ski

startovka

Noc tuleních pásů

21.01.2023 Pec pod Sněžkou

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

NTP 2023 celkem: 344 , ženy: 98, Ženy 2: 9, muži : 246, Mix 1: 38, Muži 2: 54, Mix 2: 18, Muži 1: 41, Ženy 1: 12 [html] [pdf] [csv]

startovní listina NTP 2023

start ~ 17:00:55 , bez omezení věku , přihlášeno: 344 účastníků ( 246 mužů, 98 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Ženy 2 6 Hodiška
[1006]
Zuzana Adamová
1982
[2006]
Hanka Adamová
1984
Ženy 2 7 Skialpičky
[1007]
Dita Albrechtová
1983
[2007]
Klára Petrová
1980
Mix 1 8 AMBRZ
[1008]
Jan Ambrož
1986
[2008]
Dorota Ambrožová
1994
Mix 1 9 Koloshop Team
[1009]
Ladislava Antalová
1989
[2009]
Jan Mšal
1981
Muži 2 10 Borci
[1010]
Jan Bartoš
1976
[2010]
Miroslav Štěpán
1975
Ženy 1 11 Pecký Šťávy
[1011]
Lenka Bartschová
1985
[2011]
Anežka Švamberk
1988
Ženy 2 12 DYNAFIT CZ
[1012]
Linda Beniačová
1978
[2012]
Adéla Bodiová
1976
Muži 2 13 Marbull
[1013]
Lukáš Beránek
1985
[2013]
Martin Laštovička
1977
Muži 1 14 AW Szyciej Team
[1014]
Konrad Biela
1991
[2014]
Piotr Pazdan
1982
Muži 1 15 Maťko a Kubko
[1015]
Martin Bílý
1985
[2015]
Jakub Gejdoš
1984
Mix 2 16 JSC
[1016]
Miloslav Bílý
1969
[2016]
Monika Skácelová
1970
Muži 2 17 RobDa
[1017]
David Bláha
1981
[2017]
Robert Musil
1977
Muži 1 18 LKP
[1018]
Tomáš Boček
1991
[2018]
Vojtěch Dvořák
1992
Muži 2 19 LOST
[1019]
Miloš Bohoněk
1990
[2019]
Oldřich Novák
1964
Muži 1 20 HUDYsport Plzeň
[1020]
Tomáš Bouda
2001
[2020]
Šimon Kurz
2002
Muži 2 171 321 Start
[1171]
Jiří Bouzek
1981
[2171]
Jan Klein
1977
Ženy 1 21 Extriatlonistky na skialpech
[1021]
Jana Brantlová
1995
[2021]
Veronika Vlčková
1996
Muži 2 22 Rodyna
[1022]
Jan Brenk
1972
[2022]
Roman Čedík
1979
Mix 2 170 skialpforever
[1170]
Michaela Bučková
1975
[2170]
Ivan Doskočil
1973
Mix 1 23 Počkej na mě
[1023]
Tomáš Buzek
1990
[2023]
Adéla Buzková Arvajová
1989
Muži 1 24 BEKO Racing Team
[1024]
Jiří Čepelka
1997
[2024]
Jakub Truhlář
1997
Mix 2 25 Cernosinacestach
[1025]
František Černý
1980
[2025]
Jana Černá
1984
Muži 2 26 Hotel Jelínek
[1026]
Zdeněk Červinka
1964
[2026]
Zdeněk Červinka
1986
Muži 2 27 TRAILPOINT
[1027]
Michael Dobias
1973
[2027]
Matúš Vnenčák
1988
Mix 2 28 Dolíci
[1028]
Anna Doleželová
1999
[2028]
Martin Doležel
1967
Muži 2 29 Operation Durst
[1029]
Stefan Donath
1978
[2029]
Bert Fichter
1973
Mix 1 30 Bob a Bobek
[1030]
Radka Doskočilová
1978
[2030]
Michael Málek
2007
Muži 2 2 SAC Špindlerův Mlýn - HS Benecko
[1002]
Vratislav Drtina
1980
[2002]
Martin Hilpert
1979
Muži 1 31 HS Pernink
[1031]
Jaromír Eret
1983
[2031]
Lubomír Bašus
1984
Muži 1 32 DYNAFIT CZ
[1032]
Jakub Fabián
1991
[2032]
Pavel Skalický
1992
Mix 2 33 Fášové Pec pod Čerchovem
[1033]
Anna Faschingbauerová
1991
[2033]
Hynek Faschingbauer
1961
Ženy 2 34 Womenpower
[1034]
Petra Feřtrová
1979
[2034]
Eva Blahova
1975
Ženy 1 35 Lamy pod lavinou
[1035]
Anna Fialová
2000
[2035]
Barbora Bohadlová
2001
Muži 1 36 Šviháci z hor
[1036]
Jonáš Filgas
1993
[2036]
Radan Kreps
1988
Ženy 1 37 Double trouble
[1037]
Aneta Fleischerová
2000
[2037]
Johana Hradilová
2000
Muži 2 38 Du-Ka
[1038]
Kamil Fogel
1978
[2038]
Dušan Čížek
1971
Mix 1 39 STK - Skialpový Tým Králů
[1039]
Matouš Franc
2000
[2039]
Žaneta Pulicarová
2004
Muži 2 40 Dive or Die
[1040]
Tomáš Franc
1974
[2040]
Tomáš Zloch
1985
Muži 2 41 MSK
[1041]
Tomáš Gebauer
1968
[2041]
Tomáš Kotyza
1969
Muži 1 42 Sao Paulo team ´16
[1042]
Jakub Gembal
1985
[2042]
David Smudek
2003
Muži 1 43 SK Skialpin Pustevny
[1043]
Petr Girard
1987
[2043]
Jan Daněk
1988
Muži 1 1 HS Špindlerův Mlýn
[1001]
Radek Groh
2023
[2001]
Michal Štantejský
2023
Muži 1 44 Poslední team na startu
[1044]
Adam Gutwirth
1992
[2044]
Jiří Němeček
1991
Ženy 1 45 Noční můry
[1045]
Štěpánka Haiblikova
1993
[2045]
Veronika Řeháková
1993
Muži 2 46 Juniorskicamp
[1046]
Pavel Halada
1975
[2046]
Radek Procházka
1970
Muži 2 47 SkiAlpShop/Krkonoše
[1047]
Radek Hanuš
1978
[2047]
Radim Berka
1982
Mix 1 48 Nejkulaťoulinkatější oblouky
[1048]
Martina Havlíčková
1994
[2048]
Pavel Petržela
1992
Mix 1 49 Vítr na bedně
[1049]
Petra Havlová
2006
[2049]
Tomáš Kuťák
2004
Muži 1 50 BIKEHEJZAK
[1050]
Filip Hejzák
1975
[2050]
Vlado Vojtko
1993
Mix 2 51 Beachklub Ladvi
[1051]
Jan Herget
1979
[2051]
Michala Hergetová
1979
Muži 2 162 SuperTono
[1162]
Jakub Hlaváč
1987
[2162]
Tomáš Nohejl
1967
Muži 2 52 MELHOD
[1052]
Antonín Hodr
1987
[2052]
Jan Melišík
1974
Muži 1 53 HO Žaludské eso B
[1053]
Ondřej Houra
1995
[2053]
Honza Mulač
1999
Muži 1 54 Trailpoint/Kokoťátka
[1054]
Ondřej Hryzák
1991
[2054]
Martin Durych
1994
Ženy 1 55 Dámská Jízda
[1055]
Tamara Hynková
1970
[2055]
Julie Košťálková
1997
Muži 1 56 FIDOBAR
[1056]
David Chadraba
1980
[2056]
Dušan Vančura
2004
Mix 1 57 Ski Móric team
[1057]
Jiří Chodúr
1995
[2057]
Terka Hanušová
1994
Muži 2 58 SAC Špindlerův Mlýn
[1058]
Pavel Janků
1974
[2058]
Lukáš Neklan
1982
Muži 2 163 Vocas Team
[1163]
František Janů
1993
[2163]
Jan Zumr
1964
Muži 2 59 MotoGears
[1059]
Marián Jauernik
1979
[2059]
Martin Chrostek
1971
Ženy 1 60 Kuželky
[1060]
Lucie Jeřábková
2003
[2060]
Daniela Kovaříková
2003
Muži 1 61 Horský Pasři
[1061]
Adam Jezek
1987
[2061]
Pavel Kočí
1989
Mix 1 62 Enzian Mountain Shop
[1062]
Patrik Jindra
1994
[2062]
Natalie Zemanová
1999
Mix 1 63 Lachtani
[1063]
Vojtěch Jindra
2005
[2063]
Tereza Mědílková
2005
Mix 2 64 Chata Tereza 2.0
[1064]
Štěpán Kapounek
1978
[2064]
Jana Kapounková
1987
Muži 2 65 Light Punkers
[1065]
Jakub Kase
1980
[2065]
Michal Kvirenc
1980
Mix 1 66 Achenskitour team
[1066]
Ivana Kaufman
1993
[2066]
Petr Mikita
1976
Muži 2 67 FIDOBAR
[1067]
Jiří Kavánek
1978
[2067]
Tomáš Franc
1976
Muži 1 68 Na hoře bez
[1068]
Pavel Klement
1987
[2068]
Ondřej Havlík
1984
Mix 1 69 tým nemám
[1069]
Jakub Klíma
1992
[2069]
Tereza Černošková
1992
Mix 2 70 Tým Mládí vpřed
[1070]
Rudolf Klíma
1952
[2070]
Adéla Klímová
1979
Mix 2 71 ASK Slavia
[1071]
Jan Knyttl
1978
[2071]
Eva Štěpánková
1981
Muži 2 73 Tigi-Shu
[1073]
Tomáš Kolář
1971
[2073]
David Šíma
1971
Mix 1 74 Milou
[1074]
Iveta Kolegarová
1988
[2074]
Jiří Žmolík
1995
Muži 2 75 Dipardi
[1075]
David Kostruh
1967
[2075]
Matěj Sebastian Kostruh
1991
Muži 2 76 Tigi-shu B
[1076]
Otakar Kouba
1971
[2076]
Michal Všetečka
1975
Mix 2 77 Training and Food
[1077]
Tomáš Kozák
1971
[2077]
Jana Žídeková
1978
Muži 2 78 Krakonošovy větry
[1078]
Petr Krákora
1970
[2078]
Jaromír Káňa
1970
Muži 1 79 Není to, co to bejvalo
[1079]
Vojtěch Kubát
1992
[2079]
Jakub Hanáček
1998
Muži 2 80 Bike sport Hradec Králové
[1080]
Petr Kubíček
1967
[2080]
Jarda Krejcar
1967
Mix 1 81 Jdem jen na výlet
[1081]
Lucie Kubínová
1993
[2081]
Adam Kohoutek
1993
Mix 1 82 LKP
[1082]
Pavlína Kufová
1993
[2082]
Jakub Kynčl
1984
Muži 2 83 Fit Factory Třinec
[1083]
Roman Kujawa Kujawa
1978
[2083]
Pavel Szwarc Szwarc
1970
Muži 2 84 R2 Team
[1084]
Michal Lapihuska
1976
[2084]
Jiří Květoň
1989
Ženy 2 85 Horalky
[1085]
Hanka Lapihusková
1977
[2085]
Lucie Koděrová
1977
Muži 2 86 AK Přibyslav
[1086]
Pavel Láznička
1972
[2086]
Milan Klement
1981
Muži 2 169 Blaubeerhütte
[1169]
Heiko Linke
1970
[2169]
Thomas Rosenberg
1972
Muži 1 87 Dejwyho horský běh
[1087]
Jakub Lovecký
1987
[2087]
Tomáš Bouda
1990
Muži 2 88 BKS Benešov 100+
[1088]
Jiří Lukeš
1972
[2088]
Pavel Fišer
1966
Muži 2 89 M1 PROJECT Sport
[1089]
Jirka Macek
1981
[2089]
Petr Dejl
1973
Mix 1 3 Dynafit CZ
[1003]
Johana Macková
1992
[2003]
Jaroslav Vocet
1987
Mix 1 90 Přidej Markéto!
[1090]
Miroslav Málek
1995
[2090]
Markéta Kubínová
1998
Muži 1 91 Plzeň
[1091]
Michal Marek
1986
[2091]
Jan Pašek
1984
Mix 2 92 FST
[1092]
Leoš Mastník
1987
[2092]
Jana Svatošová
1975
Muži 2 168 Ani obraz ani zvuk
[1168]
Lubomír Maťák
1986
[2168]
Martin Valihrach
1980
Muži 1 93 Rock Point/Levelsport Koncept
[1093]
Filip Matějovič
2002
[2093]
Michal Strejc
2002
Mix 1 94 Manžel s manželkou
[1094]
Matej Matlák
1992
[2094]
Tereza Matlák
2022
Muži 2 164 Sachasport
[1164]
Michal Michalík
1984
[2164]
Rostislav Kadula
1968
Muži 2 95 Perfect Clinic
[1095]
Jakub Miletín
1987
[2095]
Roman Kufa
1970
Muži 2 96 SSB Powered by Dynamit
[1096]
Tomáš Mráz
1980
[2096]
Radek Švajcr
1972
Mix 1 97 Pec pod Sněžkou 207
[1097]
Ondřej Nejedlý
1983
[2097]
Jana Nejedlá
1985
Muži 1 5 Dejwyho horský běh A
[1005]
Saša Nekvinda
1987
[2005]
Míla Rousek
1984
Muži 2 98 SHV
[1098]
Petr Neuvirt
1973
[2098]
Petr Neuvirt
1973
Ženy 2 99 DYNAFIT
[1099]
Klára Nová
1982
[2099]
Gabriela Matějíčková
1983
Muži 1 72 Sachasport Dynafit
[1072]
David Novák
1994
[2072]
Tomáš Maceček
1991
Muži 2 100 behejsrdcem.com +++ gone4.run
[1100]
Michael Novak
1977
[2100]
Martin Roman
1983
Mix 1 101 OIL´S team
[1101]
Lukáš Olejníček
1988
[2101]
Jana Olejníčková
1988
Muži 1 102 HADICÁK A UČEŇ
[1102]
Ondřej Parkan
2000
[2102]
Zdeněk Mlčůch
1988
Muži 1 103 Skycutter
[1103]
Jaromír Patočka
1996
[2103]
Martin Soukup
1995
Muži 2 4 HS Jizerky
[1004]
Jaroslav Petrák
1971
[2004]
Jan Šámal
1977
Mix 2 104 SK Oceláci Ostrava
[1104]
Marcela Petrušková
1973
[2104]
Gabriel Beňo
1967
Muži 1 105 Potápky
[1105]
Rostislav Podhora
1982
[2105]
Matěj Bittersmann
1986
Ženy 1 106 To odskáčem
[1106]
Gabriela Pohanková
1984
[2106]
Petra Matějková
1983
Muži 2 107 Kondoři
[1107]
Jiří Pospíšil
1969
[2107]
Jiří Špaček
1956
Ženy 2 108 Peccké šťávy
[1108]
Katerina Pozlerova
1980
[2108]
Lenka Ivanovska
1979
Muži 2 109 Fidoši
[1109]
Miloš Prochazka
1979
[2109]
Jaroslav Černy
1981
Mix 1 161 Drha Team
[1161]
Josef Provazník
1999
[2161]
Kateřina Drhová
1981
Muži 2 110 LAskialpGANG
[1110]
Libor Přibyl
1983
[2110]
Michal Netušil
1976
Muži 1 111 Bergwacht Zittauer Gebirge
[1111]
Tobias Rätze
1992
[2111]
Oliver Dyk
2005
Ženy 1 112 Želvy
[1112]
Michaela Rejfová Rejfová
1979
[2112]
Kristina Charousková Charousková
1997
Mix 1 165 Skiapluj A
[1165]
Nikol Richterová
1987
[2165]
Jan Císař
1984
Muži 2 113 SunSnowHunters
[1113]
Oldřich Růžička
1976
[2113]
Aleš Kraml
1980
Mix 1 114 COURAČKA S KLOBÁSOU
[1114]
Marek Rychna
1993
[2114]
Barbora Hynková
1996
Muži 2 115 Borci v akci
[1115]
Max Sauer
1983
[2115]
Petr Blaha
1975
Mix 1 116 Když se zamiluje kůň
[1116]
Jan Seiml
1991
[2116]
Pája Hájková
1995
Ženy 1 117 hlavně buď dobrá
[1117]
Anna Selníková
1994
[2117]
Věra Kartousova
1995
Mix 2 118 Polabský vrchaři
[1118]
Kateřina Serbusová
1977
[2118]
Petr Man
1975
Muži 1 119 HO Žaludské Eso
[1119]
Tomáš Sháněl
1994
[2119]
Erik Šiffel
1987
Muži 2 120 INFINITE WILL
[1120]
Ondřej Schmidt
1975
[2120]
Vašek Kohout
1982
Mix 2 121 Lyžníci Dobřív
[1121]
Jan Skřídlovský
1971
[2121]
Ivana Jirková
1981
Muži 2 122 Vichr z Hor
[1122]
Milan Skuplik
1969
[2122]
Dalibor Štvrtňa
1969
Muži 1 123 atleti na skialpech
[1123]
Šimon Souček
2008
[2123]
František Kuhn
2006
Muži 2 124 Dědkové z Čochru
[1124]
Martin Stebel
1980
[2124]
Michal Hrabec
1980
Mix 1 125 Skialp Dolní Morava
[1125]
Jakub Stejskal
1995
[2125]
Denisa Stejskalová
1993
Muži 2 126 SKIALP KLUB Krákorka
[1126]
Jaroslav Studnička
1970
[2126]
Karel Sádlo
1974
Mix 1 127 Čert and Káča
[1127]
Ondřej Synčák
1986
[2127]
Kateřina Tlachová
1994
Muži 1 128 SkitouringBezFormy
[1128]
Michal Šeps
1990
[2128]
Mirek Šimánek
1977
Ženy 2 129 PinkPower
[1129]
Pavlina Šimková
1976
[2129]
Ivana Slivkaničová
1962
Mix 1 166 Crazy - fast and light
[1166]
Ivo Šmíd
1977
[2166]
Josefína Volopichová
1997
Muži 1 130 Hobiš
[1130]
Miloslav Špreňar
1963
[2130]
Jan Špreňar
2009
Mix 1 131 Areco Metals
[1131]
David Štajnc
1989
[2131]
Nikola Michňová
1988
Muži 1 132 OK152
[1132]
Adam Štěpánský
2003
[2132]
Radovan Vlček
2003
Muži 2 133 Kupkolo.cz MTB Trilogy
[1133]
Martin Šupich
1977
[2133]
Véna Hornych
1978
Mix 1 134 Zkusit šůšn
[1134]
Lucie Švancarová
1991
[2134]
Jan Tomis
1988
Mix 2 135 Ondoň
[1135]
Aleš Švarc
1978
[2135]
Marie Švarcová
1988
Mix 1 136 Dlouhý lyže
[1136]
Barbora Švarcová
1997
[2136]
Jan Martinov
1990
Muži 1 137 ADV Menu...B
[1137]
Jan Švec
2023
[2137]
Pavel Borůvka
2023
Muži 1 138 Jachetní oddíl Neratovice
[1138]
Jonáš Tichý
1991
[2138]
Kryštof Spurný
1989
Muži 1 139 ADV Menu...A
[1139]
Fridolín Tlustý
2023
[2139]
Jiří Tomašovič
2023
Muži 2 172 enzian
[1172]
Alan Tomášek
1967
[2172]
Miroslav Hofman
1970
Muži 2 140 Koloshop Team
[1140]
Ondřej Válek
1979
[2140]
Pavel Veselý
1980
Mix 1 141 Oskavští Knedlíci
[1141]
Lukáš Valenta
1988
[2141]
Veronika Kulatá
2001
Mix 2 142 SK Amatéři
[1142]
Pavel Valter
1974
[2142]
Petra Štantejská
1976
Mix 1 143 Pásovci
[1143]
Tereza Vašinová
1999
[2143]
Filip Kasík
1999
Muži 1 144 SNOW
[1144]
Lukáš Vavrda
1995
[2144]
Vojta Hejl
1992
Muži 1 145 Rohanské stezky
[1145]
Michal Vlášek
1989
[2145]
Michal Novák
1991
Ženy 1 146 RAB holky
[1146]
Iveta Vlčková
1983
[2146]
Eliška Vondráčková
1987
Mix 1 167 Klouže to!
[1167]
Anna Vodehnalová
2003
[2167]
Vladimir Kolísko
1980
Mix 1 147 Snad to zvládneme
[1147]
Tomas Vokatý
1983
[2147]
Alžběta Machová
1992
Mix 1 148 SnowBees
[1148]
Zbyněk Všolák
1989
[2148]
Káťa Suchanová
1995
Mix 1 149 Doron team
[1149]
Veronika Vyskočilová
1979
[2149]
Jakub Vyskočil
2006
Muži 1 150 Ski Mosty
[1150]
Tomas Wojtyla
1977
[2150]
Ondra Wojtyla
2008
Mix 1 151 Minule jsme šli naposled
[1151]
Veronika Zámostná
2004
[2151]
Tadáš Matouš
2002
Muži 2 152 Vyrážíme
[1152]
Jan Zamostny
1970
[2152]
Vojtech Drbohlav
1979
Muži 1 153 Veslaři ve výslužbě
[1153]
Jan Zavadil
1998
[2153]
Jan Hájek
1993
Mix 1 154 SCARPA CZ/Alpsport
[1154]
Marie Zelená
1985
[2154]
Jan Mach
1983
Muži 2 155 želvičky na lyžích
[1155]
Andrej Zelník
1982
[2155]
Tomáš Prokeš
1975
Ženy 2 156 Rock Point Team
[1156]
Jindřiška Zemanová
1980
[2156]
Simona Mandová
1974
Ženy 1 157 Názvy nám nikdy nešly.
[1157]
Martina Zíková
1989
[2157]
Tereza Kindlmannová
1983
Mix 2 158 Cínovec
[1158]
Jiří Zmítko
1972
[2158]
Jana Zmítková
1988
Mix 2 159 BESKYD TEAM
[1159]
Pavel Žofka
1969
[2159]
Lenka Erlebachová
1987
Muži 1 160 ALPSPORT / Skialp Dolní Morava
[1160]
Vojtěch Žofka
2005
[2160]
Ondřej Nenadál
2005