži I108Josef BřezinaCZE1978DLOUHOMILOV
Muži I313Lukáš BukovskýCZE1977Hradec Králové
Muži ITomáš ButkovCZE1985Nový Jičín
Muži I109Jožka BystrianskýCZE1954Přelouč
Muži I110Tomáš CahlíkCZE1987Šumperk
Muži I111Michal ČamekCZE1995Olomouc
Muži I112Jan ČapekCZE1973Turnov
Muži I113Jan ČechCZE2002Branka u Opavy
Muži I114Roman DohnalCZE1981Urbanov 36
Muži I115Jan DoležalCZE1979Choceň
Muži I116Rudolf DoležalCZE1963Červená voda
Ženy117Ivana Doležalová CZE1982Hlubočky,Olomoucká 43
Muži I118Miloš DoskočilCZE1974Šumperk
Muži I119Petr DosoudilCZE1967Hostkovice
Muži I121David DovrtělCZE1993Holešov
Muži I120Zdeněk DovrtělCZE1963Holešov
Muži I122Stanislav DuchovnyCZE1981Dvorce
Muži I123Michal DušekCZE1992Leština
Ženy124Lenka EliášováCZE1978Hačky
Muži I125Marek EngelCZE1972Litvínv
Muži I126Matyáš FaltaCZE2000Náchod
Muži I127Roman FaltusCZE1979Šumperk
Muži I128Radim FialaCZE1995Opava
Muži I129Milan FrankCZE1967Lestina
Muži I130Jiří FričarCZE1975Olomouc
Muži I131Miroslav FrkalCZE1956Opava
Muži I132Jan FrýbaCZE1960Bělkovice-Lašťany 611
Muži I305Tomáš GerhardCZE1972Rýmařov
Muži I305Tomáš GerhardCZE1972Rýmařov
Muži I133Daniel GlogarCZE1978Opava
Muži I134Ondřej GrézlCZE1986Rovensko
Muži I314Martin HájekCZE1987Olomouc
Muži I135Tomáš HandlCZE1975Olomouc
Muži I136Radek HanzalCZE1974Česká Lípa
Ženy137Jitka HarlenderováCZE1974Náměšť na Hané
Muži I285Lukáš HašekCZE1984Mohelnice
Muži I138Marek HejtmánekCZE1997Dolní Studénky
Muži I139Miloš HejtmánekCZE1963Dolní Studénky
Muži I140Jiří HetflajšCZE1982Mohelnice
Ženy286Ivana hladkáCZE1969Veselí nad Moravou
Muži I141Miroslav HladkýCZE1988Praha 6
Muži I287Miroslav HladkýCZE1966Veselí nad Moravou
Muži I142Radek HlásnýCZE1985Písařov
Muži I143Radek HolecCZE1999Zábřeh
Muži I292Milan HonigCZE1969Litovel
Muži I144David HorkýCZE1990Lesnice
Muži I290Pavel hotovýCZE1970Postřelmov
Muži I146Pavel hrubýCZE1973Zábřeh
Muži I145Petr HRUBÝCZE1946Lesnice
Muži I147Jaromír HrudníkCZE1976Vsisko
Muži I148David HubeňákCZE1988Havířov
Muži I308Karel HuňkaCZE1969Ptení
Muži I400Jiří HýblCZE1962Zábřeh
Muži I150Hynek JakubíkCZE1977Opava
Muži I152Jaromír JaníčekCZE1986Jestrebi
Muži I151Rostislav Janíček CZE1980Jestřebí
Muži I153Martin JarešCZE1976Jablonné nad Orlicí
Muži I289Ondra JašekCZE1977Zábřeh
Muži I154Radek JordaCZE1983Olomouc
Muži I155Pavel JungmannCZE1980Olomouc
Muži I156Tomas KajnarCZE1978Zlate Hory
Muži I157Radek KamenskýCZE1979Svor
Muži I158Josef KaplanCZE1981Jablonné nad Orlicí
Muži I159Pavel KapounCZE1978Česká Lípa
Muži I160Luboš KarníkCZE1955Břasy
Muži I161martin kašparCZE1976chromec
Muži I162Konstantin KavrentzisCZE1981Šumperk
Muži I163Viktor KejíkCZE1976Boskovice
Muži I165Honza KeprtCZE1983Zábřeh
Muži I164Jan KeprtCZE1954Zábřeh
Ženy166Zuzana KeszeláCZE1990Krchleby
Muži I297Vladimír KistanCZE1971Rzmarov
Muži I299Martin KleinCZE1989Štíty
Muži I300Petr KleinCZE1965Štíty
Muži I167Roman KleinCZE1968Uničov
Muži I168Miroslav KlugCZE1989Ostrava-Poruba
Muži I169Petr KnápekCZE1966Zabreh
Muži I170Petr KocmanCZE1970
Muži I171František KocourekCZE1983
Muži I172Radovan KohoutCZE1966Medlov
Muži I174Ivo KolářCZE1988Postřelmov
Muži I173Vladimír KolářCZE1974Zlín 12
Muži I175Petr KoňárekCZE1973Rýmařov
Muži I176Jiří KönigCZE1978Leština
Muži I177Vít KopeckýCZE1985Opava
Muži I178Petr KopečnýCZE1982Olomouc
Muži I295Pavel KorecCZE1957Boskovice
Muži I179jiri kosekCZE1966studene
Muži I317Tomáš KoukolCZE1978Olomouc
Muži I180Jiři KouřilCZE1955Jeseník
ŽenyZuzana KrálíkováCZE2001Bystřice pod Hostýnem
Muži I181Petr KratochvílCZE1972Rýmařov
Muži I288Vladislav KrejčíCZE1974Paseka
Muži I307Miroslav KřečekCZE1962Prostějov
Muži I182Josef KřížekCZE1963Dubicko
Muži I183Martin KubalaCZE1967Kunčice pod Ondřejnikem 165
Muži I184Petr KuběnaCZE1978Ostrava
Muži I185Bohumil KubíčekCZE1957Litomyšl
Muži I186Petr KubíčekCZE1975Šumperk
Muži I303Jiří KubínCZE1965
Ženy302Klára KubínováCZE1997Opava
Muži I187Martin KulatýCZE1975Mohelnice
Muži I309stanislav kunstCZE1975uničov
Muži I188Pavel KvítekCZE1986Jablonné nad Orlicí
Muži I189Martin LejskaCZE1981Dambořice
Muži I190Roman LindnerCZE1984Dolany
Muži I191Miroslav LipavskýCZE1958Litomyšl
Muži I301Ladislav LiškaCZE1970Lipová
Muži I192Roman LuxCZE1975Mníšek pod Brdy
Muži I193Petr MacekCZE1961Roudnice nad Labem
Muži I316Zdeněk MajerCZE1946Olomouc
Muži I194Jiří Majstršín CZE1987Zábřeh
Muži I195Lukáš MalínekCZE1980Mohelnice
Muži I196Tomáš MalýCZE1974Zábřeh
Muži I197Antonín MaňurCZE1989Stará Ves
Muži I198Martin MaršounCZE1976Velenov
Ženy298Edita MaříkováCZE1993Velký Újezd
Muži I199Tomáš MastíkCZE1978
Muži I200Josef MatějičnýCZE1962Nový JIïčín
Muži I201Martin MatoušekCZE1964Kaplice
Muži I284Pavel maturaCZE1976Bludov
Muži I202Stanislav MihulkaCZE1960Praha
Muži I203PETR MLÍKACZE1970ROZTOKY
Muži I204Tomáš MusílekCZE1999Bludov 931, 789 61 Bludov
Muži I205Michal MuzikantCZE1975Troubelice
Ženy206Jana NádvorníkováCZE1994Čechovice
Muži I207Ivo NavaraCZE1970Zabreh
Muži I208milan navaraCZE1980brno
Muži I209Miroslav NečasCZE1974Olomouc
Muži I210Pavel NejezchlebaCZE1969Nový Jičín
Muži I211Petr NemravaCZE1980Lošov
Muži I213Rostislav NétekCZE1959Šumperk
Muži I212Rostislav NétekCZE1985Šumperk
Muži I318Lukáš NevrlýCZE1985Litovel
Muži I214Radek NovotnýCZE1970Osík
Ženy215Anetta NyitraiováCZE1990Opava
Muži I310Jaromír OndraCZE1978Tovačov
Muži I216Zbyněk PalichCZE1965Praha 9
Muži I217Pavel pastrnekCZE1976Velký týnec
Muži I218Jaromír PavelekCZE1964OPAVA 6
Muži I219Marek PetrovskýCZE1972Libina
Muži I220Jaroslav PlhákCZE1983Zábřeh
Muži I221Jiří PoláchCZE1972Šumperk
Muži I222Jaroslav PompCZE1956Plzeň
Muži I223Jaromír Pořízek CZE1979Oskava, Třemešek
Muži I224Radek PospíšilCZE1963Praha 9
Muži I225Michal RadaCZE1979České Budějovice
Muži I226Ivo RaidaCZE1955Jeseník
Muži I227David RešlCZE1975Bouzov
Muži I228Petr RiedlCZE1966Chromeč 187
Muži I229Zbyněk RichterCZE1991Rokytno 152, Sezemice
Muži I230Marián RolnýCZE1978Nový Jičín
Muži I231Jaromír RumplíkCZE1959Olomouc
Muži I232David RyšavýCZE1975Klopina
Ženy233Petra SalcburgerováCZE1989Šumperk 1
Muži I234Martin SchönCZE1989Žernovník
Muži I235Petr SlavíkCZE1966Litomyšl
Ženy236Kateřina SlívováCZE1974Frýdlant nad Ostravicí
Muži I237Miroslav SobalaCZE1962Jeseník
Muži I238Robert SonntagCZE1973Holešov
Muži I239Jan SpálovskýCZE1981Brno
Muži I315Ondřej SpustaCZE1982Šternberk
Muži I240Martin SteinCZE1983Opava 5
Muži I294Stanislav StrnádekCZE1968Hrádek nad Nisou
Muži I241david studýnkaCZE1976pravčice
Muži I242Jiří ŠafránekCZE1964Poděbrady
Muži I243Luděk ŠaníkCZE1959Liberec
Muži I244Marek ŠašmaCZE1971Kunčice Pod Ondřejníkem
Muži I245Marek ŠenkCZE1991Prostějov
Muži I246Martin ŠenkCZE1978Uničov
Muži I247Karel ŠídaCZE1958Tanvald
Muži I248Zbyněk Šindler CZE1972Opava
Muži I249Milan ŠkodaCZE1966Náchod
Muži I250Michal ŠrůtekCZE1983Jalubí
Ženy251Kateřina ŠtákováCZE1981Ostrava
Muži I252Jan ŠubaCZE1984Uničov
Muži I253Martin ŠulcCZE1977Jablonné nad Orlicí
Muži I254Martin ŠverclCZE1967Česká Třebová
Muži I255Richard švrček CZE1976čeladná
Muži I256Martin TělupilCZE1988Zábřeh na Moravě
Muži I257petr TichyCZE1972Kunčice pod On.
Muži I258Miroslav TomešCZE1958Náchod
Muži I293Ondřej TovárekCZE1987
Muži I259Václav TutschCZE1969Česká Třebová
Muži I296Ladislav UnzeitigCZE1967Zábřeh
Muži IDalibor UrbášekCZE1975Mohelnice
Muži I260Jaroslav VáclavekCZE1970Nemile
Muži I261Michal VágnerCZE1977Česká Třebová
Muži I262Denis ValaCZE1979Staré Hradiště
Muži I263Petr ValášekCZE1991Loštice
Muži I264Michal ValentaCZE1982Praha 5
Muži I265Lumír VaszilyCZE1986Olomouc
Muži I266Aleš VávraCZE1982Olomouc
Muži I267Petr VeselíkCZE1977Litomyšl
Muži I268Rostislav VlčekCZE1976Holešov
Muži I269Jiří VoldánCZE1968Hodonín
Muži I312Marek VolíkCZE2000Jeseník
Muži I270Ondřej VortelCZE1987Šumperk
Muži I271Pavel VšetíčekCZE1976Litovel
Muži I272Zdeněk VšetičkaCZE1953OLOMOUC
Muži I273Radek VtípilCZE1983Pardubice 53002
Ženy274Jana Vtípilová CZE1992Pardubice 53002
Muži ILubomír VychodilCZE1957Litovel
Muži I275Zdeněk ZábranskýCZE1978České Budějovice
Muži I276Roman ZapletalCZE1978Kladky
Muži I277Karel ZejfartCZE1972Šumperk
Muži I291Michal ZelenýCZE1988Šumperk
Muži I278Vojtěch ZemanCZE1985Pardubice
Muži I279Lubomír ZemekCZE1967Hlavnice
Muži I306Petr ZieglerCZE1970rýmařov
Muži I304Tomas ZlámalCZE1979olomouc
Muži I280Tomáš ZlámalCZE1979Olomouc
Muži I281Martin ŽahourekCZE1982Leština
Muži I282Ivo ŽákCZE1980Leština
Muži I283Marcel ŽeleznýCZE1994Olomouc

startovní listina 30km

start ~ 11:10:10 , bez omezení věku , přihlášeno: 102 účastníků ( 72 mužů, 30 žen) převýšení 600m

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
TouristOpen401Tomáš ApplCZE1981Zábřeh
TouristOpen402Ondřej BadalCZE2007Bohuslavice 114
TouristOpen403Gabriela BártováCZE2003Bouzov
TouristOpen404David BlažekCZE2007Kožutany
TouristOpen405Drahoslava BrablíkováCZE1976Omega CZ - Čechy
TouristOpen494Petr BradáčCZE2007Štětí
TouristOpen406Denisa BravencováCZE2003Olomouc
TouristOpen407Štěpán BurešCZE2003Pstřelmov
TouristOpen408Tomáš BurešCZE1972Postřelmov
TouristOpen409František ČmakalCZE2003Bludov
TouristOpen410Vojtěch ČmakalCZE2005Bludov
TouristOpen411Jaromír DoležalCZE1974Brníčko
TouristOpen490Jaroslav DostálCZE1979Pavlov
TouristOpen491Jaroslav DostálCZE2006Pavlov
TouristOpen497Michal DudekCZE1973Pardubice
TouristOpen412Michal EichlerCZE1978Dolany
TouristOpen413Tereza FrankováCZE2003Leština
TouristOpen414Jan FričarCZE2001Olomouc
TouristOpen415Patrik FrőmlCZE2006Uničov
TouristOpen416Eliška GrulichováCZE2005Křemenec
TouristOpen417Lucie GrundováCZE1975Zábřeh, Rájec 34
TouristOpen418Lukáš HarlenderCZE2007Náměšť na Hané
TouristOpen419josef hejhalCZE1972kostelec nad orlicí
TouristOpen500Jan HerzánCZE2009Pardubice
TouristOpen421Gabriel HolubCZE2006Ricany
TouristOpen420Marek HolubCZE1959Ricany
TouristOpen422Simona HolubovaCZE1966Ricany
TouristOpen423Alois HorelCZE1953Omega CZ - Čechy
TouristOpen424Ondrej HyblCZE1987Zabreh
TouristOpen425Lukáš ChamlarCZE1988Zábřeh
TouristOpen503Filip ChvojkaCZE2007Praskačka
TouristOpen426Petr ChvojkaCZE1977Hradec Králové
TouristOpen427Šárka ChvojkováCZE1982Hradec Králové
TouristOpen501Lukáš JáněCZE1995Šumperk
TouristOpen502Vladimír JáněCZE1968Bludov
TouristOpen428Vít JiříkCZE1963Nemilany
TouristOpen429Ondřej KalábCZE1990Leština
TouristOpen431Alexandr KaniščevCZE2009Loštice
TouristOpen430Roman KaniščevCZE1970Loštice
TouristOpen432ADAM KAŠPARCZE2006CHromeč
TouristOpen433Lukáš KašparCZE2000Bruntál
TouristOpen492Petr KleinCZE1985Štíty
TouristOpen434Markéta kleisnerováCZE1983Praha
TouristOpen435Dana KlikováCZE1970Praha 9
TouristOpen436Michaela KlimešováCZE2004Vikýřovice
TouristOpen437tomáš kohoutCZE2005Uničov
TouristOpen438Vojtěch KohoutCZE2006Březová
TouristOpen439Jan KolářCZE1986Zábřeh
TouristOpen440Radek KonigCZE2008Sudkov
TouristOpen441Radek KonigCZE1976Sudkov
TouristOpen442Milan Kopečný CZE1956Olomouc
TouristOpen499Anna KudláčkováCZE2004Vysoké Chvojno
TouristOpen499Anna KudláčkováCZE2004Vysoké Chvojno
TouristOpen499Anna KudláčkováCZE2004Vysoké Chvojno
TouristOpen443Martina KuklováCZE1994Holešov
TouristOpen444Jan KulíkCZE2009Postřelmov
TouristOpen445Jan KvapilCZE2002Bludov
TouristOpen446Vojtěch LacinaCZE2007Praha 3
TouristOpen447Olga LacinováCZE1971Praha 3
TouristOpen448Kusý ĽubošSVK1959Vrútky
TouristOpen449Lucie MaláCZE1983Unhošť
TouristOpen450Štrkolec MiroslavSVK1957Vrútky
TouristOpen451Eva NádvorníkováCZE1988Čechovice - Velký Týnec
TouristOpen453Kateřina NavrátilováCZE1987Dětkovice
TouristOpen452Martina NavrátilováCZE1989Dětkovice
TouristOpen493Marek NechutaCZE2007Vamberk
TouristOpen454Jan NesporýCZE1970Zábřeh
TouristOpen455Milan NeumannCZE1966Vikýřovice
TouristOpen488Petr NovotnýCZE1986Šumperk
TouristOpen456Adam PapoušekCZE2008Dašice
TouristOpen495Aleš ParaskaCZE1979Zábřeh
TouristOpen496Lucie ParaskaCZE1981Leština
TouristOpen457Lukáš PoláchCZE2004Šumperk
TouristOpen458David ProvazCZE1974Paseka
TouristOpen460Václav RiedlCZE1939Šumperk
TouristOpen459Vojtěch RiedlCZE2006Chromeč 187
TouristOpen487Roman SkoumalCZE2003Nový Malín
TouristOpen461Tomáš SoldánCZE1977Holešov
TouristOpen462Vojtěch součekCZE2002Tatenice
TouristOpen463Petr SovadinaCZE1969Holešov
TouristOpen464Soňa SovadinováCZE1970holeeov
TouristOpen465Jan StudénkaCZE1991Vnorovy
TouristOpen504Ladislav šinCZE1964Zábřeh
TouristOpen466Simona ŠourkováCZE1957Česká Lípa
TouristOpen467Jaroslav ŠTĚPÁNCZE1994Zábřeh
TouristOpen468Renata šulákováCZE1974Jablonec Nad Nisou
TouristOpen469Luděk Švéda CZE1978Zábřeh na Moravě
TouristOpen470Martin ŠvédaCZE2005Zábřeh
TouristOpen471Michal Švéda CZE2007Zábřeh
TouristOpen472Lukáš ŠVOMACZE1994Leština
TouristOpenSimona TepláCZE2006Studnice
TouristOpenSimona TepláCZE2006Studnice
TouristOpenTereza TepláCZE2004Studnice
TouristOpenVěra TepláCZE1977Studnice
TouristOpenPavel TomanCZE1989Olomouc
TouristOpen498Natali TuzarováCZE2006Vysoká nad Labem
TouristOpen473Jana TvrdoňováCZE1983Olomouc
TouristOpen505Petr vávraCZE1963Holešov
TouristOpen474Libor VyhlídalCZE1967Zábřeh
TouristOpen475Jan ZapletalCZE2005Kladky
TouristOpen489Lukáš ZemánekCZE1986Šumperk
TouristOpen476Jakub ZemeneCZE2003Zábřeh

startovní listina 15km handicap

start ~ 11:12:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 2 účastníků ( 0 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy48Petra HurtováCZE1985Česká Lípa
Ženy49Eva TáborskáCZE1985Česká Lípa

startovní listina 2x15km handicap

start ~ 11:12:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 6 účastníků ( 6 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži42Pavel DěckýCZE1974Frenštát p.R.
Muži43Radoslav FabiánCZE1975Plzeň
Muži44Michal KosíkCZE1983Plzeň
Muži45Petr NeradCZE1966Praha
Muži46František NovákCZE1966Brno
Muži47Zdeněk ZvolskýCZE1974Praha 4