MTB Tour České Středohoří

25.09.2016 Litoměřice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

75km celkem: 108, muži : 104, ženy: 4, LM2: 10, LM3: 36, LM4: 40, LM5: 18, LW: 4 [html] [pdf]
45km celkem: 185, muži : 170, ženy: 15, MM1: 10, MM2: 18, MM3: 55, MM4: 60, MM5: 27, MW: 15 [html] [pdf]
8km celkem: 65, muži : 34, ženy: 31, kluci do 5: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-12: 0, dorci 13-14: 0, junioři: 2, M: 2, holky do 5: 0, holky 6-8: 0, holky 9-12: 0, dorky 13-14: 0, juniorky: 0, W: 4, děti 9-12: 17, děti 6-8: 32, děti do 5: 8 [html] [pdf]

výsledková listina 8km

start ~ 10:00:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / junioři [52] Lukáš Adámek 2000 CZE Ústí nad Labem 22:50.1
2 1 / děti 9-12 [37] Štěpán Zahálka 2006 CZE CK Terezín 24:11.4 01:21.3
3 2 / děti 9-12 [48] Matěj Bezděka 2004 CZE Litoměřice 24:48.0 01:57.9
4 1 / děti 6-8 [45] Rafael Waldhauser 2008 CZE Hoštka 26:08.9 03:18.8
5 3 / děti 9-12 [50] Jiří Zubatý 2004 CZE Nové Dvory 26:09.2 03:19.1
6 4 / děti 9-12 [46] Albert Hora 2007 CZE Hnědý kosmonauti 26:21.4 03:31.3
7 5 / děti 9-12 [53] Pavel Hrbáček 2004 CZE Nučnice 26:23.6 03:33.5
8 2 / děti 6-8 [33] Štěpán Simon 2008 CZE Litoměřice 27:26.2 04:36.1
9 3 / děti 6-8 [15] Oliver Vozka 2009 CZE Cyklokroužek Slaný 27:31.2 04:41.1
10 6 / děti 9-12 [64] František Tichý 2004 CZE Žalhostice 27:33.5 04:43.4
11 4 / děti 6-8 [62] Tomáš Lamoš 2008 CZE Horejsek 28:27.4 05:37.3
12 7 / děti 9-12 [43] Daniel Slabý 2007 CZE Okoř 29:06.9 06:16.8
13 5 / děti 6-8 [63] Filip Brambaški 2009 CZE Roudnice n. L. 29:08.4 06:18.3
14 6 / děti 6-8 [4] Adrian Janovský 2008 CZE NorthBike 29:32.1 06:42.0
15 7 / děti 6-8 [10] Matyáš Růžička 2008 CZE Litoměřice 29:44.2 06:54.1
16 8 / děti 9-12 [57] Adam Zaderlík 2007 CZE Litoměřice 30:00.5 07:10.4
17 8 / děti 6-8 [47] Antonín Hora 2009 CZE Hnědý kosmonauti 30:03.2 07:13.1
18 9 / děti 6-8 [56] Max Kokoška 2008 CZE BTT Libochovice 30:30.0 07:39.9
19 10 / děti 6-8 [23] Metoděj Talpa 2008 CZE Sella Bike 30:51.4 08:01.3
20 11 / děti 6-8 [30] Daniel Volf 2008 CZE CK Slavoj Terezín 31:06.3 08:16.2
21 12 / děti 6-8 [21] Petr Kaltman 2010 CZE Ústí nad Labem 31:18.7 08:28.6
22 13 / děti 6-8 [25] Jiří Ouda 2010 CZE Northbike.cz 33:00.9 10:10.8
23 1 / děti do 5 [40] Dominik Svatoš 2011 CZE Litoměřice 33:39.8 10:49.7
24 14 / děti 6-8 [51] Jan Hossinger 2010 CZE 33:40.9 10:50.8
25 15 / děti 6-8 [58] Adam Skřivánek 2009 CZE Litoměřice 34:50.2 12:00.1
26 2 / děti do 5 [22] Mikuláš Talpa 2011 CZE Sella bike 35:59.4 13:09.3
27 16 / děti 6-8 [9] Matyáš Poláček 2010 CZE Litoměřice 36:00.6 13:10.5
28 9 / děti 9-12 [36] Daniel Zahradníček 2007 CZE Černí koně 36:32.2 13:42.1
29 3 / děti do 5 [5] Jonaš Jiskra 2011 CZE SELLA BIKE TEAM 40:52.3 18:02.2
30 4 / děti do 5 [35] Matyáš Čapek 2012 CZE Nučničky 42:15.4 19:25.3
31 17 / děti 6-8 [54] Honzík Hrbáček 2010 CZE Nučnice 42:22.5 19:32.4
32 18 / děti 6-8 [8] František Musil 2009 CZE Nová Ves nad Nisou 45:18.9 22:28.8
33 1 / M [66] René Horejsek 1975 CZE Horejsek 53:37.0 30:46.9
34 2 / M [68] Gerhard Horejsek 1940 CZE Horejsek Team 53:43.0 30:52.9