Kupkolo MTB Trilogy 2016

03.07.2016 - 06.07.2016 Teplice nad Metují [CZ]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Prolog
1 1 / M-V1 NILFISK PRO Cycling 13:15:48.1
2 1 / M-29 BIKECLINIC TREK 13:26:03.7
3 2 / M-29 Bike Triatlon Morkovice 13:55:14.1
4 1 / M-V2 GIANT Pitrs bikes 14:03:48.6
5 2 / M-V1 Eurofoam team 14:08:21.8

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Prolog
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 01:47:55.0
2 2 / M-E Vendeta Racing 01:50:38.0
3 3 / M-E Dressler.cz - RB 01:54:38.0
4 4 / M-E Canyon Amateur Enduro Team 01:55:58.0
5 5 / M-E NorcoTrial-Sport 01:56:46.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Prolog
1 1 / M BMC CZ Racing team 10:33:50.2
2 2 / M NOVATOP LAPIERRE 10:50:54.8
3 3 / M Finančné centrum Team 11:23:07.5
4 4 / M CZE 12:15:33.1
5 5 / M Explosiw Bike Team 12:20:12.0

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Prolog
1 1 / Junior AUTHOR TEAM STUPNO 11:10:36.1
2 2 / Junior Apache Loko Trutnov 11:40:17.3
3 3 / Junior Vella team 13:32:06.5
4 1 / Kadetky GIANT Pitrs bikes 16:27:43.9
5 4 / Junior CZE 18:25:05.2

UNICYCLE

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Prolog
1 1 / M TriSlide 14:37:59.0
2 2 / M CZE 22:16:39.3
3 3 / M CZE 26:51:46.8
4 4 / M TriSlide 14:37:59.0
5 5 / M CZE 22:16:39.3

Half Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Prolog
1 1 / V-E Kralovsky Maraton 02:31:57.0
(2) 1 / V-E Kralovsky Maraton 02:31:57.0

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Prolog
1 1 / Muži CZE 06:28.0
2 1 / Ženy CZE 06:53.4
3 2 / Muži Hony Team 07:16.4
4 2 / Ženy MTB Trilogy 07:48.4
5 3 / Ženy CZE 07:52.1

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Prolog
1 1 / Ženy GS cyklo team Jistebnice 03:13.7
2 1 / Muži MTB Trilogy 04:01.3
3 2 / Muži CZE 31:31.6
4 2 / Ženy CZE 37:31.7
5 3 / Ženy CZE 37:38.6

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Prolog
1 1 / Ženy S - Sport Hronov 13:56.5
2 1 / Muži S-Sport 15:39.6
3 2 / Ženy Apache Loko Trutnov 16:09.9
4 3 / Ženy S-Sport Hronov 17:37.4
5 2 / Muži Focus Plzeň 18:04.8

KIDS 11-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2
1 1 / Muži KAH sport Vrchlabí 29:11.3
2 2 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 29:23.4
3 3 / Muži Carla.Kupkolo D.K.n.L. 30:20.1
4 4 / Muži GIANT Pitrs bikes 30:52.3
5 5 / Muži S-Sport Hronov 32:43.5

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1
1 1 / Muži Giant Pitrs bikes 21:30.0
2 2 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 22:27.5
3 3 / Muži S-Sport Hronov 22:41.3
4 4 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:13.3
5 5 / Muži CZE 23:35.6

KIDS 13-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2