25.08.2018 Leština (Zábřeh)
80km
|
celkem: 58 , muži : 50, Muži C: 23, ženy: 8, Juniorky: 2, Muži A: 4, Muži D: 10, Muži B: 13, Ženy: 3, Ženy A: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Tandemy 80km MČRaSR
|
celkem: 1 , ženy: 1, Tandemy: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
50km
|
celkem: 219 , muži : 205, Muži II: 38, Muži III: 17, ženy: 14, Ženy: 14, Muži I: 147, Junioři: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
30km
|
celkem: 97 , muži : 71, TouristOpen: 61, MladšíŽaci: 14, ženy: 26, StaršíŽačky: 8, StaršíŽáci: 8, Předžáci: 5, MladšíŽačky: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
15km handicap
|
celkem: 2 , ženy: 2, Ženy: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
2x15km handicap
|
celkem: 6 , muži : 6, Muži: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
startovní listina
80km
start ~ 11:00:56
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 58 účastníků
(
50 mužů,
8 žen)
převýšení 1500m
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Juniorky | 51 | Anderlová Adéla | CZE | 2002 | Nový Malín | Nový Malín |
Juniorky | 50 | Anderlová Monika | CZE | 2002 | Nový Malín | Nový Malín |
Muži A | 63 | Babiánek David | CZE | 1993 | Cycloracing Team | Tovačov |
Muži D | 12 | Eichner Tomáš | CZE | 1967 | DNPOstrava | Příbor |
Muži C | 62 | FOJT Radovan | CZE | 1970 | Bikecentrum Olomouc | Prostějov |
Muži D | 13 | Flégl Aleš | CZE | 1963 | CTM SILVINI R2 Sport | Náchod |
Muži A | 71 | Halfar Martin | CZE | 1989 | Esenbáci | Jeseník |
Muži C | 55 | Hanzal Martin | CZE | 1976 | | |
Muži C | 14 | Harlender Michal | CZE | 1972 | Cykloteam Kolárna | Náměšť na Hané |
Muži D | 15 | Hejtmánek Ctibor | CZE | 1968 | Shotr Bike | Olomouc |
Muži B | 70 | Hodr Antonín | CZE | 1987 | Trutnov | Trutnov |
Muži D | 16 | Horký Lubomir | CZE | 1968 | Cykloklub Morava | Lesnice |
Muži C | 69 | Hornych Vena | CZE | 1978 | Hronov 1 | Hronov 1 |
Muži C | 1 | Hruška Jan | CZE | 1975 | GHOST team | Hradec Králové |
Muži A | 17 | Jansa Dominik | CZE | 1999 | Moravská Třebová | Moravská Třebová |
Muži C | 18 | Jansa Petr | CZE | 1976 | Ck Slovan Moravská Třebová | Moravská Třebová |
Muži C | 20 | Josef Staník | CZE | 1969 | Bike Sport Uničov | Uničov |
Muži C | 19 | Jílek Martin | CZE | 1969 | Cyklo Polách Šumperk | Šumperk |
Muži C | 21 | Kašpar Petr | CZE | 1975 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Bruntál |
Ženy | 22 | Kašparová Lenka | CZE | 1979 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Bruntál |
Muži B | 6 | Kechrt Tomáš | CZE | 1981 | Prime Sport Expert | Nový Malín |
Muži D | 65 | Kilnar Aleš | CZE | 1963 | Ostrava | Ostrava |
Ženy A | 53 | Kolegarová Iveta | CZE | 1988 | IN-LIFE Cycling Team | Petříkov |
Muži D | 64 | Kolomazník Miroslav | CZE | 1963 | OD MORAVA Holešov | Holešov |
Ženy | 23 | Komárková Eva | CZE | 1958 | Cyklo Polách A Syn | Šumperk |
Muži D | 24 | Konopa Milan | CZE | 1961 | Credo Team | Nový Malín |
Muži C | 25 | Kostka Tomáš | CZE | 1974 | CREDO TEAM | Vikýřovice |
Muži C | 26 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | Pysely |
Muži C | 27 | Kraina Tomáš | CZE | 1971 | Bystrovany | Bystrovany |
Muži B | 4 | Krčma Michal | CZE | 1988 | OD MORAVA Holešov | Kroměříž |
Muži A | 28 | Kušnír Ondřej | CZE | 1999 | ON-OFF Team | Hradec nad Moravicí |
Muži B | 5 | Langer Martin | CZE | 1984 | MOOLBIKE.CZ | Olomouc |
Muži C | 29 | Leskovjan Tomáš | CZE | 1972 | Důraz.... | Domaželice |
Muži B | 60 | Neset Jan | CZE | 1986 | IN-LIFE Cycling Team | Litovel |
Ženy A | 58 | Neumanová Martina | CZE | 1988 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži B | 68 | Nešpor Patrik | CZE | 1986 | IN-LIFE cycling team | Ostružná |
Muži D | 30 | Nádvorník Zdeněk | CZE | 1962 | Vosa Čechovice | Čechovice |
Muži D | 31 | Pavlák Luděk | CZE | 1966 | Brno | Brno |
Muži B | 9 | Petřík Zdeněk | CZE | 1980 | Bikestyle.cz | Krnov |
Muži C | 32 | Planička Robert | CZE | 1976 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh |
Muži C | 33 | Plesník Petr | CZE | 1975 | Lesnice | Šumperk |
Muži C | 34 | Srovnal Otakar | CZE | 1975 | Lokomotiva ZábÅ™eh | Zábřeh |
Ženy A | 35 | Staňková Štěpánka | CZE | 1989 | MOOLBIKE.CZ | Šumperk |
Muži B | 56 | Stryk Milan | CZE | 1985 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh |
Muži C | 36 | Tyráček Martin | CZE | 1973 | Moolbike.cz | Moravičany |
Muži D | 37 | Uchytil Alois | CZE | 1966 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Zlaté Hory |
Ženy | 38 | Valouchová Marie | CZE | 1973 | Šumperk | Šumperk |
Muži B | 39 | Vondruška Bohuslav | CZE | 1986 | TJ Sokol Hrabenov | Ruda nad Moravou |
Muži C | 40 | Vyležík Stanislav | CZE | 1973 | červena jahoda | Opava |
Muži B | 54 | Zitta Pavel | CZE | 1986 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži C | 52 | anderle Jan | CZE | 1974 | Nový Malín | Nový Malín |
Muži B | 61 | smolka Michal | CZE | 1981 | Bikecentrum Olomouc | Troubky |
Muži C | 67 | vilč martin | CZE | 1974 | červena jahoda | opava |
Muži C | 11 | Čech Aleš | CZE | 1975 | On - Off Team | Branka U Opavy |
Muži C | 10 | Čmakal František | CZE | 1977 | Cyklo Polách A Syn | Bludov |
Muži B | 59 | Široký Michal | CZE | 1979 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži C | 66 | Špaček Martin | CZE | 1976 | Červená jahoda | Opava |
Muži B | 57 | Žák Radek | CZE | 1980 | Forse Fojtík Wilier Team | Křižanov |
start ~ 11:00:56
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 1 účastníků
(
mužů,
1 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Tandemy | 41 | Jana Charvátová Václav Morozov | CZE | 1963 | Agro 21 Rokycany | Rokycany |
startovní listina
50km
start ~ 11:05:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 219 účastníků
(
205 mužů,
14 žen)
900m převýšení
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži II | 101 | Babiánek Milan | CZE | 1963 | Miko Cycles Přerov | Tovačov |
Muži III | 102 | Barfus Miroslav | CZE | 1958 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 104 | Boccia Riziero | CZE | 1984 | CZ LOKO | Praha |
Muži III | 311 | Boreček Tomáš | CZE | 1957 | NOVATOP LAPIERRE | Hradec nad Moravicí |
Muži I | 105 | Boček Vítězslav | CZE | 1970 | Nábytkové studio Lazecký | Melč |
Muži I | 106 | Bradáč Zdeněk | CZE | 1974 | Černí koně | Úštěk |
Muži I | 107 | Bross Jan | CZE | 1992 | Dubicko | Dubicko |
Muži I | 313 | Bukovský Lukáš | CZE | 1977 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži III | 109 | Bystrianský Jožka | CZE | 1954 | GHOST team | Přelouč |
Ženy | 103 | Běloušková Eliška | CZE | 1994 | GHOST Team | Pardubice |
Muži I | 108 | Březina Josef | CZE | 1978 | TÅ™i Å¡neci | Dlouhomilov |
Muži I | 110 | Cahlík Tomáš | CZE | 1987 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 114 | Dohnal Roman | CZE | 1981 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | Urbanov 36 |
Muži I | 115 | Doležal Jan | CZE | 1979 | Cyklo Klub Bendl | Choceň |
Muži II | 116 | Doležal Rudolf | CZE | 1963 | Cyklomorava | Červená voda |
Ženy | 117 | Doležalová Ivana | CZE | 1982 | Sk Vyhlídka Šternberk | Hlubočky,olomoucká 43 |
Muži I | 118 | Doskočil Miloš | CZE | 1974 | SPORTON ŠUMPERK | Šumperk |
Muži II | 119 | Dosoudil Petr | CZE | 1967 | Sámzasebe | Hostkovice |
Muži I | 121 | Dovrtěl David | CZE | 1993 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži II | 120 | Dovrtěl Zdeněk | CZE | 1963 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 122 | Duchovny Stanislav | CZE | 1981 | Dvorce | Dvorce |
Muži I | 123 | Dušek Michal | CZE | 1992 | Ghost Team | Leština |
Ženy | 124 | Eliášová Lenka | CZE | 1978 | Hačky | Hačky |
Muži I | 125 | Engel Marek | CZE | 1972 | Diamant Puratos | Litvínv |
Junioři | 126 | Falta Matyáš | CZE | 2000 | Náchod | Náchod |
Muži I | 127 | Faltus Roman | CZE | 1979 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 128 | Fiala Radim | CZE | 1995 | cyklo team KOLÁRNA | Opava |
Muži II | 129 | Frank Milan | CZE | 1967 | Cykloklub Morava | Lestina |
Muži I | 130 | Fričar Jiří | CZE | 1975 | Mtb Horka | Horka Nad Moravou |
Muži III | 131 | Frkal Miroslav | CZE | 1956 | NOVATOP Opava | Opava |
Muži II | 132 | Frýba Jan | CZE | 1960 | Bělkovice-Lašťany 611 | Bělkovice-Lašťany 611 |
Muži I | 305 | Gerhard Tomáš | CZE | 1972 | Duko Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 305 | Gerhard Tomáš | CZE | 1972 | Duko Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 133 | Glogar Daniel | CZE | 1978 | Turdebir | Opava |
Muži I | 134 | Grézl Ondřej | CZE | 1986 | Rovensko | Rovensko |
Muži III | 145 | HRUBÝ Petr | CZE | 1946 | ELEKTROKOLO | Lesnice |
Muži I | 135 | Handl Tomáš | CZE | 1975 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 136 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Ženy | 137 | Harlenderová Jitka | CZE | 1974 | Cykloteam Kolárna | Náměšť Na Hané |
Muži I | 285 | Hašek Lukáš | CZE | 1984 | Mohelnice | Mohelnice |
Muži I | 138 | Hejtmánek Marek | CZE | 1997 | Sk Salith Šumperk | Dolní Studénky |
Muži II | 139 | Hejtmánek Miloš | CZE | 1963 | Has Bike | Dolní Studénky |
Muži I | 140 | Hetflajš Jiří | CZE | 1982 | Bikesport Mohelnice | Mohelnice |
Muži I | 141 | Hladký Miroslav | CZE | 1988 | CK Morava | Praha Suchdol |
Muži II | 287 | Hladký Miroslav | CZE | 1966 | Cyklomorava | Veselí nad Moravou |
Muži I | 142 | Hlásný Radek | CZE | 1985 | Písařov | Písařov |
Muži I | 143 | Holec Radek | CZE | 1999 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh |
Muži I | 292 | Honig Milan | CZE | 1969 | Chudobín | Chudobín |
Muži I | 144 | Horký David | CZE | 1990 | Cyklo Polách Šumperk | Lesnice |
Muži I | 290 | Hotový Pavel | CZE | 1970 | Cyklo Polách A Syn | Postřelmov |
Muži I | 146 | Hrubý Pavel | CZE | 1973 | Knp Team Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 147 | Hrudník Jaromír | CZE | 1976 | United Bakeries | Vsisko |
Muži I | 148 | Hubeňák David | CZE | 1988 | Havířov | Havířov |
Muži I | 308 | Huňka Karel | CZE | 1969 | Ptení | Ptení |
Muži I | 314 | Hájek Martin | CZE | 1987 | Kolárna Olomouc | Olomouc |
Muži II | 400 | Hýbl Jiří | CZE | 1962 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 150 | Jakubík Hynek | CZE | 1977 | Zeelandia | Opava |
Muži I | 151 | Janíček Rostislav | CZE | 1980 | Jestřebí | Jestřebí |
Muži I | 152 | Janíček Jaromír | CZE | 1986 | Jestrebi | Jestrebi |
Muži I | 153 | Jareš Martin | CZE | 1976 | Jablonné nad Orlicí | Jablonné nad Orlicí |
Muži I | 289 | Jašek Ondra | CZE | 1977 | Atletika Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 154 | Jorda Radek | CZE | 1983 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 155 | Jungmann Pavel | CZE | 1980 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | Olomouc |
Muži I | 156 | Kajnar Tomas | CZE | 1978 | Zlate Hory | Zlate Hory |
Muži I | 157 | Kamenský Radek | CZE | 1979 | Jizerské pekárny | Svor |
Muži I | 158 | Kaplan Josef | CZE | 1981 | Jablonné nad Orlicí | Jablonné nad Orlicí |
Muži I | 159 | Kapoun Pavel | CZE | 1978 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži III | 160 | Karník Luboš | CZE | 1955 | Alimpek | Břasy |
Muži I | 162 | Kavrentzis Konstantin | CZE | 1981 | Cyklo Polách a syn | Šumperk |
Muži I | 163 | Kejík Viktor | CZE | 1976 | MIBO Bike Team | Boskovice |
Muži I | 165 | Keprt Honza | CZE | 1983 | Silný Team Uničov | Zábřeh |
Muži III | 164 | Keprt Jan | CZE | 1954 | Nadoraz Zábřeh | Zábřeh |
Ženy | 166 | Keszelá Zuzana | CZE | 1990 | Pochodnický spolek | Krchleby |
Muži I | 297 | Kistan Vladimír | CZE | 1971 | Rymarov | Rymarov |
Muži I | 299 | Klein Martin | CZE | 1989 | Štíty | Štíty |
Muži II | 300 | Klein Petr | CZE | 1965 | Štíty | Štíty |
Muži II | 167 | Klein Roman | CZE | 1968 | Uničov | Uničov |
Muži I | 168 | Klug Miroslav | CZE | 1989 | Jezdci Apokalypsy | Ostrava-poruba |
Muži II | 169 | Knápek Petr | CZE | 1966 | KN PROJECT | Zabreh |
Muži I | 170 | Kocman Petr | CZE | 1970 | Čemba/Černí koně | |
Muži I | 171 | Kocourek František | CZE | 1983 | SK SKIVELO Neslyšících Olomouc | |
Muži II | 172 | Kohout Radovan | CZE | 1966 | Vemblődi Uničov | Medlov |
Muži I | 174 | Kolář Ivo | CZE | 1988 | Pekařství A Cukrářství Sázava S.r.o. | Postřelmov |
Muži I | 173 | Kolář Vladimír | CZE | 1974 | Ct Hvozdná | Zlín 12 |
Muži I | 177 | Kopecký Vít | CZE | 1985 | Opava | Opava |
Muži I | 178 | Kopečný Petr | CZE | 1982 | Olomouc | Olomouc |
Muži III | 295 | Korec Pavel | CZE | 1957 | Boskovice | Boskovice |
Muži I | 317 | Koukol Tomáš | CZE | 1978 | Olomouc | Olomouc |
Muži III | 180 | Kouřil Jiři | CZE | 1955 | Fitko Jeseník | Jeseník |
Muži I | 175 | Koňárek Petr | CZE | 1973 | RD Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 181 | Kratochvíl Petr | CZE | 1972 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Rýmařov |
Muži I | 288 | Krejčí Vladislav | CZE | 1974 | Bike sport Uničov | Paseka |
Muži II | 183 | Kubala Martin | CZE | 1967 | Cobram team | Kunčice pod Ondřejnikem 165 |
Muži II | 303 | Kubín Jiří | CZE | 1965 | Malbery Opava | |
Ženy | 302 | Kubínová Klára | CZE | 1997 | NOVATOP GHOST | Opava |
Muži III | 185 | Kubíček Bohumil | CZE | 1957 | Nopek Bike Team | Litomyšl |
Muži I | 186 | Kubíček Petr | CZE | 1975 | SPORTON ŠUMPERK | Šumperk |
Muži I | 184 | Kuběna Petr | CZE | 1978 | Ostrava | Ostrava |
Muži I | 187 | Kulatý Martin | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Mohelnice |
Muži I | 188 | Kvítek Pavel | CZE | 1986 | Kovo Praha | Praha 4 |
Muži I | 176 | König Jiři | CZE | 1978 | Cykloklub Morava | Leština |
Muži II | 307 | Křeček Miroslav | CZE | 1962 | KOB Prostějov | Prostějov |
Muži II | 182 | Křížek Josef | CZE | 1963 | Melites | Dubicko |
Muži I | 189 | Lejska Martin | CZE | 1981 | SPECIALIZED | Dambořice |
Muži I | 190 | Lindner Roman | CZE | 1984 | Dolany | Dolany |
Muži III | 191 | Lipavský Miroslav | CZE | 1958 | PFAHNL | Litomyšl |
Muži I | 301 | Liška Ladislav | CZE | 1970 | Lipová | Lipová |
Muži I | 192 | Lux Roman | CZE | 1975 | TJ Kovo Praha | Mníšek pod Brdy |
Muži I | 203 | MLÍKA PETR | CZE | 1970 | UNITED BAKERIES | ROZTOKY |
Muži II | 193 | Macek Petr | CZE | 1961 | KCR Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
Muži III | 316 | Majer Zdeněk | CZE | 1946 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 194 | Majstršín Jiří | CZE | 1987 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 195 | Malínek Lukáš | CZE | 1980 | Bikesport Team Mohelnice | Mohelnice |
Muži I | 196 | Malý Tomáš | CZE | 1974 | Kn Project Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 198 | Maršoun Martin | CZE | 1976 | MIBO Bike Team | Velenov |
Muži I | 199 | Mastík Tomáš | CZE | 1978 | Handicap | |
Muži II | 201 | Matoušek Martin | CZE | 1964 | Černí koně - Apache | Kaplice |
Muži I | 284 | Matura Pavel | CZE | 1976 | Bludov | Bludov |
Muži II | 200 | Matějičný Josef | CZE | 1962 | Nový Jičín | Nový JIïčín |
Muži I | 197 | Maňur Antonín | CZE | 1989 | Stará Ves | Stará Ves |
Ženy | 298 | Maříková Edita | CZE | 1993 | IN-LIFE Cycling Team | Velký Újezd |
Muži II | 202 | Mihulka Stanislav | CZE | 1960 | BAFUNARI PEKARI | Praha |
Muži I | 204 | Musílek Tomáš | CZE | 1999 | Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal | Bludov 931, 789 61 Bludov |
Muži I | 205 | Muzikant Michal | CZE | 1975 | Troubelice | Troubelice |
Muži I | 207 | Navara Ivo | CZE | 1970 | Bikesportmohelnice | Zábřeh |
Muži I | 208 | Navara Milan | CZE | 1980 | Chinese Man | Brno |
Muži I | 210 | Nejezchleba Pavel | CZE | 1969 | Zeelandia | Nový Jičín |
Muži I | 211 | Nemrava Petr | CZE | 1980 | SC Samotišky | Lošov |
Muži I | 318 | Nevrlý Lukáš | CZE | 1985 | Litovel | Litovel |
Muži I | 209 | Nečas Miroslav | CZE | 1974 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 214 | Novotný Radek | CZE | 1970 | OCK Osík | Osík |
Ženy | 215 | Nyitraiová Anetta | CZE | 1990 | Opava | Opava |
Ženy | 206 | Nádvorníková Jana | CZE | 1994 | Mtb Koala | Čechovice |
Muži II | 213 | Nétek Rostislav | CZE | 1959 | SK Salith sport , z.s. | Šumperk |
Muži I | 212 | Nétek Rostislav | CZE | 1985 | Cyklomorava | Šumperk |
Muži I | 310 | Ondra Jaromír | CZE | 1978 | Tovačov | Tovačov |
Muži II | 216 | Palich Zbyněk | CZE | 1965 | Omega Cz - Čechy | Praha 9 |
Muži II | 218 | Pavelek Jaromír | CZE | 1964 | MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA | OPAVA 6 |
Muži I | 219 | Petrovský Marek | CZE | 1972 | Loupežníci | Libina |
Muži I | 220 | Plhák Jaroslav | CZE | 1983 | CZ LOKO | Zábřeh |
Muži I | 221 | Polách Jiří | CZE | 1972 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Šumperk |
Muži III | 222 | Pomp Jaroslav | CZE | 1956 | United Bakeries | Plzeň |
Muži II | 224 | Pospíšil Radek | CZE | 1963 | Omega Cz - Morava | Praha 9 |
Muži I | 223 | Pořízek Jaromír | CZE | 1979 | Oskava, Třemešek | Oskava, Třemešek |
Muži I | 225 | Rada Michal | CZE | 1979 | Zeelandia | České Budějovice |
Muži III | 226 | Raida Ivo | CZE | 1955 | eSeNBáci Jeseník | Jeseník |
Muži I | 227 | Rešl David | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Bouzov |
Muži I | 229 | Richter Zbyněk | CZE | 1991 | GHOST team | Rokytno 152, Sezemice |
Muži II | 228 | Riedl Petr | CZE | 1966 | Dukla Chromeč | Chromeč |
Muži I | 230 | Rolný Marián | CZE | 1978 | Nový Jičín | Nový Jičín |
Muži II | 231 | Rumplík Jaromír | CZE | 1959 | United Bakeries | Olomouc |
Muži I | 232 | Ryšavý David | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Klopina |
Ženy | 233 | Salcburgerová Petra | CZE | 1989 | SK Salith sport,z.s. | Šumperk 1 |
Muži I | 234 | Schön Martin | CZE | 1989 | CK Slovan Mor. Třebová | Žernovník |
Muži II | 235 | Slavík Petr | CZE | 1966 | PFAHNL | Litomyšl |
Ženy | 236 | Slívová Kateřina | CZE | 1974 | Frýdlant nad Ostravicí | Frýdlant nad Ostravicí |
Muži II | 237 | Sobala Miroslav | CZE | 1962 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Jeseník |
Muži I | 238 | Sonntag Robert | CZE | 1973 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 315 | Spusta Ondřej | CZE | 1982 | Šternberk | Šternberk |
Muži I | 239 | Spálovský Jan | CZE | 1981 | United Bakeries | Brno |
Muži I | 240 | Stein Martin | CZE | 1983 | Respect Bikes | Opava 5 |
Muži II | 294 | Strnádek Stanislav | CZE | 1968 | - | Hrádek nad Nisou |
Muži I | 257 | Tichy petr | CZE | 1972 | Kunčice pod On. | Kunčice pod On. |
Muži III | 258 | Tomeš Miroslav | CZE | 1958 | Pekařství Samek Náchod | Náchod |
Muži I | 293 | Továrek Ondřej | CZE | 1987 | Handicap | |
Muži I | 259 | Tutsch Václav | CZE | 1969 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži I | 256 | Tělupil Martin | CZE | 1988 | SK Cyklo-RD Pardubice | Zábřeh na Moravě |
Muži II | 296 | Unzeitig Ladislav | CZE | 1967 | UNO Flock | Zábřeh |
Muži I | 262 | Vala Denis | CZE | 1979 | United Bakeries A.s. | Staré Hradiště |
Muži I | 264 | Valenta Michal | CZE | 1982 | United Bakeries | Praha 5 |
Muži I | 263 | Valášek Petr | CZE | 1991 | Loštice | Loštice |
Muži I | 265 | Vaszily Lumír | CZE | 1986 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | Olomouc |
Muži I | 267 | Veselík Petr | CZE | 1977 | PFAHNL | Litomyšl |
Muži I | 268 | Vlček Rostislav | CZE | 1976 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži II | 269 | Voldán Jiří | CZE | 1968 | DAKO Hodonín | Hodonín |
Junioři | 312 | Volík Marek | CZE | 2000 | Force Team Jeseník | Jeseník |
Muži I | 270 | Vortel Ondřej | CZE | 1987 | Cyklo Polách A Syn Šumperk | Šumperk |
Muži I | 273 | Vtípil Radek | CZE | 1983 | Carla.kupkolo.cz | Hradec Králové |
Ženy | 274 | Vtípilová Jana | CZE | 1992 | GHOST team | Pardubice 53002 |
Muži I | 260 | Václavek Jaroslav | CZE | 1970 | RODAK | Nemile |
Muži I | 261 | Vágner Michal | CZE | 1977 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži I | 266 | Vávra Aleš | CZE | 1982 | ANAG Olomouc | Olomouc |
Muži III | 272 | Všetička Zdeněk | CZE | 1953 | Skp Olomouc | Olomouc |
Muži I | 271 | Všetíček Pavel | CZE | 1976 | Litovel | Litovel |
Muži I | 276 | Zapletal Roman | CZE | 1978 | Kladky | Kladky |
Muži I | 277 | Zejfart Karel | CZE | 1972 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 291 | Zelený Michal | CZE | 1988 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 278 | Zeman Vojtěch | CZE | 1985 | Ghost Team | Pardubice |
Muži II | 279 | Zemek Lubomír | CZE | 1967 | Babylonbike | Hlavnice |
Muži I | 306 | Ziegler Petr | CZE | 1970 | Duko Rýmařov | rýmařov |
Muži I | 304 | Zlámal Tomas | CZE | 1979 | olomouc | olomouc |
Muži I | 280 | Zlámal Tomáš | CZE | 1979 | Proxima | Olomouc |
Muži I | 275 | Zábranský Zdeněk | CZE | 1978 | Zeelandia | České Budějovice |
Ženy | 286 | hladká Ivana | CZE | 1969 | Cyklomorava | Veselí nad Moravou |
Muži I | 161 | kašpar martin | CZE | 1976 | Tři šneci | chromec |
Muži II | 179 | kosek jiri | CZE | 1966 | sport studene | studene |
Muži I | 309 | kunst stanislav | CZE | 1975 | bike sport uničov | uničov |
Muži I | 217 | pastrnek Pavel | CZE | 1976 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | Velký týnec |
Muži I | 241 | studýnka david | CZE | 1976 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | pravčice |
Muži I | 111 | Čamek Michal | CZE | 1995 | Dukla Chromeč | Olomouc |
Muži I | 112 | Čapek Jan | CZE | 1973 | Rohozec Amulet Team | Turnov |
Junioři | 113 | Čech Jan | CZE | 2002 | Branka u Opavy | Branka u Opavy |
Muži II | 242 | Šafránek Jiří | CZE | 1964 | Poděbrady | Poděbrady |
Muži II | 243 | Šaník Luděk | CZE | 1959 | Kc Pivovar Konrad | Liberec - Vratislavice |
Muži I | 244 | Šašma Marek | CZE | 1971 | Cobram team | Kunčice Pod Ondřejníkem |
Muži I | 245 | Šenk Marek | CZE | 1991 | Spro s.r.o. | Prostějov |
Muži I | 246 | Šenk Martin | CZE | 1978 | Vosa Šumvald | Uničov |
Muži I | 248 | Šindler Zbyněk | CZE | 1972 | Červená jahoda | Opava |
Muži II | 249 | Škoda Milan | CZE | 1966 | Redpoint team | Náchod |
Muži I | 250 | Šrůtek Michal | CZE | 1983 | Kongo Team | Jalubí |
Ženy | 251 | Štáková Kateřina | CZE | 1981 | Cobram team | Ostrava |
Muži I | 252 | Šuba Jan | CZE | 1984 | Vosa Šumvald | Uničov |
Muži I | 253 | Šulc Martin | CZE | 1977 | Jablonné nad Orlicí | Jablonné nad Orlicí |
Muži II | 254 | Švercl Martin | CZE | 1967 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži III | 247 | Šída Karel | CZE | 1958 | Černí koně | Tanvald |
Muži I | 255 | švrček Richard | CZE | 1976 | Cobram team | čeladná |
Muži I | 281 | Žahourek Martin | CZE | 1982 | Proxima-team | Leština |
Muži I | 283 | Železný Marcel | CZE | 1994 | MOOLBIKE.CZ | Olomouc |
Muži I | 282 | Žák Ivo | CZE | 1980 | Proxima-team.cz | Leština |
startovní listina
30km
start ~ 11:10:10
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 97 účastníků
(
71 mužů,
26 žen)
převýšení 600m
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
TouristOpen | 401 | Appl Tomáš | CZE | 1981 | Zábřeh | Zábřeh |
MladšíŽaci | 402 | Badal Ondřej | CZE | 2007 | ČabanBike | Bohuslavice 114 |
MladšíŽaci | 404 | Blažek David | CZE | 2007 | PARDUS TUFO PROSTĚJOV | Kožutany |
TouristOpen | 405 | Brablíková Drahoslava | CZE | 1976 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
MladšíŽaci | 494 | Bradáč Petr | CZE | 2007 | Štětí | Štětí |
StaršíŽačky | 406 | Bravencová Denisa | CZE | 2003 | Short Bike Academy Opletal | Olomouc |
TouristOpen | 408 | Bureš Tomáš | CZE | 1972 | Cyklomorava | Postřelmov |
StaršíŽáci | 407 | Bureš Štěpán | CZE | 2003 | DIBLA Team | Pstřelmov |
StaršíŽačky | 403 | Bártová Gabriela | CZE | 2003 | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | Bouzov |
TouristOpen | 425 | Chamlar Lukáš | CZE | 1988 | Bouda Madafaka | Zábřeh |
MladšíŽaci | 503 | Chvojka Filip | CZE | 2007 | GHOST junior Team | Praskačka |
TouristOpen | 426 | Chvojka Petr | CZE | 1977 | Ghost Team | Urbanice |
TouristOpen | 427 | Chvojková Šárka | CZE | 1982 | GHOST team | Hradec Králové |
TouristOpen | 411 | Doležal Jaromír | CZE | 1974 | PÅ™eklady Hrochová BrnÃÄko | Brníčko |
TouristOpen | 490 | Dostál Jaroslav | CZE | 1979 | Pavlov | Pavlov |
MladšíŽaci | 491 | Dostál Jaroslav | CZE | 2006 | Pavlov | Pavlov |
TouristOpen | 497 | Dudek Michal | CZE | 1973 | GHOST team | Pardubice |
TouristOpen | 412 | Eichler Michal | CZE | 1978 | Dolany | Dolany |
StaršíŽačky | 413 | Franková Tereza | CZE | 2003 | Cykloklub Morava | Leština |
TouristOpen | 414 | Fričar Jan | CZE | 2001 | Just Do It | Horka Nad Moravou |
MladšíŽaci | 415 | Frőml Patrik | CZE | 2006 | Bike Sport Uničov | Dlouhá Loučka |
StaršíŽačky | 416 | Grulichová Eliška | CZE | 2005 | Pardus Tufo Prostějov | Křemenec |
TouristOpen | 417 | Grundová Lucie | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh, Rájec 34 |
MladšíŽaci | 418 | Harlender Lukáš | CZE | 2007 | Cykloteam Kolárna | Náměšť Na Hané |
TouristOpen | 419 | Hejhal Josef | CZE | 1972 | kostelec nad orlicà | Kostelec N.orl |
Předžáci | 500 | Herzán Jan | CZE | 2009 | Cyklomorava | Pardubice |
MladšíŽaci | 421 | Holub Gabriel | CZE | 2006 | Omega CZ - Čechy | Ricany |
TouristOpen | 420 | Holub Marek | CZE | 1959 | Ricany | Ricany |
TouristOpen | 422 | Holubova Simona | CZE | 1966 | Ricany | Ricany |
TouristOpen | 423 | Horel Alois | CZE | 1953 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
TouristOpen | 424 | Hybl Ondrej | CZE | 1987 | Zabreh | Zabreh |
TouristOpen | 428 | Jiřík Vít | CZE | 1963 | razdvatři | Nemilany |
TouristOpen | 501 | Jáně Lukáš | CZE | 1995 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 502 | Jáně Vladimír | CZE | 1968 | Bludov | Šumperk |
TouristOpen | 429 | Kaláb Ondřej | CZE | 1990 | Leština | Leština |
Předžáci | 431 | Kaniščev Alexandr | CZE | 2009 | Bikesport Team Mohelnice | Loštice |
TouristOpen | 430 | Kaniščev Roman | CZE | 1970 | Bikesport Team Mohelnice | Loštice |
MladšíŽaci | 432 | Kašpar Adam | CZE | 2006 | Sk Rájec | Rájec |
TouristOpen | 433 | Kašpar Lukáš | CZE | 2000 | Biketeam TJ Zlaté Hory | Bruntál |
TouristOpen | 492 | Klein Petr | CZE | 1985 | Štíty | Štíty |
TouristOpen | 434 | Kleisnerová Markéta | CZE | 1983 | Černí Koně | Praha |
TouristOpen | 435 | Kliková Dana | CZE | 1970 | Omega CZ - Čechy | Praha 9 |
StaršíŽačky | 436 | Klimešová Michaela | CZE | 2004 | CREDO TEAM | Vikýřovice |
StaršíŽáci | 437 | Kohout Tomáš | CZE | 2005 | Kolofix Olomouc | Uničov |
MladšíŽaci | 438 | Kohout Vojtěch | CZE | 2006 | SK Salith sport , z.s. | Březová |
TouristOpen | 439 | Kolář Jan | CZE | 1986 | Zábřeh | Zábřeh |
Předžáci | 440 | Konig Radek | CZE | 2008 | Normalie czech | Sudkov |
TouristOpen | 441 | Konig Radek | CZE | 1976 | Normalie czech | Sudkov |
TouristOpen | 442 | Kopečný Milan | CZE | 1956 | Olomouc | Olomouc |
StaršíŽačky | 499 | Kudláčková Anna | CZE | 2004 | GHOST junior Team | Vysoké Chvojno |
StaršíŽačky | 499 | Kudláčková Anna | CZE | 2004 | GHOST junior Team | Vysoké Chvojno |
StaršíŽačky | 499 | Kudláčková Anna | CZE | 2004 | GHOST junior Team | Vysoké Chvojno |
TouristOpen | 443 | Kuklová Martina | CZE | 1994 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Předžáci | 444 | Kulík Jan | CZE | 2009 | Ck Morava | Postřelmov |
TouristOpen | 445 | Kvapil Jan | CZE | 2002 | Cyklo Polách a syn | Bludov |
MladšíŽaci | 446 | Lacina Vojtěch | CZE | 2007 | Základní a mateřská škola, Praha 3 | Praha 3 |
TouristOpen | 447 | Lacinová Olga | CZE | 1971 | Praha 3 | Praha 3 |
TouristOpen | 449 | Malá Lucie | CZE | 1983 | Zeelandia | Unhošť |
TouristOpen | 453 | Navrátilová Kateřina | CZE | 1987 | Dětkovice | Dětkovice |
TouristOpen | 452 | Navrátilová Martina | CZE | 1989 | Dětkovice | Dětkovice |
MladšíŽaci | 493 | Nechuta Marek | CZE | 2007 | Vamberk | Vamberk |
TouristOpen | 454 | Nesporý Jan | CZE | 1970 | Nadoraz | Zábřeh |
TouristOpen | 455 | Neumann Milan | CZE | 1966 | Cirlibaba | Vikýřovice |
TouristOpen | 488 | Novotný Petr | CZE | 1986 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 451 | Nádvorníková Eva | CZE | 1988 | Amt Team | Čechovice - Velký Týnec |
Předžáci | 456 | Papoušek Adam | CZE | 2008 | UNIKOVO MTB TEAM | Dašice |
TouristOpen | 495 | Paraska Aleš | CZE | 1979 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 496 | Paraska Lucie | CZE | 1981 | Leština | Leština |
TouristOpen | 457 | Polách Jiří | CZE | 1991 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 458 | Provaz David | CZE | 1974 | KRS Paseka | Paseka |
MladšíŽaci | 459 | Riedl Vojtěch | CZE | 2006 | Dukla Chromeč | Chromeč |
TouristOpen | 460 | Riedl Václav | CZE | 1939 | Leština | Bludov |
StaršíŽáci | 487 | Skoumal Roman | CZE | 2003 | Bikesport Team Mohelnice | Nový Malín |
TouristOpen | 461 | Soldán Tomáš | CZE | 1977 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 463 | Sovadina Petr | CZE | 1969 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 464 | Sovadinová Soňa | CZE | 1970 | CYKLO ŽOPY | holeeov |
TouristOpen | 465 | Studénka Jan | CZE | 1991 | Cyklomorava | Vnorovy |
MladšíŽačky | 498 | Tuzarová Natali | CZE | 2006 | GHOST team | Vysoká nad Labem |
TouristOpen | 473 | Tvrdoňová Jana | CZE | 1983 | Olomouc | Olomouc |
TouristOpen | 474 | Vyhlídal Libor | CZE | 1967 | Zábřeh | Zábřeh |
StaršíŽáci | 475 | Zapletal Jan | CZE | 2005 | Kladky | Kladky |
StaršíŽáci | 476 | Zemene Jakub | CZE | 2003 | D2mont Merida Cycling Team | Zábřeh |
TouristOpen | 489 | Zemánek Lukáš | CZE | 1986 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 462 | souček Vojtěch | CZE | 2002 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Tatenice |
TouristOpen | 505 | vávra Petr | CZE | 1963 | Holešov | Holešov |
StaršíŽáci | 409 | Čmakal František | CZE | 2003 | Cyklo Polách A Syn Šumperk | Bludov |
StaršíŽáci | 410 | Čmakal Vojtěch | CZE | 2005 | Cyklo Polách A Syn | Bludov |
TouristOpen | 467 | ŠTĚPÁN Jaroslav | CZE | 1994 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 472 | ŠVOMA Lukáš | CZE | 1994 | Leština | Leština |
TouristOpen | 466 | Šourková Simona | CZE | 1957 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
TouristOpen | 469 | Švéda Luděk | CZE | 1978 | Tři šneci | Zábřeh na Moravě |
MladšíŽaci | 471 | Švéda Michal | CZE | 2007 | Zábřeh | Zábřeh |
StaršíŽáci | 470 | Švéda Martin | CZE | 2005 | TÅ™i Å¡neci | Zábřeh |
TouristOpen | 504 | šin Ladislav | CZE | 1964 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 468 | šuláková Renata | CZE | 1974 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | Jablonec Nad Nisou |
TouristOpen | 450 | Miroslav Štrkolec | SVK | 1957 | OMEGA | Vrútky |
TouristOpen | 448 | Ľuboš Kusý | SVK | 1959 | OMEGA | Vrútky |
start ~ 11:12:30
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 2 účastníků
(
mužů,
2 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 48 | Hurtová Petra | CZE | 1985 | Dexter | Česká Lípa |
Ženy | 49 | Táborská Eva | CZE | 1985 | Dexter | Česká Lípa |
start ~ 11:12:30
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 6 účastníků
(
6 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 42 | Děcký Pavel | CZE | 1974 | Spolek GO ON | Frenštát p.R. |
Muži | 43 | Fabián Radoslav | CZE | 1975 | Černí koně | Plzeň |
Muži | 44 | Kosík Michal | CZE | 1983 | Transcamionracingteam | Plzeň |
Muži | 45 | Nerad Petr | CZE | 1966 | Handbike CR | Praha |
Muži | 46 | Novák František | CZE | 1966 | Tricykl | Brno |
Muži | 47 | Zvolský Zdeněk | CZE | 1974 | ČernÍ KonĚ | Praha |